דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נו לא הסכמתי איתה, מה הבעיה? אני חושב שאתה בא עם דעה מהבית. יש המון דעות בעד ונגד זהבי, הדעה היחידה שהוא טוב עוד מלפני שהוא נגע בכדור היא מהבית היוצר שלך. אני לחלוטין חושב ככה, ואין שום קשר לזה שאני רואה ליגה הולנדית שנים או אוהד אייאקס מהילדות או כל דבר אחר, מתי תסביר לי בכל הדיון רשמתי "אני אוהד אייאקס המון שנים, אז אניו יודע" ? מתי רשמתי משהו בסנגון הזה?. שמישהו רושם דברים כל כך מופרכים, כמו כולם אשמים וזהבי לא - אז אני מגיב לפי ראות עיניי. לא כי אני אוהד אייאקס או משהו . פשוט כי אני מגיב לו מתוקף היותנו פורום עם דעות. אגב, אני כמעט לא מגיב לכמה גדול זהבי בראיה היסטורית, האם הוא מדהים יותר מברקו או פחות מבניון והאם הוא מתת אל. לא באמת אכפת לי , אני מגיב לדברים שאני רואה ממנו בפ.ס.וו ותו לא. וכמובן מביא את הדברים שרושמים בהולנד , לפעמים גם בעדו (כרגע יש יותר נגד, מה לעשות). שבן אדם לא משחק טוב משחק אחרי משחק ומישהו פה רשום "הכל טוב, הוא מדהים, כל השאר אשמים" - כן, אני אגיב. אתה יכול להתעלם.

2. yedidel Member

לא חושב שיש מה לשפוט שחקן בקבוצה חדשה לפני שעוברת חצי עונה לפחות

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

שוב, בכל הודעה שלך התנשאות מגעילה.
    "דעה מהבית", "דברים מופרכים" או המצאה של דברים שמעולם לא אמרתי.
    יש לך דעה נגדית? תציג אותה, אל תבטל את הדעה שלי(שאתה ממשיך לא לנסות להבין).

פעם רביעית, לא טענתי שזהבי היה טוב. זה אתה שממשיך לכתוב את זה.

4. Telkiyski Member

נכון, ועדיין אם הוא היה כבר עם 8 שערים שם עד כה, כולם פה היו שופטים אותו בכיף על כמה שהוא גדול.
    יוסיפוביץ' כבר היה עושה פרק מיוחד, עמיקם היה כותב לנו פה המון ציטוטים על כמה אוהדי פסוו מרוצים וצנציפר היה מספר שבאיאקס אוכלים את הלב ושסביליה גיששה לגבי ינואר.

אבל כרגע כולם שקטים שקטים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבנתי. ואני לא טענתי לרגע שזה שאני אוהד אייאקס או רואה ליגה הולנדית שם אותי בעליונות על מישהו. ואתה עדיין רושם את זה. אז אני מבין שלך מותר להמציא דברים.

ודעה מהבית היא דעה שאתם ממשיכים להציג אותה גם שהדברים בכלל לא תואמים את המציאות. דובקים בה לפני שקורה משהו וממשיכים בה בלי קשר להשתלשלות העניינים. הנה דוגמא לא ממך - יש פה כמה אוהדי מכבי חיפה שהחליטו שרוקביצה הוא רע מאוד, לא משנה מה קורה. כשלא התחילה העונה - הוא לא צריך להיות החלוץ, הוא לא טוב, הוא לא פוגע. מתחילה העונה - הבן אדם מפרק את מכבי ת"א, דורס את רוסטוב, מבקיע נגד טוטנהאם, מבקיע כל משחק ליגה - ועדיין מנסים בכח למצוא משהו שהוא לא טוב או ברגע שהוא קצת לא טוב "הנה אמרנו לכם". למה? כי זה אותם אנשים מראש שהחליטו שהוא לא מספיק טוב. עכשיו המציאות תתיישר בהתאם. ואגב, גם להם אני מגיב על זה.

אותו דבר אתה ועמיקם על זהבי.
    זו דעתי.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

איתי אני חייב חומר שכל הודעה שלך אני לא רק מעלה חיוך אלא גם צוחק וזה לא משנה אם אני מסכים איתך או לא, תמשיך להתמיד בטח בימים קשים כאלה.

לגבי זהבי, רק אומר: שער נגד אייאקס, על אחת כמה וכמה שער ניצחון - והוא מופיע למחרת על הטלחרף וכן הלאה. גם יכול להיות שהוא ייתן עשרה שערים העונה - לא הכוכב לו ציפו (זהבי לא בדיוק אחד שחונך צעירים וכאלה) אבל גם לא שחקן שלא מצליח לעצור כדור כמו עכשיו. לדעתי בהשוואות וקרבות כאלה של כישרון צעיר "מקומי" מול שחקן רכש זר - ברור לכולם לאיזה צד כולם נוטים. זהבי צריך להוכיח את עצמו אבל זה שיש בכלל קרב אגו כזה מגוחך בקבוצה זו אשמת המאמן באיזשהו מקום, זו פ.ס.וו איינדהובן או קבוצת מתנ"ס? עוד קצת מוקדם מדי לשפוט. אגב, ברור שיש אלמנטים לא טובים מספיק במשחק שלו. זהבי לא הגיע "כדי לשחק טוב" אלא לתת גולים. לא מצפים ממנו לדריבל ולכדורי עומק.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד מעט יתחיל ה"בלאגן". רצפי משחקים של פ.ס.וו נגד אייאקס, פ.ס.וו נגד פיינורד, אייאקס - פיינורד וכו'. כרגע פ.ס.וו במרחק סביר מאייאקס והכל יכול להיות. אין ספק שיש לו יכולות לזהבי וכמו שאמרת, כמה שערים ברצף הזה בעיקר נגד אייאקס ופיינורד יכולים להפוך את הכל. באמת שהכל פתוח. כרגע הוא מאכזב, אבל יש דרך ארוכה.

אני חשבתי שהוא יהיה מלך השערים ואפילו בקלות, זה כנראה לא יקרה אבל עדיין מה שנקרא יש זמן.

8. Telkiyski Member

מי אמר שנגד איאקס הוא יפתח בהרכב?

9. The red Member

גם אם הוא ייכשל בהולנד ויבוא עונה הבא לישראל ויפציץ מול ההגנות האמתניות שיש כאן התקשורת והקהל של מכבי כמובן ימליכו אותו לכדורגלן ולספורטאי הכי גדול בתולדות ישראל

oranfu ו-ייא אוהבים את זה.
  10. סמואל אטו Member

זה שאתה מתנשא זו דעתי מהצורה שבא אתה מתנסח. זה שלא אמרתי שזהבי טוב זו עובדה(שאתה ממשיך לנסות לטעון ההיפך).

"אתם ממשיכים", "אתה ועמיקם". העיקר שאני בא עם דעה מהבית.

11. Telkiyski Member

זה ברור.
    ואז גם יגידו לך שהכושר שבו הוא נמצא כרגע (כשיהיה בן 34) זה כושר יותר טוב ממה שהיה בו בפסוו.

ימציאו לך את כל הסיבות בעולם חוץ מזה שהוא פשוט לא מספיק טוב לרמות שבהן הוא כשל (שוב, בהנחה ולא יצליח לטווח ארוך בפסוו).

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תשו כוחותיי. פעם הבאה אני אחשוב פעמיים אם לכתוב פגיעה אדירה כזו בלשון הקודש כמו מה שרשמתי ("זהבי - זה לא זה" ההודעה הנוראית שלי שחייבה את התגובה שלך )
    רק להבהיר איך זה התחיל. ציטוט ליקוני של מהלך העניינים (זהבי פתח, יצא, מאלן הבקיע וכו') ואז באמת רשמתי משהו מדעתי "זהבי - זה לא זה". לא קללה לא זהבי האפס לא הוא חלש מאוד כשחקן ולא "אני מבין כי אני אוהד אייאקס". סתם, זהבי - זה לא זה.
    זה הכל, זה כל הפשע הבלתי נתפס שלי כלפי שמש העמים. תנשמו.

והמצחיק הוא שאני עדיין חושב שהוא שחקן מצוין ולדעתי גם עוד הכל יכול להתהפך, כן? מהכרות עם הליגה הזו (הנה שוב אני מתנשא !!!) הוא בהחלט יותר מברמה הנדרשת. אני לא משונאיו ולא מאוהביו. רק רושם מה שרואה ביינתים.
    רק במדינה שלנו אתה חייב להיות או פאן או שונא. אין אמצע.

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/20
  13. Telkiyski Member

נו ונגיד שהיית כותב שהוא שחקן חלש לרמות האלה, מה הפשע הגדול בלהחזיק דיעה כזו?
    רק פה בפורום (טוב לא רק פה) אסור לצייץ מילה אחת רעה על הפנומן של לופטגי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

חבר אתה ממשיך להסתחרר כלפי מטה(וממשיך להמציא דברים בלי שום קשר למציאות).
    הסיבה היחידה שציטטתי את ההודעה שלך היא כי אתה בין הבודדים שבאמת עוקבים אחרי המשחקים של פסו ומגיב באופן קבוע.
    הרעיון שלי היה להמשיך לפתח את הדיון ולתת זווית אחרת לעניין, ולא בשביל לסתור את הדברים שאמרת.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי "סיפסולו" כמו שנאמר כאן. יש פה גורם משמעותי מעניין שנקרא איטריאין - אם אתם זוכרים, יואן דרקסן הפרשן הכי מוכר קטל את זהבי ובעיקר את פ.ס.וו על כך שהם מעדיפים חלוץ ישראלי בן 33 על הולנדי צעיר בן 18 שיכניס להם כסף בעתיד. הוא הצעיר המדובר.

בשנה שעברה דיברו עליו כמטאור. שחקן העתיד של הולנד, היהלום הבא. סופרלטיבים מפה ועד ארנהיים. ואז עבר עליו משהו. יותר שייכו את זה לבעיה מנטלית מאשר ליכולת, אבל לחלוטין ללא קשר לזהבי, הבן אדם צלל.
    לפני שבועיים חזר ועכשיו שוב לא שיחק עקב "תשישות" (השם יודע ממה). אתמול פורסמה כתבה עליו על זה שהוא עובד קשה וכו' עם מאמן כושר צמוד וכל מיני שיט רגיל שאתם מכירים.

אם הוא יחזור, ואם גצה כשיר (שיחק אתמול לראשונה מזה מספר משחקים) אז באמת אפשר יהיה לדבר על סיפסול. כרגע מאלן, גאקפו (מדהים כרגע בעיניי), זהבי ומאדוקה אמורים להמשיך כשלמעשה גם מאדוקה וגם מאלן חלוצים אבל הם משחקים בצדדים ולפעמים מתחת לזהבי. כרגע זה עובד לא רע לפ.ס.וו (לא כל כך לזהבי).
    אם גצה באמת נכנס לכושר ובעיקר אם איטריאן יחזור כמו שנה שעברה - אז באמת יש סיכוי שזהבי יראה משחקים מספסל. מאלן ישחק בשפיץ ואיטריאן בכנף.

אבל שוב, זה אם. כרגע? לא חושב שהוא יודח לספסל. יום חמישי משחק סופר חשוב בספרד. שמידט נתן לרוב ההרכב הראשון לנוח אתמול. נראה אם יעזור. מאמין שזהבי יפתח כרגיל בשפיץ. מאדוקה ומאלן יותר בצדדים וגאקפו מאחוריו.

מצב נושא:
הנושא נעול.