אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

אכן אגדה, אבל אותו לא זכיתי לראות בלייב. את הקוסם שלום תקווה כן(ותוסיף לזה שגדלתי במשפחה נתנייתית)

2. Roma מנהלים

אני מניח שאחרי דף מסרים של הצבא יש אינטרס אז אני בוחר לסמוך על האחראים.

3. oranfu Member

אני כנראה יותר ציני ממך.
    אגב, הטענה שלי בזה היא לפרשנים, לא למערכת הביטחון.

הם לא יכולים להשמיד אותנו, אבל הם לחלוטין פוגעים בביטחון ובאיכות ושגרת החיים שלנו.
    לא רע בשביל ברברים פרימיטיביים מול מעצמה.

Roma אוהב/ת את זה.
  4. Roma מנהלים

לגבי אספקת חשמל לעזה: 4 קווים מתוך 10 שמספקים חשמל לרצועת עזה נפגעו ממטחי הטילים ששוגרו על ידי החמאס. אין לחברת החשמל נגישות למקום. לכן, הקווים שנפגעו - לא יתוקנו בשלב הזה.

עמכם הסליחה. חמאס.

5. DRORIKO Member

עומר בר לב ויאיר גולן זה הדני דנון ואופיר אקוניס של השמאל.

6. קשר שמאלי Member

זה רק כי הם מסתררים בין אזרחים, ואיןדבר יותר שפל מזה. אז כן הם ברברים ופרמיטיביים, זו עובדה.

7. 4ZA JUVE Curva Sud

חולי נפש. אנשים נורמטיבים בטח, מבית טוב. כנראה החבר'ה של טלקיסקי. לא לשכוח לנגב שם חומוס בתוספת שמוחטה ליהודון החמוד בשבת הבאה. אלחמדולילה!

matanbl22, italiano ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  8. zivmay Member

ה"מיעוט" המפגין הפך לעשרות אלפים. הסיוט מתממש.

9. עידן444 Member

יש כאן פער גדול מאוד בחינוך.
    אנחנו מחונכים לאהבה ושלום.
    הם מחונכים לשנאה.
    אלה העובדות.
    לראייה- אנחנו יותר מ 40 שנה בשלום עם מצרים והמצרים עדיין מחונכים לשנאה. פשוט שטופי שנאה למדינה שהם בשלום איתה וכבר יכלו לגדל יותר מדור אחד שזה כבר מאחוריו. המזל הוא שההמונים שם נחותים ולא משפיעים על כלום והשלטון מכבד את הסכם השלום הקר הזה.
    יש תקווה והיא בכך שאנשים בבסיסם רוצים לחיות. רוצים להתפרנס בכבוד. רוצים לחיות חיי רווחה. רוצים שלילדים שלהם יהיה טוב. וברגע שזה יהיה המצב יהיה רגוע ושקט- ואנחנו בדרך לשם- גם עם ערביי ישראל שעדיין לא משולבים באופן מושלם אבל בהחלט משולבים בלא מעט מישורים וגם בגדה המערבית הכיוון הוא טוב וכיוון שרמת החיים עולה ולאנשים יש מה להפסיד- יותר קשה לגרום להם להשתולל. רמאללה היום לדוגמה היא עיר מערבית לחלוטין.
    מתחת לפני השטח כל עוד מערכת החינוך ממשיכה לחנך על שנאה השנאה הזו מסתתרת אי שם- אם לא במודע אז בתת מודע- ובכל מצב של קצת מתיחות, של קצת מזיזים להם את הגבינה- היא תתפרץ החוצה.
    וזה מה שאנחנו רואים כרגע.
    לא היתה שום סיבה הגיונית לפוגרומים האלה בתוך המדינה של ערבים ישראלים נגד בתי כנסת, סמלי שלטון ושכניהם היהודים.
    למי שקצת מתבלבל- בן גביר וימין קיצוני זה מה שבא אחר כך- כי יש אנשים במדינה הזו שלא יסכימו בשום אופן למצב שבזמן שיהודים חיים בפחד ובורחים מבתיהם, באותו זמן הערבים ישבו להם בשקט בארוחות חג. נכון שזו תפקידה של המשטרה- אבל ספציפית בלוד ביום יומיים הראשונים- היא פשוט לא תפקדה.
    אישתי עובדת במוסד רפואי בנתניה. ערבים רבים מהמשולש התקשרו לברר שיהיה בטוח עבורם להגיע לנתניה. חלקם ביטלו את התורים.
    אני לא בעד המצב הזה- אבל אני כן אומר דבר פשוט- אין מצב שיהודים פה יפחדו וערבים לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. DRORIKO Member

מברכים את החמאס אבל מודים כל יום לאללה שהם חיים בישראל ולא תחת שלטון החמאס. אין מום מוחי כבד יותר מהאיסלם.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  11. Telkiyski Member

רק לפני מספר ימים ראיתי בשידור חי המון יהודי חוגג ניסיון רצח ומכות אדירות לאדם ערבי (כאשר גם משטרה ומדא משום מהלא הגיעו).
    תפסיקו לחשוב שאתם כאלה עליונים על מישהו, הרי גם אתם חוגגים תמונות של הפצצות מעזה, גם כשברור לכם שמשפחות שלמות של חפים מפשע נהרגו בהפצצות האלה (רק הלילה הלכה משפחה שלמה).

עלק מטיפים על מי חולה נפש.

ואגב בסרטון אני רואה כמה בודדים חוגגים ורוב מוחלט שעומד שם פשוט.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. South Boy Member

לינץ' בבת ים = המון יהודי חוגג ניסיון רצח ומכות לאדם ערבי (למרות שגם שם הרוב מסביב פשוט עומדים).
    התאספות ערבית סביב מקום הפגיעה המדויק (שטח פתוח שאף אחד לא מסתובב בו במקרה יש לציין) של הרקטה תוך קריאות ברוח ובדם נפדה את אל אקצא = כמה בודדים חוגגים ורוב מוחלט עומד שם פשוט.
    הלאה נקסט לתעמולה הבאה.

13. Telkiyski Member

טוב אם כך גם ברמת גן היה המון חוגג אני מבין

14. South Boy Member

לא ראיתי אותם צועקים ברוח ובדם נפדה את אל אקצא או מוות לערבים אז אלא אם כן פספסתי משהו וכתב חמאס לענייני ישראל שוב הגיע לזירה לפני כולנו ויודע משהו שאנחנו לא יודעים אז לא, הם לא חגגו שום דבר.
    סתם אנשים סקרנים ודי טיפשים אני חייב לציין.

15. Telkiyski Member

דווקא לא חסרים "סקרנים" שבאים וצועקים מוות לערבים בזירות של הנפילות, כולל עכשיו ברמת גן.