אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. yakov_y YNWA

אחרי מירב מיכאלי שניצלה אישה בזכות הכסף שלה כלום לא מפתיע אותי, איזה הבדל ביחס בין גנדי לבין פרס, פתאום כבר לא ״מאמינה לך״.
    אתה רק צריך להיות בחלק הנכון של המפה, לא מדבר בכלל על ח״כ שטרן, מישהו זוהר את מקרה איילת נחמיאס ורבין ואיתן ברושי ? לא קרה שום דבר, הזייה.

Roma ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. סיונרה Member

אין מה להתייחס ברצינות. זה שעשוע של איזה כתב בבלומברג שאנשים לא רציניים משתמשים בו כאיזו עובדה מדעית כשהוא תואם לאג'נדה שלהם באותו הרגע.

הזלתי דמעה לנוכח הרגישות שמייקל "בפותמוניל הייתה אחלה מוזיקה" קאריק מגלה לנפגעי הטרדה מינית

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מעולם לא אמרתי שמה שאייל גולן עשה זה בסדר מבחינתי. רק הצבעתי על הצביעות של שבט מסוים בחברה, יהיו שייכנו אותו על שם צבע המדים של ריאל מדריד, שהיה לו נורא נוח להפוך את גולן לאדם הנורא בעולם, אבל כשגיבורי תרבות מהצד ה"נכון" עשו מעשים דומים זה לא הפריע להם.

zivmay ו-Roma אוהבים את זה.
  4. סיונרה Member

אתה אומר דבר אחד ועושה ההיפך. אם אתה מזכיר את אייל גולן בתור מישהו שנגרם לו עוול בכל הזדמנות, זה בלתי נמנע שנסיק שאתה חושב שהוא התנהל בסדר ונגרם לו עוול. אפשר אחרי זה לנסות להלבין את מה שאמרת, אבל זה לא באמת עובד על אף אחד.

5. רוברטו באגיו31 Member

אייל גולן הוא חלאה, וגם שמעון פרס ככל הנראה היה חלאה ומטרידן מינית סדרתי, כל כך קשה לך לרשום את זה אדון סיונרה ?

במקום להתייחס לעניין, אתה משנה את הנושא כרגיל למקומות שנוחים לך .

לגבי אלעזר שטרן : הבחור התמהוני הזה הוא עוד הוכחה לכך שצה"ל פשט ממזמן את הרגל,אם אידיוט כמו שטרן הצליח להתקדם כל כך בצבא - זה חייב להיות בגלל שהריקבון כל כך גדול ומסריח בגוף הבזבזני הזה .

אמיר ע, zivmay, Roma ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

כנראה לא כנראה. מתי תפסק התרבות של לטעון דברים נגד מישהו אחרי כל כך הרבה זמן שלא ניתן בשום דרך להוכיח את נכונותם.

גם במקרה של שטרן הטענה על טיוח משנת תרפפ"ו באה במקרה כשהוא מתמודד על יושב ראש הסוכנות. 25 שנה כלום ובמקרה נזכרו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

VAR אוהב/ת את זה.
  7. italiano Member

אתה מודע לזה שהוא עצמו אמר את זה, כן?
    אולי הוא מנסה לטרפד את המינוי שלו עצמו.

8. alexshw Member

שהוא גורס תלונה אנונימית? גם אני הייתי גורס. יש פה פתח רחב מדי להאשמות שווא.

9. סיונרה Member

אני לא מחלק ציונים ושמעון פרס מהקבר לא מתעניין במה שיש לי להגיד.
    אישית מעולם לא הצבעתי מעולם לשמעון פרס ואני לא יודע למה אני צריך או לא צריך להגן עליו. הוא עשה מה שעשה ופגע במי שפגע.

10. קשר שמאלי Member

11. yonmu Member

אלעזר שטרן קצין אדיוט טיפוסי. כבר בעימותים שלו מול חיילים שסרבו פקודה (כולל הדלפת שיחה אישית עם פרטים אישיים של חפ"ש ליאיר לפיד) ובמאבק שלו מול הרב אליעזר מלמד הוא הראה שהוא יותר כוחני מאשר חכם.

ההכרזה של יולי אדלשטיין מחזירה קצת אקשן לזירה הפוליטית. אם יעבור תקציבו ויוכרזו פרימריז בליכוד -
    קודם כל מעניין לראות אם ברקת וי.כץ (וכו') יסכימו לחכות בחוץ ולהסתכן בניצחון של יולי (או להמשיך לחכות לאחרי ביבי),
    האם בסביבת בנט/סער/ליברמן/גנץ יזרקו שמועות על ממשלה פוטנציאלית בראשות יולי (באופן משעשע גם הוא דתי),
    וכמובן האם מתפקדי הליכוד יתנו לו צ'אנס, והאם יעדיפו אופוזיציה עם ביבי על קואליציה עם יולי.

אני משער שאם יולי ינצח נראה מהר מאוד את האגף הימני בממשל מושך ימינה (שקד), השמאל יגיב מצידו (מרצ), ובהתחשב בכך שיש אלטרנטיבה זמינה מאוד - הממשלה הנוכחית תתפרק ותקום חדשה בלי שלבנט או לפיד באמת תהיה אפשרות לעצור את זה. אם ההסכם יכלול כניסה של יולי במקום לפיד הכהונה של בנט עוד תהיה סבירה (שנתיים+, יותר מברק ושרת) ואם יולי ידרוש - בצדק מסוים - להיות ראש ממשלה מיד, בנט עשוי לשבור את השיא של ברק כראש הממשלה לזמן הקצר ביותר.

12. רוברטו באגיו31 Member

יונמו, התחלת עם התחזיות הפוליטיות הכושלות שלך ??

גם אם אדלשטיין יזכה בפריימריז איכשהוא ויבחר לראש תנועת הליכוד,שום דבר לא ישתנה בממשלה הנוכחית .
    שקד ובנט הנוכלים עמוק כבר בתוך ממשלת תומכי הטרור הזאת, אין דרך חזרה יותר .

איזה אגף "ימני " יש בדיוק בממשלה הזאת ?
    זה שנותן לגיטימציה לתומכי רוצחי יהודים ? זה "הימין"שלך ? השם ישמור .

שקד בתור שרת פנים מאפשרת ביטוח רפואי למסתננים,זה "הימין"שלך ??

רדיפת ארגוני ימין לאומיים כמו "עד כאן" זה ימין בשבילך ? ראש ממשלה וסגניתו שקד שמאפשרים לחברי הקואליציה שלהם להיפגש עם הטרוריסט מחמוד עבאס זה ימין ?

הממשלה האסונית הזאת כאן כדי להישאר( לצערי הרב כמובן ), היחיד שיכול להפיל אותה זה מחמוד עבאס, וגם אז אין מה לדאוג לבנט,יש לו את הגיבוי של אחמד טיבי ואבו שחאדה .

13. zivmay Member

14. סיונרה Member

לדעתך ישראל צריכה לבטל יחסים עם מדינות שבהן להט"בים ומיעוטים נרדפים?

15. avicii Member

בצד כל מה שקורה כאן עם אלעזר שטרן ופרס והכל, נתניהו החליט לתקוף את יועז הנדל ואת היוזמה שלו נגד פייסבוק. כל מי שיש לו זוג עיניים רואה שפייסבוק נוטה להשקיט ולצנזר דעות ימניות, אבל הבן אדם אופוזיציה למדינה ולעצמו כבר, אז הפתעות אין פה.