ארסנל 2020/21 - The Age of Understatement

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏14/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא? מה האופציות שלו?

2. k_700 Member

להשאר במועדון הרבה יותר מצליח לצד שחקנים הרבה יותר טובים עם כיוון ואופק הרבה יותר בריאים ועם מנג׳ר שהוא אנדיספיוטד לא הכי גרוע בליגה?

איזו דילמה קשה….. מחכה כבר למישהו שיביא לי את הטיעון של אבל הוא יכול לשחק בלונדון……

אגב, אם מישהו חשש לרגע, הידיעה היא מהדיילי מייל.

3. Roma מנהלים

בטח גם אמרו דברים דומים שתומאס פארטיי חתם.
    ארסנל פשוט יכולה להציע לו יותר כסף מלסטר, פשוט מאוד. בטח זה מפתיע אותך ששחקנים עוזבים בשביל לקבל יותר כסף ולא בהכרח במקום מקצועי יותר טוב? סאנצ'ו יכול לבזבז עכשיו שנה בקריירה על מאמן מתנסים והוא עדיין יעשה את זה.

עדיין המעמד של ארסנל בכדורגל גבוהה משל לסטר וכנראה שרוב השחקנים של לסטר ירצו להגיע לארסנל ולא להפך, כמובן תמיד יש את המיוחדים כמו ורדי.

בלי קשר זה לא יקרה כי אין טעם לבזבז סכום כזה על שחקן בודד שצריך לרכוש לפחות עוד 3-4 שחקנים בעמדות אחרות.

oranfu ו-EsheD אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

תומאס פארטי זה הדוגמא שלך? כמה כוכבים קושרו אליכם בשנה האחרונה והפסדתם אותם כשלא ספרו אתכם? אגב, מעניין אם הוא לא מתחרט. הגיע לקבוצה שנמצאת עונה של ה במקום עשר כשהוא אחד מהקשרים הטובים בספרד לפני זה. עוזב והקבוצה לוקחת אליפות.

לפני דקה וחצי הפסדתם קיצוני שרציתם שנה שלמה לאסטון וילה כשהשחקן מתקשר לארטטה להגיד לו במה בחר.
    יש יותר מעליב מזה??

יש לך סימוכין שהשחקנים בלסטר ירצו להתקדם משם אליכם? לדעתי אם הם עוזבים את לסטר הפ ירצו להתקדם מקצועית, אתם קבוצת מרכז טבלה קלאסית.
    כסף לא רק אתה יכול לתת גם קבוצות שמציגות רף של תחרותיות.

אם סאנצ׳ו נוחת מחר ביונייטד הוא נוחת לקבוצה שהיא לכל הפחות בטופ 4 בליגה.
    אתם כל השנה סיפרתם לי פה סיפורים שלארסנל יש סגל של 7-10.
    אוקייאנוס פעור בין מנצ׳סטר יונייוד על כל מגרעותיה לארסנל.
    אתם קצת יותר אטרקטיביים מפאלאס, נגיד את האמת.

אגב, מדיסון זה הכי טוב לעמדה הזאת שאתם יכולים לחלום עליו. שחקן עם הכשרון שלו שווה בקלות אצלכם ויתור על רכש ל3 עמדות אחרות. והוא לא באמת יעלה 50 מליון פאונד.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת גם לי נשבר ה*** לפעמים מההודעות הצפויות של קיי והבדיחות הלעוסות. אבל יותר משגע אותי לראות אוהדים של ארסנל שלא נופל להם האסימון וקשה להם להסתכל באובייקטיביות על ארסנל.
    אלו אותם האוהדים שסירבו להאמין לפני עשר שנים שאנחנו או תקוות מקפצה לצעירים או מקבלי ריג׳קטים של הגדולות מחוץ לאנגליה.

אומנם אובמייאנג היה רכש מרשים, אבל אני זוכא שגם הוא נשאל לגבי הגעה לארסנל (איזה שנתיים לפני שהגיע) וענה בזלזול וחצי צחוק שהוא לא יעבור לארסנל.

האוהדים של ארסנל לפעמים כל כך מנותקים. בטוחים שאנחנו חיים ב2002 ושבלוגון הוא וורלד קלאס בפוטנציה אחרי שכבש מול איזו מולדה וקיבל זימון לצעירה.

6. Roma מנהלים

לא ראיתי אוהדים גם מחוץ לארסנל שלא התרשמו מהרכש של טרייני\פארטיי\פפה\גבריאל. אולי הסגל לא כל כך גרוע כמו עבודת האימון של ארטטה?לדעתי גם K300 התלהב מהשמות למעלה. אפילו נתן תקווה שמדובר בכוכבי על.

ברור שארסנל לא בשיאה והיא בהידרדרות רצינית אבל לא צריך להפוך את הקבוצה לקריסטל פאלאס עם תקציב וקהל.

אני עדיין מאמין שארסנל היא האופציה החמישית באנגלית במקרה הרע לרוב השחקנים\מאמנים בעולם. כן כן תמשיכו להזכיר את אמיליאנו בונדיה ואני יכול לצחוק על האופציה ששחקן כמו פפה\גבריאל\פארטיי היו מגיעים לאסטון וילה ולא לארסנל.

אני מחכה לסוף החלון לראות מי יגיע ומי יעזוב לפני שאני חורץ גורלות על הפספוס של אמיליאנו שמהתחלה אישית לא חשבתי שהוא מתאים.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כאן עבודה זוועתית של מאמן, ועבודה זוועתית של המאמן לפניו ושנים רבות זוועתיות של וונגר. כל זה לצד התנהלות קטסטרופלית של ההנהלה.

הכוכבים שלנו בעשור האחרון רק מחפשים לברוח, לצד רכש מרשים של טירני יש לנו ביירין שמסריח את הקו שנים, ולצד כל פארטיי יש איזה פפה שמזכיר לנו כמה המועדון הזה איבד את זה מבחינת רכש.

גם אוהבים לאונן על האקדמיה המפוארת ועד שגודל להם כוכב על כמו גנאברי, גם אותו מצליחים להבריח.

יש יותר מדי צעדים שצריכים להיעשות בשביל שנחזור להיות רלוונטים. ואם לא נהפוך בקרוב מאוד לקבוצה הישגית, ההתדרדרות הזו רק תחמיר. נקבע את מעמדנו יותר ויותר כמועדון לא רלוונטי לטופ האירופי.

8. k_700 Member

ההנהלה עושה בתחום העברות דווקא דברים יפים ולא מובנים מאליהם(בטח כשאתם מקצועית כבר הרבה מאוד שנים לא רלוונטיים לכלום).
    בתחום של השחקנים הצעירים הם מביאים אחלה כשרונות.

Roma, בהחלט צודק, קיי700 ובן דודו מדרגה שנייה K300 באמת התרגשו בזמן אמת מטיירני, גבריאל ואפילו גם מפפה.
    אבל איך אפשר בכלל להשוות את הרכישה של שלושת אלה לרכישה של מדיסון? מדיסון מהקשרים ההתקפיים הכי טובים בליגה(בליגה האנגלית) וזה נכון לפחות שנתיים.
    רק בן 24(כלומר בתפקיד שלו הוא עכשיו נכנס לשנים הכי טובות שלו) ועם חוזה עד 2024.
    אתה באמת חושב שהוא בכלל ישקול מעבר לארסנל מול הצעות ממקומות אחרים??
    יש לך דוגמא אחת פחות או יותר רלוונטית מה-3 שנים האחרונות לדחוף לי לעין של שחקן בסטטוס הזה שעבר ממועדון שמקצועית טוב מארסנל ל...ארסנל וגם זה הרבה תודות לסעיף שחרור שהיה לפארטיי??.

באיזה חלומות בכלל לסטר ימכרו את הפליימייקר שלהם ב50 מליון פאונד?
    באיזה עולם לא יעמדו על המדף לפחות 3 קבוצות טובות יותר מארסנל שישלמו לו לפחות מה שארסנל תשלם?

תמשיך לצחוק על לסטר, מקצועית זה קבוצה שכבר מזמן לא בדרג שלכם ועם ההנהלה הכי מתקתקת בליגה.
    היה להם את אנדידי הם הוסיפו את הקשר אחורי הכי מרשים באלופת צרפת, הלך מהם צ'ילוול, הביאו מגן יותר טוב התקפית ממנו וכזה שמסוגל לשחק בשני הצדדים, היום הם מקושרים לדקה מזלצבורג(אגב שחקן שהיה יכול לשפר אתכם).
    לא רחוק היום שהם יהיו כל כך טובים שגם שחקנים בשיא הקריירה ירצו להגיע לשם או לפחות יכנסו לבורסת השמות.
    אצלכם יש תהליך הפוך, אתם ברמה קבוצת מרכז טבלה כל העונה, הלכתם אחורה, יש לכם מאמן עלוב שמקבל גיבוי מההנהלה.
    איזה שחקן איכותי עם מעמד כמו של מדיסון ירצה לעשות את הטעות שעשה פארטי לפני פחות משנה?

בקשר לאקדמיה שלכם, הדבר הכי מרשים בה זה אחוז שחקני הכדורגל המצוינים שיוצאים ממנה ומתגלים אחרי שהם בורחים ממכם.
    מאלן זה השם העכשווי, לא?

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/21
  9. alexshw Member

10. Clichy COYG

כן הוא נראה מבטיח והכל, אבל עדיין לשים 50M מרגיש לי לא נוח (ובייחוד שיש עמדות* יותר דחופות). מה שכן לפחות הוא ורסטילי ויכול לשחק כקשר אחורי.

*ובעיקר שיש את סאליבה שנתן חצי עונה מצויינת וכנראה עוד פעם יילך להשאלה.

11. k_700 Member

מחיר גבוה מאוד, לדרכון ולזימון האחרון היה פה חלק יפה בפרמייה.

קשר אחורי? איזה קשר אחורי. ישחק בלם, אולי גם תמשיכו לשחק עם שלישית בלמים כמו ששיחקו איתו בברייטון ויתנו לו להיות ה"ליברו".

הרכש היותר מעניין פה צריך להיות הילד הבלגי הזה, מעניין אם אותו תסגרו.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רואה שאנחנו עדיין לא ויתרנו על אוואר. מקווה שיצליחו לסגור איתו.

13. k_700 Member

איפה אתה רואה שלא ויתרתם עליו?
    במירור?

אני רואה שרק בחודש האחרון קושרתם לבערך 10 קשרים.
    נראה לי שהשם האחרון זה קאסי.
    במקום לפנטז על מדיסון מציע לך לעקוב אחרי מה שהולך עם לוקונגה.
    הוא מעדיף לעבור אליכם אבל המחיר שלו לא גבוה מדי ונאפולי ואטלנטה נכנסות למירוץ, עוד יכול לברוח לכם.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/21
  14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפמפם שאין יותר מדי כסף להעברות ולשרוף 50 מיליון כי ארטטה לא מאמין בסאליבה? אגב, בינתיים מוכרים את מוורונפוס בלי כסף מבלי שקיבל צ׳אנס אמיתי. במקום לרוץ עם גבריאל וסאליבה ולהשאיר אותו או את הולדינג ומורי לאופציות 3-4. טפשי לחלוטין.

EsheD אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

מוורופאנוס זו בושה של עסקה.
    500 אלף דמי השאלה לשנה ואז חובת קנייה אם הם נשארים ליגה ב3 מליון פאונד או אופצייה לקנות אם הם יורדים.
    עם הבונוסים העתידיים זה יסתכם גג ב5 מליון פאונד.
    עלוב ממש.

מצב נושא:
הנושא נעול.