המחזור השמיני בפרמיירליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/10/21.

1. k_700 Member

מרכז ההגנה שלכם היה טוב מאוד לדעתי.
    ברנטפורד זה מגרש קשה, 20 דקות לסוף הם לא הפסיקו לזרוק כדורים ארוכים קדימה לטוני ואמבומו.
    סאר עם הופעת בכורה מצוינת-

נחכה כמובן לעוד שניים כאלה כדי שמישהו פה, לא חשוב שמות, יכניס את השם שלו לבלון ד'אור שנת 2022.

לוקאקו כנראה במשחק הכי חלש שלו מאז שהגיע(אולי גם עייף) עם החמצה אחת שלא הייתה מביישת את ורנר אבל בשער סחב על עצמו את כל השלושה בלמים שלהם מה שנתן את השטח לצ'ילוול(הוא כובש שערים מכוערים?).

מנדי באמת במשחק של MOM, הוא תמיד נראה שוט סטופר מצוין.
    עם הגנה כזאת לא בטוח שאתה צריך מעבר למשהו כזה.

קאנטה, לופטוס וקובאצ'יץ' בינוניים.

2. Ori8 Member

מה זה לא הסכמנו לגבי פיליפס? אתה על חצי מהשחקנים של ליברפול אומר פה באופן קבוע שאין להם מקום בפרמייר ליג. על מה אתה מדבר בכלל?

פיליפס בלם גרוע לליברפול שהוכיח עונה שעברה שיש לו מקום בליגה הגרועה הזאת, שמפוצצת בבלמים עלובים. מה לעשות? יש רשימה יפה של בלמים גרועים ממנו משמעותית.

אתה פשוט מסובב את זה ומתייחס לדברים שלי כאילו אמרתי שהוא ראוי להיות בסגל של ליברפול. ולא, זה לא מה שאמרתי.

המשחק של מילנר נגד סיטי לא רלוונטי. ברור שבגלל הגיל ובגלל מי שעמד מולו הוא נשחט שם. וברור שאת טרנט היו שוחטים על משחק כזה ובצדק.

מילנר טוב. הוא סופר אחראי, המסירות שלו טובות, הוא מתקל מצוין, הוא שומר על הכדור מצוין, הוא עושה סדר במשחק, הוא מעיר לשחקנים בלי הפסקה וכן - הוא לא מפסיק לרוץ לשניה אחת והוא נלחם בלי הפסקה כל דקה כאילו זה המשחק האחרון שלו. הוא נכס אדיר שאתה יכול לזרוק בכל עמדה ותקבל ממנו עבודה טובה.

אתה באמת מצפה ל-22 סלאח. זאת האמת. אתה תגיד שזה שטויות אבל כמו בליברפול ככה במכבי חיפה. הציפיות שלך הן שבכל עמדה יהיה לך וורלד קלאס וורלד קלאס מחליף וכשזה לא קורה אז הם לא ראויים/לא ברמה/אין להם מקום בפרמייר ליג/ליגת העל.

3. oranfu Member

אתה התלהבת מפיליפס בעונה שעברה. טענות הזויות היו לך.

למה המשחק שלמילנר נגד סיטי לא רלוונטי?
    זאת בדיוק הטענה שלי - עושים למילנר הנחות בגלל הגיל שלו. הוא לא טוב, הוא טוב יחסית לגיל שלו.

אני לא מצפה ל-22 סלאח.
    אבל מילנר לא מספיק טוב.
    הוא לא טוב הגנתית, הוא נלחם ומכסאח. יש הבדל.
    עם הכדור הוא לא טוב, לא יכול להוביל אותו ויכולת מסירה לא מספיק טובה.
    הוא נלחם, הוא מנוסה, הוא נכס לחדר הלבשה ולא טענתי אחרת. אבל על הדשא הוא פשוט כבר לא מספיק טוב.
    להכניס אותו פה ושם לרבע שעה\חצי שעה זה מילא, אבל אצלנו המחליפים משחקים המון בגלל כל הפציעות.
    בטח ובטח ובטח כשהוא צריך להיות בקישור ביחד עם הנדרסון.

4. Ori8 Member

לא התלהבתי מפיליפס ואל תחרטט. נתן (גם) משחקים טובים והיה ראוי לפרגן לו עליהם ובליגה הזאת, עם הגנות ברמה של ליגת הבורסה לניירות ערך, בהחלט יש לו מקום.

למה לא לשפוט את מילנר על המשחק נגד סיטי? פשוט כי יש דברים שהוא יכול לעשות טוב ויש דברים שלא, וזה עדיין לא אומר שאין לו מקום בסגל. אם קלופ יזרוק מחר את הנדרסון מגן שמאלי מול מאחרז אני אשחט אותו על משחק גרוע? ממש לא. לא כל טעות של מאמן היא טעות של השחקן.

השיקולים שלך קרים נטו ואתה מצפה שיהיה לך סגל מפוצץ בחיות שכל שחקן שעולה לך ומחליף לך אתה אומר תענוג. זה לא יקרה. לא בליברפול ולא בחיפה ולא בפסז. זה פשוט לא יקרה בכדורגל כי זה לא ריאלי. אתה יכול להכיר במציאות ואתה יכול גם לקבל את זה שיש להם מקום בסגל גם אם הם לא מדהימים אלא פשוט עושים עבודה טובה כשצריך אותם, וזה מעבר לכל שאר האספקטים שאתה מתעלם מהם באופן קבוע. קלופ נפטר מלאלאנה, מלוברן, משאקירי.. היה יכול גם להיפטר ממילנר. ברור שאידיאלית היה עדיף אם היה בו פחות תלות, אבל דווקא בגלל הנסיבות הקיימות אני חושב שהוא עושה עבודה גדולה ואפשר מאוד מאוד מאוד להעריך אותו.

5. oranfu Member

אני מצפה שיהיו לי שחקנים טובים.
    אני לא מחזיק ממנו, לא מבין מה כל כך קשה לקבל.
    אני לא רואה בו ערך מקצועי על הדשא.
    יש לו מקום כי הוא ממש לא היחיד שלא מספיק טוב, אבל זה לא סותר את זה שהוא לא מספיק טוב.

השיקולים שלי באמת קרים, אני שופט שחקן לפי מה שאני רואה. ברור שזה מרשים שבגיל 35 הוא נראה ככה פיזית, אבל הוא לא משחק טוב. הוא לא טוב בשום דבר כבר, הוא פשוט נלחם.
    זה לא כלום, אבל זה לא מספיק.
    צריך להתקדם מהשחקנים האלה.
    אנחנו צריכים עוד שחקנים כמו ג'ונס ואליוט, כשהם משחקים בקישור רואים שיפור משמעותי.

אני מתעלם מאיזה אספקטים בדיוק? אני האחרון מהאוהדים שלנו פה שמתעלם מאספקטים של שחקנים שלנו.
    כשאני שנים צועק על איזה עלוב הנדרסון עם הכדור אמרו לי שאני לא מבין כלום.
    עכשיו כשרואים את ג'ונס, טיאגו ואליוט בקישור פתאום מבינים שזה דווקא נחמד קשר שלא מתייחס לכדור כמו רימון רסס.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  6. Ori8 Member

אם אתה כלכך מודע לאספקטים שמעבר אין סיבה שתחשוב שאין לו מקום בקבוצה שמתחרה על תארים.

הרי גם לווינאלדום לא היה מקום והיום למאטיפ אין לדעתך מקום, וגם למאנה ופירמינו אין… אבל על פיליפס אתה מדבר איתי.

הם כולם סתם ממש במקרה כן חלק מקבוצה אדירה שלקחה את כל התארים ומתחרה על כל התארים גם היום, למרות כל המגבלות מהבני זונות למעלה.

כל שחקן והאיכויות שלו ומה שהוא נותן או לא נותן לקבוצה ולמוצר הסופי. יש ג׳ונס, יש אליוט, יש טיאגו (אין), יש הנדרסון ויש גם מילנר. זה לא או זה או זה. צריך להתקדם ממה? צריך ליצור סגל אדיר. לפעמים כדי ליצור סגל אדיר אתה צריך מילנר ואתה צריך קאראגר.. כדי שיוסיפו את מה שהם יוסיפו לתלכיד הזה.

7. oranfu Member

מה זה לווינאלדום לא היה? הוא אוברייטד עצום עצום.
    מישהו מתגעגע אליו היום? ובכלל לא הבאנו לו מחליף.

לא חושב שאמרתי שלמאטיפ אין מקום. אמרתי שהוא אוברייטד ובלם בינוני ואני לא מחזיק ממנו. בתור בלם רביעי ברוטציה אני דיי בטוח שרשמתי שהוא טוב.

מאנה שנה וקצת נראה לא קשור לכלום. אני עדיין ממש לא משוכנע שהוא שחקן לקבוצה שרוצה אליפות עם איך שנראה בשנה האחרונה (היום היה כבר הרבה יותר טוב, הלוואי חוזר לעצמו).
    פירמינו גמור, מי שלא רואה את זה עיוור. הבחור שחקן עבר כבר שנתיים.

יש לך מאמן היסטורי עם שחקנים אדירים, אבל יש לך גם כמה שחקנים לא להיט שנהנים מאוד ממערכת מקצועית חזקה מאוד.

לכל שחקן יש איכויות ומה שהוא נותן. לדעתי למילנר אין איכויות, רק איכויות מנטאליות (הוא בן 35, זה מובן). לא מבין למה אתה כל כך מתקשה לקבל שזאת דעתי.
    קיללתי אותו? כיניתי אותו בכינוי מעליב? רשמתי משהו לא יפה? באמת שלא מבין.

8. k_700 Member

יש פה דרמה.
    מארינר מוריד את השחקנים לחדר הלבשה.

9. k_700 Member

10. riquelme1 Member

נונו הגנתי, נונו ברירית מחדל.

טוטהאהם בדרך למקום 5, כדורגל נפלא וכל הכוכבים נראים נהדר. נונו מאמן פנטסטי.

4 נקודות מצלסי 2 מסיטי.

11. k_700 Member

גם ארסנל קרובה למקום חמש.
    אין שום משמעות לקירבה לטופ 4 כרגע.
    משחק ראשון נורמלי לקיין העונה, בוא נתקדם משם.

מי שנראה כאילו הוא הלב של ההגנה שלהם כבר שנים זה רומרו.
    רכש מצוין שלהם.

12. modric19 Member

מה היה עם זה בסוף?

13. k_700 Member

פינו אותו לביה״ח במצב סביר אחרי שהשתמשו בדיפרילטור. התקף לב.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה קלאסית של אדם עם אג'נדה מוכנה מהבית שלא ראה את טוטנהאם העונה או הצטרף רק למשחק הזה. כדורגל נפלא? כל הכוכבים נראים נהדר? איזה קבוצה ראית בדיוק העונה?

קיין התחיל היום את העונה במחזור השמיני ("הכוכבים נראים נהדר"). כדורגל תחת פאסיבי, טוטנהאם עד היום הייתה הקבוצה הכי משעממת בחצי העליון, לגמרי טוטנהאם של מוריניו רק בלי מוריניו כך שאפילו לפחות צבע על הקווים לא קיבלנו.

4 נק' מצ'לסי 2 סיטי גם ברייטון יכולה להגיד. נפלאות המחזור השמיני.

אולי זה יצליח אולי לא, לזלזל במי שאמר עד כה שזה נראה כמו מינוי משעמם, חסר השראה שלא יוביל למשהו חדש - מגוחך.

oranfu, Roma, Lebron ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

אם כבר ברייטון ראויה אף ליותר מבחינת כיבוש שערים ואולי נקודות, אבל איכות לא מספקת מקדימה נמצאת בעוכריה.
    אם כבר כדורגל נפלא ומאמן פנטסטי אז פוטר יותר מתאים להגדרה בשנה האחרונה.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.