אינטר 2020/21 :: אלופת איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הקשר בין מחט לתחת לא קיים וכך גם בין מה שכתבתי להודעה הזאת.

2. SerieA Il Capitano

לאחר המכירה של לוקאקו השאלה היא מה נעשה עם הכסף. היות ש-47 מיליון אנחנו חייבים ליונייטד, מתוך ה-130 מיליון הללו יישארו רק 90. לפי הקוריירה דלה סרה, סונינג יאפשרו בזבוזים של 60 בלבד. אם מגיע זפאטה ועוד מישהו, עקרונית לעונה הנוכחית, אם לא יעזוב כוכב נוסף, אנחנו עדיין פייבוריטים למקום השלישי. מן הסתם לאחר עזיבתו של לוקאקו, שלא נדבר על חאקימי, יובנטוס אמורה לזכות בליגה, ואטאלנטה (שתחליף היטב את זפאטה, אם וכאשר) אמורה לסיים שניה.

ועם זאת, לא בטוח שעזיבה של לוקאקו לא תגרור מרמור של שאר חדר ההלבשה. באסטוני, ברוזוביץ׳, בארלה, שקריניאר, דה פריי, לאוטרו - כל אחד מאלה בשיא הקריירה או לפניו, ולא אמור לרצות להישאר.

אם בסוף 2022 נסיים עונה עם הכנסות מכרטיסים ברמה סבירה, אולי לא תהיה מכירה חיסול בעוד שנה. אחרת - אני צופה מכירה כואבת מאד.

והכי הכי גרוע - אני לא רואה למה שמארוטה יישאר במצב הזה.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יעשו כלום. אינטר תילחם השנה על מקומות 4-5.

אינטר הולכת לחזור לימים שלפני הסינים - בזכות הסינים כמובן.

שיתרסק המטוס של משפחת ז'אנג בנסיעה הבאה לאיטליה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא שווה אפילו 40. גם לפני הקורונה

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבלו 200 מיליון ובמצב הזה, לדעתי עדיף לאינטר אפילו לא להתחזק בחלוףץ כמו זאפאטה, עדיף לקחת את הכסף הזה ולהוריד חובות. להגיד מעכשיו אנחנו הולכים לעונה פיננסית, אם נסיים בצ'מפיונס זה יהיה הישג אבל לפחות המועדון יהיה בריא יותר.

אני גם הייתי מוכר את ברוזוביץ', עם כל האהבה, לא מדובר פה באיזה פטריק ויירה. שחקן טוב, שאני בספק אם השווי שלו יכול לעלות מעבר למצב הנוכחי. גם אם ימכרו אותו בין 30-50 זה כסף טוב לאינטר.

על כמה החוב של אינטר לפני המכירות עומד? אם אחרי המכירות הוא לא יורד ברמה דרסטית - אין שום הישג במלכור את חכימי ולוקאקו. 200 מיליון אמור להוריד את החובות של אינטר בכמה עשרות אחוזים.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משנה מצאתי כבר.

נכון לסוף מרץ 2021, שזה המעודכן ביותר אינטר רשמה הכנסות של 247 מיליון אירו

סך הסכום שנמצא בקופה בשביל לכסות את החובות עומד על 226 מיליון אירו

סך החוב של אינטר עומד על 524 מיליון אירו. אם אחרי המכירות האלה לא מורידים את זה לכיוון ה-400-350 לא עשינו כלום במכירות האלה

https://www.inter.it/media/downloads/2021/2021_04_28_12_22_04Financial Results of Inter Media and Communication S.p.A for the 9 months ended 31 March 2021.Xxx

ויסלחו לי אינטר אבל אם כבר לאוטארו נמכר - רק בשל הפוטנציאל העתידי שלו - כל מכירה פחות מ-130-150 מיליון היא חרפה.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם המכירה של חאכימי לא הייתה מתבצעת, המכירה של לוקאקו הייתה נראית הגיונית, אבל בתנאים הנוכחיים, המכירה שלו תגרום לפגיעה תדמיתית ותשפיע על שחקני אינטר שיש להם שאיפות וגם תשפיע על המועדון כלכלית בטווח הארוך. אני לא מת על לוקאקו והייתי מוכר אותו תמורת הסכום שצ'לסי מציעים, בלי לחשוב פעמיים, במידה וחכימי לא היה נמכר.
    אני גם לא מבין מה נרוויח מהמכירה של ברוזו? יש לך שחקן (במחיר נורמלי) בראש שהוא טוב יותר?

EO11 אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

אני חושב שמכירה של לוקאקו בסכומים האלה היא חד משמעית 'הצעה שאי אפשר לסרב לה'. מבאס שיש קבוצות\ליגות שהקורונה לא השפיעה עליהן בכלל אבל אין מה לעשות. זה לא שהניחו 70 מיליון על השולחן ואינטר מורידה את הראש. מה שכן אני לא משוכנע שלאוטרו מסוגל לעשות את קפיצת המדרגה ולהיות שחקן ההתקפה הבכיר על אף שאני מחזיק ממנו. מבחינתי במצב כזה חייב להגיע חלוץ אחר, בהחלט ספאטה. כאחד שלא עקב באדיקות אחרי ציר הזמן והשתלשלות האירועים מפתיעה אותי המהירות יחסית בין כיס עמוק ומכובד ועסקאות יפות לבין קופה ריקה בערך. אסור שהאליפות תהיה אנקדוטה יפה בלבד ולא תהיה לכך המשכיות בכלל.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה נרוויח? קודם כל 30-50 מיליון על שחקן שכנראה יילך בחינם שנה הבאה.
    דבר שני אני באמת לא מבין את ההתלהבות מברוזוביץ. הוא לא תורם כמעט כלום. נכון הוא מנהח טוב את המשחק. לא מאבד כמעט.עושה הרבה חילוצי כדור. אבל לא חושב שמדובר פה באיזה שחקן שלא נוכל למצוא משהו שיחליף אותו. אפילו אחד יותר צעיר עם פוטנציאל.

modric19 אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

למה גם אתם התחזקתם. בהקאן צ׳לנוגלו :tonguewink:

11. טל. Member

אטאלנטה המועמדת מספ' 1 לסקודטו בעונה הבאה, והם לא נורמלים אם הם מוכרים את זפאטה ב 60-70 מיליון.
    הם יורים לעצמם בראש.

אלגרי קוסם אלגרי אדיר הכל נכון, אבל יובנטוס קבוצה עם סגל גמור, מחורר, ולא מאוזן בעליל.

12. itzik.miro Member

וואלה אם לא יובה הלוואי אטלאנטה תיקח

הכי מגיע להם בעולם.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

13. רוברטו באגיו31 Member

מה עם אריקסן, אמור לחזור לשחק כדורגל מתישהוא ??
    אם לא, אז אינטר מאבדת 4 נכסים סופר חשובים אבל החשוב מכולם זה קונטה שעזב .
    להחליף את אחד מ 3 המאמנים הטובים בעולם זה חתיכת שנמוך, יותר מכל חלוץ אחר שיחליף את לוקאקו .

גם אם אף שחקן לא היה עוזב את אינטר הקיץ, הם לא היו מועמדים לאליפות .
    אז אחרי העזיבה של לוקאקו וחכימי ועם מאמן הרבה פחות טוב, אני מעריך שהם יסיימו מקסימום במקום 3 .

קונטה שוב הוכיח שהוא איש מיוחד והעזיבה שלו בהחלט מובנת.
    אחרי העונה שעברה, קונטה ציפה שהקבוצה תיתחזק ותילך בכול הכוח גם על ליגת האלופות, במקום זה ההנהלה שידרה לו שהולכים למכור לו כמה שחקנים משמעותיים . במצב כזה לא הייתה לו ברירה אחרת חוץ מלעזוב .

לדעתי אינזאגי לא מגיע עד חג המולד. עדיף לו להתפטר עכשיו מאשר להתבזות ולהרוס לעצמו את המוניטין הדי מוצלח שהיה לו .

14. DRORIKO Member

דבר מוביל לדבר. הסיבה שקונטה היא שהוא ידע שאינטר הולכים למכור שחקנים.

לגבי אינזגי. הוא לא יקח אליפות אבל גם מגיע לקבוצה בלי ציפיות. בדיוק כמו שהיה לו בלאציו. מצד שני אם הוא היה יודע שזה מה שיקרה לדעתי הוא היה נשאר בלאציו.

15. רוברטו באגיו31 Member

אתה באמת חושב שלא יהיו ציפיות מאינטר בעונה הבאה ?
    לאציו זה מועדון שמראש לא אמור לזכות באליפות ולכן אינזאגי יכל לעבוד בראש שקט ולהצליח יחסית מבלי לזכות בתואר כלשהוא .

באינטר המצב הוא לא כזה, מדובר בקבוצה שזכתה באליפות ומצופה ממנה להתמודד על אליפות, ואם זה לא יקרה אינזאגי יפוטר .

הוא הכניס את עצמו ממש למצב בלתי אפשרי מבחינתו .
    מאמנים גדולים נמדדים הרבה פעמים בקבלת החלטות מוצלחת לאורך בקריירה וביזיהוי סיטואציות בלתי אפשריות להצלחה מבחינתם .

מצב נושא:
הנושא נעול.