אינטר 2020/21 :: אלופת איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עוד לא ברור מה יהיה איתו. הוא היה באיטליה וחזר לדנמרק ממה שידוע לי, בעוד כמה שבועות יעבור שוב בדיקות כדי לראות אם יוכל להסיר את קוצב הלב, במקרה כזה הוא עשוי להישאר באינטר. אם לא, סביר שאינטר תנסה לחלוב מהביטוח כסף איכשהו ואריקסן יעזוב בחינם למקומות שבהם יוכל לשחק, אייאקס למשל. בכל מקרה נראה שהכיוון שלו לחזור לשחק ולא לפרוש.

2. Raulito Madridista

במצב של 'צ'ק פתוח' אינטר לא הייתה מאבדת את חכימי אבל תיאורטית בכל מקרה היא לא יכלה להביא שחקן טוב ממנו. דומפרייס שחקן מרשים ממש, המחיר שלו סבבה לחלוטין וייקח לו זמן להתאקלם - הכל בסדר, לגיטימי, הוא לא שחקן שהגיע לעונה אחת. לדעתי העסקה הזו הייתה מהירה ומלאת תאכלס ואינטר עשתה את כל מה שאפשר כדי למלא את הבור הזה. אני גם לא מזלזל בכך שהוא שיחק טוב גם בנבחרת הולנד. לגבי דז'קו, אומרים שיגיע עוד חלוץ אז זה בסדר, אני בכל זאת חושש בגלל הגיל שלו, יש כבר את אלכסיס הרי על תקן המחליף שהוא המבוגר האחראי כביכול. הבוסני ממעט להיפצע, החמיץ שמונה משחקים בגלל בעיות בריאותיות בשלוש השנים האחרונות וזה כלום, אבל לכו תדעו.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המו"מ על דומפריס מתנהל כבר מספר שבועות, זה לא קרה בשבוע האחרון. הבוסט שהעסקה קיבלה נבע משתי סיבות, מכירת לוקאקו שהזרימה כסף מיידי לקופת הרכש ואיינדהובן שבאמת התנהלה איתו כפי שהבטיחה* לו מתחילת הקיץ ולא הערימה יותר מדי קשיים.

*בניגוד לקליארי ונאנדז.

4. itzik.miro Member

עד עכשיו לא הבנתי מה בדיוק קרה שם

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קליארי סיכמו עם נאנדז שאם תגיע הצעה מקבוצה גדולה הם יקלו על השחרור שלו ולא יערימו קשיים. בפועל הם עשו כמעט הכל כדי שזה לא יצא לפועל, כולל להפסיד את נאינגולאן שלמרות כל האהבה לקליארי וסרדיניה, בחר לחזור לבלגיה. אז בגלל ההתעקשות שלהם הם נשארו בלי הקשר שרצו ועם שחקן ממורמר שעדיין עושה כל שביכולתו לקבל שחרור לאינטר.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגובה של הנהלת אינטר(בראשות בפה מארוטה), עשתה קיץ מדהים בעייני בהתחשב בתנאים שהקבוצה עברה הקיץ.
    לא חושב שיכלו לעשות צעדים טובים יותר ממה שעשו - כמובן בהתחשב במצב שנכפה על המועדון.

אני עדיין חושב שהסגל של אינטר בשל וצריך לשאוף לאליפות.

תהיה עונה מעניינת

Mamadu ו-SerieA אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

אני הייתי קצת מחכה עם מתן הציונים הגבוהים עד שנראה איזה עוד חלוץ יגיע לקבוצה הזו אם כי אפשר אולי לצפות לקצת יותר מלאוטרו מרטינס אם הפעם הוא יהיה החלוץ הבכיר. לגבי עמדת המגן הימני הם סימנו V גדול, אבל נניח הקישור ההתקפי: זה היה די ברור שכריסטיאן אריקסן לא רלוונטי לאור מה שקרה ביורו והחוקים באיטליה. שמעתי לא מעט תלונות מצד אוהדי מילאן על הקאן צ'להאנולו. זה כיף להביא שחקן טוב בחינם אבל כדאי אולי לזכור מה קרה ליובנטוס עם ארון ראמזי ואדריאן ראביו. אינטר עם אתגר גדול - היא צריכה לשלב בין מאבק אליפות בליגה לבין עונה טובה בליגת האלופות וזה לא קרה לה גם אשתקד כשהסגל היה טוב משמעותית. יובנטוס לא הפייבוריטית לאליפות לדעתך לאור המצב ואם לוקאטלי מגיע זה אומר שהתחילו לטפל בנקודת התורפה הגדולה ביותר, לא?

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לחכות עם הציונים.

אינטר עברה קיץ קשה מאוד, בתוך תקופה עם חוסר ודאות ענק וצמצום הכרחי וקשה ובתוך כל הדבר הזה - הצליחו להוריד את הפגיעה בסגל ובעמדת המאמן למינימום. כל תגובה הייתה כנראה הטובה ביותר בנמצא. נשאלת שוב השאלה - אם יש ביקורת על ההתנהלות שלהם, מה היית עושה אחרת? כי אוהדים נוטים לשכוח שמנג׳ר/פנטזי/פיפא זה לא החיים האמיתיים. אינטר איבדה את המאמן שלה, את השחקן הכי טוב שלה ואת אחד הכשרונות הבולטים שלה והיא עדיין מועמדת בכירה לאליפות.

מי מועמדת יותר ברורה? לא יודע. לאינטר יש נקודת פתיחה טובה, קישור נהדר, סגל מאוזן וסימן שאלה בעמדת המאמן

ליובה יש סגל לא מאוזן, מלא בחורים ובכשרון ועם סימן קריאה בעמדת המאמן.

9. Raulito Madridista

השוואה של שחקן אחד מול שני או על הקווים היא אף פעם לא מדויקת, זה תלוי הרי גם בפתיחת עונה (לוח משחקים סביר מאוד בפתיחה, אין מוקש גדול באמת עד אטאלנטה במחזור השישי ואז מתחיל רצף אכזרי), דינמיקה ופציעות וכן הלאה. אבל לא היית אומר שיש ליובנטוס יתרון בעמדת המאמן? וגם בהתקפה. אני משוכנע שדיבאלה לא יהיה כל כך גרוע, כריסטיאנו ייתן את ה-20+ בליגה (ולעתים יתסכל את האוהדים שהוא לא מביא דברים אחרים) ויש את מוראטה >>> יתרון ברור על ההתקפה של אינטר שסובלת מחור אחרי שלוקאקו הלך. לכן אני אומר שאם ספאטה או מוריאל יגיעו לדוגמא נעשה כל מה שאפשר. אם יגיע חלוץ פחות טוב הפגיעה אכן נעשתה והיא לא מינימום. אני חושב שהבחירה בסימונה אינזאגי מוצדקת ועדיפה מאשר סארי לדוגמא או אם חלילה היו נזכרים בעבר והולכים על מוריניו.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה קצת סותר את עצמך ידידי.

מצד אחד אתה אומר שהשוואה של שחקן לשחקן או מאמן למאמן היא לא מדויקת(נכון בעייני אבל אין לנו דרך אחרת לשפוט כרגע, בטח שזה לא רלוונטי לשיפוט לגבי אופן ההתנהלות של בפה ושות)

מצד שני אתה משווה את שחקני יובה לאלו של אינטר ומדבר על חיזוק של מוריאל/זאפטה בקונטקסט הזה בדיוק.

בכל מקרה לנק׳ שלנו, אם אטלאנטה אכן דורשת 50-60 על השחקנים שלה, אני לא יודע אם זו עסקה ריאלית לאינטר בכלל.

לגבי עמדת המאמן, ברור שיש לנו יתרון, זה בדיוק מה שאמרתי.

לא אתווכח עם מי שיגיד שאנחנו עדיפים על הנייר בפתיחת העונה על אינטר, אך כך או כך - אינטר מועמדת גם השנה, וצריכה לכוון לאליפות גם השנה בעייני.

מצב נושא:
הנושא נעול.