המחזור ה-37 ב-SerieA - דרבי ד׳איטליה שעשוי לשנות גורלות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏14/5/21.

?

תוצאת הדרבי ד׳איטליה?

1. פירלו שורד

0 הצבעות
    0.0%
  2. קונטה מכניע

1 הצבעות
    33.3%
  3. תיקו מצ׳עמם

2 הצבעות
    66.7%
  1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי השופט פסל שער חוקי של אימובילה. כלומר עוד החלטה נגד בנוונטו (השופטים כבר לקחו מהם פנדל ששווה שיוויון נגד קאליירי לפני שני מחזורים).

מהצד השני, טורינו נראת כמו גוויה.

2. GRANDE LAZIO Member

גוברים הדיווחים שהמאמן הבא של לאציו יהיה כנראה סרג'יו קונססאו, ששיחק כידוע בלאציו ודי בהצלחה בעבר. ממה שקראתי הוא עושה עבודה גדולה בפורטו, אבל אין לי מושג איך הכדורגל שלו נראה. לפי מה שקראתי בפורומים של לאציו שמשתמשים שם העלו ציטוטים מכלי תקשורת די אמינים, לוטיטו הוא זה שדוחף להחתמת מאמן חדש בעוד טארה תומך באינזאגי. בסופו של דבר, כידוע, זה נו בריינר מה יהיה. וטוב שכך.
    באשר לרכש בקיץ, זה ברור שלאציו צריכה חיזוקים רציניים בהגנה.
    שוער ראשון בכיר (העדפה שלי זה אלכס מרט, אין לי מושג מה הסטטוס של נאפולי כלפיו, ראיתי שהוא סופסל לא מעט העונה)
    בלם פותח 1 (הייתי מנסה להביא את רומנאיונלי ולא מאמין שהוא יעלה הרבה)
    בלם פותח 2 (מנסה להשאיל את אקה מסיטי, הוא בקושי משחק שם וזה יכול להיות מהלך טוב) מת על אצ'רבי אבל הבנאדם בן 34 ולא חושב שהוא יכול להחזיק הגנה עונה שלמה כמו בשנים האחרונות. רצוי גיבוי טוב.
    קשר מרכז גרזן (בודק השאלה של פיאניץ', יכול להיות אחלה תוספת)
    באשר לשאר העמדות לא חושב שנחוץ חיזוק, מאמן יותר טוב, מאמין, ידע להוציא משחקנים מתנדנדים ביכולת הרבה יותר ממה שהם מראים כיום. הלוואי שפריירה יישאר. אני שקט עם ארבעת החלוצים שיש לנו. חלוצים נהדרים.
    כעיקרון כך אני מקווה שלאציו תיראה בעונה הבאה
    מרט (שוער בכיר אחר)
    לואיז פליפה
    אצ'רבי (אקה)
    רומנאיולי
    פיאניץ'
    סאביץ'
    לצארי
    אלברטו
    פריירה (פארס)
    אימובילה
    קאייסדו
    טופ 4 בקלות עם מאמן יותר טוב, ולדעתי גם יותר מזה.

מילה לסיום, אם הפסדים היום ובמחזור האחרון יגרמו לכיסא של אינזאגי להתנדנד עוד קצת אז SO BE IT. הכל כדי שהמיסטר יתנדף (תודה לראדו על המתנה בדרבי).

3. DRORIKO Member

קונססאו צריך לשלוח זר פרחים לקויפרס. הקפיץ אותו מדרגה בשוק המאמנים. לפחות יובה לא הביאה אותנו כי יש לנו את הנטיה להחתים את כל שהעיף אותנו מהאלופות.

4. GRANDE LAZIO Member

GRAZIE CIRO

5. RubberSoul Member

טורינו לא באה לשחק כדורגל, לאציו נלחמה בשביל האח של המאמן ונראיתה כאילו היא בעצמה חייבת שער כדי לשרוד, צ'ירו החמיץ פנדל ובכל זאת זה לא היה רחוק.

הגיע הזמן של טורינו לעשות זעזוע מההנהלה עד הסגל, כי הפעם הם ניצלו בנס.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

פווווווווו.

הפסד של טורינו היה מספק משחק גדול במחזור האחרון אבל טורינו חשובה מדי לקאלצ'ו.

כעת למכור את כל מה שרק ניתן ולבנות קבוצה חדשה.

ויוריץ'. צריך להביא את יוריץ'.

SerieA אוהב/ת את זה.
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאמין שפיפו מבין שסימונה עשה כל מה שביכולתו. הוא עשה כל חילוף התקפי אפשרי. נפסל לו שער חוקי (אימובילה), הם החמיצו פנדל (אימובילה) וקורה בדקה ה 95 (אימובילה).

אגב, איזה רכש כושל זה מוריקי (עבר את וארבו בתחרות). חלוץ בן 27 שעלה יותר מכל רכש אחר בעידן לוטיטו, מסיים עונה של 32 הופעות עם 2 שערים ובישול.

*לא באמת אכפת לי מי ירד, אבל חיכיתי למשחק הזה בין טורינו לבנוונטו (יותר ממילאן - אטאלנטה שישוחק במקביל).

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיאניץ ממש לא גרזן,להפך,הגנה זה הצד החלש שלו.

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עוד יותר בולט כשהבנאדם חולק קישור עם נאנדז. למרות שגם מארין נראה אחלה, אז אולי זה באמת נאינגולאן גמור לחלוטין.

מה לעזאזל די פרנצ'סקו עשה שם אני לא יודע.

10. GRANDE LAZIO Member

יכול להיות שטעיתי בהגדרה, כי מה שחסר ללאציו זה קשר שמניע כדור ברמה גבוהה, מנווט ומכתיב את שטף המשחק. הרי לוקאס הוא לא ממש גרזן ולא היה מעולם. בשנתיים הראשונות הוא עשה בצורה טובה את מה שציינתי, כיום רחוק מזה ולכן דרוש שידרוג בעמדה הזו.
    בכל מקרה ממה שראיתי את פיאניץ' ביובה העבודה ההגנתית שלו טובה, לא חושב שהוא חלש באספקט הזה.

אגב אם דיברתי שוערים אז אפשר לצרף את דראגובסקי מפיורה. אמנם שוער של קבוצת תחתית זה לא אידיאלי לקבוצת צמרת אבל הבחור הרשים אותי מאוד במפגש האחרון נגדנו. יש מצב שהוא בטווח המחירים של לוטיטו? שווה לעקוב אחריו.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/21