דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ליאל עבדה בסלטיק - רשמי!

שיהיה הרבה בהצלחה.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

Maccabi Diamond, oranfu ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם זו בחירה נכונה בשבילו,הוא צריך לשחק והרבה עם הכשרון שיש בו .

נראה לי שעשה קפיצה גבוהה מדי .

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. Melikson24 Member

וואו, מפתיע.
    אין שם הנחות לצעירים אז הוא יצטרך להוכיח את עצמו מהדקה הראשונה.

בהצלחה!

itzik.miro ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  4. Telkiyski Member

שיצליח.
    יתחיל את העונה כשהוא בן 19.
    צריך להיות חזק מנטלית גם מקצועית וגם מחוץ למגרש כי לא קל לילדבגיל כזה פתאום ללכת לגלזגו.

העיקר שעוזב את ליגת העל ועוד יותר חשוב שהוא גם עושה את זה בזמן ולא מחכה לגיל 24.

itzik.miro, oranfu ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  5. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

משיטוט קצר בטוויטר נראה שהאוהדים שלהם יותר מודאגים מזה שאין רכש להגנה.

לא יודע באיזה מערך הם ישחקו אבל בהנחה שהוא ישחק בכנפיים, השמות שנמצאים שם כרגע ועשויים להתחרות איתו הם מיודעינו מנבחרת סקוטלנד ריאן קריסטי וכובש השלושער ג'יימס פורסט, שני ילדים בשם דיוויד טרנבול (שהרשים העונה) ומיקי ג'ונסטון (שלא הרשים), אוקראיני צעיר בשם מריאן שבד וילד הפלא קראמוקו דמבלה. יש גם את אליונוסי הנורבגי שהושאל אליהם בשנתיים האחרונות מסאות'המפטון ולא ברור אם ימשיך או לא.

6. Raulito Madridista

הוא באמת סחב לבד את מכבי פתח תקווה שהייתה לה את אחת ההתקפות הגרועות בליגה לפי המספרים. מהיר, פינישר מעולה, כבר במחזור הפתיחה נדמה לי כבש נגד מכבי ת"א שער של אלוף. כשאני חושב על ליגת העל אני מתוסכל כי אין לנו הרבה שחקנים טובים. בסכומים כאלה זו הזדמנות שאסור להחמיץ ואני עף על התעוזה שלו. ומצד שני זו עדיין רק עונה אחת בליגת העל. מומנטום בחו"ל משתנה מאוד מהר, תשאלו את איתי שכטר וגם את עומר דמארי. אני מקווה ומאמין שהמשפחה תעבור איתו לשם וגם בת הזוג. הוא צריך הרבה מאוד סבלנות, להתחזק מעט פיזית אבל זו תהיה חוויה גדולה ותמיד אפשר לחזור למכבי חיפה או מכבי ת"א כמושאל עם שכר גבוה פי כמה ממה שהיה פה.
    אגב אתמול הגיע אייל ברקוביץ' לאולפן לילה ואמר שזו במה לא מספיק מכובדת, לא אשכח את הציטוט שלו: "בהופעת הבכורה שלי בסקוטלנד כבשתי וסיפקתי שלושה בישולים, עפו עליי ואז התקשרתי לסוכן: "אני לא רוצה לשחק פה יותר. זה קל מדי". ברקו בשיאו

7. DRORIKO Member

אני אישית מבסוט מהשבוע האחרון, ככל שיותר ישראלים יצאו לחו״ל זה יטיב עם הכדורגל הישראלי.

8. DRORIKO Member

קודם כל סלטיק זה מועדון בלבל של ברוז׳. דבר שני זה בהחלט מועדון שאפשר להתפתח בו. ראינו את זה עם ניר ביטון ובירם כיאל שמאד השתפרו שם, גם אם הם לא הפכו לשחקני פרמייר ליג.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  9. Jefecito Member

מכירה מרשימה של גיא לוזון, גם מנור ועכשיו גם עבדה. סלטיק זה מועדון שכלום לא ילך לו בקלות והוא יצטרך להוכיח את עצמו שם.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז עבדה למעשה בהספק שלו בבוגרים שיחק לרוב באגף הימני ולפעמים בפועל התפקוד שלו היה כ Second Striker, שעושה את הריצות ממרכז ההגנה לעומק ובורח לאגף הימני לקבל כדור, יותר במשחקים בהם הקבוצה שלו התגוננה.
    לגבי סלטיק, בעמדת החוד אין לו סיכוי לשחק. יש את אדוארד, חלוץ צרפתי צעיר ומלך השערים של הקבוצה ושל הליגה בשנתיים האחרונות.
    באגף הימני משחקים פורסט בן ה30 ודמבלה המבטיח, שלא קיבל הזדמנויות עד כה ומקווה שהדברים ישתנו עם המאמן החדש. מה שמעניין כאן שגם דמבלה וגם אדוארד עם חוזה לעוד עונה אחת, ככה שלדעתי יהיה קשה עוד להעריך את מקומו וכדאי לחכות עד סוף החלון. אין לי מושג מה קורה עם דמבלה ואם הוא הולך לחדש חוזה, אבל במידה והוא לא יחדש ויחליטו למכור, עבדה יקבל את ההזדמנות שלו. אצל אדוארד המצב יותר טריקי, הוא הנכס הגדול ביותר של סלטיק ובלי חידוש חוזה הם עלולים להפסיד לא מעט עליו.
    בנוסף בשביל לקבל כמה שיותר מהנתח, עבדה יצטרך להוכיח שהוא ורסטילי ויכול לשחק בכל העמדות ההתקפיות, בעיקר באגף השמאלי שכן קשה לי להאמין שילכו על שחקן בפרופיל שלו להיות בחוד.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

זו המציאות.
    לצאת לחו"ל לקבוצה רצינית זה לדעת להתמודד עם תחרות רצינית על ההרכב ועל דקות משחק.
    אני אפילו אוסיף שהיציאה עצמה לחו"ל היא החלק הפחות קשה. החלק היותר קשה זה לשרוד ואז גם להצליח.

הוא יצטרך להיות חזק מנטלית. מקצועית אני מניח שיש לו מה למכור סלטיק ובטח שמול היריבות של סלטיק בליגה.

12. alexshw Member

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. Telkiyski Member

שיבקש השאלה לסרייה B

alexshw אוהב/ת את זה.
  14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי יציאה מוקדמת לחו״ל, ראינו באופן מובהק את השיפור הטקטי של מנור סולומון בנבחרת. הפך הרבה יותר חכם ושיפר פלאים את קבלת ההחלטות שלו. בפן הפיזי ראיתי תמונה שלו מהחודש האחרון בלי חולצה והבחור נראה כמו לוחם WWE על סטרואידים.

בנוגע לחדרתי, הוא בן 19, הוא לא יכול להרשות לעצמו עוד עונה בפרימוורה וחשוב מאוד עבורו לקבל השאלה לסריה ב׳ העונה. חובת ההוכחה עליו כמובן.

oranfu ו-EuropeGuy אוהבים את זה.
  15. DRORIKO Member

מצב נושא:
הנושא נעול.