הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/12/21.

1. Raulito Madridista

- אני למשל לא נכנס לזה של "קונספירציה נגד ריאל מדריד", לא יודע אם עשו לנו דווקא, לא חושב. אבל חד וחלק זה משהו שלא יכול לקרות. עובדה שזה לא קרה אף פעם עד עכשיו. יש להם את כל הזמן שבעולם להתכונן להגרלה, מה זה כבר מצריך? ולא נעשתה טעות אחת אלא כמה. אגב, בהגרלה שלנו הכל היה כשר, הכדור של בנפיקה נשלף ראשון ואחר כך שלנו. אני גם חושב שאופ"א קצת חיים בסרט, לא מקבלים אף ביקורת וגם התגובה שלהם לרעיון הסופרליג שהוא לא היה כזה מטומטם גם אם לא משויף עד הסוף - בטח, תשעו את ריאל מדריד וברצלונה ויובנטוס.

- ויאריאל משחקת בליגה הרבה יותר תחרותית מזו של ספורטינג ליסבון והציגה משחקים טובים באירופה גם העונה וגם בעונה שעברה. אם אני צריך לסמן את השחקנים 'המיוחדים' שהם קצת מעבר לממוצע - ג'רארד מורנו, פאו טורס, ארנו דנג'ומה שמרגיש שהוא לא יישאר בקבוצה בעונה הבאה לאור יכולתו וכן הלאה. השאר הם יותר פוטנציאל כמו ירמי פינו.

- בגדול צ'לסי נהנתה פעמיים מההפקר על אף התיקו המביך שלה נגד זניט, יש קבוצות במקום ראשון שקיבלו הגרלה אכזרית. גם יובנטוס יכולה להיות מאוד-מאוד מרוצה.

אני חושב שריאל תצטרך קצת יותר פיזיות באמצע כדי לעצור את המתפרצות של פריז סן ז'רמן. קאסמירו-קרוס-מודריץ' זה לא יספיק. צריך לוותר על אחד מהגדולים שלנו ולהכניס את הפיזיות של פדה גם במחיר של חוסר ניסיון או ריפיון טקטי.

2. Ever Banega Member

כן אבל לא צריך לדחוף "שחיתות" לכל מקום גם כשאין שום קשר זה פשוט מגוכח.

להוציא כזה קיטור על וואפה בגלל פאדיחה בהגרלה זה פשוט ילדותי בעיני.

3. RubberSoul Member

היתה רק טעות נגררת, והיא שהחליפו בין ליברפול ליונייטד, בין אם טעות של המחשב או טעות של מי שהזין את הנתונים במחשב, או וואטאבר. אפשר לזהות את הטעות הזאת בכל שאר ההגרלה, זה ששלפו את סיטי מול ויאריאל זו היתה גם תקלה, למעשה שלפו שני פתקים בבת אחת.

בקיצור, מביך מאוד ולא מוסיף כבוד.

yonmu אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

גם בהנחה שיובה קיבלה יריבה טובה יותר היא לא קופחה כי אם היפותטית הכדור של יונייטד היה בסל זה היה משפיע על הגלגול והיינו מקבלים בכל מקרה הגרלות שונות ממה שקיבלנו בסבב הראשון. מה שמרתיח בעיקר זה שמשחקים עם הרגשות של אוהדים. אתה מקבל יריבה "נוחה" ובמצב רוח טוב ופתאום אומרים לך שמתחילים את ההגרלה מחדש, זה אחד לאחד כמו הדוגמא עם הפנדל שנתתי לאלכס, זה ברור לך שעל דבר כזה היו זורקים את השופט לקיבינימט, אז למה אופ"א שארגנה את ההגרלה יוצאת נקיה אחרי הביזיון הזה? אז נכון ההגרלה היא כשרה והכל אבל זה עוד סדק בתדמית המחוררת ממילא של אופ"א.

5. DRORIKO Member

אגב רק היום נחשפתי לקטע הביזארי הזה. כמה סמלי שמדובר באבא הרוחני של צ'פרין.

6. alexshw Member

עם עירית ענבי זה לא היה קורה

7. DRORIKO Member

לא סתם היא עד היום בתפקיד, סוסים מנצחים לא מחליפים.

8. DRORIKO Member

עם כל הבלאגן שהיה אתמול אפילו לא שמתי לב לפיאסקו הבאמת גדול. לפני הפאשלה עם יונייטד ריאל הוגרלה נגד בנפיקה בהגרלה שלא היה לה שום קשר לפאשלה והיא היתה כשירה למהדרין, למה אי אפשר היה להשאיר את המשחק הזה ולהתחיל את ההגרלה מהמשחק השני? מי שחושב שאין לזה קשר לזה שפרז מסומן באופ״א בגלל הסופר ליג שיצא מהסרט. אני רחוק מלהיות אוהד ריאל אבל אין ספק שאופ״א זיינה לה את הצורה ואין לי ספק שצ׳פרין הגניב חיוך קל כשהוא ראה שריאל הוגרלה נגד פסז׳.

9. Ever Banega Member

מצטער אבל אני בטוח שכולם חושבים ככה חוץ ממך. אתה צריך לצאת מהסרט. שאלת אם היו עושים הגרלה חדשה אם יובנטוס הייתה במצב של יונייטד במקומה? התשובה היא מליון אחוז כן ואם אתה מפקפק בזה משהו אצלך לא בסדר.

אני לא יודע אם יש איזשהו תקנון מה עושים במקרה של טעות בהגרלה, אבל אם הייתי כותב אחד כזה הייתי כותב הגרלה חוזרת נראה לי דיי הגיוני. ריאל לא אשמה והיא נדפקת אבל זה נראה לי הפיתרון הנכון, וגם אם לא אני בטוח שזה מה שוואפא היו עושים בלי שום קשר למי הוגרלה עד לפני הטעות.

avdz7 ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

איך זה הפתרון הנכון? הרי הטעות עם יונייטד לא השפיעה עליה?

11. Ever Banega Member

כן אני יודע, אבל לחשוב שזה מה שהם בחרו רק בגלל שמדובר בריאל? על סמך מה?

12. DRORIKO Member

אתה מיתמם, באמת נראה לך שאופ״א שכחו לפרז את עניין הסופר ליג? מילא אם היה תקנון שאומר שבמקרה כזה צריך לעשות הגרלה מחדש על כל המשחקים אבל אתה בעצמך אומר שאין כזה אז מה היה הרציונאל?

13. Ever Banega Member

לא אמרתי שאין כזה לא יודע אולי יש.
    שכחו או לא שכחו אני לא בכל מקום מחפש קונספירציה, תכף גם תגיד לי שהם סידרו להם את פאריז בכוונה.
    וזה שאתה חושב שעשו הגרלה חוזרת בגלל שזו הייתה יונייטד ולא יובה, אחי צא מהסרט הלכת רחוק.