הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/12/21.

1. ירוק ירוק Member

האנגליות פרשו כי העם האנגלי הוא העם המטומטם באירופה והם הפעילו לחץ על הבעלים.........

2. Civil Anti Madridista

סיטי ויאריאל מכתוב.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הם לא מבינים את האוהדים האנגלים והוכיחו את זה. לא מסוגלים להתנתק מהקונספציה של פרנצ'ייז אמריקאי.
    המכבש לחץ שהופעל באנגליה היה עצום ואי אפשר לעמוד בו, זה לא ישראל, זו מדינה עם תרבות כדורגל ומה שהם ניסו לעשות היה כזה אנטיתזה לתרבות שם שזה הגיע לרמה שהממשלה איימה להתערב.

לא הייתה לזה שום היתכנות איך שהם עשו את זה. היו צריכים להכין את הקרקע, לערב קבוצות אוהדים ולהגיע לאיזהשהוא קונצנזוס שמקובל עליהם. היה צריך גם קמפיין יח"צ רציני נגד אופ"א, עכשיו רק בדיעבד אחרי שהיוזמה התרסקה פתאום ברור לאנשים שאופ"א ופיפ"א גופים רקובים.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

גם ליובה, בארסה וריאל יש אוהדים מה הקשר. משפחת אניילי מנהלת את יובה לפני שסבא וסבתא שלך נולדו אז עליהם אתה בטח שלא יכול להגיד שהם "מנותקים מהווי הכדורגל האירופי". הסיפור הוא פשוט, האנגליות קיבלו איומים מפיפ״א אמרו לעצמם שלא לחוץ להם כרגע לעזוב לסופר ליג כי גם ככה הם עושות אחלה כסף ופה נגמר הסיפור. תודה רבה לכם.

5. DRORIKO Member

נו כמובן שהעבירה את ספורטינג מאיתנו למאמי של אופ"א. שילכו להזדיין החלאות האלה.

6. ירוק ירוק Member

איך בא לי עוד פשלה כזאת עכשיו רק כדי לראות את צ'פרין נותן לעצמו כדור בראש

7. Ajax Amsterdam Member

אחלה אופ״א למרות שנעוף מול בנפיקה זה עדיף מאינטר

8. Roma מנהלים

סיימת לבכות?

כולה הגרלה לא צריך להיסחף יותר מדי.

9. DRORIKO Member

למחוק

10. קשר שמאלי Member

אחלה פאשלה. לפחות יהיו 3 מפגשים מעניינים

11. DRORIKO Member

קיבלתי קבוצה עם שחקנים שאפילו אמא שלהם לא מזהה אותם ולקחו לי את זה בשביל קבוצה שהאפסנאים שלה יותר טובים מהשחקנים שלי. כבשת הרש גירסת 2021. העיקר אחרי שסיטי תשים לה שמיניה כל האפסים יהללו את פפ שהוא המציא את הכדורגל.

12. Roma מנהלים

כן ממש עדיף לפגוש את אינטר ולא את זלצבורג.

ואיך זה מסתדר עם התיאוריה שלך שריאל ופסג שגם מהקנוניה מוגרלות אחת מול השנייה?

קיבלת את ויאריאל שאם אתה לא מנצח אותם בשני משחקים אז אין לך למה לחפש במפעל. לא רואה הרבה הבדלים מספורטינג. עדיף שיובנטוס תחזור לעצמה לפני שתתעסק בהגרלות.

13. DRORIKO Member

שכח ממה שכתבתי. ההגרלה החוזרת הזאת גרמה לי להתמוטטות עצבים קלה שגורמת לי לדבר שטויות. אפילו לא שמתי לב נגד מי ליברפול. אני אלך לנוח קצת.

14. ירוק ירוק Member

המפגשים המעניינים הם כמובן פריז -ריאל וגם אינטר-ליברפול ואתלטיקו- יונייטד אחלה שמינית

15. Raulito Madridista

אנשים לא מבינים מה הם אומרים, זה לא רק העניין שיש עכשיו 'בומבה של משחקים' ומתח. זה אבוסרד, פארסה שתיזכר לדיראון עולם, ממתי יש הגרלה חוזרת?

אז ערב נעים נגד בנפיקה כבר לא יהיה והפארסה הזו של אופ"א תיזכר לדיראון עולם. בכל מקרה, בגלל משחקים כאלה, “גמר כבר בשמינית הגמר” - אנחנו כל כך אוהבים כדורגל. וריאל מדריד לא מפחדת מאף קבוצה (לא רק “מה שהמדרידיסימו צריך להגיד” - אני באמת מאמין בזה). יהיה מוזר ללא חשיבות שערי החוץ, תמיד מתחילים בחישובים. טוב שהגומלין בברנבאו.
    הקבוצה השנה עם אנרגיות אחרות מאלה שהיו עם זידאן אשתקד. אני חושב שיש לנו יתרון על הקווים, אנצ’לוטי שועל צ’מפיונס. דווקא אם אחת המפלצות של פ.ס.ז’ מקדימה לא תשחק, למשל ניימאר שלא כשיר אף פעם במשחקים האלה - זה יכול להקל עליהם והם יהיו מאוזנים יותר. עד פברואר דברים רבים יכולים להשתנות. בכל מקרה, אני מקווה ש"הסדר והארגון" שלנו וגם הניסיון והמסורת שעדיין עדיפים על היריבה גם אם היא הגיעה לגמר ולחצי הגמר - יעשו את שלהם. די מאריה אנדרייטד מטורף ובכלל ברור שדווקא נגדנו יכול לקרות היום שהחלק הקדמי והכישרון שלהם ינצח. יש כל כך הרבה סיפורים סביב המשחק הזה, וואו, כולל ראמוס, ההמתנה לאמבפה, שוב מסי ועוד ועוד. ואמוס! סופרים את הימים!

כעת הסיפור סביב מנצ'סטר יונייטד הוא ממש אחרת לגמרי, נחשבים פייבוריטים נגד אתלטיקו מדריד. צ'ולו 'הלך לישון' עם באיירן מינכן וקם עם השחקן שתמיד גורם לו לסיוטים - כריסטיאנו רונאלדו שמו.
    אינטר קיבלה הגרלה לא פשוטה בהתחלה אבל עכשיו ההגרלה על גבול הבלתי אפשרי. אני זוכר איך קבוצת האליפויות של מנצ'יני ב-2007/08 לא יכלה לפרננדו טורס וחבריו ואפילו בסאן סירו לא הצליחה לנצח. יובנטוס וסיטי ניצלו בשתי ההגרלות.