המחזור ה-34 לעונת 2020/21 ב-SerieA: צמוד בצמרת, צמוד בתחתית - כל משחק יכול להכריע.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י uri, ‏1/5/21.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה מדהים כמה אתה מתעלם מההשפעה של אינזאגי על הסגל הזה. מה עשו אותם אלברטו ולייבה, שלטענתך לא נופלים מבארלה וברוזוביץ', עד לאציו? אחד היה שחקן חלש שנזרק מליברפול והשני היה כישלון מחפיר בקריירה. שניהם התרוממו והוציאו את המיטב שלהם תחת אינזאגי. הנסיבתיות אומרת שאותו אינזאגי שאתה יורד עליו ללא הכרה הוא כנראה אחראי לא קטן להתרוממות של השחקנים האלה.

אימובילה למשל מעולם לא הראה יציבות בקריירה. הוא התפוצץ בטורינו ופסקרה, נכשל במקומות אחרים. בלאציו הוא הפך למניה בטוחה. זה האוויר באולימפיקו? זה צבע המדים? או שאולי זה מאמן שיודע איך להפיק פוטנציאל מחומר גלם איכותי?

כמו שדרוריקו אמר, אצל קונטה לא היו הפתעות למעט דרמיאן ולתקופה מסוימת גם אשלי יאנג. אצל אינזאגי יש פי כמה שחקנים שביצעו קפיצה משמעותית ברגע שהגיעו אליו והמשיכו אותה באופן יציב.

2. GRANDE LAZIO Member

לא זה מדהים.
    מתעלמים לחלוטין מההשפעה של קונטה על שחקני אינטר באליפות הזו רק כדי לשבח את פאקינג אינזאגי, שקיבל קבוצה מוכנה (רובם של השחקנים המובילים שלו היו מובילים גם בשנים שלפני לאציו)

לוקאקו מה עשה בשנים האחרונות לפני אינטר? תשאל את אוהדי יונייטד.
    לאוטארו מה עשה לפני קונטה? כלום ושום דבר. תבדקו, הכפיל לחלוטין את השערים והבישולים תחת קונטה.

באסטוני? שקריניאר? חאקימי? בארלה? שחקנים שהתקדמו נטו בזכות קונטה. היחידים שאפשר להגיד שהגיעו 'מוכנים' הם האנדנוביץ', אלכסיס ודה פריי. זהו, כל השאר קונטה הפך אותם למי שהם.

זו אליפות נטו של קונטה, בראש ובראשונה. מי שחושב אחרת שיבושם לו.

3. GRANDE LAZIO Member

אגב אינזאגי לא עושה עם אינטר הנוכחית אליפות.. אני אומר גם לא ב-10 שנים של ניסיונות.

יש לי פשוט ניסיון איתו. מה שלכולם פה, אין.

4. SerieA Il Capitano

אינזאגי עם הסגל שלנו זוכה באליפות גם בשנה שעברה ומגיע לרבע גמר האלופות.

5. GRANDE LAZIO Member

הלוואי יהיה טרייד. גם אינזאגי ידפוק אותכם וגם קונטה יביא לנו אליפות.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אהבתי את ההתעלמות המוחלטת ממה שרשמתי. אני יכול לפרט לך למה אתה טועה בקשר לרוב השחקנים, אבל אני לא רוצה שיראה כאילו אני מוריד מדי מקונטה. הנקודה היא, וספק אם מישהו אובייקטיבי יערער על כך, שהשיפור של אלברטו, לייבה ואימובילה תחת אינזאגי הוא משמעותי לאין שיעור לעומת השיפור שלאוטארו, לוקאקו ובארלה ביצעו תחת קונטה.

האליפות היא אליפות של קונטה ששיפר את השחקנים ברמה המנטלית, זו לא דעה אלא עובדה מראיונות של שחקנים. אבל מקצועית הוא קיבל קבוצה חזקה מאוד עוד בראשיתו, והיה ברור שמה שחסר זה לא איכות מקצועית אלא חוסן מנטלי.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  7. GRANDE LAZIO Member

תראה, אלברטו בליברפול היה פרוספט מבטיח. הכישרון תמיד היה שם, הוא פשוט לא קיבל הזדמנות אחת נורמלית, סה טו.
    כל מאמן שהיה במקום אינזאגי היה נותן לאלברטו את הבמה, שזה מה שהוא בדיוק היה צריך כדי להתפתח ולהפוך לשחקן שהוא היום. לא רואה גרם של השפעה מאינזאגי, וראיתי יותר משחקים של לאציו ממך, סלח לי.

סאביץ' נקנה ב-20 מיליון מבלגיה על סמך יכולתו הגבוהה שם. הוא היה שחקן תותח כבר אז. אינזאגי לא שיפר פה כלום. היה ברור שסאביץ' יהפוך ל-world class שהוא היום.
    אימובילה קרע רשתות בקבוצות קטנות מלאציו באיטליה. אתה אומר שתחת אינזאגי הוא התקדם למה שהוא היום, אז מצד שני זה אומר שקלופ חרא של מאמן אם צ'ירו נכשל לחלוטין תחתיו? אין פה שום היגיון.

לצארי נקנה מספציה כי היה מעולה שם. והוא מעולה בלאציו. אצ'רבי נקנה מססואלו בזכות היכולת שלו שם. חוץ מאלברטו (שהסברתי למה) כל השחקנים המובילים שיש היום בלאציו הגיעו כמובילים. אין פה שום עבודה של מאמן, יש פה עבודה של שחקנים מעולים אחד אחד.

הבאתי דוגמאות לשיפור ששחקנים עשו תחת קונטה לעומת שנים עברו. איך אני יכול לטעות פה? לוקאקו היה עגלה ביונייטד ב-3 שנים האחרונות עד ההגעה לאינטר, זו עובדה מוכחת וקיימת. נדמה לי גם שקונטה היה היחיד שהאמין בו, לא שמעתי על הצעות מקבוצות אחרות. לאוטרו לפני קונטה בקושי סיים עם 6-7 שערים בעונה. תחת קונטה הגיע לדאבל פיגרס. וכו' וכו'. עצוב שאוהדי אינטר לא מעריכים את הגדולה של קונטה. אקבל אותו בלאציו בזרועות פתוחות.

8. SerieA Il Capitano

אני מעריך את הגדולה של קונטה אבל הוא לא היה מגיע לקבוצה של לוטיטו מכיוון שהיה מתבכיין לו כל יום שיביא לו עוד שחקן ב-100 מיליון אירו. זה האיש. אי אפשר לסובב את זה אחרת.

לגבי סאביץ׳ - אתה יודע כמה שחקנים מגיעים מבלגיה או ליגה קטנה אחרת ו-״חושבים שיהיו כוכבים גדולים״? לפי מה שאתה אומר כל שחקן שמגיע מליגה אחרת ב-20 מיליון צריך להיות כוכב. זה לא עובד ככה.

״אין פה עבודה של מאמן״ על אף שחקן, מה אני אגיד לך. סרסה קוזמי היה מגיע למקום שלישי עם לאציו. תכל׳ס, מה אתה צריך מאמן בכלל? אינזאגי חסר מושג.

עצם העובדה שאינזאגי שורד כל כך הרבה שנים עם בעלים כמו לוטיטו זה מעורר הערכה.

9. itzik.miro Member

ברגע שכל שחקן שהתקדם תחת אינזאגי הפך לשחקן שידעו שהוא יהיה כוכב, הדיון הזה איבד את מעט ההיגיון שהיה בו.

לך תאמן אתה, בטח אתה תיקח טרבל עם לאציו, אולי גם ראית יותר משחקים של לאציו מלוטיטו, טארה ואינזאגי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/21
    yonmu, SerieA, DRORIKO ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. GRANDE LAZIO Member

אני לא אשים את פטריק, פארולו ומארוסיץ בלמים, זה כבר יותר טוב. על הדרך אפתח קבוע עם שחקן הקישור השני/שלישי הכי טוב בקבוצה ואעשה רוטציה רחבה יותר בהתקפה. רע לא ייצא מכל זה. להפך, כנראה יותר טוב מהקיים

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/21
  11. itzik.miro Member

וזה כל תפקידו של מאמן? להחליף שחקנים בהרכב? אתה יותר הזוי ממה שחשבתי

12. GRANDE LAZIO Member

אם היית טורח לראות משחקים של לאציו היית מבין לבד שהוא לא עושה שום תפקיד כמו שצריך. לא הרכבים, לא חילופים, לא מערכים, לא עבודה מנטלית וטקטית, כלום פשוט כלום. אבל זה לא מפריע לך ללקק לו בכל הזדמנות כדי לקבל לייקים. אתה יותר דמגוג ממה שחשבתי.

13. itzik.miro Member

דמגוג? זה העבודה שלך חביבי, עם הטיעון "המנצח" שראית יותר משחקים של לאציו ממני (מה שאני מהמר שלא קרה ולא יקרה לעולם) אבל בסדר.

פתאטי.

14. GRANDE LAZIO Member

אוהד יובנטוס רואה יותר משחקים של לאציו מאוהד לאציו.. נשמע בסך הכל די הגיוני. איך אתה מספיק לראות משחקים של לאציו וגם של יובה, בטח כששתיהן שיחקו לא מעט במקביל. לא ברור.

וגם אם אתה רואה חלק(מה לעשות בשביל להבין דברים צריך לראות) איך לעזאזל הטיעונים שלך מסתדרים עם המציאות זה לא מובן לי בעליל.

סך הכל לא רוצה לרדת לרמות האלה. הלוואי שהיה כאן עוד אוהד לאציו שהיה נותן לי קונטרה (נראה לי שהיה פה פעם), אז מעריך את הנכונות שלך לדסקס על לאציו, גם אם הטיעונים לא הכי נכונים. בריאות חבר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/21
  15. itzik.miro Member

זהו, שעל פי הנתונים, העובדות והדברים שאתה מציג פה, מי שלא רואה את לאציו (ואת שחקני לאציו לפני שחתמו אצלכם) זה אתה.

יש לי שלושה חברים אוהדי לאציו וכולם מסכימים פחות או יותר עם הטיעונים שאני מציג כאן. אתה "אוהד לאציו" היחיד שאני "מכיר" שלא מעריך את העבודה של אינזאגי בלאציו וטוען שזהבי יכול לשחק בהרכב שלכם כבאנקר.