הליגה הצרפתית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏4/8/17.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Drama2 יאזיג'י זה כוכב כדורגל אה?

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה שעברה ג'ף ריין-אדלייד קרע את הרצועות בברך ימין וסיים את העונה בדצמבר, אתמול בדרבי של הריביירה מול מונאקו הוא קרע את הרצועות בברך שמאל וסיים את העונה שוב. שחקן מוכשר, חבל.

ועדכון לגבי משרת המאמן במארסיי, חורחה סמפאולי הוא כרגע המועמד המוביל לתפקיד.

3. DRORIKO Member

@Nigel de Jong אני זוכר שלפני שנתיים הרעפנו שבחים על גאלטייה. מאז הוא עושה הצלחה פנומנלית בליון. זה רק עניין של זמן עד שיעבור לליגה בכירה יותר.

4. alexshw Member

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מק'קורט כבר הוציא הודעת הכחשה רשמית מטעם המועדון אתמול וטען שהקבוצה לא עומדת למכירה.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי חודש וקצת בתפקיד, אפס נצחונות בשמונה משחקים, ירידה למקום שמוביל למבחנים, מחאה יצירתית של אוהדי נאנט על הקרקס במועדון בעקבות המינוי וגם חיוביות לקורונה, רמון דומאנק הולך הביתה, אנטואן קומבוארה שבשלוש השנים האחרונות לא חווה הצלחה גדולה יחליף אותו על הקווים.

7. Raulito Madridista

"קללת ליגת האלופות" של ניימאר נמשכת, בדגש על שלבי הנוקאאוט - ייעדר ארבעה שבועות בשל הפציעה אתמול נגד קון במשחק הגביע - אדיוס לשמינית הגמר נגד ברצלונה בקאמפ נואו. המלעיזים כבר שאלו מתי מסיבת יום ההולדת המסורתית של אחותו. הוא מצטרף כמובן גם לאנחל די מריה שפצוע. ניימאר העלה פוסט עצוב "לא יודע עוד כמה זמן אוכל לסבול את זה, אני רק רוצה ליהנות ממה שאני אוהב - לשחק כדורגל" ומדבר על כל ההתבטאויות של מאמנים ופרשנים נגדו שכביכול מותר להיכנס בו ולפגוע בו באלימות. "העצב גדול והכאב עצום, הבכי מתמיד, שוב אפסיק לזמן מה לשחק כדורגל. לפעמים אני כבר מרגיש לא נעים בשל סגנון המשחק שלי כי אני מכדרר ונכנסים בי כל הזמן. אני לא יודע אם הבעיה היא אני או מה שאני עושה על המגרש, זה עושה אותי עצוב לשמוע מה שאומרים עלי".

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביום ראשון בקלאסיק כמה דקות לאחר שנכנס ניימאר פצע, יש יגידו במכוון את אלבארו גונסאלס וצולם מחייך לאחר מכן, לפני כמה שבועות נגד מונפלייה הוא מתחילת המשחק נכנס בטז'י סבאנייה כמה וכמה פעמים, כניסות שזכו להתעלמות מהשופט ומהואר. נגד ליון שהוא נפצע בגלל גלישה לא מסוכנת מדי של טיאגו מנדש הוא כמובן התחיל לבכות כרגיל אחרי הפציעה ובגלל שיש חוקים שונים לניימאר בצרפת הואר החליט שמנדש צריך לקבל אדום. ניימאר האחרון שיכול להתלונן, שחקן מגוחך הכי רחוק שאפשר מספורטאי או דמות לחיקוי, לא מכבד את היריבים שלו ומזמין עבירות קשות וזוכה לשיפוט שדי שומר עליו ונותן לו כבוד.

itzik.miro ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

הוא גם לא מכבד את מועדונו ולא רק יריביו

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. Raulito Madridista

אני דווקא חושב שהחודשים האחרונים הם הכי 'רגועים' של ניימאר מאז אולי התקופה הראשונה שלו במועדון - מבחינת הדיבורים על עתידו כשאין רמזים על עזיבה, הוא באמת מחייך ונהנה וגם עדיין לא הייתה המסיבה של אחותו (כמובן שזה קשור לקורונה). אני חושב שבמועדון אחר היו מחזיקים אותו קצת יותר קצר. בברצלונה לא היה קורה הבית זונות הזה. לניימאר שהוא שחקן אדיר מותר לנסות להעביר בין הרגליים של שחקני ההגנה ולתסכל אותם, לחפש את השואו, אנשים משלמים כדי לראות אותו. אני גם בטוח שהוא חוטף הרבה יותר מאשר "מחטיף". כמובן שהוא לא ספורטאי ויש לו את הצדדים המגעילים שלו ואני לא בורח מזה. בשורה התחתונה הוא הגיע לפ.ס.ז' בדיוק בשביל המשחקים האלה והייתי מתאכזב מהפציעה שלו גם אם היריבה הייתה מנצ'סטר סיטי.

11. alexshw Member

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דשאן צריך להיות מאוד דידייה דשאן כדי להתעלם הקיץ מבובאקר קמארה בסגל של צרפת ליורו, במיוחד שהערב הוא לבדו בקישור היה רמה אחת מעל קמאבינגה ואנזונזי שיחד לא הצליחו להסתדר איתו אבל סביר להניח כן יהיו ב23 ליורו.

13. itzik.miro Member

קמארה שחקן ממש מעניין
    הייתי שמח לראות ביובה

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/21
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קראתי בימים האחרונים שהוא מקושר ליובנטוס, בסכומים עליהם מדברים(סביב ה-40 מיליון) זאת תהיה עסקה מצוינת ליובה, שחקן מעולה.

15. itzik.miro Member

במקומות אמינים?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk