דיון שאר הקבוצות - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏6/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא שמאלי או ימני ברגל?

כמו שאמרתי כשהתחילו הדיבורים על צ'ילוול, אף אחד לא יופתע אם הם יביאו בשליש מהמחיר שחקן שיתברר גם כיותר טוב. אח"כ סיפרו לי שיש להם גם כשרון טוב בעמדה הזאת שאולי יקדמו, מרגיש לי לא מספיק אם ללסטר יש שאיפות להתחרות שוב על טופ 4, והיא בכל מקרה תצטרך עוד מגן שמאלי בסגל אז כנראה שאותו צעיר יהיה מחליף.

2. k_700 Member

ימני ברגל.
    היה ברור שהם יביאו מישהו. תומאס כשרון מצוין אבל הוא מאוד צעיר ויש לו נסיון של איזה 3-4 משחקי בוגרים.
    הם כנראה הולכים עליו כי הוא יעלה בערך חצי ממה שטאגליפקו יעלה ויכול לסגור להם גם גיבוי לפריירה שבכלל עדיין פצוע(עד לפחות אוקטובר).

3. k_700 Member

כשכריסטוף כותב על שחקן בלגי זה סגור ונעול.
    מעניין, מחיר טוב, פוטנציאל התקפי מצוין(למרות ששיחק בעיקר ווינג בק).
    בלסטר חמים בקיץ הזה.

4. alexshw Member

Here we go

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. k_700 Member

רק אני מצפה לפעם הראשונה בהיסטוריה שקבוצה תציג בטוויטר הולוגרמה של שחקן עם חולצה של המועדון ולא את השחקן עצמו?
    מומיה.

6. Scouser Member

מדהים איך אין להם עקומת למידה. שנים הם מתלהבים מכל ריג׳קט של קבוצות גדולות, הסגל שלהם מפוצץ בכאלה ולמעט דין כולם בינוניים. שיסתכלו על לסטר וילמדו, עם הכסף שהם מוציאים אין שום הצדקה להיות פחות טובים מוולבס, לסטר או אפילו טוטנהאם.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu ו-Jefecito אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

שיין דאפי הושאל מברייטון לסלטיק

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. oranfu Member

לפי מה שאני מבין אברטון גם סיכמו על דוקורה - 25 מיליון.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה להם? די ברור שספציפית במקרה הזה חאמס הוא גחמה של אנצ'לוטי, הוא זה שהחתים אותו בריאל ובבאיירן וגם ניסה להנחית אותו בנאפולי כל הקיץ הקודם. אם כבר הביאו מאמן יקר הגיוני לתת לו יד חופשית.

מצד שני כשאני חושב על זה אנצ'לוטי בעצמו נכנס להגדרה "ריג'קט של קבוצות גדולות".

10. Raulito Madridista

לא הייתי אומר במאה אחוז שחאמס הוא רכש של אנצ'לוטי, לא אתפלא אם פלורנטינו דחף לשם בזמנו בריאל מדריד במחשבה גם על מכירת חולצות ולקשר את קולומביה אלינו. לא אהבתי את עזיבתו של די מאריה אבל חאמס הגיע אחרי מונדיאל מעולה (תמיד יש הד מטורף לטורניר הזה) והיה מעולה בעונה הראשונה. גם אפשר להבין את הניסיון לקבל אותו בבאיירן מינכן בהשאלה לא מחייבת בכלל. כעת המצב שונה. חאמס לא מתאים לקצב של הפרמיירליג, הוא כמעט שנתיים לא שיחק כדורגל ואני גם לא חושב שיש עמדה טובה במערך עבורו. משום שיש את בייל והוא יותר גרוע ברמת ההתנהלות והקרקס שהוא עושה - לא כתבו מספיק על העונה הזו של חאמס בריאל.

אני אשאל מה דעתם של אנשים פה - שחקן שמבין שהוא לא ישחק ככל הנראה, זה לגיטימי לבקש מהמאמן לא להיכלל בסגל? זה לא מתקבל על הדעת. תהיה בסגל אם אתה לא פצוע גם אם זידאן רוצה להכניס אותך בדקה ה-92 לבזבז זמן. הוא קיבל פה ושם אפשרויות אגב בהתחלה עד שנפצע.
    אגב, השכר של חאמס לא כזה משמעותי בריאל מדריד, הוא בקבוצת השכר השנייה פחות או יותר, לדעתי אם אברטון הייתה מתעקשת המחיר היה יותר זול גם משום שהוא בשנה אחרונה לחוזה.

11. Scouser Member

בדיוק בגלל זה צריך ראייה ניהולית קצת יותר רחבה. אחרי מספיק ריג'קטים בינוניים שהם הביאו - וולקוט, מינה, איוובי, שניידרלין, רוני וזה רשימה חלקית של השנים האחרונות, לא על כל גחמה של מאמן, יקר כלל שיהיה, צריך לקפוץ. איפה חאמס וסיגורדסון נכנסים באותו הרכב? גילפי עלה להם איזה 40-50 מיליון. זה דדווד לכל דבר.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקיץ של קומאן שם היה נוראי.
    הביאו מלא שחקנים איטיים יקרים וכל העסק התחרבש.

דוקורה שחקן טוב, זה רכש לא רע ב20 מ'.
    לא יודע אלן וחאמס ומה מצבם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את אברטון קצת בשנה שעברה כדי לראות את מויזה קן, לא באמת עוקב אחריהם יותר מדי אז קחו מה שאני אומר פה בעירבון מוגבל אבל - סיגורדסון לא שיחק בעיקר במרכז המגרש בשנה שעברה(ב4-4-2 של אנצ'לוטי)?

אני מסכים שלא תמיד צריך לתת למאמן לעשות מה שהוא רוצה, אבל כשיש מקרה שמאמן חם על שחקן ספציפי(וזה בבירור הקטע של אנצ'לוטי עם חאמס) אני חושב שצריך ללכת איתו ככל שזה מתאפשר כלכלית.
    לא יודע מה זה בדיוק אומר ראייה ניהולית קצת יותר רחבה, אבל אני לא מסכים שצריך להיות כלל אצבע של "לא להחתים ריג'קטים ממועדוני העל", כל מקרה צריך להיבחן לגופו.
    אם כל אסטרטגיית הרכש שלך מתבססת על ריג'קטים זה גם עצלני מאוד וגם כנראה ייראה רע, ויכול להיות שזה מה שאברטון עשו בשנים האחרונות, אבל אני כאמור לא חושב שזה המקרה פה כי לאנצ'לוטי יש פטיש על חאמס כבר הרבה שנים.

14. k_700 Member

זה לא העמדה שגילפי ישחק.
    זה העובדה שאתה מלביש שני שחקני קישור התקפה איטיים בלי רגלייפ באותו הרכב.

לגמרי מאטה ופריירה ביחד.
    זה לא יחזיק מעמד.
    לא עף בכלל מהחיזוק שלהם בקיץ הזה.
    אולי רק מאלאן אפשר לצפות ליכולת טובה.

חאמס יותר מת לדעתי מהמצב הגוויתי שהיה אלכסיס ביום שמוריניו השפריץ לכל העולם שהןא ניצח את פפ במירוץ.

15. Clichy COYG

אנצ'לוטי זה פחות ריג'קט של קבוצה גדולה ויותר האנלקה של המאמנים.

כמו שאמרתי בעבר אברטון זה הילד שגנב לאבא את הכרטיס אשראי. רק לחשוב אם בכל קיץ ב4 השנים האחרונות במקום לבנות לרוחב (ולבנות בינוני) היו מנחיתים פוטנציאל לWC עם משכורת מפתה, יכלו בקלות לבנות קבוצה שתאתגר היום את הטופ 4. מודה שלא עקבתי אחרי אלאן בשנה האחרונה אבל אני חושב שקישור שלו עם דוקורה זו התחלה טובה, בטח יותר מהזבל שרץ שם בשנים האחרונות.

מצב נושא:
הנושא נעול.