המחזור ה-28 בפרמיירליג: חופשה בעליי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏5/3/21.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו *בדיוק* עונת מוריניו. גם הוא סיים עם 81 נק' (שלא מספיקות למאבק אליפות כמעט אף פעם).

2. k_700 Member

היה ברור שגנב דעת כמוך יסתכל רק על הרובריקת נקודות.

מנצ׳סטר סיטי של העונה שעברה כבשה 102 שערים בליגה.
    כמה קבוצות בהיסטוריה מבקיעות מעל 100? כמה לא סיימו אלופות?

יונייטד של מוריניו שסיימה את העונה שלה עם ההדחה ההיא לסביליה עם שני משחקים בזיוניים בשמינית גמר.

בכל העונה כבשנו 68 שערים בליגה כשכל תכלית וצורת המשחק היה לחפש בכדורים ארוכים את לוקאקו.
    ליברפול באותה עונה עם סגל קצר התחילה לטפס למעלה והתרכזה בעיקר בלהגיע לגמר ליגת אלופות אבל גם היא בליגה כבשה הרבה יותר מאתנו(84) והראתה את הכשרון ההתקפי שלה שבהמשך יתפוצץ בדרך לשתי עונות של קונטנדר׳ס.

ממש קופי פייסט ירובוט.
    מעניין אם מישהו מחר היה פותח סקר איזו קבוצה טובה יותר סיטי 19-20 או יונייטד 17-18 מי היה מצביע ליונייטד חוץ ממך והמשתשמים הפקטיביים שלך?*

*בעשור הקודם היו יותר אליפויות עם פחות מ90 נקודות מאליפויות עם יותר(כולל אליפות שלנו עם 80 נקודות).

אז כן 81 נקודות בחלק לא קטן מהעונות(בכלל, מאז שצמצמו ל20) מספיק להתחרות על אליפות, בטח כשאתה כובש 102 שערים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/21
  3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לבחון מאבק אליפות ע"ס מספר נקודות ומרחק מהמוליכה זו גניבת דעת אבל ע"ס ספירת שערי זכות זו... מה? אם סיימתי במקום השני עם 81 נק' כשהאלופה סיימה עם 99 או 100, אני קרוב יותר לאליפות אם הבקעתי 102 שערים?

אני לא מצליח להבין מה הטענה שלך. אם 81 זו כמות נקודות סבירה למתמודדת (וזו לא. זו כמות שהספיקה ל-2 אלופות ב-20 העונות האחרונות, כולל לסטר, ולפער ממוצע של 8 נק' מהמקום הראשון באותה תקופת זמן. רק ב-5 עונות מתוך אותן 20 כמות נק' כזו הספיקה למרחק של 5 נק' או פחות מהאלופה) אז זו כמות סבירה כשהמתמודדת היא סיטי של פפ וזו כמות סבירה כשהמתמודדת היא יונייטד של מוריניו.

4. k_700 Member

בשני המקרים אתה לא קרוב לאליפות אם האלופה סיימה עם 100 נקודות, זה ברור.
    לכן שאלתי מראש כמה פעמים בכלל קבוצה כבשה מעל 100 שערים בליגה ולא סיימה אלופה? בינתיים אני שומע צרצרים באוויר.

הטענה שלי היא שאו שאתה מעוות את המציאות במודע או שאתה מעדיף להשתמש במבחן הזכרון הקצר(ופה אני לא לגמרי אאשים אותך, מי בכלל ירצה לזכור איזה פרמטיבי שיחקנו בתקופה מוריניו בעונה השקרית ההיא כשכל פעם שקיבלנו חצי מבחן אמיתי קיבלנו בעיטה בישבן ואז מבפרואר שיחקנו בסוף בטורניר של ליגה משלנו- "לסיים במקום השני כדי להציג תמונת נצחון").

מי קבע אגב שעם פער של 8 נקודות אתה לא יכול להחשב כמי שהתמודד על אליפות ועם פעם של 5 למשל אתה כן?
    העובדה היא שמ2010 6 עונות האלופה סיימה עם פחות מ90 נקודות.
    אז כן באופן כללי בהרבה מאוד עונות קבוצה שסיימה עם 81 יכולה להחשב קונטנדרית לאליפות אבל זה לא תנאי מוחלט.
    בכל מקרה כזה צריך להכנס עם זכוכית מגדלת ולבדוק מי היא הקבוצה.
    סיטי של העונה שעברה היא קבוצה מצוינת לכל הדיעות עם חסרונות אבל עם מאמן על הקווים, שיטת משחק שכבר הוכיחה מצוינות וחזרה מהירה לפסגה וסגל הרבה יותר איכותי, עם וורלד קלאסים בכל עמדה במגרש(כמעט).
    ליונייטד של 17/18 היה לוקאקו עם 27 שערים כשהמשחק לגמרי מנוכז בצורה פרמטיבית אליו, וורלד קלאס בשער ושני שחקנים צעירים עם המון כשרון שהוגבלו על ידי מאמן שמוציא כל מאמן אחר בליגה טוב. סה טו.

מצחיק בכלל לכתוב לי שסיטי של העונה שעברה היא בדיוק יונייטד של מוריניו, ועוד למי שחווה את אותה קבוצה שבת אחרי שבת ושרד כדי לספר.
    גם אם היית נותן למוריניו לשחק עוד 15 מחזורים ודוחס אותם לעונת 17/18 הקבוצה הפרמטיבית שלו לא הייתה מגיעה ל102 שערי זכות.
    אם לא לוקאקו זו התקפה מביכה כמו ההתקפה מהעונה הראשונה שלו שגירדה 54 שערי זכות וסיימה אחרי ארסנל.

האם בשורה התחתונה סיימנו את הגביע ונגר הזה במקום השני עם 81 נקודות? כן, כפיים.
    האם זו עדות לאיזה קבוצה גדולה IN THE MAKING כמו למשל ליברפול של אותה עונה שסיימה קצת מאחורינו אבל נתנה מספיק סימנים ללגאסי שעומד להתרחש?לא.
    סיטי מעדה בשנה שעברה, אבל שוב תפתח פה סקר עם 3 אפשרויות לשאלה מי טובה יותר, סיטי 2020 או יונייטד 2018 עם 3 תשובות(סיטי, יונייטד, או בול אותו דבר בשבילך), תקבל פה 99 אחוז מצביעים לסיטי.
    כי אין באמת דמיון.

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/21
  5. k_700 Member

מדברים על השיא הזה שבקרוב ישבר(והיום נשבר) כבר כמה שבועות אבל זה קצת יותר מדי יחצני ואוברייטד לדעתי.

למשל לפני שנתיים פרייזר וווילסון היו קרובים מאוד לשבור אותו(12), מישהו בכלל הזכיר את זה?

במבחן הצמדים אני כנראה לא אובייקטיבי לחלוטין אבל אני עדיין לוקח במקום הראשון את יורק וקול(לא בישלו אחד לשני בקצב כזה כי מן הסתם היו מאחוריהם כמה פליימייקרים אגדתיים שעמלו על התפקיד וגם שיחקו אז בקו אחד ב4-4-2), ההבנה ביניהם הייתה עיוורת.
    מקום שני לדעתי זה דרוגבה ולאמפרד, אולי בהתחשב באורך של הפרודקטיביות שלהם ביחד הם אפילו צריכים להיות ראשונים.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ליורק וקול, עם כל ההייפ, הייתה רק עונה אחת טובה באמת שבה התיאום שלהם עבד.

7. k_700 Member

אבל אל תגלה לצופים הצעירים איך העונה הזאת נגמרה ביחס לעונת שיאים הזאת של טוטנהאם.
    תשאיר קצת מתח.

8. alexshw Member

לקיין וסון אין תחרות בטוטנהאם. לקול ויורק הייתה מצד שני חלוצים מעולים.
    ב 1998/99 שרינגהאם היה פצוע בערך חצי עונה וכבש רק 6 שערים בכל המסגרות. הכי מעט שלו בקריירה פרט אולי לאיזה עונה כשרק התחיל את דרכו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

למפטי גמר את העונה

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא בכלל התחיל אותה?

11. Sturridge Member

אוי לא מה עשית.

oranfu, alexshw ו-ChelseaPensioner אוהבים את זה.
  12. Clichy COYG

עכשיו אני מבין למה הוא פתאום מקושר אלינו, זה לא בגלל שהוא פרוספקט צעיר חלילה.

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. Gianzola01 Member

מה מאונט על הספסל

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Sturridge Member

בשביל הצחוקים לראות כמה הוא יותר טוב מילד הפלא ב- 70 מיליון.

15. k_700 Member

לא רע השחקן הזה של ה80 מליון.