גמר ליגת האלופות: בפעם השנייה בהיסטוריה - צ'לסי אלופת אירופה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏28/5/21.

1. Raulito Madridista

לטעמי קאנטה לא אנדרייטד בכלל הוא מקבל המון פרגון, הוא קונצנזוס, פשוט מה לעשות שהעמדה שלו פחות סקסית. ילדים יעדיפו חולצה של דה בריינה ולשחק בעמדה שלו למשל. מקאללה בגיל 35 גם כן היה סלע הגנתי ופתח בגמר ליגת האלופות. הוא גם הצליח בשתי ליגות גדולות ובסגנונות שונים לחלוטין מה גם שבנבחרת למשל פוגבה כן עושה הגנה. הדיון מעולה ואין לי בעיה עם מי שמעדיף את קאנטה אך אני לא חושב שזה הבדל של שמיים וארץ ושהוא טוב ממנו כמה רמות. מה לגבי ויירה אגב שפחות או יותר בגיל הזה של קאנטה כבר דעך?

כדור הזהב, אהמ..לבנדובסקי מה כבר יוכל לעשות עם פולין. לא רואה אותם מגיעים לחצי הגמר. אני גם חושב שקאנטה לא "צריך" את התואר הזה ולא אכפת לו. כמובן שהפוקוס על שחקני התקפה. כשמודריץ' זכה התרגשתי עבורו אבל על אף מונדיאל מרגש - בקבוצה היה פושר גם בצ'מפיונס.

2. Clichy COYG

קצת אופטופיק אבל אם כבר הנושא הזה הועלה - לטעמי זכייה של בליגה ביורו תמצב את לוקאקו כמועמד מס' 1 לכדור הזהב.

3. Ever Banega Member

זו בדיוק הסיבה למה לתואר הזה אין שום משמעות, הוא כבר מזמן הפך לתואר קבוצתי ולא תואר אישי. הקבוצה שתזכה ביורו בסיכוי טוב תזכה בכדור הזהב.

4. DRORIKO Member

למה לא את דה בריינה? הוא עשה עונה לא פחות גדולה. השאלה גם מה כל שחקן יתרום לנבחרת בדרך לזכיה כביכול. בכל מקרה הם יתעסקו באיך זוכים ביורו ולא בחשבנאות אישית על כדור הזהב. הם לא רונאלדו.

5. k_700 Member

דה בריינה לא נתן עונה כמו של לוקאקו וגם החמיץ בטוטאל איזה חודשיים עם פציעות השנה.
    יש לזה משקל.
    דה בריינה גם לא השחקן הכי טוב בקבוצה שלו השנה.

לא רואה בכלל מצב שבלגיה מתקרבת לזכייה ביורו, יש שם נבחרת די בינונית לטעמי ואלוהים יודע באיזה מצב גופני מגיע בכלל דה בריינה לטורניר.

לא יקח כנראה שחקן הגנה את הבלון ד'אור אבל אם כבר נבחרת שפייבוריטית ליורו הזה אז פורטוגל עם בארזי שם מאחורה.

6. wings Member

ראיתי את התקציר עכשיו וחוץ מזישנקו גם אדרסון עשה שם טעות בגול. יצא רחוק מדי ולא יכול היה לגעת בכדור ביד. הוא בעצם נגע בכדור עם היד והיתה לו אפשרות לעצור את הכדור אבל הוא הבין שהוא מחוץ לרחבה והוא משך את היד כדי לא לקבל אדום.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

מספרים קצת פחות מלהיבים משנים עברו:

https://pbs.twimg.com/media/E2oi5jeWUAIdSu2?format=Xxx&name=large

* ארלינג הולאנד רשם רק שמונה הופעות שהספיקו לו לעשרה שערים, אותה הכמות שהייתה לו בעונה שעברה.
    * זו כמות השערים הכי נמוכה מאז עונת 2014/15 כאשר כריסטיאנו רונאלדו, ניימאר וליאו מסי חלקו יחד את המקום הראשון.
    * קיליאן אמבפה כבש רק פעמיים בשלב הבתים ואז העביר הילוך עם שלושערים נגד ברצלונה ובאיירן מינכן במשחקי החוץ.
    * מסי עם שער שדה אחד, חתיכת גולאסו אמנם נגד פריז סן ז'רמן, אבל השאר - ארבעה פנדלים.
    * אוליבייה ז'ירו כבש את ששת השערים שלו ב-254 דקות בלבד, די מטורף.
    * גם אשתקד מלך הבישולים סיים עם שישה ואז היו אלה רוברטו לבנדובסקי שהיה גם מלך השערים, ואנחל די מאריה.

אגב קאנטה נבחר ל-MVP בגמר כמובן נגד מנצ'סטר סיטי, בצמד חצאי הגמר נגד ריאל מדריד וגם נגד אתלטיקו בשמינית הגמר, ספק אם יש לזה אח ורע.

8. DRORIKO Member

לא יודע זה הרושם שאני קיבלתי מאנשים. סיטי לא ממש מעניינת אותי, גם הבלון דאור האמת לא יותר מדי.

9. alexshw Member