דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

מעניין שמול הגנות קצת יותר רציניות משל שנזן לפתע הוא גם פחות צץ במקום הנכון בזמן הנכון.
    מוזר, נגד צ'נצ'ון אני זוכר שהוא היה צץ הרבה מול השוער וכיכב.
    כנראה שאז הצורה שבה הקבוצה שלו שיחקה הייתה השיטה הנכונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אף פעם הבעיה היא לא בזהבי. או שהוא טוב, או שאחרים הם הבעיה.
    לפעמים אני מממש מקנא בו (בלי קשר לכסף) . אין לו אפשרות סתם לא להיות טוב.

שי, Maccabi Diamond, לירן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. Telkiyski Member

נו ברור, רק עכשיו הבנת את זה?
    זה שחקן שטוטנהאם רצתה במקום קיין, שלופטגי אמר ושאיאקס חיזרה אחריו.
    אם הוא לא כובש זה כי המאמן בדיחה וכי הקבוצה משחקת בצורה לא נכונה. נקודה.
    אם הוא גם בקושי בועט לשער בכלל לדעתי עדיף לפסוו כבר לבנות הכל מחדש (כולל הפסל מחוץ לאצטדיון).

גם בנבחרת.
    שנים היה נראה כמו אלטמן - "לא מוסרים לו"
    התחיל להבקיע לקראת גיל 32 - "איזה פנומן. הגדול בכל הזמנים"

מה עם אלפרינק?

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ריק הנסיך. מצחיק, אני עוקב אחריו שנים והוא נהיה יקיר המדינה.

בכל מקרה, הוא העלה את הסיכום שלו היום בבוקר:
    DPG Media Privacy Gate

מקדיש פיסקה לזהבי אבל מדבר הרבה על המסביב. כמובן אומר ששמידט היה כל כך בטוח בניצחון קל שהוא השאיר את כל שחקני המפתח בהתקפה בספסל לקראת המשחק החשוב בספרד ביום חמישי נגד גראנדה. ההתייחסות לישראלי: "בשביל הישראלי, ערן זהבי, התקופה ללא שערים נמשכת והוא המשיך לעשות רושם לא טוב גם אתמול על המגרש.הוא קיווה להשיג ביטחון דרך השערים, אבל הוא "יחמם את עצמו" בניצחון (תרגום גרוע אני יודע, הכוונה היא משחק מילים על הקור באיינדהובן ושזהבי יחמם את עצמו בניצחון - בפשטות ובשפה יותר מובנת, זהבי "יסתפק" בניצחון בקיצור)

5. Telkiyski Member

יפה שריק מתמיד בפרשנות, בניגוד לכמה עיתונאים פה בישראל.
    איפה יוסיפוביץ'? צנציפר? עמיקם? אפילו מיקי נעלם לנו.
    כנראה שהם יחזרו כשיגיע המשחק נגד ונלו.

6. alexshw Member

זהבי צריך לשנות גישה. לדעתי לא מאוחר. אבל ספק רב אם הוא רוצה. מלכהתחילה היה מגוחך בשבילו לבוא במעמד כוכב. אין לו שום מעמד בכדורגל אירופי. זו עובדה. צריך להרוויח אותו.
    ליגה סינית וליגת העל לא מעניינות שם אף אחד. אף ישראלי ללא רקע משמעותי באירופה לא בא בפוזה כזו, אלא הרוויחו את מעמד - ברדה או רפאלוב למשל.

7. Telkiyski Member

אבל מה עם המעמד שלו? כי פשוט למאלן קשה להשלים עם המעמד הזה של זהבי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. סמואל אטו Member

אחלה התחכמות.
    זה בדיוק מה שכתבתי.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מצטער, קשה לקחת ברצינות אנשים עם דעה מהבית. עד כמה שאתם יורדים לפעמים בצדק על האובססיה של אחרים פה להוציא את זהבי אפס בכל פעם, לכם יש אובססיה לא ברורה להוציא אותו טוב בלי שום קשר למציאות.

ראיתי את רוב משחקי זהבי העונה, היותר טובים והפחות טובים. אין לי שום דעה מראש על הבחור בצורה נחרצת ( חושב שהוא שחקן מצויין אבל אישיות קצת בעייתית) , ההערכה שלי הייתה שהוא יפציץ בפ.ס.וו (כרגע זה לא עומד במבחן המציאות). ראיתי אותו בכל החמשה משחקים אחרונים באופן מלא - אתמול, טוונטה, פאוק (פעמיים), ווילם וו. הוא לא היה טוב, הוא לא משחק טוב, ולא, לא באשמת שמדיט, מאלן או או אלפרניק. לפעמים הוא לא משחק טוב כי הוא לא משחק טוב. העניין המעוות אצלכם זה שאם אתם מחזיקים מערן זהבי שחקן מצויין (גם אני אגב חושב ככה) אז יהיה קונפליקט (שהוא לא נכון) אם תגידו שהוא לא טוב. כי אם הוא לא טוב עכשיו, אז אולי הוא בכלל לא טוב - וזה באמת לא נכון. אפשר להגיד שהוא לא משחק טוב במשחקים האחרונים, אפשר להגיד שכרגע די מאכזב ביכולת שלו בפ.ס.וו ועדיין לחשוב שהוא שחקן מצויין. אבל אתם כל כך שבויים בקונספציה שלכם שזהבי הכי טוב שיש שאתם מחפשים את כל הסיבות למה אם הוא לא טוב זה לא קשור אליו.

Maccabi Diamond, netaneg2, AmitHBS ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

איפה הימים שהוייב פה היה "כל מי שאומר שזהבי לא מתאים לסביליה הוא לא אובייקטיבי".

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זהבי, לפחות בינתיים, מתחת לציפיות וזה ברור, העניין הוא שכאן לוקחים את זה כ"הוכחה!!!!1!!1" לכך שהוא לא ברמה. לפעמים לוקח זמן להתחבר, לפעמים זה בכלל לא בא. מאוד בולט בעיני שהרבה נובע מלחץ אישי וחיבור לשחקנים סביבו (לכן גם אפשר אפילו לזהות גרף ירידה ביכולת), וזה משמעותי. זהבי הפך למפלצת קודם כל דרך חיבור לחדר ההלבשה והנהגה, עכשיו עליו לשנות דיסקט או להרוויח את המעמד בקרב חבריו לקבוצה, מה שיהיה קשה מאוד כי הוא דיווה זרה בין דיוות מקומיות.

12. Telkiyski Member

הוא הפך למפלצת קודם כל דרך זה שהוא שיחק באופן מכוון מול הגנות חלשות מדי שבוע.

מעניין שבאופן מקרי לחלוטין בפאלרמו ו(בינתיים) בפסוו הוא לא כובש שערים, אבל נגד סינים ובן בנימינים הוא היה מרשית 47 שערים בעונה.
    מקרי.
    אה סליחה זה לא מקרי זה בגלל שבישראל ובסין היה לו חיבור לחדר ההלבשה והנהגה. כן. אין ספק.

כל ההסברים בעולם לגיטימיים חוץ מההסבר הקלוש והמונפץ שאולי אולי אולי הוא קצת קצת קצת לא מתאים לרמות של ליגה רצינית באירופה. בהחלט תיאוריה הזויה.

כמו שאמר ארז, אתם כל כך שבויים בקונספציה שלכם שזהבי הכי טוב שיש שאתם מחפשים את כל הסיבות למה אם הוא לא טוב זה לא קשור אליו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. סמואל אטו Member

תראה איזה מגילה כתבת, אבל העיקר אתה מאשים אותי באובססיה.
    יש לך שריטה קשה חבר. אתה לא מסוגל לנהל דיון בלי להמציא תיאוריות על המשתמש שאתה מתייחס אליו. קורה לך בכל פעם.

זה שאתה אוהד אייאקס לא שם אותך בעמדה עליונה עלי. גם אני צפיתי בכל המשחקים של פסו העונה. להגיד על זהבי שהוא משחק גרוע זה מחוץ לנקודה ולא משהו שאמרתי שהוא לא נכון, אבל אם תיקח שוער מצוין ותשים אותו קשר אחורי אתה תראה ממנו גם יכולת "גרועה".
    אבל עזוב, מה אני מסביר לגאון כמוך? אני באתי עם דעה מהבית.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה הקשר לאוהד אייאקס ולגאון? מתי רשמתי שאני מבין יותר ממישהו? אתם פשוט בטוחים שאתם היחידים שרואים את זהבי. יש לך גם משהו ענייני להגיד? אתם בטוחים שאנחנו מפגרים, שכל ההולנדים לא מבינים כלום ושכל שחקני פ.ס.וו הורסים לזהבי בכוונה - ואנחנו חושבים שאנחנו עליונים על מישהו?

אני מבין שאתה בתסביך נחיתות אבל מעולם לא אמרתי שזה שאני אוהד אייאקס עושה אותי בעמדה עליונה על מישהו, אבל טוב, אם הגענו לשלב ההמצאות אז מה אני אגיד לך, תבלה.

בוא נגיד שחלק נכבד מהכל הפרשנים וכתבים והאוהדים בהולנד מדברים על משחק לא טוב של זהבי. פה זה המקום היחיד שכולם אשמים חוץ ממנו. אפילו מי שמגן עליו בהולנד (ויש, ונתתי דוגמאות כמו אה דה מוס) חושב שהוא לא טוב כרגע, אבל שצריך לתת לו זמן. כלומר אשכרה כולם מפגרים ורק אתה צודק.

ואני חושב שאני בעליונות. יפה.

15. סמואל אטו Member

חביבי, ככה אתה מתנהג.
    יש לי את הדעה שלי, לא מסכים איתה? לבריאות. הצורה שבא אתה מבטל אותה היא בגדר התנשאות פר אקסלנס, ואם אתה שואל אותי? זה נובע מהתחושה שלך שאתה עוקב אחרי הליגה ההולנדית ורק עכשיו כל האחרים פתאום נזכרו בה. אתה בא עם תחושה עליונה.

בפעם השלישית? טענתי שזהבי טוב?
    אבל אתה ממשיך לדקלם דברים שלא אמרתי(כמו שאתה רגיל) ועכשיו אתה גם מספר לי מה אומרים הפרשנים(פאקינג פרשנים) על ערן זהבי. ממתי דעה של פרשני כדורגל רלוונטיים לאנשים אשכרה אוהבים את המשחק הזה?
    אל תשאל, אני חי על כל מילה שיוצאת לשגיא כהן, תומר קשטן ובני גינזבורג מהפה. ממש מומחים בתחומם.

מצב נושא:
הנושא נעול.