הדיון של נבחרת ספרד: חצי גמר יורו, מפסידים בגמר ליגת האומות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/9/20.

1. Raulito Madridista

עם לופטגי כביכול המעבר מהנבחרת הצעירה לבוגרת הצליח מאוד אם כי אין לדעת לגבי טורניר גדול שיש לו משקל רב יותר (ערב מונדיאל 2018 כן הייתי אופטימי). אבל זה לא גורף. מצד שני גם מאמן ליגה טוב שהצליח בקבוצה אחת שהיא עדיין אנדרדוג מובהק זה לטעמי גם לא מספיק. מילא היה עובר בוולנסיה שהיא מועדון לחוץ לדוגמא, ויאריאל או סביליה. ספרד נתפסת כפייבוריטית שצריכה ליזום, להבקיע, לפרוץ בונקרים. נגד איטליה היה לנו ביורו יותר נוח. בוסקטס אגב בא בטענות לתקשורת על הביקורות שהנבחרת חוטפת - לדעתי היחס מוצדק ואחרי ההדחה בחצי הגמר גם ידעה לחבק ולהיות גאה. לגבי רפא מיר זמנו יגיע הוא לחלוטין שווה זימון והוא העתיד.

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

מארקוס יורנטה מבשל שני שערים מעמדת קשר ימני. בוקר טוב, לויס אנריקה.

3. Raulito Madridista

יכול להיות שהוא ויתר על הרעיון הזה מהר מדי ביורו, אני אוהב את המהירות וכדורי הרוחב של יורנטה והוא שחקן שמשחק בקצב אחר, כביכול יותר 'מתאים' לאנגליה. מצד שני בוא, אתמול גם אם היינו כובשים עשירייה, אתה ראית את היריבה הרי. זה היה מהווה אינדיקציה למישהו? אולי עלו שחקנים קצת יותר 'רעבים', ספרדB, שחקני ספסל שרצו להוכיח. חוץ מהשער הרביעי הנפלא של סראביה - גולים בגלל היריבה המביכה. חבל שה-0:5 נפצע. סראביה צריך להיות שם בשטח, הוא כביכול לא נעים לעין עם הכדור ואין לו הילה של כוכב אבל הוא יכול להבקיע. אני לא חושב שפראן טורס בוודאות עדיף עליו ואולי גם אולמו למרות שאולמו בועט לשער מרחוק וזה קצת חסר.

4. Ever Banega Member

אמרתי בכל שלב ביורו שהחיסרון של הנבחרת שהיא יותר טובה רק בקצת מהיריבה, אני לא בורח מזה. בגלל זה גם חששתי שהיא לא תעלה מהבתים. אבל אני גם מודע ליתרונות שלה והיתרון שלה זה שהיא יותר טובה מהיריבה. מי שהפתיע אותו איך שנראה המשחק מול איטליה לא באמת מכיר את הנבחרת, היה ברור שנהיה יותר טובים בקצת גם ממנה מה לעשות כדורגל זה לא כדורסל ולהיות יותר טוב רק בקצת הרבה פעמים מסתיים בתיקו משם לפנדלים שפעם הולכים איתך פעם לא.
    איפה החירטוט פה? אתה רוצה לספר לי על משחק ביורו שהיינו פחות טובים מהיריבה? אתה מוזמן. האם זה מספיק? כמובן שלא ואף פעם לא טענתי אחרת.

5. Raulito Madridista

אני מכיר את הנבחרת היטב ולא שופט אותה על סמך הנעת כדור. גם אם הנבחרת החמיצה פנדל ועוד 2-3 מצבים זה לא אומר שהיא שיחקה טוב או שהיא מגוונת. רוב היריבות שלנו ביורו היו נוחות, למעט איטליה וזו בהחלט סטטיסטיקה חריגה שניצחנו משחק אחד כמו שצריך ב-90 דקות ושהגענו למחזור הסיום בשלב הבתים עם הגב אל הקיר. לואיס אנריקה קצת אקשן ומעצבן ובגדול דור השחקנים הזה לא מספיק טוב. הנבחרת לא מסוגלת לשחק מהר. צרפת יכולה לשלוח את אמבפה לספרינט, אנגליה יודעת לטוס קדימה, גם לגרמניה יש כל מיני דרכים. אצל ספרד - לא.

6. Raulito Madridista

הערב ספרד מתארחת אצל קוסובו, שער המארקה מבטא היטב את התחושות: "היום יש שני משחקים" - תשומת לב רבה מבחינת המחנה הספרדי תהיה גם במשחק בין יוון לשבדיה ואחרי 10 נקודות בלבד מתוך 15 אפשריות - לספרד אין מקום לטעויות. קוסובו עצמה עם ארבע נקודות עד עתה, סיימה בתיקו עם יוון. לואיס אנריקה הבהיר: "אנחנו תלויים בעצמנו, אנחנו נבחרת התקפית וצריך לנצל מצבים". הוא שיבח את מרקוס יורנטה שימשיך לפתוח בהרכב אחרי המשחק הטוב נגד אזרבייג'אן ואמר שהוא מצפה אפילו ליותר. "עלינו לשים בצד את מה שאנחנו לא יכולים לשלוט עליו ולהתרכז במשחק, קוסובו הייתה ראויה ליותר נקודות ממה שהשיגה". ב-AS הכותרת היא: "עין אחת בפריסטינה ועין אחת באתונה". ההרכב הפעם יהיה קצת שונה. אלברו מוראטה ישוב ל-11. קרלוס סולר שומר על מקומו, ג'ורדי אלבה כשיר. פבלו סראביה שבלט במשחק הקודם אף הוא ויפתח, אמר: "אנחנו רוצים להזיז את הכדור מהר כמו שעשינו וזה יקשה על כל יריבה, המטרה היחידה היא לנצח, כמובן, אנחנו יודעים שהנבחרת היריבה תשחק הגנתי ומוכנים לזה ואופטימיים". במרץ האחרון גברה הנבחרת הספרדית 1:3 על היריבה עם שערים של דני אולמו, פראן טורס וג'רארד מורנו שלא הולך לו זמן רב בנבחרת.

https://as.com/futbol/imagenes/2021/09/08/seleccion/1631064917_065356_1631064954_sumario_grande.Xxx

7. Ever Banega Member

בגלל זה ספרד צריכה לשחק בסגנון ספרדי שלא מתבסס על מהירות של שחקנים. גם ביורו 12 עם צ'אבי-אינייסטה-פאברגס-סילבה אף אחד מהם לא היה מהיר. נכון היום אין שחקנים ברמה הזו אבל כן צריך לשחק עם שחקנים באותו הסגנון, הם טובים יותר מהווינגרים שיש לספרד להציע.

8. סמואל אטו Member

לואיס אנריקה אשכרה הזמין את סרג'י רוברטו לקראת המשחקים הבאים של ספרד.
    הוא מזמין שחקנים כמו אוהד בארסה מתלהב, לא כמו איש מקצוע.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  9. riquelme1 Member

לואיס אנריקה הוא מוטיבטור ותו לא. זימונים הזויים, מקובע טקטית, חילופים רעים בדרך כלל.

מאמן רע עם קריזמה.

אשכרה סרגי רוברטו, ושחקן סלטה הקבוצה הגרועה בליגה. ששחקנים כמו לואיס אלברטו יושבים בבית

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הפעם, עם כל הפצועים, אני מבין איך לויס אנריקה הגיע לסרז'י רוברטו. אבל כשכל נער שעולה לבוגרים של בארסה ישר מקבל זימון, זה נראה מפגר.
    שני האחים הרנאנדס ביחד זומנו לנבחרת צרפת. פיספוס כפול של לה רוחה.

11. riquelme1 Member

חוסה אנריקה מבקרת את לואיס אנריקה, שחקן שנותן 2 3 משחקים בקושי 200 דקות בקרירה מוזמן לנבחרת, מה זה?

לואיס אנריקה מאמן דפוק

12. RubberSoul Member

שקט פה.

האמת, ציפיתי להתעלות נגד איטליה כמו שהיה ביורו, אבל המשחק אתמול התעלה גם על הציפיות שלי. פתאום בגיל 51 לואיס אנריקה מקדם צעירים. זה לא רק גאבי המצוין, זה גם ירמי שלא היה ביורו ועוד מחכים לו בחוץ פדרי ואנסו.
    מה שחשוב מבחינת הנבחרת זה המשכיות.

אגב, ירמי ופדרי הגיעו מלאס פאלמס, ורשימת הכשרונות מהקנאריים לא נעצרת אצלם.

13. Ever Banega Member

ראיתי את המשחק רק עכשיו, כצפוי היינו עדיפים. דיי ביאס אותי האדום כי אני מאמין שהיינו מנצחים גם בלעדיו. לא יצרנו מספיק מצבים אבל אני מאמין שאם היינו עולים למחצית השנייה ב0-0 זה היה נראה אחרת (גם אם היה 11 מול 11).

גאבי השתתף במשחק הלחץ נהדר אבל חוץ מזה לא ראיתי ממנו הרבה, מבחינתי הזימון שלו עדיין תמוהה. אתה חושב הוא ראוי לזימון?

נגד צרפת הולך להיות מאוד מעניין. ברור שנשלוט במשחק אבל הם מאוד מסוכנים במתפרצות. מאמין שניקח גם אותם.

14. סמואל אטו Member

גאבי היה כאב ראש לאיטלקים.
    כל הזמן פנוי למסירה, מזיז את הכדור, כל הזמן מקדם את המשחק.

אני גם לא אהבתי את הזימון שלו אבל הוא השתלב בהרכב נהדר. כמה ביטחון ואגרסיביות יש לו בגיל 17 זה מדהים.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  15. Ever Banega Member

יש שחקנים כמו קאנאלס ופביאן שיכולים לעשות את זה טוב יותר לדעתי (אם אני לא טועה כרגע קאנאלס פצוע).