דיון התקשורת 2021/22

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏25/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

איזה שופטים לפי המשחק האחרון?
    הוא ספג 17 ב-6 משחקים מדנמרק, אוסטריה וסקוטלנד.

2. DRORIKO Member

שופטים אותו על פי המשחק האחרון ובצורה לא הוגנת. הבן אדם עושה תיקו עם סקוטלנד ומאשימים אותו על זה שהוא הפסיד 2 נקודות "על פארש". רבאק סקוטלנד אלה שחקנים מהפרמייר ליג. זאת נבחרת שהעיפה את סרביה במוקדמות היורו. אתה כלום ושום דבר, עם שחקנים בליגה חובבנים וליגיונר "בכירים" שמנקים אסלות באיטליה וגרמניה. הוצאת מסקוטלנד נקודה? תגיד תודה.

3. Telkiyski Member

כן כי רק במשחק האחרון קיבלנו חבילה של 3 ומעלה.
    לא קיבלנו 3 בגלזגו (כשהם גם מחמיצים פנדל), לא קיבלנו חבילה של 5 בדנמרק (פארו קיבלה שם פחות).
    לא. זה רק המשחק האחרון.

17 ב-6. זה המספר המבזה שעליו שופטים אותו ובצדק.

4. DRORIKO Member

ושדפקנו חמישיה לאוסטריה? נבחרת שעולה עליך ב-4 דרגות בכל עמדה במגרש? למה על זה לא יכולתם לפרגן לו?

5. itzik.miro Member

אין לו "תותחים כבדים", זו השורה התחתונה.
    במקרה הטוב יש לו קלצ'ניקוב והוא נלחם בטנקים. העניין שהוא לוקח את הקלצ'ניקוב המקולקל במקום את החדש ואז "מתפלא" שהמעצור תקוע.

אני מעדיף את אותן "כשלונות" עם דם קצת יותר צעיר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

6. DRORIKO Member

תותחים כבדים ביחס לחומר המקומי. אין לך היום תחליף לזהבי. אין לך תחליף לסולומון. לדסה. למרציאנו. אפילו נאתכו עם כל זה שיורדים עליו, הוא בערך הקשר היחיד אצלנו שיודע להניע כדור. זה עצוב מאד אבל זאת המציאות.

7. itzik.miro Member

אם יש משפט שאני לא אוהב זה "אין לנו תחליפים".
    בשביל מה צריך תחליפים? גם לאוחנה, ברקו ורביבו לא היו תחליפים אבל הם התבגרו והגיעו שחקנים במקומם נכון?

אז ככה עם הנבחרת היום. צריך לחפש את התלכיד הכי טוב שאפשר למצוא ועל מנת לעשות זאת צריך לתת הזדמנויות גם לצעירים שאמנם אינדבידואלית הם לא אותם שחקנים שאתה מדבר עליהם אבל אולי הם יכולים לתת משהו אחר.

עם מרציאנו ודסה אין לי בעיה, גם לא עם זהבי, כן יש לי בעיה עם נאתכו, כיאל, דגני ושות'. הם לא מספיק טובים ומוכיחים זאת כל פעם מחדש ולכן צריכים לתת לאחרים את הצ'אנס.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

8. Raulito Madridista

בירם כיאל שיחק בנבחרת פעם אחת מאז יוני 2019, הוא לא ממש רלוונטי. אני חושב שכן צריך להעריך את נאתכו ועושים לו עוול קבוע. שים לב שבחצי מהזמן כל המחליפים הדגולים שלו במרכז השדה פצועים, בדגש על דן גלזר וחבריו ממכבי תל אביב. דור פרץ היחיד שתמיד זמין. אין שחקנים כמו יוסי בניון, חיים רביבו ואייל ברקוביץ' אבל 'מצאנו' שחקן שפרח בזמן מאוחר והיה שווה המון-המון גולים ויעריכו אותו רק בדיעבד לדעתי. הדבר שכן אפשר לצפות לו בקמפיין הבא היא שסולומון יעשה עוד צעד קדימה ויקח מנהיגות ולא 'יסתפק' רק בלהיות מלך הדריבלים המוצלחים. הוא צריך לשחק קרוב לשער. גם יהיה מעניין לראות את ליאל עבדה שיוסיף לנו מהירות.
    תהליך ההצערה בנבחרת או גיבוש 11 חדשים לא מעניין אותי כל עוד מה שיש היה עובד. אבל המצב הקיים לא ממש עובד. בעיקר מפריע לי חוסר הגמישות בעניין השיטה - מערך שלושת הבלמים שזו חתונה קתולית לדעתי. ווילי יודע שיטת כדורגל אחת. לא זוכר חילוף אחד מבריק שלו בתקופה שלו פה, מבחינתי לפחות - הלאה.

9. robertocarlos.m Member

ארגנטינה-ברזיל, מוקדמות מונדיאל יהיה פתוח למנויי הוט ויס, 1:30 בין שלישי לרביעי

וזאת כפיצוי בגלל שעקב תקלה הם לא שידרו את חצי הגמר הקופה בין ברזיל ופרו השנה

gilbsh27 אוהב/ת את זה.
  10. ייא Member

כי זה מש גניבת דעת טופ 3 בתולדות הנב' ביחד עם ה2-2 באירלנד וה3-2 בצרפת.

ממליץ לך לעקוב אחרי העמוד ביוטיוב של פיני בראל. מסביר בדיוק את התחלואות והבעיות.

11. Raulito Madridista

כתבי/מומחי/פרשני ערוץ הספורט כבר הציגו לנו את הרכב נבחרת ישראל לקמפיין הבא - מוקדמות יורו 2024:

https://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/3/size475x318/1142943.Xxx

בין הכותבים: רז זהבי, משה פרימו, מיכאל וינסנדט, יונתן כהן, אבישי סלע, חמי אוזן, אסף אבולעפיה ואייל לחמן.

אני מכבד כל דעה של כל אחד וברור לי שצריך להוסיף קצת צבע שיהיה מעניין ועדיין מצחיק שתמיד לחמן שהיה מאמן בונקריסט שמאמין במכות ואגרסיביות מוגזמת - תמיד מציג את השיטה הכי התקפית לכאורה, כן, בטח, דור פרץ קשר אחורי וחמישה שחקנים התקפיים, גם נגד צרפת נשחק ככה? יונתן כהן עם הרכב של יותר סוגריים מאשר שחקנים. משה פרימו למשל הציע הגנה חדשה לגמרי כשרק אלי דסה שרד, שחר פיבן בהגנה וגם גנדלמן וליידנר שהיו עוד שכתבו את שמו אבל זה כל כך מוקדם, סאן לא מבוגר, וליידנר שירשום קודם שנה אחת מעולה בליגה.

12. matanbl22 Member

יונתן כהן קשר 5050? הוא אמיתי?

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. ייא Member

הכל נגוע באינטרסים. כל שם -חצי מדליף. חור פרץ... הזוי איך הוא באיטליה בכלל. ביוני הוא שוב בארץ, כמו חצילי שנסע לשנה לבלות.

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

למחוק

15. הרצליה Member

לחמן? הבנאדם לא מחובר למציאות משנת 2004.
    באמת היית צריך איזה הרכב פיקטיבי בשביל לשאול?

EsheD, oranfu, DRORIKO ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.