ברצלונה 2020/2021 - תוהו ובוהו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Jefecito, ‏30/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ever Banega Member

אז מה אם הוא ירצה. אם ברצלונה לא תשאיר לו ברירה הוא ילך גם במשכורת נמוכה. הבעיה שזה לא נראה הכיוון של בארסה, הייתה צריכה להושיב אותו ביציע כבר בעונה הקודומת.

2. רוברטו באגיו31 Member

מובן שרוצים להעיף את גריזמן, אבל בשביל מה ברצלונה צריכים את סאול ? מה הוא כבר יוסיף להם ? יש להם את דה יונג, פדרי ומוריבה על העמדה הזאת ( ופיאניץ' ) .

שיחזקו קודם את ההגנה המחוררת שלהם, אין להם אפילו בלם אחד שאפשר לסמוך עליו .

לגבי גריזמן : לא רואה מצב שתיהיה קבוצה ( אולי חוץ מאתלטיקו) שתסכים לגעת בו, גם לא בחינם .
    אין לו כבר מה להציע ברמות האלו, לחלוטין שחקן מיותר שאיבד את החשק לשחק כדורגל .
    לדעתי הוא יעדיף להישאר ביציע ולהרוויח את המשכורת הגבוהה שלו מאשר להתפשר ולשחק בקבוצה אחרת בשכר נמוך משמעותית .

מדהים לחשוב ש 3 שחקנים שהתרומה שלהם ביחד היא די אפסית כמו גריזמן, קוטיניו ודמבלה, עלו לברצלונה ביחד כ 400 מיליון יורו .

3. סמואל אטו Member

הלוואי וזה היה ככה פשוט.

4. Ever Banega Member

אני לא חושב שגריזמן הוא מסוג השחקנים שישב 3 שנים ביציע רק בשביל להרוויח יותר כסף.
    בכל מקרה סאול לדעתי לא שחקן שמתאים לרמות האלה, חבל שהולכים דווקא עליו.

5. סמואל אטו Member

לשבת ביציע זה לא רלוונטי בעיני, גם כאיום.
    הוא מרוויח כמות כסף מטורפת בעולם הכדורגל. הוא לא יוותר על זה כל-כך מהר ומעט מועדונים יעריכו אותו בשווי כזה או משהו שקרוב לזה.
    גם האיום של לא לשחק יכול לקרוס אל מול ההפסד של עשרות מיליוני יורו.

6. yonmu Member

יש כמובן את אפשרות הביניים -
    השכר הנוכחי שלו יתחלק בין 3: הקבוצה שתיקח אותו, ברצלונה שתשלם חלק עד סוף החוזה, והוא עצמו שיקח קיצוץ חלקי.
    בכל מקרה אני חושב שהחתמת דפאי ואגוארו לפני שיש לגריזמן/קוטיניו/פיאניץ/דמבלה יעד סביר זה מהלך בעייתי.

מישהו בכלל יכול לעשות סדר כרגע במערך-הרכב-ספסל הצפוי של ברצלונה לעונה הבאה?

7. Raulito Madridista

להערכתי מבין כל אלה שמתים לזרוק - לפיאניץ' יש את הביקוש הכי טוב (לפחות לפי הדיווחים - באיטליה לדוגמא, קצת באנגליה) גם בגלל השכר שלו, העובדה שהוא כשיר לשחק כדורגל ולא שחקן בעייתי באופי, נניח דמבלה. גם אומטיטי אגב מכביד מאוד על הוצאות השכר של המועדון. קשה לראות את הקבוצה מצליחה לשחרר את כל השומן העודף שלה. ברצלונה לא הופיעה לחמשת מחזורי הסיום בליגה אך כן התקדמה במערך שלושת הבלמים ולכן אני מעריך, בטח כשאריק גארסיה הגיע - שזה יימשך. דפאי הגיע ל-11, אגוארו שחקן ספסל. פאטי לא החל את אימוני קדם העונה אבל גם צפוי לחזור מתישהו לפחות יהיה אפשר לבנות עליו לקראת 2022. בערך ככה:
    מארק טר שטגן| סרג'יניו דסט, ג'רארד פיקה, רונאלד אראוחו, אריק גרסיה, ג'ורדי אלבה| סרחיו בוסקטס, פדרי, פרנקי דה יונג| ליאו מסי וממפיס דפאי.

עוד משהו - חזרה של גריזמן לאתלטיקו (גם סימאונה מלא שבחים כלפיו בראיונות השונים מלבד הנשיא, לאוהדים יש את העקרונות שלהם אבל כנראה שזה בר תיקון) היא גם אופציה מקצועית וכלכלית לא רעה.

8. סמואל אטו Member

אתה לא יכול לאיים על קבוצות אחרות עם שחקנים יקרים שאתה לא רוצה ולא יכול להחזיק. אם אתה רוצה אותם בקבוצה לא היית מחפש להם קבוצה אחרת מלכתחילה. הם מבינים את זה.
    חוץ מזה, זה להחתים אותם עכשיו או לראות אותם חותמים בקבוצות אחרות, הם לא יחכו לך עד אמצע/סוף חלון ההעברות. גם צריך לדאוג שהם יהיו חלק מהקבוצה ויקבלו הכנה לקראת העונה.

עוד לא ברור איך תראה התמונה הכוללת לעונה הבאה. קומאן השתמש במערך 3-4-3 או 3-5-2 בהצלחה לקראת סיום העונה הקודמת, אבל קיבל הנחיות מההנהלה להשתמש יותר ב 4-3-3 בעונה הקרובה. לדעתי, המערך פשוט לא מתאים למסי ולסגל עצמו, לכן נראה הרבה שינויים לאורך העונה בהתאם לחוזק היריבה ומשתנים אחרים.
    אפשר להגיד באופן ודאי שטר שטגן, אלבה, דה יונג, פדרי, מסי ודפאי יהיו השחקנים הבכירים ברוטציה. סביר ביותר שגם אריק גארסיה ובוסקטס, אך האחרון יכול להיות חשוף להפחתה בדקות המשחק כחלק מניסיון לבצע חילופי דורות.

yonmu אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאקינג מטורלל.

https://scontent.ftlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t45.1600-4/fr/cp0/q90/spS444/220054597_23847908661800092_224163773342615080_n.Xxx.Xxx?_nc_cat=109&ccb=1-3&_nc_sid=67cdda&_nc_ohc=sK5URmC6HPYAX9rKC_-&_nc_ht=scontent.ftlv2-1.fna&oh=25eab813101566eb0ef387855cdd6a5c&oe=60FE99D7

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

מתאו אלמני, המנהל הספורטיבי של ברצלונה: "גריזמן שחקן ברצלונה, אך אי אפשר להכחיש שהיו תנועות בשבועות האחרונים. היה בו עניין כי הוא שחקן ברמה עולמית ואנחנו מעריכי אותו מאוד. אנחנו בשוק ייחודי בו יש מעט מאוד כסף והרבה דימיון לגבי חילופי שחקנים. זה לא קל שתהיה הצעה שמעניינת מספיק כדי שיעזוב אותנו. נראה מה יהיה".
    "אומטיטי ופיאניץ' הם שחקנים גדולים שעשו קריירה יפה, היו להם כמה דקות והם יודעים את האפשרויות שיש להם (מעמדם המקצועי). אנחנו בוחנים למול הסוכנים שלהם אפשרות שיעזבו אותנו. הם הראשונים שרוצים לקבל תפקיד משמעותי".

ז'ואן לאפורטה על האפשרות לטרייד: "אנטואן שחקן שלנו ויש לו ביקוש, אנחנו בונים את הסגל ומחפשים איזון כלכלי. אנחנו מרוצים ממנו אבל פתוחים להצעות כי אנחנו צריכים לאזן את החשבונות וזו הסיבה שאנחנו מדברים עם כל השחקנים כדי למצוא פיתרון אם כי לא רוצים לפגוע בתחרותיות של הקבוצה".

https://phantom-marca.unidadeditorial.es/8c8699e4cd5e42f6ebcce4b488e2c509/resize/1320/f/Xxx/assets/multimedia/imagenes/2021/07/22/16269732512021.Xxx

ממפיס דפאי שהוצג אתמול רשמית אמר כמובן: "הגשמתי חלום" והוסיף: "אי אפשר להגיד 'לא' לבארסה, בגלל זה הייתי חותם גם אם קומאן לא היה המאמן. למרות זאת חשוב לי שהוא מכיר אותי, בזכותו עברתי לשחק כחלוץ ואני מרגיש מאוד בנוח. קומאן שיכנע אותי לבוא אך הייתי מגיע בכל מקרה. אני לא צעיר, זה נכון, אבל אני לא מבוגר ואני יכול להוסיף. כולם יודעים עד כמה המועדון הזה גדול". דפאי עדיין לא נרשם לליגה שכן בארסה צריכה להקטין את ההוצאות שלה, ובכל מקרה מספר 10 יהיה תפוס..

11. סמואל אטו Member

במידה מסוימת אנחנו(אוהדי בארסה) עוד נגיד תודה לקורונה/מנהלת הליגה על כך שהקבוצה חוייבה לקצת את תקציב השכר בצורה כה משמעותית.
    בטווח המיידי זה שם את המועדון במצב בעייתי במו"מים וביכולת להשקיע כספים, אבל בתוך שנה-שנתיים המצב ישתפר בצורה קיצונית ויהיה אפשר לבנות סולם שכר להוציא כספים ממקום הרבה יותר בריא.

12. Clichy COYG

פאקינג היסטוריה.

13. italiano Member

עצוב. הייתה לי תקווה שיסיים את הקריירה בברצלונה ולא ילבש חולצה של קבוצה אחרת.

14. Jefecito Member

לא מפסיק לבכות. יותר עצוב שזה נגמר ככה ולא כמו שזה אמור להסתיים.

15. סיונרה Member

בשעה טובה אני אוכל להנות ממנו משחק.

Raulito אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.