הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. itzik.miro Member

אז אולי כדאי שתחפש?

“It has no effect on my performances, but it ‘disturbs’ me,” Donnarumma told TNT Sport. “It’s not easy, because I was used to always starting and sometimes it hurts to be on the bench.

“But I’m sure the situation will be resolved.”

שחקן שלא מפריע לו לשבת בספסל ורוצה רק להינות מהחיים בעיר האורות אחרי שזכה ביורו, שיפרוש.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. alexshw Member

מה הוא ציפה שיקרה? יש לקבוצה כבר שוער מצוין. המצב הנוכחי היה צפוי.

3. itzik.miro Member

אני מסכים שהמצב הנוכחי היה צפוי אבל אני לא מבין מה לא בסדר בלהרגיש לא טוב עם זה שאתה בספסל ולרצות להוכיח את עצמך כדי לפתוח בהרכב?

Roma אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

אין בעיה. יש בעיה כשמעדיפים כסף על כדורגל. אני לא אוהב את זה.

5. itzik.miro Member

זה נושא שיחה אחר שבגדול אני מסכים איתו.

6. Raulito Madridista

הבעיה היא אחרת, שפגעתי בנקודה רגישה - כדורגל איטלקי\יובנטוס\בית"ר ירושלים. הפאטנט הוא לעבוד קשה בכל יום באימונים וגם על המגרש ולהוכיח שהוא ראוי לצ'אנס. קיילור גם שוער שמחמיץ כמה משחקים בעונה בגלל פציעות (אשתקד, בשלוף, אם אני מדבר על הליגה בלבד ולא כולל הקורונה - החמיץ שישה משחקים בשל בעיית כשירות). שחקן שלא רץ להתראיין או אומר שהוא מאוכזב, זה אומר שהוא מבסוט שהוא לא משחק? דונארומה שיחק שבעה משחקים וזה לא רע בכלל לשוער שנאבק בשוער טוב אחר, כולל המשחק נגד מנצ'סטר סיטי בליגת האלופות שהיה המשחק הכי חשוב וגדול של הקבוצה ב-21/22. אגב, ניסית להוציא אותי דביל פה, אז וואלה לא - וואלה תירגמו כמו שצריך ולא עיוותו את מה שאמר השוער המצטיין של היורו.

7. itzik.miro Member

עם התגובה הזאת אתה הוצאת את עצמך דביל ככה שאתה לא באמת צריך את העזרה שלי בזה אבל שיהיה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/11/21
  8. DRORIKO Member

בן ידר זה סוכריה שלא נגמרת.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקצב הזה פאייה יצטרך לעלות למשחקי חוץ עם אפוד קרמי.
    בושה וחרפה ועוד משחק גדול נהרס.

ואני מתאר לעצמי שהעסקנים הנמושות מהLFP יכריחו את השופט והקבוצות לחדש את המשחק.

10. alexshw Member

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת פעם שלישית העונה ששחקן של מארסיי נפצע מזריקת בקבוק - רונז'ייה במונפלייה כאשר התחמם בצידי המגרש, פאייה בניס והערב בליון.
    אפשר להוסיף את גנדוזי ולואן פרס שהותקפו ע"י אוהדי ניס כשאלה פרצו לדשא.

כמה האירוע הזה מיותר ואידיוטי, מספיק לחשוב על כל האוהדים של ליון שפינו ערב, רכשו כרטיס בלא מעט כסף, הגיעו למשחק במזג אוויר חורפי ועכשיו או שכבר ויתרו וחתכו הביתה או שמחכים 40 דקות ביציעים למשחק שלא ידוע עדיין אם יחודש או לא.

G.B7 ו-alexshw אוהבים את זה.
  12. Raulito Madridista

לא מצליח להבין איך האירועים האלה לא גורמים לכם לאנטי כלפי הליגה הזו. האירוע גם התרחש בסביבות הדקה החמישית וזה אבסורד שרק בשעה 23:43 הכריזו רשמית על דחיית המשחק. כל ההצגה של ליון מיותרת וגאה בשחקני מארסיי שלא חשבו אפילו לעלות לכר הדשא. אני בטוח שפאייט הוא לא איזה תלית שכולה תכלת אבל גם ראיתי שחקנים יותר פרחחים ממנו וזה הזוי ומסוכן, זה נשמע שגיא כהן אבל מה היה קורה חלילה אם לא היה מדובר "רק" בבקבוק מים? אגב מתאר לעצמי את החבר'ה של ערוץ הספורט שמקדשים את הליגה הזו ו'נאלצים' בהתאם למצב לכתוב פולו לדבר הזה עם הציטוט המדויק של תיירי הנרי, להעלות את הסרטון וכן הלאה..

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כישלון גדול של סמפאולי בקמפיין האירופאי של מארסיי, בקיץ הארגנטינאי ולונגוריה עוד דיברו שהגביע(הליגה האירופאית) הוא מטרה ריאלית והם מסיימים את דרכם כבר בשלב הבתים היום, אמנם הוגרלו לבית המוות של הליגה האירופאית אבל 5 משחקים, 0 נצחונות והיום תבוסה 4-2 בגלאטאסריי זה מביך מאוד והיום גם אוהדי מארסיי מתחילים להתהפך על סמפאולי ולסמן אותו כאחת הבעיות שלהם השנה כאשר החצים הולכים בעיקר לעבר המערך הקבוע(שלושת הבלמים) שלא משתנה ללא קשר לזהות היריבה וזהות השחקנים שעל המגרש.

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלום לריאן שרקי שהגיע לעונה הזאת.
    נדמה לפעמים שהוא בן 25, גם בגלל המראה וגם בגלל שהוא בתודעה מגיל 14 אבל סה"כ בן 18, ברגע שהקופסא תתיישר זה שחקן עם תקרה מטורפת. אני חושב שבעמדה של פאקטה בליון כיום(9 מדומה/חלוץ נסוג) הוא יהיה אפקטיבי יותר מבאגף, כמובן לאחר שפאקטה יעזוב.

ליון מבטיחה מקום בשמינית הגמר של הליגה האירופאית, גם מונאקו תהיה שם.
    ראן הבטיחה את המקום בשמינית הקונפרנס, פ.ס.ז' כמובן כבר בשמינית האלופות ונשאר לראות לאיזה מפעל ליל תמשיך בינואר, תצטרך לא להפסיד בוולפסבורג כדי להיות בין 16 האחרונות באלופות. מארסיי, המאכזבת היחידה בינתיים בזירה האירופאית העונה עוד יכולה להשאיר לעצמה פתח לעונה אירופאית ארוכה אם לא תפסיד ללוקומוטיב בולודרום עוד שבועיים ותנשור לקונפרנס ליג.

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם נוספת העונה שפריז מקבלת עזרה גדולה מהשופט כשהיא בפיגור. איך זה יכול להיות מצב ודאי לשער כאשר שני שחקני סנט אטיין רצים עם אמבפה.

חבל על סנט אטיין שהוציאה מעצמה הרבה במחצית הזו ותתפרק כנראה במחצית השניה.