WWE

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י הילד האדום, ‏7/7/05.

1. Yeste Member

נכון
    והביאו כול מיני ליצנים כמו ג'ון סינה ,ג'י בי אל ,כריסטיין,ביג שואו,קין וכ"ו...
    היחיד שאני מחזיק ממנו מהדור החדש זה אידג' ,הוא באמת מוכשר .
    כול השאר סתם ליצנים.
    אפרופו ליצנים,מישהו זוכר?
    http://img2.tapuz.co.il/forumArticles/arti...05200554447.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גיא,ענייין של טעם אבל בוא אני יגיד לך משהו לגבי הרשימה שאמרת.

נתחיל מזה שהוגן והקברן עוד נושמים חיים ובועטים בעסק הזה.תתפלא לשמוע רוב האנשים שחיים ונושמים האבקות ומעריצים בכל ליבם(ויש הרבה מאוד ברחבי העולם ותתפלא גם בארץ) ומכירים את כל העסק ואת העיינינים המעניינים מאחורי הקלעים,שונאים במיוחד את הוגאן וגם את הקברן. למה? לא מקדמים צעירים,מתערבים החלטות ניהליות ועושים מה שבא להם.

האחים הארט=תותחי האבקות שמשותף להם הוא טרגדיה.כמובן שאואן הרט עם הטרגדיה הגדולה שהוא צנח אל מותו באמצע ההופעה.ברט הרט שנדפק בסיפור הדפיקה במונטריאול וכו'. דמויות גדולות,מסכים איתך.

דיזל (קווין נאש)....אחי אתה לא רציני איתי,הבן אדם בין המתאבקים הגרועים בענף שלא נדבר על זה שיש לו בעיית פציעות רצינית מאוד.

ראמון,טטנקה-מתאבקים טובים.לא יותר מדי ולא פחות מדי. ראמון (סקוט הול) היה בבעיית אלכוהול קשה ואי אפשר להחזיק אחד כזה בעסק.

כיום למשל יש לך את : קורט אנגל (זוכה מדליית זהב בהאבקות חופשית באטלנטה 1996) בנואה,ג'ריקו,שון מייקלס,טריפל אייץ, רנדי אורטון ועוד רבים טובים.

אמרתי לך עניין של טעם,אבל שתדע שבנואה נחשב לאחד המתאבקים הטובים בענף,הדמות שלו והיכולות על המיקרופון אכן לוקות בחסר.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה עם קורט אנגל?מייקלס?ג'ריקו?אורטון?טריפל? באמת כל אלה באמת כשרונות גדולים,ובאמת מי שהזכרת נחשבים ליצנים ולא ממש אוהבים אותם בקרב עוד פעם האוהדים הותיקים והמכורים.אבל זה מתאזן בעוד שפעם הרוב הן דמויות מפגרות ולפעמים יש הברקות.

לגבי התמונה זהו דוינק,לא זוכר את שמו האמיתי רק אני יודע שגילמו אותו 4 אנשים שונים.דוגמא גדולה ללמה בשנים האלה (93-95) הWWE/F היו בשפל.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שאני יגלה לך סוד? רובם הגדול של המתאבקים החלו ככה את הקריירה.כן לוגר ראמון טטנקה ועוד היו ה"חלשים" (בשפה מקצועית-"ג'וברים").

ככה מתחילים לפעמים אין מה לעשות.

5. שבצ'נקו Member

אני רואה את זה כל יום חמישי,אגב...
    באטיסטה אלוף העולם במשקל כבד יעבור לסמאק דאון וג'ון סינה יעבור לראו.
    עוד יעברו מראוו לסמקדאון:כריסיאן,כריס בנואה,חסן ולא זוכר מי עוד.
    לראו אמורים לעבור:קארליטו(מת על הקבנה),קורט אנגל והענק ממי שאני מכיר.
    זה די כיף לראות כאלה סוסים הולכים מכות להנאה כל יום חמישי,אז אני נהנה מהתוכנית. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שבצ'נקו ,זה ידוע.ותאמת יש כאלה אולי שנכנסים עכשיו ויכול להיות שהרסת להם את ה"דראפט" לאלה שעוקבים ב5 פלוס, כי שם זה רק תחילת הדראפט.סתם שתדע.

שמח שאתה נהנה.כמו שרשמתי באחד מההודעות הקודמות שלי,מה שאתה רואה זה על קצה המזלג. אני ממליץ לך להוריד אירועים ותוכניות שלמות ותאמין לי ,שתהנה יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/05
  7. Yeste Member

המתאבקים הגדולים באמת שרובם כבר פרשו -
    בראט הארט,ריק פלייר,לקס לוגר,יוקוזונה,בריטיש בולודג,רייזר רמון,דיזל,הלאק הוגן,שון מייקלס,דויינק הליצן,אנדרטייקר,מצ'ו מאן,ג'רי לולר וכ"ו ,לא רואים אותם ממטר.

8. Kiko Member

הרצליה עד הממות, מה שאני חושב שאנשים מנסים להגיד פה, זה שפעם המתאבקים היו ממש דמויות, לכל אחד היה את הייחודיות שלו ובכללי הכל היה יותר צבעוני. המתאבקים של היום הם די אפורים וקשה להתחבר אליהם.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חחחחחחחחח יסטה,

חצי ממי שאמרת עוד מופיע ומתאבק(טייקר,מייקלס,הוגאן,פלייר)

טוב תשמע לשנות את דעתך אני לא ישנה,אני מכבד את דעתך פשוט לא חושב שיש לך את כל הידע והמידע להגיד את זה.

10. Barcik Member

יצא לי לראות כמה פעמים לאחרונה. מבדר למדי, כל עוד הם שותקים.

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הבנתי את זה. מה אני יגיד אם הייתם צודקים כנראה שהיו ממשיכים עם הקו הזה עד היום אבל אני מספר לכם עובדות, השנים האלה 93-95 שאתם מדברים עליהם,ושלא תבינו לא נכון לפעמים אני מציץ לאיזה קרב משם כי אני נהנה מהנוסטלגיה,נחשבות לשנים הקטסרופליות בתולדתו הWWE. השנים כיום לא נחשבות כטובות ביותר,אבל נחשבות ליותר טובות מהשנים האלה.

זאת דעתכם ואני מכבד אותה. אבל כמו שאמרתי אתם רואים "על קצה המזלג" ב5 פלוס אני חושב שאם תראו אירועים שלמים ותוכניות שלמות תהנו יותר ואז אם עדיין תחשבו שהשנים הקודמות היו יותר טובות אז לפחות אני ידע שבאמת ככה אתם חושבים אחרי שראיתם את השנים האלה מול היום זה מול זה.

אני לא חושב שיש לאנשים פה את כל המידע כדי לגבש דעה.

12. Yeste Member

מבדר ומוסיף קצת אקשן בתקופה המשעממת של הקיץ .
    מי שמתעניין בשטויות האלה ,אפשר להוריד מקזה או אימיול קרבות מהתקופה הישנה של הWWF.

הרצליה עד המוות,אני אישית משתדל שלא לצפות בקרבות החדשים שמשדרים כרגע בערוץ הספורט -יותר מידי הצגות ושטויות במקום האבקות תכל'ס כמו שהיה בעבר.מה גם שהמתאבקים הנוכחים שהזכרת -אנגל ,קיין,בוקר טי והשאר בכלל לא מעניינים אותי .

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ב5 פלוס,בקושי מראים קרבות וגם אם כן זה ממש לא משהו גדול שומרים את התותחים הכבדים לאירועים.כמו שתישם לב החגורה המרכזית אף פעם לא מחליפה ידיים בתוכניות רגילות.

הדבר האחרון שהיה בעבר זה האבקות תכלס.

14. ReL Member

אני צופה אדוק בWWE , מוריד על תוכניות ותוכנית , וצודקים למען האמת , הקרבות היום הם ממש ביזיון לעומת שנים קודמות ( לא מדבר על השנים שהאלק הוגאן שלט) , אבל אם רסלינג זה בדם שלך אז אתה תאהב אותו בכל צורה שהוא .
    בכל מקרה עדיין זה מעניין מאוד , ועדיין יש כמה קרבות טובים מאוד .

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ואללה?ככה אנחנו מדסקסים באשכול של הלאומית ואתה לא אומר לי כלום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .