אינטר 2020/21 :: אלופת איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

איליצ׳יץ׳? איליצ׳יץ׳ שחקן שביום טוב הוא כוכב, אבל ברוב הזמן או שאינו מתעניין במשחק או שלצערנו הרב אינו נמצא בקו הבריאות. הוא איננו אופציה אמינה וגם באטאלנטה לא שיחק כמו בעונה שלפני הקורונה.

לגבי השכר, זו אמירה משעשעת מצידך, מניח שלא היית אומר את זה אם היה הולך לאניילי שגם לו הייתה בעיה לשלם משכורת.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חסר אופציות טובות.

אני אישית fanboy של קרמאריץ' שגם תופס growth degree וגם מסיים חוזה ב2022. שני אלמנטים שהופכים אותו לאופציה זולה מהקאן.

השאלה היא האם יסכים להגיע דווקא לאינטר.

3. SerieA Il Capitano

הכל שאלה של אלטרנטיבות. מארוטה ואוזיליו סגרו עסקה (כמובן, עוד לא עבר בדיקות רפואיות) של שחקן שהמאמן ביקש עוד לפני 1 ביולי, יהיה לו קיץ שלם להתאמן עם הקבוצה ונקווה שייצא טוב. בסיכומו של דבר הוא יעלה 10 מיליון לעונה כולל עמלות שקר וללא דמי העברה. כל אופציה אחרת הייתה עולה יותר זמן ולא פחות כסף.

EO11 אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

במקרה לא מזמן תהיתי ביני לבין עצמי איך קראמריץ' עדיין בהופנהיים ושלבטח זאת לא תהיה התחנה האחרונה שלו. אגב לא בגלל זה שמתי אותו בפרופיל, סיבה אחרת חח

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכות השחקן > כדאיות כלכלית > תאריך הגעה לפני\אחרי תחילת מחנה האימונים.

In This Order.

הייתי בטוח שזו מחווה אליי, או שהוא קושר ליובנטוס. עם נטיה קלה לאופציה השניה.

**
    ראיתי עכשיו את סביצר שקושר אלינו לפני כמה שבועות. נראה אחלה שחקן וגם הוא מסיים חוזה ב2022.

**
    אחרי מה שקרה לאריקסן חשבתי שנראה את בארלה בעמדה קדמית יותר כמו בקליארי.

6. itzik.miro Member

מי אמר שאטלאנטה תמכור את איליצ'יץ' שאתם דוחפים אותו כאופציה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

EO11 אוהב/ת את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הכל פה בתאוריה. אני גם יכול להגיד שאיסקו או דרקסלר אופציות נהדרות, אבל מי אמר שהן זולות יותר? מי אמר שהן אפשריות? הנשיא מתראיין ואומר שצריך capital gain, משמע אי אפשר לקנות ביוקר, אבל הראש במחשבונים.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאטאלנטה תמכור את איליצ'יץ'. סיבות? לפחות 5.

לא, זה לא מה שזה אומר.

"צריך capital gain" = צריך למכור בסכום גבוה מסכום הרכישה פחות האמורטיזציה שנותרה עד סוף החוזה.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה לא מבין את הקונטקסט. אינטר צריכה לסיים את החלון ברווח משמעותי ממכירות. הרכישה הגדולה מתוכננת לאגפים, כנראה ימין. כלכלית, אינטר לא יכולה להוציא סכום העברה גדול על שחקן בעמדה נוספת וצ'לנהולו היה זמין עם פוטנציאל לשיפור (היה שחקן הרכב בקבוצה שהשוו אותה לבאיירן פה לא?).

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין שמה שרשמת לא נכון ולכן מתקן - הצורך של אינטר (או של כל קבוצה אחרת) ליצור רווח הון לא שייך לרכש. מדובר במושג שמשתייך למכירות בלבד.

11. yonmu Member

האמת היא שאני לא רואה את הצורך הדרסטי בקשר נוסף:
    כרגע יש לאינטר 6 שחקנים על 3 עמדות - בארלה, ברוזוביץ', סנסי, וידאל, גליארדיני, וסינו.
    בארלה וברוזוביץ' באנקרים, איכותיים וכשירים. על אף אחד מהשאר לא סומכים מספיק?

או שאולי התכנון הוא שהחתמת הקאן תאפשר מכירה (ולא כחילוף ישיר של אריקסן)?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סביר להניח שחלק מהם לא ישארו. או ביוזמת אינטר שתנסה לקצץ עלויות או ביוזמת השחקנים (ברוזוביץ' מסיים חוזה והחליף סוכן לקראת סיום העונה).

בכל מקרה, מכל ה6 רק בארלה יכול לספק כמות גדולה של יצירת מצבים ועל הנייר יכול להתאים למשבצת שאינזאגי היה צריך.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- וידאל צפוי לעזוב
    - סנסי כשיר פעם בשנה
    - וסינו וגליא לא מתאימים לעמדה של הקאן, מה גם שאחד מהם עשוי לעזוב

אני חושב שגם לפניי אריקסן אינטר הייתה צריכה חיזוק לקישור, לא יודע אם הקאן אבל כן שחקן שיודע לעשות דברים מעבר לתיקולים ופס לקרוב. הצורך בקשר נוסף לא משתווה לצורך בחיזוק לאגפים וחלוץ טוב לספסל, אבל הוא קיים, בטח אחריי מה שקרה לאריקסן.

14. DRORIKO Member

איליצ׳יץ׳ חתיכת שחקן. אגב בניגוד לדעה הרווחת שגספריני ״ממציא״ שחקנים הסלובני היה נהדר גם בויולה(היה אפילו קפטן שלהם) אבל אצל המאסטרו עשה עוד קפיצת מדרגה לכוכב. סימן השאלה היחיד לגביו זה הגיל. להגיד שרוב הזמן הוא לא מתעניין בכדורגל זה רחוק מהאמת, זה שהוא עבר melt down זה בגלל מגפה של פעם ב-100 שנה, כשהוא גר בעיר שחטפה את זה הכי חזק, לגיטימי.

15. yonmu Member

אני מבין לגמרי את הצורך בחיזוק לקישור, אבל בהנחה שאינטר בכיוון של צמצום הקיץ זה מרגיש לי מוזר.
    גליארדיני-ברוזוביץ-בארלה בהרכב, וסינו-סנסי-וידאל כגיבוי ונראה לי שסך הכל זו לא החוליה הבעייתית בסגל של אינטר.

בקיצור, אני אולי לא בכיוון אבל לא אתפלא אם הגעת הקאן אמורה לאפשר מכירה של ברוזוביץ' או בארלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.