הפועל באר שבע 2020/21 - אבוקסיס מתפטר; ברקת חוזרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י hbs7, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עו"ד גיא פרימור מונה למנכ"ל הפועל "מחסני השוק" באר שבע

עו"ד גיא פרימור (43) יחליף בתפקידו את אסי רחמים, שמכהן בתפקיד מינואר 2010.
    עו"ד פרימור בעל תואר .B.A בתקשורת וסוציולוגיה מאוניברסיטת הארטפורד, ארה"ב ותואר J.D. במשפטים מאוניברסיטת קונטיקט, ארה"ב.

עו"ד גיא פרימור כיהן בעשור האחרון כמנכ"ל ושותף מייסד בסוכנות הספורט הבינלאומית NIM Group Sport Management.

בעברו, עו”ד פרימור היה קפטן נבחרות הנערים והנוער של ישראל בכדורגל. לאחר מכן, הוא שיחק מספר שנים בליגת העל, טרם עבר לליגת המכללות בארה”ב, שם שיחק במדי אוניברסיטת הרטפורד (קונטיקט) ואף שימש כעוזר מאמן המכללה לאחר פרישתו ממשחק פעיל.

לאורך השנים היה גיא פעיל בקהילה. הוא לימד עברית ויהדות בבית ספר יהודי בקונטיקט, דאג לייצוג משפטי של מבקשי מקלט מדיני בארה"ב בפני בית משפט פדרלי ובשנים האחרונות הוא משמש כדירקטור (נציג ציבור) בעיריית רמת גן. בין השנים 2013-2020 היה חבר ועד מנהל בעמותת היוזמה החינוכית ספורטיבית, המנהלת את פרויקט 'שער שוויון' ומקנה מסגרת חינוכית, חברתית וספורטיבית לילדים ונוער מאוכלוסיות מוחלשות ומאזורי הפריפריה החברתית של מדינת ישראל.

גיא נשוי ולו שלושה ילדים.

נשיאת המועדון, אלונה ברקת: "אני מברכת את גיא על הצטרפותו למשפחתנו. אני בטוחה שהרקע והניסיון של גיא יתרמו רבות למועדון באתגרים הניצבים בפניו. לגיא פעילות ציבורית וקהילתית ענפה, שמתחברת באופן טבעי לעשייה במועדון שלנו. אני מאחלת לגיא הצלחה רבה בהובלת ובקידום המועדון".

עו"ד גיא פרימור אמר: "אני גאה ונרגש להצטרף למשפחת הפועל באר שבע, משפחה ששמה הולך לפניה בכל מה שקשור לעשייה חברתית, אוהדים תומכים ומסורת ארוכת שנים. עוד מהיותי נער, הכדורגל לימד אותי רבות, הקנה לי ערכים ואני שמח על הזכות שניתנה לי להמשיך לשלב אותו בחיי. אני מודה לאלונה ברקת על האמון בי ומצפה להתחיל בעשייה, כדי להגשים את המטרות הרבות הניצבות בפנינו ולהמשיך את המסורת המקצועית רבת השנים של המועדון".

2. Melikson24 Member

בלי להזכיר שמות כדי לא לפגוע באף אחד הוא נראה אובר-קווליפייד ביחס לכל המועמדים שהוזכרו עד כה.
    שיהיה לו בהצלחה, יש לו הרבה עבודה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדובר במכביסט. גדל בנוער שלהם, שיחק גם בבוגרים קצת.
    לאחרונה עבד בסוכנות שחקנים עם אבי נימני (היה השותף שם, יש שאומרים שנימני היה הפנים והוא המוח והמנהל בפועל).

״איש ניהול ספורט מעולה״, ״מכיר מצוין את עולם הכדורגל, עולם המשא ומתן״, ״עבודה עם עמותות ועירייה כשהמועדון הוא חל"צ בבוגרים ועמותה בנוער, זה רזומה וניסיון חשוב״.

חלק מהתגובות של אוהד שלנו שמכיר אותו ואת התפקוד המקצועי שלו בשנים האחרונות.

4. GentlePunter Member

רק אני חושב על המשפט שטפשות זה לעשות את אותו הדבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאות שונות?

לא מכיר את פרימור, מאחל לו הצלחה ומקווה שאתבדה, אבל העובדה שהוא שותף מייסד בסוכנות של הפרשן-סוכן-מאכער נראית כמו אקדח במערכה הראשונה (הוא בכלל פרש מתפקידו שם?).

נתחיל בזה שהמתחזה למאמן שלנו מיוצג על ידם - היינו בסרט הזה עם דהאן-בכר ולמרות ההישגים בתקופתם (אליפות ראשונה לפנתיאון, שתיים דרדל'ה במהלכן התחילה התדרדרות של הקבוצה למה שהיא היום) מאד לא הייתי רוצה לחזור לשם. את הסוכנים מעניין דבר אחד - חשבון הבנק של הסוכנים והקופונים לטווח קצר שמפמפמים אותו. ככה לא בונים קבוצה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם או בלי קשר, כנראה שעטר סגור אצלכם.

6. Telkiyski Member

עטר? */aaarofl

7. קשר שמאלי Member

8. alexshw Member

הגיון ברזל יהיה לא להביא אותו לפני 6 שנים בגלל שהוא בעייתי לחדר הלבשה, אבל להביא עכשיו כשהוא בירידה גם בגלל הגיל.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיל זה לא אישיו או כן אם השחקן ותיק.
    אצל רוני לוי שחקן בן 26 הוא צעיר.
    אצלנו בחצי הראשון של העונה הוא התבכיין על קבוצה צעירה(שקר כמובן), בחצי השני של העונה היו משחקים שעלינו עם 8 שחקנים בני 30+.

10. Ajax Amsterdam Member

מאוד מקווה שלא, זה טמטום מוחלט

11. alexshw Member

עדיין הוא נוטה להפצע יותר גם כי הוא לא מקצוען ולא שמר על גופו כראוי. גם בגלל הגיל.
    ואגב מרוני לוי בכלל הוא רצה לברוח מהר כשזה מונה ב 2015.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אח שלו דוחף אותו כבר תקופה, גם בשכר נמוך משהרוויח בבית״ר, לא יודע מה התשובה של המועדון, כי אצלנו דווקא מדברים על עידן ורד במידה וישוחרר מבית״ר.

13. Telkiyski Member

עטר זה ראכש שמתאים לעונת זבל ההיא של אחרי האליפות השלישית.

בש פשוט צריכה לרכז את כל המאמצים בלהביא זרים טובים, הרבה לפני סוגיות של כל מיני עטרים ומיכות.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גורדנה, מיכה, ורד וכיאל, אלה השמות שמדברים עליהם אצלנו כרגע.

15. Telkiyski Member

ורד וכיאל עוד סבבה.

גורדנה ומיכה זה רכש שזה שסתם יבוסס אתכם בבוץ

מצב נושא:
הנושא נעול.