דיון הלגיונרים - עונת 2020/21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏4/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ajax Amsterdam Member

@Miki6846 תרשה לי לחלוק עלייך ולא משחצנות, פשוט אני מכיר את הליגה. זהבי בא לנסות לעזור לפ.ס.וו לקחת אליפות ולמרות הכל דונייל מאלן ופיליפ מקס נראים לי כשחקנים יותר מרכזיים ממנו. כרגע אני לפחות לא רואה קבוצה שמתעלה בליגה ההולנדית לא אייאקס ולא אחרות, כולם מנצחים איפה שצריך לנצח וכולם נופלים איפה שצריך ליפול.

בסופו של דבר זהבי צריך לנצח ביום גשום בכרונינגן, לנצח בארנהם. אני יוכל להגיד שהוא הכוכב של פ.ס.וו אם הוא יהיה אחראי בלעדי לסיבוב ניצחונות מושלם בינואר (כל הגדולות נפגשות בינואר, בגלל שחשבו שיהיה אפשר להכניס קהל אז). יש לפ.ס.וו הרבה עבודה, הם לא נראים טוב כמו כולם, אני מאמין שכל הקבוצות יעלו רמה בינואר ואם זהבי לא יקח איתם אליפות צפו לבלאגן קטן בפ.ס.וו בסוף העונה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין צפוי מהעמוד הנוכחי.
    פ.ס.וו חסרה 14 שחקנים בגלל קורונה, זהבי עצמו חזר לפני כמה ימים מבידוד.

3. Telkiyski Member

גם לא מעניין מי יותר מרכזי, מי יותר מוערך ומי יותר חשוב.

שורה תחתונה זהבי בא בשביל לתת גולים כל משחק שבוע אחרי שבוע.
    כמו שעשה בליגה הישראלית והליגה הסינית.
    חובת ההוכחה עליו. כרגע, ממה שאני רואה, הוא קצת מתקשה.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. Morientes Member

פיליפ מקס אכן רכש מעולה, והוא בעיקר יותר טוב מהשחקנים האחרים בעמדה שלו ולכן הוא משמעותי.
    זהבי לטעמי עד כה טוב ממאלן, נכון מאלן כשרוני יותר ואם זה מתפוצץ זה יהיה מדהים, אבל עד כה הוא מאוד מאכזב(ולעתים פורץ וזה נראה מדהים).

אל תשכח שזהבי שיחק עד כה רק 3 וחצי משחקים, זה מעט מאוד ובנתיים כשהוא כשיר הוא קבוע בהרכב, ואפילו קפטן אחרי מאלן.

זו לא רק דעתי, זו דעתם של הרבה מתוך אוהדי פסוו.
    בסופו של דבר זהבי צריך לנצח ואני מסכים, אבל זה פחות משנה כמו שפרשנים שונים של הליגה ההולנדית אמרו, אם הוא יסיים עם 20 שערים או 15, זה משנה מה תיהיה תרומתו לקבוצה.

במשחק האחרון הוא תרם הרבה לקבוצה, להנעת הכדור וחילק מסירות.

אני לא חושב שהוא צריך להיות אחראי בלעדי, לא סתם הביאו את גצה מצפים משניהם להיות הבוגרים האחראים.

להחליט שזהבי צריך לקחת אותם לאליפות זה קצת תלוש, המטרה של פסוו צריכה להיות לתת פייט, גם מקום שני יהיה הצלחה.

בכל מקרה אני עדיין משוכנע שזהבי יסיים עם 20 שערים בערך שם.

5. Ajax Amsterdam Member

לא חושב שהוא מתקשה, הוא גם לא שיחק יותר מידי. יש אוהדי מכבי (לא כולם) שחושבים שהוא פ.ס.וו ופ.ס.וו זה הוא. @Miki6846 אני מסכים איתך אני חושב שכרגע הוא בסדר גמור, כמובן שלא הייתי רוצה לראות אותו מנצח מסיבותיי :)
    פ.ס.וו בונה על להגיע לליגת האלופות עונה הבאה, להגיע דרך המוקדמות לקבוצה שלא אייאקס (שהדירוג שלה נהיה פסיכי בגלל ההצלחות האחרונות). מקום 2 יהיה כשלון לפי דעתי מבחינת פ.ס.וו הם בנו קבוצה כדי לקרוא תיגר על אייאקס שלבנתיים רק מתחזקת במקרו.

ושוב אני חושב שכרגע הוא בסדר אבל יש משחקים קשים בארידיביסי ששם הוא יצטרך לתת את הגולים נגד קבוצות הביינים. נגד אלקמאר, אייאקס, פיינורד כל פ.ס.וו יצטרכו להיות טובים.

6. Morientes Member

כשיגיעו המשחקים הגדולים יהיה מעניין, וזה בהחלט יהיה מבחן משמעותי עבורו.
    אבל פסוו עדיין לא התחברה, ורחוקה מלהרשים.

בחמישי יהיה את המשחק השני שלו באירופית, יש לי הרגשה שהוא יבוא רעב וינסה לכבוש יותר ממה שהוא ניסה אתמול, הולך להיות מעניין.

בכל מקרה שמח שנחשפתי לעוד ליגה, המשחקים שם מעניינים אפשר ממש להצביע על שחקנים שהולכים להיות שחקנים בכירים באירופה עוד כמה שנים.
    הלוואי וגם פה מאמנים יצטרכו בעיקר להרשים התקפית, ופחות להתבנקר ולנסות לסחוט תיקו 0-0 כל משחק

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהבי משחק שם שניים וחצי משחקים, ובאמצע עוד הוא חלה בקורונה, איך אפשר לשפוט אותו בשלב כל כך מוקדם?

orimor2212 ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  8. Ajax Amsterdam Member

משחק ממש לא קל נגד פאוק, אם היה קהל זה היה עוד יותר סיוט. יהיה מעניין ללא ספק, אני מקווה שאנטוני ימשיך להיות טוב כרגע הוא עושה רושם טוב.
    צריך גם לתת קרדיט לדסה הוא ווויטסה עושים אחלה עונה.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ממה שראיתי עד כה, זהבי מתאקלם יפה. הוא שחקן שעושה מה שהמאמן מבקש ממנו, בגדול, למרות שנראה בשנים האחרונות שכופה את עצמו על המשחק, הרבה כי הוא שיחק בקבוצות פחות טובות ומאומנות (כולל הנבחרת). בקבוצה מסודרת, גם במכבי בה היה המרכז של הכל, הוא היה חלק מקבוצה ולא כפה את עצמו, פשוט הפך לתוכנית הבלעדית של המאמן. באיינדהובן זה לא יהיה כזה מובהק, ואני מאמין שהוא ימשיך למסור יותר וגם יבשל בכמות יפה, אולי אפילו דו ספרתי (משהו שעשה בעבר). מנוגד לטענה שהוא חייב להיות מרכז העניינים, זה לא נכון.
    המהלך בו סחט את הפנדל אתמול הוא דוגמה מרוכזת לדברים שעשה גם במכבי, מהלך נהדר גם ברמה הקבוצתית וגם ברמה האישית. כשהוא יותר חד הוא מפציץ מ-18 מטר לרשת ממצב כזה.

הוזכר כאן דסה - אני מאוד שמח בשבילו, הוא קצת אנדרייטד בעיני. לחלוטין ראוי לדיון סביב מקומו ההיסטורי, לא מופרך בעיני לטעון שהוא המגן הימני הישראלי הטוב ביותר בהיסטוריה, לדעתי רק אבי כהן הירושלמי נכנס לתחרות איתו (מעניין שבעמדת המגן השמאלי יש יותר תחרות היסטורית, אגב).

10. Telkiyski Member

ושכחת את החלק הכי חשוב שהוא דוגמא מרוכזת למכבי - קיבל מיד את השריקה לפנדל ה"גבולי".

11. DRORIKO Member

כתבתי שזאת היתה מסירת טובה. לזהבי יש טכנית מסירה נהדרת ודיברנו על זה עוד כששיחק בישראל(כיאה לקשר שהתגלגל להיות חלוץ). אבל זה לא באמת בישול נו.

12. רון עמיקם Member

עובדתית זה נרשם כבישול.

13. DRORIKO Member

עובדתית, מעשית זה נטו גול של הכובש.

14. Telkiyski Member

שוב, זה לא בישול כמו מסירת עומק או כדור רוחב, ברור.
    אבל המסירה עצמה, בלי קשר למה שקרה אח"כ - היא מסירה טובה בעיני. זה מה שנקרא לדחוף את המשחק קדימה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

אבל אני לא התווכחתי על זה, אני גם לא מתווכח עם ליאור ושאר החבר'ה שלזהבי היה משחק טוב, לא ראיתי את המשחק. זה פשוט נראה לי מגוחך שבתקשורת פמפמו את זה שהיה לו גול ובישול, כשהגול זה מפנדל מפוקפק והבישול הוא לא באמת בישול.

מצב נושא:
הנושא נעול.