המחזור ה-31 בפרמיירליג: איש השיש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/4/21.

1. k_700 Member

אתה מסתכל על הסגלים של שתיהן ואתה אשכרה לא רואה דמיון?

כן בסדר, טוב אפשר לנשום סוף סוף אוויר לנשימה, נשארנו בליגה במחזור ה31.
    מה עם ארסנל אגב, הבטיחה השארות כבר? אפשר לנשום?

אגב,
    בדיון מנצ'סטר סיטי האחרון, היה איזה אחד שזלזל ברמת הליגה, כאילו אין פה תחרות על כלום וזה רק סיטי ו19 גמדים.
    אז יש תחרות מצוינתף הכל פתוח על הטופ 4, אף אחת שם לא יותר טובה מאף אחת.
    כל משחק קשה.

2. k_700 Member

LOL.
    שכחת את השחקן הכי טוב שלהם....נו זה שמקושר אליכם....גם לו ביילסה עשה את הקריירה?
    מה עם דייגו יורנטה, גם לו ביילסה עשה את הקריירה? מה עם רודריגו, בזכות ביילסה הוא הגיע לנבחרת ספרד?
    ולחשוב שעל כל אלה גם רודריגו דה פול היה מאוד קרוב לחתום שם...בדיחה טובה.

שנייה נקרא לאוהדי ארסנל שיתנו לך לייק וינמיכו ציפיות, הם טובים בזה.
    85 אחוז מהם יהיו מרוצים הרי אם באותו שלב בעונה הבאה הם יהיו באותו מקום, לא?

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר מ18/19 ועד עכשיו, 3 עונות רצוף, ווסטהאם השקיעה לא מעט בסגל שלה בהדרגתיות, תיקנה טעויות (כמו האלר), בנתה סגל מאוזן מאוד עם שחקנים מנוסים בליגה וגם שחקנים מעניינים ופחות מנוסים.

לידס לעומת זאת עלתה ליגה העונה, השקיעה המון בקיץ אמנם, אבל אין מה להשוות מבחינת ניסיון בליגה או איזון של הסגל. עדיין יש להם בורות בתפקידים מסוימים, עדיין יש שם רכש שכנראה לא הרשים העונה.

מויס אובראצ׳יבינג בטירוף עם הסגל שלו, ביילסה עשה את העבודה המצופה ממנו לכל הפחות. זה ההבדל כרגע.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נשים רגע דברים בפרופורציות, צ'לסי יכולה לסיים את העונה הכי הרבה על 75 נקודות, ליברפול על 73. וזה לא יקרה כמובן, מותר להניח שהן לא יגיעו ל70 בכלל. עבור שתיהן מדובר בעונת ליגה כושלת, מי יותר ומי פחות. ואנחנו בכלל לא מכניסים את טוטנהאם וארסנל לדיון.

מה אני רוצה להגיד? גם עם העונות המרשימות של ווסטהאם ולסטר, בסופו של דבר יש לך פה "תחרות מצוינת" על הטופ 4 בעיקר בזכות קריסה של הקבוצות שהיה מצופה מהן לנעול את הטופ 4. וזה תמיד ככה ותמיד יש קבוצות מאכזבות והכל נכון, רק שלא הבנתי איך התחרות הזאת על הטופ 4 אמורה לספר לי משהו על האליפות של סיטי. היא הרבה מעל כל זה, כמו שהפער בצמרת מראה.

ואני בכלל לא בטוח מי אמר לך בכלל משהו על רמת הליגה, אתה מדבר עליי? אני בסך הכל הסברתי לך למה אף אחד לא רואה את סיטי.

5. k_700 Member

הסגלים שלהם מאוד דומים באיכות שלהם.
    במה הסגל של ווסטהאם יותר מאוזן משל לידס?
    אולי בשער יש יתרון יחסית גדול לווסטהאם על לידס.

נסיון בליגה וזה....בסדר, כשאתה משקיע 100 מליון פאונד בקיץ של קורונה ומביא שחקנים בקליבר של מה שלידס הביאה סכנת ירידה בכלל לא אמורה להיות על הפרק.

ראפיניה זה כשרון אדיר, כתבתי עליו בקיץ. אחד מחמשת השחקנים הכי טובים בפורטוגל בשנתיים האחרונות לפני שהשואל לראן והיה מאלה שעזרו לה להעפיל לליגת אלופות. שחקן כזה אתה רוצה לדבר איתי על השארות בליגה?

ברור שווסטהאם זה הסיפור הכי מטורף העונה ומוייס בקלות מאמן העונה.
    אבל הציפיה מלידס לסיים את העונה הזאת בחלק העליון של הטבלה.

אם גריליש לא מחמיץ פה איזה חודשיים, אני לא רואה אותם בכלל מתקרבים לוילה בטבלה.

6. k_700 Member

לא אתה כתבת על זה.

התחרות היא שמקום 2-9 זה קבוצות באותה רמה, קבוצות שיש להן עוד הרבה על מה לשחק וגם עושות צרות לסיטי בעונה הזאת(הרבה מזה גם בזכות תנאי המשחק השנה, צפיפות לוח המשחקים וכו).
    ואגב, תסתכל על ליגות אחרות, לדעתי עד לרמה של אברטון כל קבוצה שם יכולה לסיים טופ 4 בכל ליגה אחרת השנה.

7. alexshw Member

לא סביר. הרצון של לינגרד עצמו לא לחזור.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה לסיטי שהן באותה רמה אם הרמה בררה ביחס לסיטי? אז כולן נאבקות ביניהן על טופ 4 וסיטי מטיילת נגדן ל3 נקודות. לא היו חסרים משחקים של סיטי ב2021 נגד אותן יריבות שנראו קלים מאוד, להגיד לי כל משחק קשה כשאתה נזכר בקבוצה המפורקת שעמדה מולה באנפילד או איך שהיא נפנפה את טוטנהאם, לסטר זה קצת מצחיק.

בסופו של דבר סיטי הזאת תהיה אלופה פחות מרשימה מ3 האלופות האחרונות, אני לא בטוח מה אתה מנסה להאדיר פה באליפות הזאת. אולי זה מסמן שחזרנו לשפיות אחרי כמה עונות של אלופות עם מספר פסיכי של נקודות.

9. k_700 Member

ולמה זה?
    כי לא מעט מהקבוצות האלה הוציאו נקודות מאותה מנצ׳סטר סיטי.

כשדיברנו בקיץ על איך העונה הזאת תראה, יחסי הימורים וכאלה זו בדיוק ההשפעה של עונת קורונה.
    גם בסיטי זה פגע.
    אי אםשר באמת בתנאים האלה(בלי קהל ועם 3 משחקים כל שבוע) לעמוד בקצב של 98-95 נקודות.

הקבוצות האלה לא מספיק איכותיות להתמודד איתה ראש בראש אבל אם בשנה שעברה סימנת איזה רמה של 4-5 קבוצות מאחורי המוליכות, השנה יש לך 9 קבוצו לפחות שהן באותה רמת קושי .
    אם אתה סיטי למשל אתה לא חושש פחות ממשחק מול אברטון או וילה(עם גריליש כשיר) מאשר משחק מול טוטנהאם.
    בטח בתנאים שאתה מקבל לוח עם רצף של משחק כל שלושה ימים.

10. k_700 Member

איזה הצגה של סון, לא ליטף אותו אפילו.

מיסטר האשטאג, אתה ער?

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי מה הפרשנים באולפן הישראלי רוצים. מה זה מעניין אם הייתה כוונה או לא, אם זה כתגובה לניסיון של סון לתפוס אותו קודם או לא, הייתה פגיעה בסון שמנעה ממנו לשחק, פאול ברור, גול שלא צריך אלא חייב להיפסל. אם כבר, מקרה קלאסי דווקא ליתרון של ה- var.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יייייייייששששששששששש איזה תענוג. אוהדי יונייטד בוכים על ואר. פחחחחחחחחחח. וכדי שזה יהיה מושלם הגנת הליצנים חוטפת דקה אחר כך.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

דז׳אן לינדלוף.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לינדלבלוף כל כך גרוע. מדהים שהוא בלם פותח ברמות האלה. אשכרה לא מסוגל להרחיק כדור פשוט.

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הנה אני פה. פאול ברור, אפילו משה אוחיון כתב.