אוברייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ChelseaPensioner, ‏29/9/21.

1. itzik.miro Member

שלושתם מתאימים לדיון האנדרייטד

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

2. DRORIKO Member

נכון, רק שאת פרארה ומונטרו עוד קצת זוכרים

3. Ever Banega Member

זה אני שחושב שבוסקטס לא חלש כמו שעושים ממנו, זה שהוא אחרי השיא זה ברור אבל אני ממש לא חושב שהוא גמור, לא סתם הוא באנקר בנבחרת.
    לגבי אריק גרסיה אני לא יודע למי הוא כיוון אבל אני בטח לא אמרתי את זה. לא כל כך מכיר אותו והמעט שראיתי אותו ממש לא התרשמתי לטובה.
    הוא סתם מנסה להציג אותי כאיזה אוהד בארסה (ואני לא) שהדעה שלו תמיד תהיה מוטה לטובתם.

4. RubberSoul Member

אומרים שפפ רצה את פיקה ואת ססק מחוץ לבארסה ונענה בשלילה אצל ההנהלה, אחד הזרזים לעזיבתו. טען שססק היה תפוח רקוב בחדר ההלבשה.

לגבי אריק גרסיה אותו הזכרתם, אמרתי כבר - מבחינתי הוא כמו שחקן מילואים, הוא שווה ערך למינגסה, פדרי, גאבי וניקו. הם צריכים יד מכוונת, וקומאן הוא לא כזה, הוא פשוט זורק אותם למגרש.

5. riquelme1 Member

שמועות ותו לא. פפ מחמיא לפיקה בכל םעם שמדבר עליו.

6. סמואל אטו Member

פיקה, ססק, אלבש ועוד מישהו(לא זוכר), אבל זה לא דיווח מבוסס וחד משמעי.
    היחסים בין גווארדיולה להנהלה היו רקובים בלי קשר וזה רק הוסיף לסיבה האמיתית שהיא העומס שהוא הרגיש.

7. alexshw Member

פפ לא אמר מבעוד מועד שיעזוב אחרי עונה רביעית?

8. סמואל אטו Member

לא זוכר במדויק, אבל היה ראיון שבו טען שהוא לא נשאר במקומות לאורך זמן(למרות שזו הייתה הקבוצה הראשונה שאימן בה) או שלמאמן עדיף לא להישאר יותר משלוש שנים באותה קבוצה(מה שלדעתי הושפע מתפיסה שלכל קבוצה גדולה יש Cycle של שלוש שנים).
    אני לא חושב שהוא תיכנן מראש את השהייה שלו במועדונים( לפחות לא בבארסה וסיטי).
    יש כאלה שקרובים אליו שטוענים שאם לא סנדרו רוסל אז היה אפשר לשכנע אותו להמשיך בבארסה.

prica9 אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

כל ההייפ סביב אריק גארסיה הוא על סמך 35 משחקים במנצ'סטר סיטי והופעות בודדות בנבחרת ספרד, אשכרה, קצת הזוי. אמנם עדיין לא בן 21 אבל לרוב בלמים גדולים עם קילומטראז' מרשים משלו. ברור שהוא לא התוצר הסופי, אבל מה מאמן קשור לזה אם בלם לא מראה איזו מנהיגות או משהו יוצא דופן? הוא חזק? הוא אתלט? הוא מגיע לתיקולים עם אמונה ושיניים שהוא ינצח? בקריאת המשחק הוא יכול להשתפר כמובן וגם המצב הנוכחי בברצלונה קצת מסובך - קישור אחורי פרוץ ובור בהגנה בלי קשר אליו. פדרי גם כן צעיר מאוד, כמובן לא באותה עמדה, והראה יותר ממנו. יותר טעם של עוד. יותר מוערבות. לפפ כיף להישאר גם היכן שהארנק בלתי נגמר, נראה אותו במדיניות הצנע שכל כמה שנים יש בליברפול של קלופ לצורך העניין. אחלה דיון עם "נדמה לי", "לא זוכר במדויק" וכן הלאה.

כדורגל נבחרת לא מעיד שום דבר - לזה שהגן על בוסקטס שצבר את המוניטין הרי בין כה. כדורגל נבחרות ברמה נמוכה מאוד. אני מעדיף את מרקוס יורנטה בעמדה הזו, הוא היה פעם קשר אחורי. מחצית אחת טובה נגד איטליה וזהו. את סלובקיה היו מנצחים 0:5 גם בלעדיו.

10. סמואל אטו Member

סליחה, אני אלך רגע אקרא על זה בויקיפדיה ואחזור אלייך עם הודעה כאילו אני הייתי שם בכבודי ובעצמי. אולי אני אכתוב על זה ספר.

11. riquelme1 Member

אוברייטד מטורף, בלם סביר, אומנם לוחם אבל מבחינת יכולת, רק מאמן כמו סימאונה בשיטות שלו מוציא מימנו מה שהוציא.

12. Raulito Madridista

לגבי גודין - אני לא חושב שמחוץ לספרד החשיבו אותו לבלם על. באיטליה ציפו שהוא יביא ערך מוסף כשהגיע לאינטר ויוסיף מנהיגות, זה כן, ולחלוטין זה לא הסתדר. אין ספק שהסגנון של צ'ולו עזר לו. אבל תשע שנים באתלטיקו, ונניח שבערך שש מהם ברמה הכי-הכי גבוהה שיש - לא מקבלים משקל הרבה יותר משמעותי משנה אחת כושלת באיטליה. בוויאריאל הוא לחלוטין הפגין ביטחון והיה חלק מקבוצה שסיימה במקום השני ההיסטורי לפני ברצלונה בעונת 2007/08. מבחינתי סרחיו ראמוס מול ג'רארד פיקה זה בכלל לא נושא לדיון. המכנה המשותף היחיד להם זה שהם תמיד חוטפים יותר מאחרים כי ככה זה בריאל מדריד ובברצלונה.

@סמואל אטו, אני לא מבלבל בשכל בדברים שאין לי מושג לגביהם, אין לך מושג. רק בפורום אייסוקר מודל 2021 בן אדם שכותב על כדורגל בתשוקה והוציא ספר - זה כביכול משמש כבדיחה. היית מת לכתוב ספר על כדורגל. אידיוט

13. סמואל אטו Member

אתה לא מבלבל את השכל?
    כל הודעה שלך זו מגילה שאף אחד לא קורא וכבר ביקשו ממך לא פעם להפסיק עם זה.
    אתה לא רוצה שירדו עליך? אז תתחיל בלא לעשות את זה בעצמך.

SaSa ו-VAR אוהבים את זה.
  14. VAR Member

להמחשה 2:

"אם זה ממשיך ככה יהיה לי היום בערב חשבון טיק-טוק"

15. prica9 Member

ליוליאנו אין אפילו ערך בויקיפדיה.
    אנדרייטד מטורף