בית"ר ירושלים 2021/2022 - הרבה בלאגן, קצת כדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏30/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. prica9 Member

יצא מלך אוחנה
    לה פמיליה זה הסרטן של ביתר

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטור של אוחנה היום עומד בשורה אחת עם הביצועים הגדולים שלו כמו השער באוסטרליה, השער מול הפועל פ"ת והבישול נגד אייאקס.
    ביטא 100/100 את התחושות של אוהדי בית"ר שסבלו וסובלים מלה פמיליה כבר 12 שנה.
    מלך.

Roma אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

אני מאמין שכל אוהד בית"ר ירושלים יודע מי זה אלי אוחנה, גם אם מדובר בילד בן 13 שהתאהב בלה פמיליה. הלוואי והחץ ביקורת הזה יספיק וישפיע עליהם. אני דווקא חושב אחרת - אומרים שעדיף מאוחר מאשר אף פעם. אבל זה היה צריך לקרות עוד הרבה קודם לכן, גם בתקופתו של משה חוגג, אפילו בזו של אלי טביב. אני חושב שזה היה צריך לקרות גם לפני האירוע המזעזע האחרון. כמנהל מקצועי הוא התחבא לא פעם מאחורי הכישלונות וירד למחתרת מה שנקרא. במשחקי הבית לה פמיליה לא באים - כמה זמן זה כבר ככה? שלא יבואו גם במשחקי החוץ, מי שנוסע למשחקי החוץ הם אוהדים שרופים שנותנים את הגרון ולא באים כקהל של תיאטרון, אפשר לעשות אווירה גם בלעדיהם ולבית"ר יש עוד אוהדים שרופים. צריך להקים ארגון אוהדים חדש.

4. רוברטו באגיו31 Member

לה פמיליה זה לא ארגון טרור וגם לא קרוב לכך, סה"כ ארגון של אנשים מטומטמים וחסרי שכל שהגיעו למצב שעושים דווקא למועדון ןלבעלים .

הם בהחלט הורסים את חווית המשחק לאוהדים אחרים וגורמים לאנטי כלפי הקבוצה,אבל מפה ועד לקרוא להם ארגון טרור ולהוציא אותם מחוץ לחוק וכל מיני אמירות הזויות כאלה, המרחק גדול .

הדמוקרטיה יכולה וחייבת לסבול גם תופעות דוחות ושליליות כמו ארגון לה פמיליה .

השאלה שלי היא למה מגיעים כל כך מעט אוהדים למשחקי בית של בית"ר ואיפה האוהדים המסורים של הקבוצה שיאפילו על השליליות של לה פמיליה .

לגבי אוחנה : אכזבה גדולה. עד עכשיו אני לא מבין ולא ברור לי מה התפקיד שלו במועדון ועל מה הוא מקבל שכר . סתם עסקן מיותר ( באופן אישי אני מחבב מאוד את אלי אבל בראייה אובייקטיבית מבחינת התרומה שלו לביתר היא שולית עד לא קיימת ) .

5. Telkiyski Member

זה בדיוק העניין.
    מצד אחד הם בוכים לך על איך לה פמיילה הורסים את המועדון, ומצד שני כשלה פמיליה מחרימים משחקי בית ויש ל"רוב השפוי" הזמדנות לבוא בהמוניו ולהראות שלה פמיליה על הזין שלהם - באים לך בקושי 3000 איש למשחק בית שלהם.

רובם המוחלט של אוהדי ביטר שבאים למשחקים אלה תומכי לה פמיליה שקטים.
    הם יבכו על כמה הם אלימים וגזענים מצד אחד ויספרו כמה הם סולדים מהם ואיך הם לא כמוהם, ומצד שני ישירו איתם בכיף שירי הלל על נסיון רצח שלהם ועוד שירים גזעניים.

6. itzik.miro Member

אשאל אותך שאלה
    אתה בא למגרש עם הילד שלך, מעודד את הקבוצה שלך בכיף ואז חוטף מכות לעיני הילד שלך מכמה אנשים שיושבים לידך ביציע.

יהיה לך את הלב להגיד לילד "אני הולך למשחק אבל יש סיכוי שאסיים בבית חולים"?

הדמוקרטיה לא יכולה להכיל הטלת אימה על אנשים שהולכים למשחק כדורגל וזה בדיוק מה שלה פמיליה עושים. מטילים אימה וזו גם התשובה לשאלה שלך לגבי הגעה למשחקים. גם מי שמגיע לא רוצה להתעמת איתם פיזית כי אין סיבה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

7. רוברטו באגיו31 Member

בכל משחק בליגה הישראלית אתה יכול לחטוף מכות מאוהדים של הקבוצה שלך או מאוהדי היריבה . זה לא דבר ייחודי במשחקים של בית"ר .
    במשחקים של סכנין אתה תחטוף אבנים, אצל מכבי חיפה יש את הקופים הירוקים ובהפועל תל אביב גם יש לא מעט חוליגנים .

אני לא הייתי לוקח ילדים למשחקי כדורגל של אף קבוצה, גם בגלל הרמה הנמוכה וגם בגלל הסיכוי הנמוך אך קיים להיות מעורב בתגרה אלימה.

לא בכל משחק של בית"ר יש אירועים כמו שהיו במשחק נגד הפועל, אלה אירועים שקורים לעיתים נדירות .

אתה באמת חושב שיש אוהדי בית"ר שמפחדים ללכת למשחקים בגלל לה פמיליה ?
    אני לא חושב .

8. itzik.miro Member

קודם כל הבאת דוגמאות של אוהדי יריבות, לא של אוהדים מתוך היציע שלך, אלו שאמורים להיות יחד איתך בתמיכה בקבוצה.

דבר שני, האלימות כלפיי אוהדים בית"רים מצדם של אנשי לה פמיליה הם על בסיס כמעט שבועי, לא תמיד בתהודה הזאת אבל זה שם והם מטילים אימה על יושבי היציעים שלהם.

דבר שלישי, אני לא חושב שיש אוהדים שלא באים בגלל לה פמיליה - אני יודע בוודאות של מעל 100% שיש אנשים שלא באים בגללם.

איך שאני רואה את זה באת עם אג'נדה (מוטעית) ואתה לא מוכן לקבל את ההסבר הנכון מאחד שחי את לה פמיליה פי כמה וכמה יותר ממך.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

9. Telkiyski Member

בוא נשאל ככה:

מבין האלפים ששרים פה נגד סכנין את השיר הזה,

כמה מהאלפים האלה הם "חברי לה פמיליה",
    וכמה מתוכם זה "המסכנים" שיגידו לך אח"כ "אני ממש לא ימני וגזען כמו לה פמיליה", אבל לתת להם גב וכוח בשירים כמו זה הם יהיו יפה מאוד פאפי משת"פי שלהם?

העיקר אחרי זה הם מספרים לנו שזה מיעוט והיתר זה המסכנים שלקחו להם את הקבוצה

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/21
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שומע יותר שריקות בוז משירה.

itzik.miro ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  11. Telkiyski Member

הגעת לשניה העשירית בסרטון?

איך אתם אוהבים להתייפייף כשנוח לכם.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יעזור, הרוב השפוי תמיד יהיו האנשים שרק רוצים לבוא לראות כדורגל ולהנות. זו לא סיסמא, ואני לא אשתמש במילים ״קומץ״ או ״מיעוט״. הבעיה בביתר שהארגון שלו הפך, אולי בעל כורחו, לכלי פוליטי יותר משהוא ארגון אוהדים, ובגלל זה אל אותם עבריינים עלובים הצטרפו אנשים עם אג׳נדה או רצון להצטרף לחבורה שמייצגת משהו ובגלל הכרוניקה של החיים הדי עלובים שהם נולדו אליהם. אבל כן יש יותר מדי אנשים שמצטרפים לשירה בזויה. בכל קבוצה אגב, השיר של הפועל חיפה על אבי רן אז, שלכם גם לרגב פנאן או שמעון מזרחי, של סכנין עם ההסתה נגד יהודים וכן, גם בביתר עם הגזענות.

Mamadu ו-itzik.miro אוהבים את זה.
  13. Telkiyski Member

"הרוב השפוי" אצלם זה אלה ששרים לך הקבוצעה הגזענית של המדינה ואז מספרים לך שהם לא גזענים כמו לה פמיליה ושצריך להפריד ו"זה לא כל אוהדי ביטר".

באמת צריך להפריד.
    יש חברי לה פמיליה, שהם אלה שגם מרביצים (לא רק במגרשי כדורגל)
    ויש את הרוב הפאפי משת"פי שלהם ביציעים.

14. Roma מנהלים

לא מבין איך לוקחים ברצינות תגובות של אנשים שלא היו אי פעם ביציע של בית"ר וחווה את האיומים של לה פמיליה...

למה שאני אלך עם אחיינים או החברה למשחק של בית"ר שיש את הארגון טרור כיסא לידי? אנשים שמגיעים שיכורים עם רצון לאלימות ולא אכפת להם מי מולם.
    אתמול זה לעודד את הקבוצה בכלליות, היום זה לעודד מאינסטינקט שחקן מוסלמי שעולה לכר הדשא ומחר זה לבוא עם מרצ'נדייז שלא שייך להם.
    אין סיבה לשום אוהד נורמלי לחוות את תחושת הפחד הזאת.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. Telkiyski Member

חשוב לציין לעודד שחקן מוסלמי זה רק "מאינסטינקט". חחח. שחלילה לא יראה שזה איזו החלטה עם מחשבה מאחוריה. זה מאינסטינקט נו הם לא באמת התכוונו לעודד אותו. אבל אלה ישר נותנים להם מכות.
    בושה וחרפה הלה פמיליה האלה. הם לא מבינים שזה היה בסל הכל "מאינסטינקט"?

איזה בדיחה בחיי.

מצב נושא:
הנושא נעול.