דיון החדשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/7/17.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Sturridge Member

אין מצב שהם לא קוראים כאן.

alexshw, oranfu, LFC-Gerrard1 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. LFC-Gerrard1 Member

חחחחחחח וואו

https://i.pinimg.com/originals/9e/6c/af/9e6cafd319dba87b3e966d45c4c9400a.Xxx

Scouser Tommy, Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. oranfu Member

רק רוצה לציין שאני סוגד לסלאח מאז שזיין את מכבי ת"א במדי באזל.
    מה שעושה עם ליברפול בשנים האחרונות זה כבר מעבר לכל פנטזיה. מקווה שבעתיד נצרף גם סורים, אירנים ופלסטינאים שיביאו לי אליפויות וגביעי אירופה.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

*/aaarofl
    שקלתי לוותר ולא לזרות מלח אבל הביטחון בתגובה שלך והטיימינג... fucking priceless

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  6. GentlePunter Member

אז לא ברור לכם שאתם אלה שאמורים להיות מובכים?

כמה מפתיע...

7. Rushie Member

לא יותר פשוט שתודה שנסחפת עם הקונספירציות?

אני עוקב אחרי הפייסבוק הרשמי של המועדון שנים, תמיד בפסח ובראש השנה הם משגרים ברכה לאוהדים היהודים. זה נראה שהפעם מישהו מהמדיה התבלבל בתאריכים של החג הראשון והשני.

מזל שהכדורגל חוזר מחר, לאנשים נגמר על מה לדבר.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם מה בסיס הקונספירציה פה בכלל? שאם המועדון ירשום פסח שמח אז סלאח יתעצבן? ממש הסוכן שלו בטלפונים מאז פרסום הטוויט, אל תשאלו.

תזונאי ומאמן ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. GentlePunter Member

שוב אתם (מי שמתדיין איתי כאן, לא מכליל מעבר לכך) פוסלים אותי במומכם. אני קונספירטור אבל "מישהו התבלבל בתאריכים של החג הראשון והשני".

הציוץ הזה של ליברפול הוא מש"ל לטענה (הפשוטה) שלי שמשום מה עוברת כאן עיוותים על מנת לסדר את המציאות באופן שישים את המועדון מעל לכל ביקורת (ועל הדרך לבוז לי עוד טיפה - תהיו בריאים כולכם).

טוב שהכדורגל חוזר, אבל לדעתי מי שמסתכל על המשחק הזה רק דרך מערכים, טקטיקות, עובדות יבשות וסטטיסטיקות מפסיד משהו הרבה יותר משמעותי מפני שהמשחק הזה, דרך הגלובליות שלו, מאפשר למידה מעמיקה וייחודית על העולם שמעבר אליו.

10. LFC-Gerrard1 Member

אני לא מבין על מה אתה מדבר בכלל. אף חלק בהודעה שלך.
    מישהו מבין מה קורה פה?

Liverpool-Forever, oranfu ו-Rushie אוהבים את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל יחס גורר יחס, שים לב איך אתה מתדיין (והתדיינת בעבר) ואז תבין למה מגיבים לך בצורה כזאת.

שנית, בוא, אני זורם איתך. איך הציוץ חג שמח שליברפול העלו מוכיח את הטענה שלך? מה היא הטענה הזאת שעברה עיוותים על ידינו?

12. GentlePunter Member

אתה הראשון שטענת כאן את הטענה המגוחכת שאני שם בפורום ציוצים כדי לקדם את עצמי, ולא חסכת בביטויים משפילים כשעשית זאת. נוספים הצטרפו בעקבותיך לגאנג-בנג האידיוטי הזה. יש גבול לכמה צביעות אפשר לקחת וכמה ניתן לאפשר לך לפסול אותי במום שלך. שמור בבקשה את גלגולי העיניים מסוג "יחס גורר יחס" לאנשים פחות אינטיליגנטים ממני.

לגופו של עניין, מה לעשות שברכת פסח לאוהדים היהודים שלך יכולה להפוך לסוגייה. המצב באנגליה הוא חריף במיוחד בפרט לאור ההשפלה הפומבית שעברה מפלגת הלייבור עקב האופן המחליא בו בחרה להתמודד עם סוגיית האנטישמיות החדשה לאור אבן הבוחן שהוגשה בפניה בצורת הגדרת האנטישמיות הבינלאומית של ארגון IHRA. מאז האירוע הזה, שהסתיים בהדחתו של ג'רמי קורביין מראשות המפלגה, כל זווית של אנטישמיות חדשה או ישנה נבחנת בממלכה בשבע עיניים ומהווה סוגייה ציבורית שיש לאחוז בה בקצה כזה או אחר.

בניגוד למועדונים אחרים, ליברפול בחרה באי-עשייה. אפשר לחשוב על כמה סיבות לבחירה הזאת, ואף אחת מהן לא מדברת לזכות המועדון.

כאשר הברכה של אסטון ווילה הפכה לנושא בעל עניין ציבורי עקב אלפי התגובות האנטישמיות, ולאור הביקורת ניצלו בליברפול את החג השני כדי לצאת מהפלונטר. מאד מכובד.

אבל למה לבחון את ההתנהלות של המועדון שלך בעין ביקורתית כשיש אותי שממציא קונספירציות משום מקום ונמצא כאן רק כדי לקדם את עצמו.

13. Rushie Member

אבל מסבירים לך שבכל שנה הברכה הזאת מגיעה בזמן. אתה יכול לבדוק בעצמך בפייסבוק או בטוויטר.
    פעם אחת היא הגיעה באיחור של שבוע, ואתה בטוח שלא מדובר כאן בטעות סתמית אלא בהתנהלות מכוונת שמקדמת אנטישמיות.
    איך לא יחשבו שאתה קונספירטור?

אם אתה באמת חושב שזה קשור בסאלח (אגב, אין לי ספק שכל הסוגיה הזאת מעניינת לו את הביצים), כנראה שכחת שהוא פה כבר 4 שנים ומעולם לא היה שום עניין כזה לפני כן.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שאלתי אותך למה אתה מספים את הדיון עם הציוצים שלך, ואפילו הצעתי לך הצעה ידידותית שתביא לך יותר עוקבים *לדעתי*.
    ואז אתה עפת מהhandle שלך והתחלת אתה לדבר מלוכלך. קיבלת בדיוק מה שהגיע לך. אל תעוות את המציאות. אם היה לך לא נעים שאני 'מאשים' (אל תשאל, מינימום האשמתי אותך באונס) אותך בזה, אז באסה, אבל זה הרושם שאתה נתת. כך או כך מי שהתנהג בצורה מזלזלת ומגעילה ראשון היה אתה. אז כן, יחס גורר יחס.

וואלה חבר... מה אני אגיד לך. אני חובב קונספירציות גם בתור תחביב אבל גם מאמין בהן כשיש להן בסיס. לך יש קישור היתולי ברמת הקרקס בין המצב הבאמת גרוע שקיים באנגליה בהיבטי האנטישמיות, לבין ליברפול.

כתבת פה 3 קטעים (נשאיר את השורה האחרונה שלך בצד כי היא לא קשורה), והקשר בין קטע 1 לבין קטע 2 לא קיים, וגם הקשר בין קטע 2 לקטע 3 לא קיים.

כמה שאלות רציניות:
    יש לך איזושהי הוכחה שליברפול *בחרה* באי-עשייה? יש לך איזשהו קצה חוט לכך שליברפול החליטה להעלות את הפוסט הזה כדי לצאת מה"פלונטר"? ועל איזה פלונטר מדובר בכלל? היה איזה דיבור בתקשורת או ברשתות חברתיות על זה שליברפול לא העלתה ברכה? אם כן, בבקשה שתף אותנו במידע הזה. כי כרגע מרגיש לי שאתה המצאת פלונטר בראש שלך והחלטת שליברפול ניסתה לצאת ממנו.

באופן כללי קונספירציות אמיתיות צריכות שני דברים, עובדות בשטח שיכולות לקשר בין הנקודות, ואינטרסים. כרגע אני לא רואה לא את זה ולא את זה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחח לא חסכתי בביטויים משפילים... לא מאמין שגרמת לי לוודא את עצמי וללכת לבדוק. כן אדוני, באיזה ביטויים משפילים מדובר? אולי "ממקום מכוער"? "מצח נמוך"? "טיפשות"?

שיחקת אותה אבדאי ועכשיו אתה עוד מתאר את זה כאילו אני באתי עליך ברע... נו טוב.

Liverpool-Forever ו-modric19 אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 12)

1. Mamadu