גומלין רבע גמר ליגת האלופות - המחזיקה תודח? עוד קאמבק באנפילד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י alexshw, ‏12/4/21.

1. k_700 Member

וזה היה נבדל.

2. GRANDE LAZIO Member

כפי שזה נראה במפגש הכפול עם פ.ס.ז', באיירן לא כזו גדולה כמו שעשו ממנה.
    אנחנו עשינו אותה גדולה.

(וכן, מודע לזה שלבנדובסקי לא שיחק)

3. alexshw Member

לבאיירן בעיות בהגנה כל העונה וכמובן היעדרות לבנדובסקי משמעותית. עובדה שבלעדיו הם בזבזו מלא מצבים במשחק הראשון.

4. wings Member

ההגנה של פריז הרשימה. סאני אחד השחקנים המעצבנים.

5. k_700 Member

אף מילה על ניימאר?? 4-5 מצבים של גול.

6. wings Member

פספסתי חלק כי היו לי בעיות בשידור. המשקוף זה מצב שהוא יצר לגמרי לבד, מהלך גדול שלו. אין ספק שהוא היה צריך לגמור את המשחק. אבל אני ממש לא חושב שהוא אוברייטד. הוא מאוד מעצבן עם ההצגות שלו. אבל היכולת טכנית שלו זה תענוג.

Jefecito אוהב/ת את זה.
  7. Lebron Member

לא רק לבנדובסקי, גם גורצקה וגנאברי. למעשה השחקנים היחידים עם קילר אינסטיקט ברחבה.

אין לי ספק שאיתם הם היו עוברים.

במפגש הראשון באיירן עלתה על פסז' בהרבה, 31-6 באיומים. אבל חוסר קליניות, הגנה גבוהה ושחקן חד פעמי כמו אמבפה הכריעו.

הפעם פסז' היו טובים יותר, ועדיין הפסידו להרכב מאולתר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. GRANDE LAZIO Member

פ.ס.ז' בלי מרקיניוס, וראטי ואיקרדי...

החמצות זה תירוץ, אם אתה טוב תדע לשים כדור ברשת. פ.ס.ז' עשתה את זה בגדול ולכן היא עלתה.
    ואגב, ברור שבאיירן נהנתה מפחד במה שלנו וטעויות הזויות של מאמן, הבדלים מקצועים יש, אבל זו לא הסיבה העיקרית לעליה שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/21
  9. Lebron Member

אף אחד ממי שציינת לא שווה ערך בחשיבות ללבה. לבה בחשיבותו לבאיירן שווה ערך לאמבפה. גורצקה וגנאברי גם שחקנים מאוד משמעותיים וניתן היה לראות את זה בשלבים האלה עונה שעברה.

אבל עזוב, זה לא רק השלושה האלה, באיירן הגיעה עם סגל מאוד קצר למפגשים האלה, שחקנים מקבוצת המילואים היו על הספסל. אפילו הקשר השלישי שלה טוליסו היה פצוע, הווינגר הרביעי שלה קוסטה היה פצוע.
    ועם כל זה באיירן כבשה את אותו מספר שערים כמו פסז' בהתמודדות הזאת, שרק שכנעה אותי יותר שהיא קבוצה טובה יותר. אמבפה עשה את ההבדל.

לגבי המפגש מול לאציו - באיירן לא הבריקה, בעיקר כי היא לא הייתה צריכה. היא סיימה את ההתמודדות הזאת די מהר, לא הייתה תחרות אמיתית.

אם לאציו הייתה מתעלה סביר שבאיירן הייתה מגיבה בהתאם.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

10. GRANDE LAZIO Member

אמבפה נתן את המשחק אולי הכי טוב בקריירה שלו ליד איקרדי, שלושער בקמפ נואו. איקרדי הוא פיבוט ושחקן שנותן לאמבפה לא מעט שטחים לעשות את מה שהוא עושה. אגב אם שואלים אותי הסיבה לעונה הלא משכעת של פ.ס.ז' בליגה היא ההיעדרויות הרבות של איקרדי בגלל פציעות/קורונה. חלוץ נהדר.

מרקיניוס הוא לב ההגנה של פ.ס.ז' (אפילו כבש בגרמניה) ו-וראטי הוא העוגן בקישור. אנחנו יכולים להמשיך ככה כל הלילה..

לאציו נתנה את המשחק לבאיירן במתנה (הצבות של שחקנים לא בעמדות שלהם, טעויות הזויות, שערים עצמים וכו'). בטוח שאם היינו מתעלים התוצאה במשחק הראשון הייתה הרבה יותר צמודה. כבר הבכנו הגנות יותר טובות משל באיירן.

11. Ever Banega Member

רציתי להגיד שכנראה היה נבדל כי אחרת השער היה מאושר, אבל המהירות שהם חידשו את המשחק בהחלט מחשידה שאולי לא בדקו את זה כמו שצריך.

12. Lebron Member

אתה מתבלבל בין שני מקרים שונים. זה היה במחצית הראשונה, אמבפה הפסיק את הריצה אחרי השריקה.
    בשער שכבש במחצית השנייה היה נבדל.

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Ever Banega ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. yonmu Member

לגמרי. חוסר החדות שלו זה כנראה מה שעוצר אותו במקום שהוא נמצא. לדעתי אגב זה יותר שאלה של אופי מאשר של כישרון.
    הוא כמובן עדיין שחקן נהדר וכיף לצפייה והכל, אבל מרגיש שקצת נדלג עליו במעבר מ'מסי ורונאלדו' ל'אמבפה והלאנד'.

14. Raulito Madridista

לבסוף ראיתי חלקים מהמשחק, קצת מאוכזב מעצמי. ניימאר אולי פרץ בבכי וזה יפה ונחמד למצלמות, בפועל אפילו מעבר לכך שהוא החמיץ בלי הכרה - היה מצב אחד שהיה חייב למסור לאמבפה וגם איבד כדור איזה 30 מטר מהשער שלו בחוסר אחריות. לא יקרה כלום אם במשחק כזה אמבפה וניימאר יזיזו את התחת ויעזרו להגנה קצת יותר מספרינט-שניים במשחק. אני חושב שמצד פ.ס.ז' אמנם אי אפשר בלי סאן קיילור נאבאס אבל זה היה פחות גרוע מהגומלין נגד ברצלונה ברמת היכולת. באיירן שוב חוותה על בשרה כמה קשה ובלתי אפשרי לזכות במפעל הזה פעמיים ברציפות אלא אם כן מדובר בריאל מדריד. זה אכזרי בלי לבנדובסקי, לחלוטין. קשה לבוא בטענות לצ'ופו-מוטינג שכבש בצמד המשחקים. אולי פליק היה צריך לסכן את גורצקה או לפחות לשלוח את קימיך להיות מגן בדקות האחרונות, באמצע הוא נאבד ואולי היה מספק מהאגף איזה קרוס טוב. לוקאס הרננדס נפלא, ניצח בכל המאבקים - מהיר, חזק ושקט. הוא אחלה בלם זוהי עמדתו לדעתי. לא מגן.

15. k_700 Member

עזוב שהשלמנו שנדלג עליו מהמעבר ממסי ורונאלדו....
    אני לא בטוח שאני לוקח אותו לפני סטרלינג או ראשפורד.
    הוא גם פציע, גם אוהב את המנוחות שלו באמצע העונה בברזיל וגם נראה שמאוד התאהב ב"חיים הקלים".

דבר אחד אני כן אזקוף לזכותו, מהמשחקים הבודדים בקריירה שלו שאשכרה ראיתי אותו נלחם, רץ, יורד אחורה להגנה(כמו כל פאריז לגמרי).
    זה כבר לגמרי נראית כמו קבוצה של פוצ'טינו.
    חזקה מנטלית, עושה הגנה בצורה טובה ויוצאת מהר קדימה עם הרבה טעם של תסכול אצל היריבה.