האיטלקיות במפעלים האירופאים 2020/21:: מנסים שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏17/9/20.

1. טל. Member

DeRossi16
    זאניולו זה שחקן של בלון ד'אור, לא יעזור בית דין. גם פעמיים ACL לא יעזור. יש לי בו אמונה מלאה.
    את המפתחות של הטנרה אני מוכן לשים על זה. איך אני?

על כל השאר אני לא יודע מה לומר לך.
    אני אשקר אם אני לא יגיד לך שהאמנתי שאונדר דווקא יצליח באנגליה... ו-וואלה... הוא לא הצליח. בכלל לא. רחוק מכך.
    פלורנצי אני לא מחזיק ממנו. צ'יקמוק.

אח שלי יקר.
    הבעיה ברומא, וזה דבר שקשה להודות. אבל חייבים להודות. אני דווקא חושב שאני יותר מתעמת עם העניין הזה פה יחסית לרוב אוהדי רומא בפורום (וסלח לי שאני אומר את זה - אבל גם ביחס לך: בהקשר של מחטיאן למשל)

הבעיה ברומא היא לא השחקנים שאנחנו חושבים שהם דפוקים. ...
    -הבעיה ברומא היא שגם אלו שאנחנו חושבים שהם טובים - הם בעצם דפוקים...

בנק' הזמן הנוכחית אני אישית מבואס. לא יודע מה להגיד לך.
    אני משתדל להיות אופטימי, אבל אני אשקר אם אני אגיד שאני לא חושש.

2. Zakutaroma Member

מעניין שדווקא שפונקסה כבר בחוץ באופן רשמי, ומוריניו מוכרז באופן רשמי, גם ההרכב הדי קבוע שמוריניו אוהב לרוץ איתו, פתאום רומא מנסה את עצמה גם בהרכב הזה, זה יכול להיות חיסרון השחקנים אבל בכול זאת
    צירוף מקרים?
    עריכה:
    סוף סוף מאנצ'יני קשר אחורי!!! לדעתי זה בינגו ענק שצריך גרזן

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/21
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורטו, ויאר ודיאוורה פצועים. נשאר או להזיז את מנצ'יני או לפתוח עם דרבואה. אין סיכוי שפונסקה התחיל לממש התאמות למוריניו. העונה נגמרה רק בשריקת הסיום של המשחק.

הילדון לקח את ההזדמנות בשתי הידיים. הופעה עם בגרות של שחקן עם 200 משחקים באירופה.

4. טל. Member

לא נכון. פונסקה יכל גם לשים בהרכב פותח את מיוראל ביחד/מתחת/ליד דז'קו בחוד - ואז את פלגריני להסיט לקישור האחורי יחד עם כריסטאנטה.

מיוראל על המגרש ביחד עם דז'קו,
    ופלגריני בעמדת קישור אחורית,

אלו תזוזות שפונסקה כבר ביצע בעבר.

הסיבה שפונסקה פתח כפי שפתח,
    והסיבה לכך שעשה שינויי והכניס ילדון רק כשהיתה לו הפציעה של סמולינג, היא מחסור באומץ ובמקוריות מחשבה, שניסיתי להסביר לך עליו המון פעמים.

לצערנו רק בעת פציעות הוא לעיתים מנסה משהו אחר.

ההפתעה הנעימה שהתגלתה בגילומם של הילדוד'ס שעלו היום - היתה יכולה להתגלות העונה מוקדם יותר. היו מספיק הזדמנויות לכך.

גם דרבואה. גם הפולני. גם אחרים - היו יכולים להתגלות. כבר בשלב מוקדם יותר.

נ-ב:
    אם פונסקה לא היה חושב כמוך, ש''פדרו זה החיזוק האמיתי שלנו''.

ו''אני מעדיף את מיקי-דז'קו-פדרו על פני כל ילדי כאפות וכל אופציה אחרת שיש לנו'',

והיה מגלה קצת מקוריות מחשבה ותעוזה בהרכב הפותח בנוגע לשלישיה ההתקפית הנ''ל: יכול להיות שהיום הוא היה עולה לגמר נגד ויאריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/21
  5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לא נכון? הבנת בכלל על מה הגבתי? חדש לך ש'מוריאל-דז'קו' זו עדיפות נמוכה יותר? פונסקה לא דיבר על זה מספיק?

איך בדיוק אירועי המשחק מחזקים את ה"אמרתי לך" המפגר הזה?

אם יש טעם להסביר שוב את העמדה שלי לגבי הפרימברה או פדרו-דז'קו-מיקי VS אלה שנרקבו על הספסל בכל מיני השאלות, סימן שאתה ממש מתאמץ לא להבין את מה שאתה קורא.

6. Zakutaroma Member

אני מסכים, מצד שני זה כמו משחק ידידות אז הופעה טובה לא באמת נחשב בסוג מנטליות כזו וחוסר לחץ אתה מבין?
    מרגיש לי שכריסטאנטה יצא מהבוץ שהיה בו שהגיע, והוא מתחיל להוכיח קצת יותר (זה כבר תקופה שהוא טוב בכל עמדה)

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כמו משחק ידידות לאוהדים שלא האמינו (בצדק) במהפך. בשבילו זה הרגע הכי גדול בחיים והוא לקח אותו.

מסכים לגבי כריסטאנטה. נראה לי שמוריניו יעוף עליו.