המחזור ה-31 בפרמיירליג: World Party

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏23/6/20.

1. Esomech Member

תצוגה אדירה של כל השחקנים.
    כל השחקנים ביכולת שיא, בלי אגו וחדורי מטרה.
    סאלח נראה כאילו יצא מעונת 2017/18. פאביניו ביכולת של תחילת העונה.
    טרנט ורובו, מאנה, וירג׳יל והשאר גם ביכולת שיא.

חושב שבמחצית הראשונה היה עוד טיפה לחץ של חייבים גול, אבל אחרי השער השני זה כבר השתחרר לגמרי ומחצית שנייה פשוט חנקנו אותם. ג׳יני קצת יותר חד היה כובש היום שלושער.
    מאוד אהבתי לראות את זה שהוא הלך לעמדה של המגן שרובו יצא, אני חושב שזה יכולה להיות הברקה כבאקאפ לרובו במקום מילנר (כמובן שעדיף מגן שמאלי מחליף עם רגל שמאל, הכל בהנחה שאנחנו הולכים לקיץ בלי החתמות)

מילה על המחליפים. נקו וויליאמס היה מלא ביטחון, אליוט גם היה מעורב טוב. קייטה שנכנס גם התחיל לקחת בעלות באמצע. מינאמינו עשה את התנועות לכיוון הנכון ולחץ כמו שצריך אבל עדיין לא התרגל לקצב ולאגרסיביות.

משחק נהדר שהזכיר לי כמה זה היה חסר לי.

ובנוגע למשחק מחר. אני מבין את אלה שרוצים שסיטי ינצחו מחר ושניקח אליפות על הדשא ולא מול הטלוויזיה, כי זה יהיה באמת סופר מרגש ובמיוחד מול שזה מול סיטי.
    אני אישית מעדיף שזה ייגמר מחר, לא יכול לחכות יותר, לא מסוגל ולא רוצה. רוצה שהשחקנים ישחקו את כל שאר המשחקים משוחרר ובלי לחץ, ושהם יהנו מהכדורגל שלהם ושאני אהנה מהכדורגל שלהם בלי הרגשה של הפסד זה סוף העולם.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גולים בסגנון שהוא בקושי הבקיע אצלנו. תחת לחץ, 5-10 מטר מהשער, נגיעה אחת. כמה כאלה ראינו אותו מעיף ברשלנות החוצה? אינספור. אפילו במשחק שהייתי לפני שנתיים הוא סידר לי אחד כזה בול מול המקום שישבתי בו.
    לגבי החילטור בעמדת המגן, גם עם קיץ ללא החתמות בכלל הייתי מעדיף לראות שם את נקו וויליאמס, לארוצי, אפילו מילנר על פניו. הוא תמיד משחק פנימה, רגל שמאל מאוד מוגבלת, לא מרווח.

הפסד זה סוף העולם? הסתכלת בטבלה לאחרונה?
    גם אם סיטי תנצח היום ואז גם אותנו שבוע הבא... כולה דוחים את הקץ.

3. Esomech Member

כמובן שלא סוף העולם במונחים של נגמרה העונה.
    אבל אני רוצה לסיים עם זה כמה שיותר מהר. לקחת על הראש של סיטי לא יספק אותי יותר מלראות אותם עושים לנו ״גארד אוף הונור״. מה גם שבא לי לראות את המשחק בלי פאניקה.

בנוגע לג׳יני, לא מסכים איתך, אני חושב שהוא עדיף על כל האופציות שמנית. בעיקר בגלל האתלטיות, השמירה על הכדור והטכניות. חושב שזה יכול להוסיף מימד אחר למשחק דווקא בגלל שהוא משחק יותר פנימה.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נסכים שלא להסכים על שניהם אם כך... משחק אליפות פוטנציאלי, באתיחאד, בלי שום סכנה אמיתית גם אם נפסיד? bring it on. יותר מלקחת על הראש שלהם אגב, זה לקחת בסוף משחק שאנחנו משחקים. מרגש הרבה יותר מאשר לצפות במשחק של קבוצות אחרות. תחשוב על שריקת הסיום הזאת...

לגבי ג'יני, אני פשוט חושב שזה לא מוסיף לנו מימד אחר למשחק, כי המימד הזה קיים אצלנו. אנחנו גם משחקים המון דרך האמצע, פשוט למגנים יש תפקיד מאוד ברור לרווח את המשחק. הוא גם ככה לרוב לא לוקח סיכונים, תחשוב אותו בעמדת המגן... אנדי וטרנט לדעתי הם השניים שמוסרים הכי הרבה קדימה אצלנו (באחוזים). זה יותר מוריד לנו מימד מהמשחק מאשר מוסיף.

Esomech אוהב/ת את זה.
  5. Ori8 Member

ככל שעובר הזמן אני מרגיש שממש נעשה עוול לרוברטסון רק בגלל הפוקוס הגדול שטרנט מקבל (בצדק כמובן). לא מדברים עליו מספיק, לא מרעיפים עליו מספיק. קצת קורבן של ההתפחות המשוגעת של ארנולד.

איזה מגן מפלצת הוא נהיה. הפער בין הציפיות שהיו מההחתמה שלו לבין מה שנהיה ממנו. לא זוכר החתמה דומה כזו בשלוף. אולי יש, אני לא יודע. אבל לא עולה לי. אי אפשר להסביר את זה. איזה שחקן.

כמה שנים סבלנו עם פינאן וריסה (האהובים והכל, אבל עדיין), ג'ונסון אלוהים ישמור, באבל, אנריקה, מורנו, קונצ'סקי..

פיצוי ראוי על כל השנים האלה קיבלנו עם טרנט ורובו. לגמרי ראוי.

modric19, Gianzola01, LFC-Gerrard1 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שה"עוול" שנעשה לו הוא תוצאה ישירה של כמה הוא reliable. אנחנו כבר מצפים להופעות כאלה כל שבוע.

זה לא שהוא אנדרייטד, לדעתי יש דיי קונצנזוס שמדובר במגן השמאלי הטוב בעולם כיום, או לפחות בטופ3 של העמדה. עם הדעיכות של אלבה ומרסלו + המעבר של אלאבה לעמדת הבלם אני לא חושב שיש הרבה שיחלקו על זה.

אווווווו אנדי אנדי!

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדרייטד זה דניס ארווין.

Gianzola01, oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

רק בקרב אוהדי ליברפול

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

9. Lebron Member

לא עוד הרבה זמן, אלפונסו דייוויס מחכה בפינה.

אם לא יסבול מפציעה לדעתי תוך שנתיים הוא יחשב,להכי טוב בעולם בתפקיד. מבחינת תקרה רוברטסון לא מדגדג אותו.

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

10. alexshw Member

אולי ארסנל תרוויח שלד שחקני בית לא רע שעל כך חולם כל אוהד, הבעיה זה יתר חלקי הבניין.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. Clichy COYG

חוץ ממרטינלי וסאקה השאר צריכים במקרה הטוב ללכת להשאלה או במקרה הרע להמכר בהקדם.

12. k_700 Member

סאקה לא בסדר גודל של מרטינלי.

שחקן חמוד שיותר סביר שיהפוך לאוברייטד לא קטן עם כל ההפרזות שנשמעות לגביו.

מישהו התרשם פרט לשני אלה מעוד מישהו מהצעירים שם? נקטיה אולי יעשה קריירה בליגה, נראה לי שבסאותהמפטון שכחו להתכונן ליום שאחרי שיין לונג אי שם ב2015...

אולי סאליבה שיגיע לעונה הבאה הוא כשרון מיוחד.

13. alexshw Member

שלד, זה לאו דווקא וורלד קלאסים. זה יכול להיות גם שחקנים שישלימו טוב, שחקני רכש טובים.
    שוב הבעיה זה מי יהיו שחקני הרכש.

14. k_700 Member

אין שם גם שחקנים שישלימו טוב.
    אלא אם כן הציפיות מראש זה לא לבנות על שחקנים שישלימו לקבוצה מנצחת שרצה לכל הפחות ל״אלופות״.

יש שם המון שחקנים, חלק גדול צעירים.
    אבל מי שם נראה בכלל כמו כשרון למשהו(אפילו בגדר השחקן רוטציה בעתיד) פרט לשניים שציינתי?
    נאדה.

הסגל של וולבס מהשוער למעלה הרבה יותר מרשים אותי.

אגב סאקה.
    באיזשהו מקום הוא מרגיש לי שהוא בין הכסאות בתפקיד.
    הוא לא יהיה מגן מספיק טוב והוא לא מרגיש לי כמו פרוספקט מספיק טוב לעמדת הקיצוני.
    מן מישמש, אולי יהיה כלבוייניק של שחקן רוטציה חמוד.
    למרטינלי יש את האפסייד של גרינווד, אליוט, אספוסיטו מאינטר.
    אם הפציעה האחרונה בשילוב הרצון האמיתי לתלות את עצמך בין כל האפסים בסגל הזה לא גמרו אותו, הוא תוך שנתיים כבר לא צריך להיות שם.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/20
  15. Clichy COYG

ווילוק, נקטייה, ניילס - כרגע הם לא נראים ברמה של שחקנים משלימים אפילו. לגבי גנדוזי עוד אני נותן לו את הספק שהוא צריך ללכת להשאלה (למרות שהאטיטיוד שלו מזעזע בעיניי) אבל בגדול אין על מה להשען.