ארסנל 21/22 - This House Is a Circus

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏16/8/21.

1. k_700 Member

מישהו כתב פה שאם ולאחוביץ׳ מגיע לאנגליה הוא החלוץ הכי טוב בליגה? כי בדיוק את זה מישהו אחר רשם על גוסנס כמגן לפני יומיים.

ברור שאין ערובה לכלום במעבר בין ליגות ובטח כשאתה מגיע לקבוצה מגוחכת שלא באמת חיברה 2 עונות טובות כבר 20 שנה בערך.
    אם סאנצ׳ו נראה הפלופ הכי גדול באנגליה השנה אז ברור שהכל יכול להיות. אני עדיין חושב שכשרון כמו של ולאחוביץ׳ יכול להתאושש ממעבר גרוע בגיל 21 ועדיין לעשות קריירה גדולה, גם אם זה במקום אחר.

ולאחוביץ׳ כרגע החלוץ הכי טוב באיטליה השנה(את הנסיקה למעשה התחיל במספרים כבר מהעונה שעברה), בן 21.
    ההייפ שם מתוקף מה שהוא מראה כבר שנה וחצי בליגה רצינית(עם כל הכבוד להמון כשרונות מצוינים שמגיעים מצרפת או גרמניה).
    לא חושב שיש ספק שזה החלוץ הכי טוב שארסנל יכולה להשיג בשוק, אז ברור שידברו על זה.
    אתה לא זוכר, אתה משקר. קורה לך פעם, פעמיים בשנה כשאתה מנסה להתחנף פה למישהו, למשהו, לרעיון.
    התלהבתי מפפה מאוד(ממש לא היחיד), אף פעם לא טענתי שארסנל לא יכולה להשיג אותו או שזה הזוי שהיא משיגה אותו. איזה מגוכחת הטענה הזאת כשארסנל משלמת עליו 75 מליון פאונד. ארסנל הייתה צריכה שחקן התקפה לכנף, שילמה סכום שאף מועדון אחר באותו זמן לא התקרב ללרצות לשלם וקיבלה את פפה. אם תשלם ממש הרבה גם ישיגו את ולאחוביץ׳ ועליו יש התעניינות הרבה יותר גדולה מפפה בזמנו.
    מוזר שהתזכורת לפפה השנתית לא מגיעה בליווי כינורות ותזכורת של אואן לזה שב2014 ממש התלהבתי מגונדוגאן(אההה אופס... הוא כבר לא פלופ?) ופולו אפ לדברים שכתבתי ב48. בסך הכל זה מחמיא שצריך לשלוף דברים מארכיונים של לפני 5-6 שנים ולשקר קצת מהצד כדי שיראה יפה ומעניין.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קולא למארסיי. כאילו לא היה מספיק משוגע שם.

עד המוות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

לגבי ניקולו פפה, דוגמא לא נכונה. יש הבדל גדול בין להצטיין בליגה האיטלקית לבין להצטיין בליגה הצרפתית, שהיא בעצמה פידר ליג של הליגה האיטלקית.

סימן השאלה לגבי ולאחוביץ' זה לא אם הוא יצליח לעשות את המעבר מהסריה א' לפרמייר ליג אלא אם יצליח לעשות את המעבר ממועדון קטן למועדון יותר גדול, למשל ברנרדסקי שהיה גם הוא כוכב בפיורנטינה ונכשל ביובנטוס.

גוסנס זה מקרה אחר. פה השאלה זה אם הוא יכול לפרוח מחוץ לחממה של גספריני. ויש כאלה שלא הצליחו(כריסטאנטה, פאפו גומז) ויש כאלה שכן(קסיה, וגם זה אחרי כמה שנים במילאן)

4. סמואל אטו Member

לא צריך להוציא סתם מהקשר.
    להגיע לארסנל באמצע עונה כשיש סיכוי לא רע לקבל בקיץ הצעה ממועדונים גדולים יותר זה לחלוטין "צעד מוזר".
    ארסנל יכולה לחכות לקיץ אחרי שהוא יקבל 'לא' סופי מבארסה/ריאל/יובה/סיטי/צ'לסי/פסז'.

5. k_700 Member

בקיץ הם מגיעים איתו לקיץ אחרון בחוזה.
    אין ספק שעכשיו הם יכולים להוציא עליו את הסכום הגבוה ביותר בטח אם זו ארסנל שממש רוצה אותו.

לא בטוח שמבחינת ארסנל זה בכלל אפשרי לחכות לקיץ.
    בקיץ גם מנצ׳סטר יונייטד יכולה להכנס לעסק אחרי שיתבהר לאן האלאנד הולך וכשהמחיר של ולאחוביץ׳ נמוך יותר.

כרגע זה הם ויובנטוס כשברור שיובנטוס לא תתן לו את המשכורת שבארסנל ישלמו.

יחד עם זאת הוא מחובר שם מאוד לקהל אני מאמין שאם המועדון מצפה ממנו להשאר עד לקיץ הוא יעשה את זה.

6. oranfu Member

על איזה מועדונים מדובר?

צ'לסי יביאו עוד חלוץ גדול פיזית בהרבה כסף בקיץ הקרוב? לא נראה לי (אלא אם לוקאקו יעזוב, וגם אז אני לא רואה יותר מדי מועדונים שיכולים להוציא סכומים כאלה).
    פסז' - הוא ממש לא נראה לי שם נוצץ מספיק עבורם.
    ריאל - כנ"ל, מה גם שהם מכוונים גבוה יותר כמו שאנחנו יודעים.
    ברצלונה - קטונתי מלהבין את המועדון הזה, אולי.
    סיטי - לא נראה לי, יכוונו לקיין\האלאנד.
    יובה - לא יודע מה היכולת שלהם לשלם סכומים כאלה האמת. אולי.

יחד עם זאת, ארסנל מועדון גדול, משלם משכורות גבוהות. אחלה מועדון להגיע אליו.
    אפשר לחשוב שמדובר בטוטנהאם...

לדעתי ארסנל אופציה מצוינת לשחקן בפרופיל שלו, מה גם שהם מוכנים למכור את הכוכבים שהם לענקיות היבשת אם וכאשר.

אלעד ו-EsheD אוהבים את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

8. Clichy COYG

VAR אוהב/ת את זה.
  9. Clichy COYG

אגב המשחק המדובר הוא מול לידס. ושימו לב את הכרטיס ההזוי הזה בדקה 86 שאנחנו מובילים 4-1....

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

* על פי רומנו יובנטוס דורשת השאלה ל 18 חודשים פלוס אופציה, ארסנל רוצה רק עד סוף העונה הנוכחית. אני ממשיך להאחז בתקווה שזה נכון בגלל שטילמנס הבוסמן טו בי הוא המטרה העיקרית בקיץ.

* עוד דיווח מעניין בעניין אובה. אל נסאר עם הצעת השאלה והתחייבות לשלם 7-8 מיליון בסוף העונה.
    עם איך שהוא נראה העונה אני לא חושב שנקבל יותר טוב מזה. בטח אם לא תהיה שום הצעה בינואר ובקיץ הוא יהיה אחרי חצי שנה ביציע.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/22
  11. GentlePunter Member

12. alexshw Member

כנראה הוא יחזור עם חוזה חדש ושדרוג משמעותי בשכר.

13. GRANDE LAZIO Member

https://c.tenor.com/HZ6EsxpO9hUAAAAC/ciro-immobile-ciro.Xxx

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבוע האחרון פיורנטינה הפעילה לחץ על ולהוביץ וסוכנו ששמרו על שתיקה. היום רומנו מאשר שיש שיחות ישירות מול יובה וכנראה המעבר סגור.

הלאה לאייסאק במחיר מופקע, זאת ארסנל שלנו.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליצחק יש וייבים רציניים של פפה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/22