גמר ליגת האלופות: בפעם השנייה בהיסטוריה - צ'לסי אלופת אירופה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏28/5/21.

1. Butragueño מנהלים

בשביל לזכות בתארים כקשר אחורי, אתה צריך יותר מלהיות מדהים בתפקיד שלך. אתה צריך שחקנים בחלק קדמי שידעו לנוע יחד איתך ולשים את הכדור ברשת פור גאד סייק. בעונה שלו בלסטר הוא זכה להתפוצצות כזו מצד של וארדי. האם היה זוכה בתואר בבירמינגהאם? באסטון וילה? לא יודע.

בסופו של דבר קאנטה, כמו הרבה שחקנים ביכולות שלו, הם שחקנים שיעלמו בקלות כשהקבוצה נעלמת. וכשהקבוצה במומנט שלילי אתה תרגיש את זה עליו. בדיוק כמו שאתה מרגיש אותו כשהקבוצה מנצנצת. מקאללה, שאגב מזכיר מאוד את מודריץ' ב-5 שנים האחרונות, יכול להיות הכוכב של הקבוצה ולהתבלט ואפילו לגרוף נקודות גם כשכל 10 השחקנים שסביבו משלשלים.

2. Butragueño מנהלים

אגב לגבי סטטיסטיקת המאמנים שזכו בשנים האחרונות, נראה לי שאני קצת בעד יוגי לב לריאל מדריד.

3. DRORIKO Member

כן אבל אתם צריכים קודם למנות מאמן אחר בשביל לפטר אותו באמצע העונה

4. Ever Banega Member

לדעתי היכולות של קאנטה מתבטאות בצורה הכי טובה במשחקים שהריבה מחזיקה הרבה בכדור. גם בגלל משחק ההגנה שלו, גם הכושר הגופני דלו להצטרף למתפרצות וגם המסירות שלו תחת לחץ דיי טובות. אבל במשחקים שהפוזשן בעיקר בקבוצה שלו הוא פחות אפקטיבי בהנעת כדור ובמסירות קדימה אם כי הוא השתפר בזה מאוד.

5. DRORIKO Member

לא שאני בא להציג את הקדנציה של סארי כהצלחה גדולה, אבל אני זוכר שהוא הסיט את קאנטה מדרגה קדימה ל-50:50 וכל העולם התרעם על זה. ההגיון היה לנצל את הניידות של קאנטה ולתת לג'ורג'יניו לנהל את המשחק מאחור. למה אני מציין את זה? כי זה בדיוק מה שטוכל עשה נגד ריאל מדריד ופירק לה את הצורה. גם שם קאנטה היה השחקן הכי טוב על הדשא. יכול להיות שגם בליגה טוכל משחק ככה אבל אני לא עוקב.

נערך לאחרונה ב: ‏30/5/21
  6. alexshw Member

לדעתי אצל סארי הוא הלך קדימה מדי ולא הצליח לכסות ביעילות את השטחים, כמו אצל קונטה וטוכל.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאנטה ומקאללה בכלל לא משחקים באותו תפקיד. אתם משווים ביניהם רק כי שניהם שחורים ונמוכים.

golding, Ever Banega, לירן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Gianzola01 Member

רודיגר עם הופעה של ג׳ון טרי

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sturridge, golding, לירן ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. Bruno Fernandes Member

וארדי הביא להם עשרות נקודות כמו רגליו. ובאותה עונה כבש ב11 משחקים ברצף זה היה גם שיא פריימר ליג.( אני לא רואה את השיא הזה נשבר בכלל אף פעם ) , אבל שוב אתה חייב לזכור הדומיננטיות של קאנטה במרכז המגרש , האפילה על מה שהיה לשאר הקבוצות טופ 6 (להוציא את טוטנהאם,שעוד נתנה עונה סבירה ) לכן אי אפשר לקחת מקאנטה את הקרדיט , כמו כן מאחרז התפוצץ ככה שסיים עונה של 15 ו10 בדאבל פיגרס ,כי הוא היה מקבל כדור מקאנטה ונע מהר לשטח ,כמו כן במפגשים הישירים מול הגדולות קאנטה היה מספר 1. במרכז המגרש , ולמרות שבסופו של דבר הmvp זה וארדי שאחראי על הרבה נקודות,אם תוציא את קאנטה מלסטר 2016 . ואולי זה היה נגמר באליפות של הספרס. כי יכול להיות שבמפגשי טופ 6 היא הייתה צוברת פחות נק

10. alexshw Member

קאנטה ללא ספק היה השחקן המרכזי באליפות של לסטר. בלעדיו היא קרסה כמו מגדל קלפים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

קאנטה מפלצת,אין מילה אחרת לתאר את השחקן האדיר הזה. ועוד יותר מרשים זה העוצמות שהוא מביא למרות הגדול הפיזי הקטן שלו.
    הוא הקשר אחורי הטוב בעולם.

לטעמי הוא גם עולה על מקללה, היחידי שלטעמי היה טוב ממנו זה ויירה (בעיקר בגלל הפיזיות האדירה שלו).

12. Ever Banega Member

הוא כבר מזמן לא קשר אחורי לא יודע למה אנשים ממשיכים להחשיב אותו כקשר אחורי.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

למה מקאללה וקאנטה לא משחקים באותה העמדה? התקופה של קאנטה כקשר 50\50 באופן מובהק הייתה עם סארי. גם מקאללה ידע להצטרף להתקפה ולא איבד כדורים, לא מדבר על יצירת מצבים וכאלה כי שניהם לא מדהימים. יש הרבה דימיון וגם איכויות קצת שונות. אני אגב חושב שמקאללה היה כל כך טוב בדברים מסוימים והוא היה משתלב נהדר גם בכדורגל של ימים אלה. קאנטה המלך של המשחקים האלה נגד קבוצה עם אינסוף כישרון בהתקפה והוא ינצח בכל מאבק.
    לגבי סיטי, לא שזו מילת גנאי אבל גם את פריז סן ז'רמן שהיא קבוצה עם רמת כישרון שנניח מתקרבת אליה - היא עברה עם גולים קצת 'מוזרים' שלא מאפיינים אותה. פה הבעיטה החופשית המוזרה, שם שגיאה של נבאס, כדור ארוך שהוביל לשער. כמובן שצריך להשתדרג ואסור לחשוב שתמיד יהיה אפשר להיכנס עם הכדור לשער. אולי פפ פשוט לא האמין שעם השיטה הרגילה שלו הוא מסוגל לגבור על הקיר של סיטי. סטרלינג כניסיון במקום ברנרדו למשל היה יכול להיות מחשבה מוצלחת הרבה יותר לטעמי. ובטח שאגוארו לכר הדשא בדקה ה-60, אפילו במקום דה בריינה. אני מניח שאם המשחק היה נגרר ל-120 דקות הוא כן היה מסוגל לסחוב, הוא בריא.

14. Footballover Member

זה שקאנטה בעל יכולות יותר טובות על הכדור לא אומר שהוא לא באותה עמדה כמו מקאללה. אותה עמדה לכל דבר ועניין.
    קאנטה עבר את מקאללה בסיבוב, הוא יותר טוב ממנו בכל פרמטר של המשחק: תיקולים, קריאת משחק, מסירות, בעיטות, הגבהות, הכל.
    לא יודע אם אנשים יסכימו על זה עד שהוא יפרוש, אבל קאנטה שחקן גדול יותר ועם רזומה יותר מרשים לדעתי כבר בשלב הזה של הקריירה. בלון ד'אור פוטנציאלי יחתום את זה מעבר לכל ספק שעוד נשאר.

VAR אוהב/ת את זה.
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבלון ד'אור יושפע גם מהיורו, מניח שזהות הזוכה תהיה משמעותית מאוד עבור הזוכה.
    בגלל האיכות הבלתי נתפסת של צרפת, וגם השנה האינדבידואלית הנהדרת של אמבפה (אולי אפילו בנזמה) סביר להניח שרק טורניר יוצא דופן של לבנדובסקי,דה-בריינה או רונאלדו יעמיד אותם כמועמדים לכדור הזהב, אחרת זה יהיה פשוט מי שיהיה הכי בולט בצרפת...

DRORIKO אוהב/ת את זה.