אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. VAR Member

איזה טיעון הצגתי כאן? אני לא בעד תקיפה של חפים מפשע. אני רק רוצה להציג את התמונה כמו שהיא: זה לא שהתוקפים בבני ברק תקפו כי שעמם להם או שהם סתם שונאים ערבים. הם תקפו כתגובה לסרטונים שהועלו לטיקטוק ולאוזלת היד של המשטרה.

לא מצדיק, אבל מבין.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחנה הפוליטי שלך יש את בן גביר שהצהיר על עצמו כממשיך דרכו של מאיר "חוקי נירנברג לערבים" כהנא. ואותו בן גביר גם תומך ברוצחי ערבים.

אז יש 2 מחנות פוליטיים בישראל והשארת אותי עם 0 אופציות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
  3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצדקה זה אכן לא התיאור הנכון להודעה שלך, אבל השורה התחתונה היא שאת הרצינוליזציה שאתה עושה פה מאוד קל לעשות לכיוון השני.

אנו באופן אישי מבין את המצוקה גם של ערביי ישראל וגם הפלסטינאים בשטחים הכבושים, ועדיין מי שפוגע בחף מפשע הוא חלאה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. רוברטו באגיו31 Member

איתמר בן גביר: הייתי פעיל כך, אבל לא חותם אחרי כל מילה של הרב כהנא - ערוץ 7

בן גוריון טוען שהוא לא ממשיך דרכו של הרב כהנא, וגם אם כן אז מה ??
    האם הרב כהנא תמך ברצח ערבים ??

הרב כהנא שלא רק שלא רצח ולא תמך ברצח, הוא עצמו נרצח על ידי רוצח ערבי מוסלמי .

אם תיקח את הימין הקיצוני ביותר בישראל, אני לא שמעתי מעולם מישהו שתומך ברצח ערבים, במחנה הפוליטי שבו אתה תומך יש לפחות 6 חברי כנסת שתמכו, גיבו ועודדו רוצחי יהודים, מתנחלים, חיילים ותינוקות - אצלכם זה די הקונצנזוס, אצלנו גם בימין הכי קיצוני והזוי מתנגדים לרצח חפים מפשע.

דרך אגב, אם תעקוב אחרי התבטאויות של אנשי שמאל כמו אופנהיימר ( מזכל שלום עכשיו לשעבר ) הם די הצדיקו את התקיפות האלימות של יהודים חפים מפשע .

שאלה ואשמח שתענה בכנות : האם אתה תומך, מצדיק או מבין מאבק מזויינ ואלים של ה"פלסטינים" כנגד חיילים ומתנחלים ?

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/21
  5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@רוברטו באגיו31

לגבי האם בן גביר מגדיר עצמו כממשיך דרכו של כהנא או לא - לפני שבועיים הוא טען שלא, אבל:
    ועדת הבחירות החליטה: מיכאל בן-ארי יוכל להתמודד לכנסת - בחדרי חרדים

שפיר הוסיפה ואמרה כי "בן גביר אמר ב-2014 בתכנית עם חנוך דאום, לאחר שנשאל האם דרכו שונה מזו של הרב כהנא אמר כי השינוי הוא לא בדעות ולא במידות. השינוי הוא בסגנון״. ב-2017 המשיך בן-גביר להיות נאמן לדרכו הכהניסטית הנפשעת, באומרו כי: ״לאורו של הרב הקדוש והדברים שאף פעם אבל אף פעם לא מאבדים מהרלוונטיות".

מעניין מה השתנה מאז.

כהנא כאמור תמך בחוקי נירנברג פר אקסלנס לערבים, ואולי לא תמך במפורש ברצח שלהם אבל כן תמך בגירוש בכוח שלהם, שזה דה פקטו רצח עם. אפשר לשפוך פה מלל רב על האדם השפל הזה אבל זה באמת לא דיון מעניין או רלוונטי.

מי 6 חברי הכנסת שמגבים רצח תינוקות ואזרחים חפים מפשע?
    ומילא הייתי מצביע למפלגה שלהם, אבל לא נראה לך מגוחך לבקר אותי על אמירות של אנשים במחנה שכולל 60 מנדטים?

טרחתי להיכנס, לא רואה במה הציוצים שלו שונים מלמשל ההודעה של VAR למעלה(רק לכיוון השני).
    וממש לא הבנתי מה אכפת לי מיריב אופנהיימר, להתחיל להביא לך סטטוסים של הצל?

אי אפשר להגיד שאני תומך. מצדיק/מבין - נגד חיילים כן, נגד מתנחלים/כל אזרח לא.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. FelaKaT Member

למה זה רצח עם בעצם?
    והאם גם גירוש מתנחלים (ההתנתקות למשל) זה רצח עם?

italiano אוהב/ת את זה.
  7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מאוד - בתרחיש התיאורטי שבו מחליטים לגרש את 2 מיליון ערביי ישראל, מן הסתם רבים מאוד מהם יתנגדו(גם בצורה אלימה). אותו כוח שמחליט לגרש אותם מן הסתם לוקח את זה בחשבון, פשוט לא אכפת לו שימותו 100 או 500 אלף ערבים בתהליך.

ונגיד שהגירוש עובר בלי שום התנגדות, מה עושים אחרי זה 2 מיליון ערבים? איזו מדינה לוקחת אותם תחת חסותם? תחת איזו קורת גג הם חיים, במה הם עובדים? גם ההשלכות העקיפות האלו מן הסתם יהיו לדון רבים למוות.

8. רוברטו באגיו31 Member

לקחת את החוק לידיים .

תגידו, אם היה מדובר על הילדים של אותם שופטים שחוטפים מכות באמצע היום, הם גם היו משחררים את הפורעים?

9. סיונרה Member

באג'יו עד שאתה לא חוזר עם ראש של ערבי ומצלם לנו לכאן אתה סתם חנטריש כמו דרוריקו. רוצה לקחת את החוק לידיים - תיקח ותפסיק לכתוב בפורום כדורגל על זה.

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

האמת היא שזה לא יהיה מערב פרוע. יהיה פה משעמם כמו בשוויץ. אבל צריך חקיקה.

11. DRORIKO Member

איילת שקד לא הבטיחה לעשות שינוי בבית המשפט? גדעון סער לא הבטיח לעשות שינוי בבית המשפט? דניאל פרידמן לא הבטיח לעשות שינוי בבית המשפט? אז הבטיחו. אתה לא יכול להילחם נגד הדיפ סטייט. כשמוטי יוגב דיבר על D9 כולם הזדעזעו, אבל כנראה שזאת הדרך היחידה לשנות את בית המשפט.

12. סיונרה Member

מה זה שינוי בבית המשפט? מה זה אומר בנוגע לסיטואציה הספיציפית הזאת??
    אתה רוצה לשנות את החוק ככה שערבים שמרביצים ליהודים יכנסו אוטומטית למאסר? אז תשנה. אתה רוצה להחמיר את העונשים על אלימות? תחמיר.
    אתה אשכרה לא מבין את הסיסמאות שאתה מדקלם.

13. DRORIKO Member

לא צריך לשנות שום חוק. העונש על תקיפה גזענית הוא חמור מאד. פשוט השופט הדביל החליט שזה לא גזעני.

14. סיונרה Member

לפי מה שהביאו כאן, המשטרה לא הציגו ראיות לכך שמדובר בתקיפה גזענית. נחמד לדעת שה"שינוי" בבתי המשפט זה שהם ישפטו לא בהתאם לראיות שמוצגות להם. זה בהחלט יהיה מרענן.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

בסדר אז גם אין ראיות שיהודים שתוקפים ערבים זה על רקע גזעני. אפשר לחזור לשגרה.