בית"ר ירושלים 2020/21 - פותחים עונה בבלאגן אופייני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עושה מנוי בכל שנה ללא קשר לשאיפות/תקציב פרט למקרים אישיים חריגים, העונה אני אוותר על התענוג ואגיע למשחקים בודדים הודות למיזם האירופאי של חוגג.

2. matanbl22 Member

גם אני בדיוק כמוך (רק לא לביתר)
    אבל המון אוהדים לא עושים מנוי אם רןאים קיץ לא טוב של הקבוצה

3. alexshw Member

עוד שחקן שקושר עם קבוצה ישראלית, הפעם בית"ר, חתם בדינמו קייב - ולדיסלב קולאץ'
    https://pbs.twimg.com/media/E7ZOX0nXMAMAtu5?format=Xxx&name=small

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שועה הושעה מאימונים בגלל שלא נשאר לארוחה עם חבריו לקבוצה. הבחור הזה ממשיך בשלו, טוב ששחר ויתר עליו. לא אופתע אם קומאן בכלל יזרוק אותו לעזעזאל. לא ברור לי למה שחקנים לא מבינים שהם קיבלו כשרון והם עושים הכל בשביל להרוס את הקריירה שלהם.

5. italiano Member

כי הם טיפשים.

לא ברור למה חוגג חשב שאצלו הוא יתנהל אחרת. שחר לפחות מזער נזקים, חוגג יצטרך עוד לשלם לו פיצוי כדי שיעזוב.

6. Raulito Madridista

בגדול: הדייסה שבית"ר בישלה לעצמה. לא באמת אפשר לחנך אותו. זו גם עונה ששועה היה צריך לקחת על עצמו הרבה יותר לנוכח מצב הסגל, וכעת אין לו את 'הגב' של אלירן עטר שכן סיפק שערים אשתקד (גם אם חלק נכבד נגד הפועל חדרה). הוא גם התרגל להרוויח הרבה והתחנה הבאה תהיה מכבי פתח תקווה וכן הלאה. אני חושב שהחתמת ניב זריהן בינונית אבל הלחץ החל לשחק תפקיד בגלל התאריך, אבל חוגג חייב להפסיק עם ה-"עובדים בשקט", הוא מביך את עצמו. אגב אני לא מותח ביקורת על אף אחד אבל בוז לבעלים וקבוצה בינונית/גרועה - יש כאלה שעושים באש ובמים כי זה חזק מהם. אני כזה. התרגלתי למוצר הבינונית שמוכרים לי.

מצב נושא:
הנושא נעול.