אמרי, קבוצות האמצע טבלה באנגליה ועוד דבר קטן

הנושא בפורום 'שרון דוידוביץ אסף כהן ובן פורגס בשירות הוד מלכותה' פורסם ע"י Clichy, ‏14/4/19.

1. Clichy COYG

קודם כל אני ממש שמח שהגעתם, הפודקאסט שלכם הוא המקום הכי טוב בארץ שיש בשביל לשמוע על כדורגל אנגלי ובאופן כללי תענוג לשמוע אתכם בערוצים (ושאלה לבן - למה לא רואים אותך?) ובכתבות - תמשיכו למשוך את רמת תקשורת הספורט בארץ למעלה.

1. מה דעתכם על התפקוד של אמרי העונה בארסנל? האם הוא מעל/מתחת לציפיות שלכם ממנו בתחילת העונה.
    2. מי לדעתכם השחקן המצטיין של וולבס העונה (מלבד מנדש)?
    3. האם לדעתכם אדי האו בשל לקבל קבוצה בפרופיל גבוה יותר מבורנמות'?
    4. ואני מרשה לעצמי לשאול שאלה של ילד קטן אבל ניחא - מסי או רונאלדו?

עריכה:
    עוד שאלה לאסף ובעקבות ההצלחה של אייאקס אתמול (ובכלל העונה) - מה חלקו של אוברמארס בהצלחה הזו?

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/19
  2. אסף כהן Member

היי
    איזה כיף לשמוע תודה רבה.

1. לדעתי ארסנל היתה צריכה להחזיר את אמון האוהדים בה העונה, עוד לפני דיבורי טופ 4 וליגה אירופית. לא חושב שזה קרה, אם כי מדובר באוהדים הכי קשים בעולם... ברצינות אבל, עונה שתסתיים בטופ 4 וזכייה באירופית זה פנומנלי. אבל מה ארסנל לוקחת איתה קדימה? שוער נהדר, 2 חלוצים טובים. מה בהגנה ובקישור? את השחקן הכי טוב שלה בשנים האחרונות, ראמזי, היא מאבדת בחינם. את אוזיל עדיף שתאבד, איפה הזוהר והניצוץ שפשוט אי אפשר לדמיין את ארסנל המודרנית בלעדיהם?

2. ראול חימנס התגלה לי כחלוץ אדיר, חשבתי הוא סתם בול עץ שלא זז לפני כן. ומאט דוהרטי הוא שחקן שהייתי מביא לכל קבוצה בעולם בערך. לא מפסיק לרוץ ולעבוד, חיוך ביישני, גולים. אדיר אדיר אדיר

3. כן כן כן. אם לא ינסה איך נדע אם הוא מתאים או לא? מאמן שמאמין בהתקפה ועשה פלאים עם מועדון קטן, הלוואי יקבל יותר כסף להראות שמסוגל גם ליותר.

4. ואן באסטן. לא היה נפלא ממנו.

אוברמארס עשה שנים פחות טובות כשלא הוציא כסף על רכש. השנה, והרבה מזה קרה כי הבין שהכסא שלו מתנדנד, הצליח להביא את טאדיץ ובלינד ועל זה מגיע לו כל הכבוד. שמר גם את נרס בינואר כשזה עמד להמכר לסין. והיה הגב של אריק טן האח גם בימים פחות טובים בעונה שעברה כשלא האמינו בו. אז כן, העונה הזו רשומה הרבה מאד על שמו.

Coutinho10 ו-Clichy אוהבים את זה.
  3. בן פורגס Member

היי גאל (קלישי, לא?)

לא רואים אותי כי אני לא בתפקיד on screen בערוץ ספורט1. הרבה פעמים אני אומר בפודקסט "היינו בנתניה" או "היינו בפספורט" אבל אני שם בתפקיד עורך שידור או עורך שידור הפספורט, לא בתפקיד על המסך.
    כשהחלטנו לעשות את הפודקסט רצינו לעשות משהו שלושתנו יחד, וכך התגלגל המצב שבו אני עברתי בתחום הזה בלבד מלהיות מאחורי הקלעים להיות front guy - אבל גם פה המנטרה שלי היא לא לנסות לגנוב את ההצגה לשניים המרכזיים מבחינתי, שהם שרון ואסף.

1. מה דעתכם על התפקוד של אמרי העונה בארסנל? האם הוא מעל/מתחת לציפיות שלכם ממנו בתחילת העונה.
    אני לא חושב שיש פה שאלה של מעל או מתחת לציפיות, הוא כרגע קרוב להשיג הישג שלא חשבתי שישיג (טופ4) אז מבחינת זה - זה הישג. אבל זה לא שהוא פגע באיזה רכש, שהוא הביא איזה שינוי בסגנון של ארסנל (לא נגזים ונאמר DNA), שאפשר לראות כרגע משהו שונה באמת מארסנל לפני כן - גם אם לעתים לרגעים קלים זה נראה שכן.
    אולי אפשר לסכם ולהגיד שלאור מה שראינו בעידן של יונייטד אחרי פרגוסון - הוא הצלחה מעצם זה שהוא לא כישלון, אבל אשמח לראות יותר בהמשך.

2. מי לדעתכם השחקן המצטיין של וולבס העונה (מלבד מנדש)?
    חימנס הוא נפלא, אבל מבחינתי מאט דוהרטי (או דוקרטי אם אתם אירים שגרים ברחוב מסוים) הוא הפריצה והשחקן האהוב ביותר.

3. האם לדעתכם אדי האו בשל לקבל קבוצה בפרופיל גבוה יותר מבורנמות'?
    כן, אבל שם גם יצטרך להראות קצת יכולת מחשבה הגנתית כי אלא אם הוא מקבל את ברצלונה זה לא יתפוס ההפקרות ההגנתית שבורנמות מציגה העונה.

4. ואני מרשה לעצמי לשאול שאלה של ילד קטן אבל ניחא - מסי או רונאלדו?
    משאיר לשרון ואסף ול"אגדות דשא" את ההחלטה בעניין.

תודה על ההתעניינות, מקווה שעניינתי חזרה ושיהיה חג שמח!

Clichy ו-golding אוהבים את זה.