Wherever You Will Go

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י xavi6, ‏4/1/08.

1. RubberSoul Member

34 זה מוקדם מאד,במיוחד ששחקנים כמו מלדיני משחקים 10 שנים בגיל אחריו.
    לא נראה לי שאי מציאת קבוצה זה סיבה לפרישה.
    חבל,באמת חבל.

2. xavi6 Member

גם הפציעות שפשוט חזרו כל פעם מחדש. מידלסבורו פשוט לא שיחררה את הבחור כי לא קיבלה הצעות טובות בעיניה ומצד שני לא בנתה עליו בכלל.

3. xavi6 Member

גם הפציעות שפשוט חזרו כל פעם מחדש. מידלסבורו פשוט לא שיחררה את הבחור כי לא קיבלה הצעות טובות בעיניה ומצד שני לא בנתה עליו בכלל.

4. RubberSoul Member

אחרי שאתלטי פיטרה את אגירה,הוא מונה למאמן נבחרת מקסיקו.
    בהצלחה.

5. RubberSoul Member

רוברטו אז'אלה מסיים את הקריירה אחרי שסיים את החוזה בראסינג הארגנטינית.
    הבלם הנהדר הזה היה עם ולנסיה בגמר ליגת האלופות ופעמיים זכה איתה באליפות.

6. xavi6 Member

גם גביע אופ"א. דרוגבה אמר עליו שהוא הבלם הכי קשוח והכי קשה ששיחק נגדו. מבחינתי, הבלם הכי אנדרייטד בעולם. הוא אהב את ולנסיה ולא התקדם, ואולי כמו מנדייטה-חבל שלא התקדם לקבוצה גדולה כשיכל. פשוט בלם מדהים. הטעות היחידה שאי פעם זכרתי ממנו, ולצערי היא הייתה קריטית, הייתה בנבחרת מול הולנד, שם ברקאמפ סבסב אותו. מה שכן, הבלם הזה מבחינתי הוכיח לי שלא משנה הגודל והגובה, משנה כמה מניאק וקשוח תהיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/index.php?showtop...dpost&p=1420946

8. Raulito Madridista

רוברטו אז'אלה בהחלט נכנס להיכל התהילה של הכדורגל הספרדי בפרט והעולמי בכלל ואולי הוא אף ראוי לת'רד משלו. בכל-מקרה - ללא ספק שחקן ההגנה הטוב ביותר בליגה הספרדית בעשור האחרון. חזק, אגרסיבי, קריאת משחק נהדרת. חבל לי על כך שלא סיים את הקריירה במדי ולנסיה, הקבוצה לה נתן הכל, ולמען האמת התקופה שלו במדי סראגוסה הייתה מיותרת. ריאל מדריד תמיד רדפה אחריו ובינואר 2004 קיוויתי שנחתים אותו, ייתכן ואם היינו גונבים לולנסיה את מעוז ההגנה שלה אז הכל היה נראה אחרת.

9. xavi6 Member

דור, קצת קשה לבחור בלם שהיה מעל כולם ללא ספק. נכון שהוא הצעיד כמעט לבדו הגנה מדהימה בלונסיה כאשר זכו באליפות, עונות בהם ההגנה של ולנסיה הייתה הטובה בליגה, אבל אל תשכח שנחתו פה בלמים כמו מארקז ופויול שכל אחד בתקופתו נתן תצוגות שיא. אבל אני כן חושב שההישגים שלו יותר משמעותיים משלהם, כי להצעיד הגנה בולנסיה זה יותר קשה מברצלונה\ריאל מדריד.