Wnba + ליגה פינית ורוסית..30-31/7

הנושא בפורום 'פורום המלצות ווינר וטוטו' פורסם ע"י CRisTiANo.RoNaLdO7, ‏30/7/10.

1. CRisTiANo.RoNaLdO7 Member

מישחק מס' 5 : קופס vs איי.סי אולו הסימון 1 ביחס 1.50

קופס מדורג תבמקום הרביעי בטבלה היא מפסידה במחזור הליגה האחרון ולפני כן מסימת 3 משחקים בתיקו וניצון בודד. מנגד אייסי אולו מדורגת במקום ה13 ונימצאת בכושר גרוע ומגיעה לאחר 5 הפסדים רצופים !!! קופס גם בבית וגם טובה ממנה בכמה רמות . 1 חזק . היחס 1.50 הימור משוער : 1-3 לקופס .

מישחק מס' 6 : ספרטק נאלצ'יק vs אמקאר פראם הסימון 1 ביחס 1.45

ספרטק מדורגת רביעית בליגה כאשר משיגה 2 ניצחונות ב 3 המשחקים האחרונים מנגד אמקאר קבוצה חלשה מאוד שמדורגת במקום הלפני אחרון היא מגיעה לאחר 4 הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים ונראית רע מאוד .המאזן של ספרטק מושלם למעט תיקו בודד . ולא צפויה להתקשות במישחק הזה . הימור : 0-2 לספרטק .

מישחק מספר 26 : ניו יורק vs לוס אנג'לס (+8) הסימון 2 ביחס 1.80 מישחק מענין בין המדורגת חמישית למדורגת רביעית.לוס אנג'לס מגיעה למישחק לאחר 2 ניצחונות חוץ על קונטיקט ומיניסוטה.ניו יורק קבוצה טובה מאוד ולדעתי ה +8 מוגזם כי בסה"כ מדובר ב 2 קבוצות בעלות רמה זהה ואני לא רואה את לוס אנג'לס נופלת מניו יורק ואני ילך עם הליין . הימור : 73-79 לניו יורק .

מישחק מס' 28 : טולסה (+4) vs סן אנטוניו הסימון 2 ביחס 1.80

טולסה קבוצה החלשה ביותר ללא ספק בWNBA . היא עומדת על מאזן שלילי של 4 ניצחונות בלבד ו 20 הפסדים ! . סאן אנטוניו לא מאריות ה WNBA אך מדובר בקבוצה יציבה מאוד . שיכולה וצריכה לנצח הערב את טולסה החלשה שתצטרך לחפש את הניצחון במקום אחר . הימור : 82-71 סאן אנטוניו .

מישחק מס' 29 : סיאטל vs שיקאגו (+8) הסימון 1 ביחס 1.80

סיאטל פשוט מדהימה בבית היא עומדת על מאזן חיובי של 21 ניצחונות ו 2 הפסדים בלבד ופשוט בלתי ניתנת לעצירה כאשר בבית היא מושלמת עם 12:0 . מנגד שיקאגו מדורגת אחרונה במיזרח ומגיעה לאחר הפסד 78-74 לאינדיאנה לאחר שהיו כבר בפיגור של 22 נקודות . ללא ספק שיקאגו אחת הקבוצות העקשניות ובעלות האופי במזרח . אבל נגד סיאטל זה לא יספיק לה והיא תפורק . הימור משוער : 70-89 לסיאטל .

20 --> 254 ש"ח .

בהצלחה לכולם ושבת שלום :aaa031:

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10
  2. AFCA Member

למחר- הייתי ממליץ לאמיצים ללכת על טוונטה. היחס מצוין, הראש של אייאקס במוקדמות אלופות. שוב, משחק קשה להימור, אבל לאמיצים היחס על הפתעה של טוונטה הוא מצוין.

3. כחול לנצח! Member

ליבי איתך. נפלת רק בגלל סל של ניו יורק. וזה אחרי של.א הובילה במשך שלושה רבעים. אגב.. גם אני נפלתי על המשחק הזה. מוות ללוס אנג'לס

4. CRisTiANo.RoNaLdO7 Member

באנה יש לי בצורת כבר חודש .. זה לא הגיוני כבר..ותמיד על סל מעפן או שער בתוספת זמן ..אוףף !!

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/10