World Cup 2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Rudess, ‏10/5/05.

1. eyal7 Member

הזמנת כרטיסים? תמהר כי עומד להיגמר.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משתחרר 4 חודשים אחרי המונדיאל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

Anyway, מהיכרותי ארוכת השנים עם העם היושב בציון, אני יכול לומר בבטחה גמורה - אף אחד לא ישלם בארץ 1000 שקלים על מוצר, גם לא מונדיאל. במדינה שעד לא מזמן היו בה אחוזי אבטלה מדאיגים, דבר כזה נחשב הפקעת מחיר, ואי לכך מהוה פוטנציאל לתביעה ציבורית. צ'לרטון לא טיפשים עד כדי כך, ולא ינפחו את המחירים ברמה כזו.

3. liunberg Member

אני מוכן לשלם 200 שקל על השידורים, רק שערוץ 1 לא ישדר את המונדיאל.
    הם ביזיון.
    ההעדפה שלי זה חמש פלוס. :aaa12:

4. Maor321 Member

1000 לא ישלמו, אבל אל תדאגו, קצת הנחות, קצת שטויות ולא מעט יקנו. אחרי הכל זה מונדיאל, יש משהו שיותר מושך בנאדם מזה?

בנוסף, צ'רלטון ככל הנראה יעשו חבילות שונות ומשונות.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מוקדם לדבר על כל זה...

מה שכן, עורך הספורט של וואלה בטח מרוצה. הוא בטח הכפיל את כמות הכניסות החודשית שלו בגלל הידיעה הזאת.

6. cityblues beter dead than red

אולי הוא הגדיל את מס' הכניסות ,אך הוא יצר לעצמו שם של צהובון-והאמונה של הקוראים בידיעות ירדה.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידידי, וואלה הם צהובון כבר ממזמן...

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר למה שפיפ"א מחייבת.

המשחקים היחידים שחובה לשגר אותם בערוצים ארציים זה משחק הפתיחה, משחק אחד מרבע הגמר, 2 חצאי הגמר והגמר. כל השאר יכולים להיות בשידור איפה שבא להם. ולא יודע אם ערוץ 10 נחשב ערוץ ארצי.

9. KirkH Member

יש להניח שהיות ופיפ"א ואופ"א אירגונים די זהים ברמת עליבותם של הבוסים הגדולים שלהם - ערוץ 10 נחשב ערוץ ארצי וכמו שהוא היה מספיק קרוב לכך בצ'מפיונס אותו כנ"ל יתפוס גם במונדיאל.

אישית, אני לא מבין את המנהלים של ערוץ 2 / 10 - הרי מונדיאל זה האירוע הכי נצפה בעולם, לא ברור לי מה מרתיע את הערוצים הללו בדרך לרכישת החבילה. אומנם מן הסתם מדובר בעלות גבוהה מאוד של רכישה אבל פוטנציאל הפירסום הוא אדיר על פני קרוב ל-60 משחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/05
  10. city Member

ערוץ עשר יכול לקנות. אירועי הספורט שהם שידרו הביאו להם הרבה יותר רייטינג מכל התוכניות שהיו להם (משחקי הנבחרת, ליגת האלופות).
    לגבי ערוץ 2 ישנה בעיה, כי אז צריך ששתי הזכייניות ישתפו פעולה ויסכימו על רכישת הזכויות ביחד, מה שיותר מסובך.

11. שחקן נ.ב.א Member

לפי דעתי מועצת הכבלים והלווין שאחראית על השידורים בכבלים ולווין לא תאשר כזה ערוץ ועם היא תאשר היא תחייב לשדר 8 משחקים לפחות בערוץ פתוח