US Open 2013 - רפאל נאדאל האלוף

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏26/8/13.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    אליפות ארה"ב הפתוחה (US OPEN), טורניר הגראנד-סלאם האחרון לשנת 2013, תצא הערב לדרך.
    האליפות מתקיימת מאז 1978 במרכז הטניס ע"ש בילי ג'ין קינג שנמצא בפארק פלאשינג מדוז ברובע קווינס שבניו-יורק.
    האליפות נערכת על מגרשים קשים מסוג DECOTURF, סוג משטח זה נחשב לבינוני מבחינת מהירותו, ולכן רוב הטניסאים רואים באליפות ארצות הברית את הטורניר החשוב ביותר, וכמעט כל השחקנים הגדולים בהיסטוריה הצליחו לזכות בה.
    "אליפות ארה"ב הפתוחה" נקראה תחילה "האליפות הלאומית של ארצות הברית ליחידים" והיא נערכה לראשונה בשנת 1881 בניופורט, מדינת רוד איילנד, כאשר רק טניסאים ממועדונים שהשתייכו להתאחדות הטניס הלאומית של ארה"ב היו רשאים להשתתף בה. בשנת 1887 נוספו גם משחקי נשים יחידות שנערכו בפילדלפיה. שנתיים אחר כך, החלו האליפויות לזוגות נשים ולזוגות מעורבים, שנערכו ביחד עם אליפות הנשים. האליפות לזוגות גברים נערכה לראשונה ב-1900 והתקיימה בנפרד מתחרות היחידים. רק בשנת 1968 אוחדו חמשת האליפויות והתקיימו לראשונה במשותף תחת השם "אליפות ארצות הברית הפתוחה", ובאותה אליפות גם השתתפו לראשונה שחקנים מקצועניים.
    בשנים 1968 - 1977 האליפויות נערכו על מגרשי דשא במועדון "ווסט סייד" בשכונת פורסט הילס, ברובע קווינס שבניו-יורק.
    מאפיין ייחודי של האליפות, המבדיל אותה משלושת טורנירי הגראנד-סלאם האחרים, הוא בכך שנהוג בה שובר שיוויון בכל המערכות, כולל האחרונה.
    באליפות ארה"ב, כמו באליפות אוסטרליה ובווימבלדון, מתקיימים משחקים בלילה לאור זרקורים ולרוב המשחקים האטרקטיביים בכל יום נערכים באיצטדיון המרכזי הנושא את שמו של ארתור אש, טניסאי העבר המצטיין.
    האיצטדיון ע"ש ארתור אש נבנה ב-1997, ומכיל 22,547 מקומות ישיבה והוא אצטדיון הטניס הגדול בעולם.
    האצטדיון השני בחשיבותו נושא את שמו של לואי ארמסטרונג (מוזיקאי ג'אז) ובו 10,200 מקומות.
    סה"כ הפרסים הבסיסי הכולל באליפות יסתכם ב-32,204,000 דולר (בחלוקה שווה בין הגברים והנשים).
    שני הזוכים בטורניר יקבלו 2.6 מיליון דולר כ"א.
    בתחרויות היחידים הראשיות לגברים ונשים משתתפים 128 שחקנים, ובזוגות 64.
    הגברים הזוכים בתחרות מקבלים גביע כסף גדול, והנשים גביע דומה אך קצת קטן יותר.
    בשל תנאי מזג אוויר קשים בחמש שנים האחרונות, גמרי הגברים הסתיימו רק ביום שני (ולא בראשון ע"פ המסורת).
    השנה החליטו להפוך את זה לרשמי, והאליפות תתקיים 15 ימים ותסתיים ביום שני. זה כמובן יתן יום מנוחה נוסף לשחקנים לקראת הגמר.



    [​IMG]
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר - אצטדיון ע"ש ארתור אש.


    [​IMG]
    האלופים ב-2012: אנדי מארי (בריטניה) ו-סרינה וויליאמס (ארה"ב)



    לישראל יש בטורניר ייצוג של 5 שחקנים ושחקניות (2 מהן ביחידים/ות):

    גברים:

    דודי סלע

    [​IMG]

    בן 28 מתל אביב (נולד בקריית שמונה)
    דירוג בעולם (יחידים): 77
    ישתתף בטורניר היחידים.


    אנדי רם

    [​IMG]

    בן 33 מת"א
    דירוג בעולם (זוגות): 123
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם יוני ארליך, ולא ידוע האם בזוגות מעורבים.


    יוני ארליך

    [​IMG]

    בן 36 מת"א
    דירוג בעולם (זוגות): 65
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם אנדי רם, ולא ידוע האם בזוגות מעורבים.


    נשים:

    יוליה גלושקו

    [​IMG]

    בת 23 וחצי מת"א.
    דירוג בעולם (יחידות): 128
    תשתתף בטורניר היחידות.


    שחר פאר

    [​IMG]

    בת 26 ממכבים.
    דירוג בעולם (זוגות): 133
    תשתתף בטורניר הזוגות יחד עם לאודרס דומינגז לינו (ספרד).


    יריבים/ות לישראלים/ות:

    * דודי סלע יפגוש בסיבוב הראשון את אנדריי קוזנצוב (רוסיה, 83).

    * יוליה גלושקו תפגוש בסיבוב הראשון את נדיה פטרובה (רוסיה, 23).

    * אנדי רם ויוני ארליך יפגשו בסיבוב הראשון את סנטיאגו גונזאלס (מקסיקו) ו-סקוט ליפסקי (ארה"ב) - 11 בטורניר.

    * שחר פאר ו-לאודרס דומינגז לינו (ספרד) יפגשו בסיבוב הראשון את קארה בלייק (זימבבואה) ו-מרינה ארקוביץ' (ניו זילנד) - 13 בטורניר.


    * אלוף 2012 - אנדי מארי (בריטניה, 3), יפתח את המסע להגנה על התואר מול מיכאל לודרה (צרפת, 49).
    * נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1 בעולם) יפגוש בסיבוב הראשון את ריצ'ארד ברנקיס (ליטא, 112).
    * רפאל נאדאל (ספרד, 2) יפגוש בסיבוב הראשון את ריאן האריסון (ארה"ב, 97) שקיבל כרטיס חופשי.
    * דויד פרר (ספרד, 4) יפגוש בסיבוב הראשון את ניק קירגיוס (אוסטרליה, 212) שעלה מהמוקדמות.
    * תומאס ברדיך (צ'כיה, 5) יפגוש בסיבוב הראשון את פאולו לורנצי (איטליה, 80).
    * חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 6) יפגוש בסיבוב הראשון את גיז'רמו גארסיה-לופז (ספרד, 74).
    * רוג'ר פדרר (שוויץ, 7) יפגוש בסיבוב הראשון את גרג זמלייה (סלובניה, 62).

    * אלופת 2012 - סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1), תפתח את המסע להגנה על התואר מול פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 54).
    * ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 2) תפגוש בסיבוב הראשון את דינה פיזנמאייר (גרמניה, 99).
    * אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 4) תפגוש בסיבוב הראשון את סילביה סולר אספינוזה (ספרד, 69).
    * מריה שראפובה (רוסיה, 3) לא תשתתף בטורניר בגלל פציעה.


    * להלן הגרלת הגברים המלאה

    * להלן הגרלת הנשים המלאה

    * להלן הגרלת הזוגות גברים המלאה

    * להלן הגרלת הזוגות הנשים המלאה


    US OPEN בטלוויזיה:

    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של הטורניר, גברים ונשים, החל מיום שני ב-18:00.


    המגרשים המצולמים ב-US OPEN:

    Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, Grandstand, Court 11,Court 13 and Court 17


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
  2. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    הישראלים/ות ביום הראשון:

    * דודי סלע יפתח את הטורניר מול אנדריי קוזנצוב (רוסיה, 83).
    מגרש 6
    שעת המשחק (משוערת): 22:15.


    * המגרש לא מצולם, ואין סיכוי לשידור.


    להלן המשחקים הבולטים ביום הראשון (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    18:00: דניאל אוונס (בריטניה) - קיי נישיקורי (יפן, 11); מגרש 13
    19:45 (משוערת): רישאר גאסקה (צרפת, 8) - מיכאל ראסל (ארה"ב); לואי ארמסטרונג
    20:30 (משוערת): פרננדו ורדאסקו (ספרד, 27) - איבן דודיג' (קרואטיה); גראנדסטאנד
    21:45 (משוערת): ריאן האריסון (ארה"ב) - רפאל נאדאל (ספרד); ארתור אש
    23:15 (משוערת): דויד פרר (ספרד, 4) - ניק קירגיוס (אוסטרליה); לואי ארמסטרונג
    4:00 בבוקר (משוערת): רוג'ר פדרר (שוויץ, 7) - גרג זמלייה (סלובניה); ארתור אש


    נשים:

    18:00: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 3) - סילביה סולר-אספינוזה (ספרד); ארתור אש
    18:00: אולגה גובורצובה (בלארוס) - נה לי (סין, 5); לואי ארמסטרונג
    20:00: קירסטן פליפקנס (בלגיה, 12) - ונוס וויליאמס (ארה"ב); ארתור אש
    21:30 (משוערת): מנדי מנילה (לוקסמבורג) - סלואן סטיבנס (ארה"ב, 15); לואי ארמסטרונג
    22:15 (משוערת): ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 9) - מדיסון קייס (ארה"ב); גראנדסטאנד
    חצות (משוערת): לוסי הראדצ'קה (צ'כיה) - אנג'ליק קרבר (גרמניה, 8); גראנדסטאנד
    2:30 בלילה: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה); ארתור אש


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    המגרשים המצולמים ב-US OPEN:

    Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, Grandstand, Court 11, Court 13 and Court 17


    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של הטורניר, גברים ונשים, החל מהיום ב-18:00.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתר הזה.


    כתבות מעניינות לקראת האליפות:

    פדרר, נאדאל ופרדוקס הכל יכול: מי טוב יותר ?

    אנדי מארי: "עכשיו יש עליי פחות לחץ".

    סלואן סטיבנס לא רוצה להיות סרינה החדשה.
     
  3. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    דודי סלע העפיל לסיבוב השני אחרי מותחן אדיר.

    נאדאל וסרינה וויליאמס עלו לסיבוב השני. נישיקורי הודח כבר בראשון, פדרר נדחה.

    קלייבנובה חזרה למגרשים אחרי הסרטן: "השתוקקתי לזה".


    תקציר הניצחון של נאדאל.

    תקציר הניצחון של סרינה.

    תקציר ההפסד של נישיקורי לאוונס.


    הישראליות ביום השני:

    * יוליה גלושקו תפתח את הטורניר מול נדיה פטרובה (רוסיה, 23).
    מגרש 10
    שעת המשחק (משוערת): 22:15.


    * המגרש לא מצולם, ואין סיכוי לשידור.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השני (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    18:00: תומאס פביאנו (איטליה) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 10); לואי ארמסטרונג
    20:30 (משוערת): גאודיו פאלה (ארגנטינה) - סאם קוורי (ארה"ב, 26); לואי ארמסטרונג
    21:30 (משוערת): ג'ון איזנר (ארה"ב, 13) - פיליפו וולנדרי (איטליה); גרנדסטנד
    21:45 (משוערת): רוג'ר פדרר (שוויץ, 7) - גרג זמלייה (סלובניה); ארתור אש - משחק דחוי מאמש
    22:15 (משוערת): טומי האס (גרמניה, 12) - פול-הנרי מת'יו (צרפת); מגרש 17
    חצות (משוערת): פאולו לורנצי (איטליה) - תומאס ברדיך (צ'כיה, 5); גרנדסטנד
    2:00 בלילה: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - ריצ'ארד ברנקיס (ליטא); ארתור אש


    נשים:

    18:00: פטרה קוויטובה (צ'כיה, 7) - מיסאקי דוי (יפן); ארתור אש
    18:00: אנה איוונוביץ' (סרביה, 13) - אנה טאטישווילי (גיאורגיה); גרנדסטנד
    20:00: קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 6) - יינג-יינג דואן (סין); ארתור אש
    23:00 (משוערת): אוליביה רוגואווסקה (אוסטרליה) - שרה אראני (איטליה, 4); לואי ארמסטרונג
    חצות (משוערת): סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 27) - מאלורי בורדט (ארה"ב); מגרש 17
    00:45 (משוערת): ויקטוריה דובאל (ארה"ב) - סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 11); לואי ארמסטרונג
    4:00 בבוקר (משוערת): דינה פיצנמאייר (גרמניה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 2); ארתור אש


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    המגרשים המצולמים ב-US OPEN:

    Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, Grandstand, Court 11, Court 13 and Court 17


    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של הטורניר, גברים ונשים, החל מהיום ב-18:00.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתר הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏27/8/13
  4. EuropeGuy

    EuropeGuy Member

    הצטרף ב:
    ‏25/10/12
    הודעות:
    1,942
    לייקים שהתקבלו:
    287
    תותח. יופי של השקעה.
     
  5. הרצליה עד המוות

    הרצליה עד המוות מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏3/6/05
    הודעות:
    14,652
    לייקים שהתקבלו:
    2,814
    וואו. גלושקו מדיחה את פטרובה. ענקית!
     
  6. EuropeGuy

    EuropeGuy Member

    הצטרף ב:
    ‏25/10/12
    הודעות:
    1,942
    לייקים שהתקבלו:
    287
    מדהים.
    ניצחון על טניסאית שמדורגת 23 בעולם, ובשיאה דורגה שלישית,
    וכל זה בבמה הגדולה ביותר, גראנד סלאם.
     
  7. riquelme1

    riquelme1 Member

    הצטרף ב:
    ‏20/10/04
    הודעות:
    9,058
    לייקים שהתקבלו:
    145
    כל הכבוד ליוליה, אכן הישג ענק, וזה עוד אחרי שעברה 3 סיבובים במוקדמות.

    גלושקו פוטנציאל אדיר, היא הוכיחה אתזה גם בדיוויס, ומוכיחה את זה בשנתיים האחרונות, מה גם שהיא צעירה מאוד ויכולה להגיע רחוק.

    בסיבוב השני יש לה הגרלה יותר קלה, רק שתמשיך ככה.
     
  8. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    תודה [​IMG]

    ---------------------------------------------------

    [​IMG]


    יוליה גלושקו הדהימה את נדיה פטרובה.

    גלושקו: "בלי שמאמינים, דברים כאלה לא יכולים לקרות".

    שאפו אדיר ליוליה ! ניצחון ענק !


    ג'וקוביץ', פדרר אזרנקה עלו לסיבוב השני. סטוסור ויאנוביץ' הודחו.


    תקציר הניצחון של ג'וקוביץ'.

    תקציר הניצחון של סרינה.

    תקציר הניצחון של אזרנקה.


    הישראלים ביום השלישי:

    * אנדי רם ויוני ארליך יפתחו את הטורניר מול סנטיאגו גונזאלס (מקסיקו) ו-סקוט ליפסקי (ארה"ב) - 11 בטורניר.
    מגרש 10
    שעת המשחק (משוערת): 21:00.


    * המגרש לא מצולם, ואין סיכוי לשידור.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השלישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    18:00: דניאל ברנדס (גרמניה) - קווין אנדרסון (דרא"פ); גרנדסטנד
    20:00: גיז'רמו גרסיה-לופז (ספרד) - חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 6); ארתור אש
    21:45 (משוערת): לייטון היואיט (אוסטרליה) - בריאן בייקר (ארה"ב); לואי ארמסטרונג
    22:45 (משוערת): סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 9) - ראדק סטפאנק (צ'כיה); גרנדסטנד
    00:30: ג'יימס בלייק (ארה"ב) - איבו קרלוביץ' (קרואטיה); לואי ארמסטרונג
    2:00 בלילה: אנדי מארי (בריטניה, 3) - מיכאל לודרה (צרפת); ארתור אש


    נשים:

    18:00: סופיה ארווידסון (שבדיה) - נה לי (סין, 5); ארתור אש
    18:00: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 3) - מריה-תרזה טורו-פלור (ספרד); לואי ארמסטרונג
    20:00: ונוס וויליאמס (ארה"ב) - ג'י זנג (סין); לואי ארמסטרונג
    21:00 (משוערת): יוג'ין בושארד (קנדה) - אנג'ליק קרבר (גרמניה, 8); גרנדסטנד
    22:30 (משוערת): סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - גלינה ווסקובובה (קזחסטן); ארתור אש
    2:00 בלילה (משוערת): ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 9) - אליסה קלייבנובה (רוסיה); מגרש 13
    4:30 בבוקר (משוערת): אורסולה רדוואנסקה (פולין) - סולאן סטיבנס (ארה"ב, 15); ארתור אש


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    המגרשים המצולמים ב-US OPEN:

    Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, Grandstand, Court 11, Court 13 and Court 17


    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של הטורניר, גברים ונשים, החל מהיום ב-18:00.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתר הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏28/8/13
  9. Kompany

    Kompany Member

    הצטרף ב:
    ‏10/12/11
    הודעות:
    448
    לייקים שהתקבלו:
    49
    מין:
    זכר
    מברוק ליוליה גלושקו וכל הכבוד לה על שהביאה המון(!) כבוד לישראל, נקווה שתמשיך בהילוך הזה ותגיע כמה שיותר רחוק בטורניר

    בסבב הגברים אגב, אני בתור אחד שאוהד את ג'וקוביץ' חייב להיות כנה ולומר שוואלה אם הוא ממשיך בקצב של הטורנירים האחרונים נדאל\ מארי פשוט עדיפים עליו, חוסר היציבות של נולה מאכזב אותי ברמות. אלא אם הוא יתאפס על עצמו ויציג את היכולת הפנומנאלית שלו אז אני לא רואה לו מתחרים את האמת
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    מארי ודל פוטרו עלו לסיבוב השני. ונוס וויליאמס הודחה, ג'יימס בלייק הפסיד ופרש.

    סיכום המשחקים הבולטים של היום בגברים (קטע וידאו).

    סיכום המשחקים הבולטים של היום בנשים (קטע וידאו).

    תקציר הניצחון של מארי.


    יוליה גלושקו בראיון מפוכח מניו יורק: "תכלס, עוד לא עשיתי כלום".


    הישראלים/ות ביום הרביעי:


    * דודי סלע יפגוש בסיבוב השני את יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 21).
    מגרש 4
    שעת המשחק (משוערת): 19:45.


    * יוליה גלושקו תפגוש בסיבוב השני את סאשיה ויקרי (ארה"ב, 238) בת ה-18 שקיבלה כרטיס חופשי.
    מגרש 4
    שעת המשחק (משוערת): חצות.


    * שחר פאר ו-לאודרס דומינגז לינו (ספרד) יפתחו את הטורניר מול קארה בלייק (זימבבואה) ו-מרינה ארקוביץ' (ניו זילנד) - 13 בטורניר.
    מגרש 15
    שעת המשחק: 18:00.


    * אנדי רם ויוני ארליך יפתחו את הטורניר מול סנטיאגו גונזאלס (מקסיקו) ו-סקוט ליפסקי (ארה"ב) - 11 בטורניר.
    מגרש 8
    שעת המשחק (משוערת): 19:45.



    ** אף אחד מהמגרשים לא מצולם, ואין סיכוי לשידור.


    להלן המשחקים הבולטים ביום הרביעי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    19:45 (משוערת): רוברטו באוטיסטה אגוט (ספרד) - דויד פרר (ספרד, 4); לואי ארמסטרונג
    19:45 (משוערת): רישאר גאסקה (צרפת, 8) - סטפן רוברט (צרפת); מגרש 13
    21:30 (משוערת): רוג'ר פדרר (שוויץ, 7) - קרלוס ברלוק (ארגנטינה); ארתור אש
    22:15 (משוערת): אדריאן מאנארינו (צרפת) - סאם קוורי (ארה"ב, 26); גרנדסטנד
    00:45 (משוערת): פבלו אנדוחאר (ספרד) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 10); גרנדסטנד
    1:30 בלילה (משוערת): ג'ון איזנר (ארה"ב, 13) - גאאל מונפיס (צרפת); לואי ארמסטרונג
    3:45 לפנות בוקר: רוג'ריו דוארטה סילבה (ברזיל) - רפאל נאדאל (ספרד, 2); ארתור אש


    נשים:

    18:00: פלאביה פנטה (איטליה) - שרה אראני (איטליה, 4); ארתור אש
    18:00: יוג'ין בושארד (קנדה) - אנג'ליק קרבר (גרמניה, 8); לואי ארמסטרונג - משחק דחוי מאמש
    18:00: ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 9) - אליסה קלייבנובה (רוסיה); מגרש 4 - משחק דחוי מאמש
    19:45 (משוערת): אנה איבנוביץ' (סרביה, 13) - אלכסנדרה דולגרו (רומניה); גרנדסטנד
    20:00: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - גלינה ווסקובובה (קזחסטן); ארתור אש - משחק דחוי מאמש
    22:15 (משוערת): אלכסנדר ווזניאק (קנדה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 2); לואי ארמסטרונג
    2:00 בלילה: קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 6) - שאנל שיפרס (דרא"פ); ארתור אש


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    המגרשים המצולמים ב-US OPEN:

    Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, Grandstand, Court 11, Court 13 and Court 17


    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 ישדרו היום מהטורניר, גברים ונשים, החל מ-18:00.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתר הזה.
     
  11. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    [​IMG]


    יוליה גלושקו עלתה לסיבוב השלישי. דודי סלע הודח בשני.

    * אנדי רם ויוני ארליך העפילו לסיבוב השני, אחרי שניצחו בקלות 2:6, 3:6 את סנטיאגו גונזאלס (מקסיקו) ו-סקוט ליפסקי (ארה"ב) - 11 בטורניר.
    רם וארליך יפגשו בסיבוב השני את ין-הסון לו (טייוואן) ו-דיוויג' שאראן (הודו).

    * לעומתם, שחר פאר ו-לאודרס דומינגז לינו (ספרד) הודחו כבר בסיבוב הראשון, אחרי שנכנעו 6:4, 7:6(4) לקארה בלייק (זימבבואה) ו-מרינה ארקוביץ' (ניו זילנד) - 13 בטורניר.


    נאדאל, פדרר וסרינה וויליאמס עלו בקלילות השלישי.

    סיכום המשחקים הבולטים של היום בגברים (קטע וידאו).

    סיכום המשחקים הבולטים של היום בנשים (קטע וידאו).


    להלן המשחקים הבולטים ביום החמישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    18:00: טומי האס (גרמניה, 12) - ין-הסון לו (טייוואן); גרנדסטנד
    18:00: אלכסנדר דולגופולוב (אוקראינה) - מיכאיל יוז'ני (רוסיה, 21); מגרש 4
    19:30 (משוערת): ג'וליאן בנטו (צרפת, 31) - ג'רמי שארדי (צרפת); מגרש 13
    19:45 (משוערת): דניס קודלה (ארה"ב) - תומאס ברדיך (צ'כיה, 5); לואי ארמסטרונג
    20:00: נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - בנג'מין בקר (גרמניה); ארתור אש
    22:00 (משוערת): אנדי מארי (בריטניה, 3) - לאונרדו מאז'ר (ארגנטינה); לואי ארמסטרונג
    22:30 (משוערת): אנדראס ספי (איטליה, 20) - סומדב דוברמן (הודו); מגרש 13
    חצות (משוערת): מרקוס בגדאטיס (קפריסין) - קווין אנדרסון (דרא"פ, 17); מגרש 17
    00:15 (משוערת): סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 9) - איבו קרלוביץ' (קרואטיה); מגרש 11
    2:00 בלילה: לייטון היואיט (אוסטרליה) - חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 6); ארתור אש


    נשים:

    18:00: לאורה רובסון (בריטניה, 30) - נה לי (סין, 5); ארתור אש
    18:00: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 3) - אנסטסיה פבליוצ'נקובה (רוסיה, 32); לואי ארמסטרונג
    19:45 (משוערת): יקתרינה מקארובה (רוסיה, 24) - סאבין ליזיקי (גרמניה, 16); גרנדסטנד
    21:00 (משוערת): ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 9) - קורומי נארה (יפן); מגרש 17
    22:30 (משוערת): ג'יימי האמפטון (ארה"ב, 23) - סלואן סטיבנס (ארה"ב, 15); ארתור אש
    22:30 (משוערת): קאיה קאנפי (אסטוניה, 25) - אנג'ליק קרבר (גרמניה, 8); מגרש 11
    5:00 בבוקר (משוערת): סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - ירוסלבה שבדובה (קזחסטן); ארתור אש


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-5 (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    המגרשים המצולמים ב-US OPEN:

    Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, Grandstand, Court 11, Court 13 and Court 17


    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 ישדרו היום מהטורניר, גברים ונשים, החל מ-18:00.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתר הזה.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏31/8/13
  12. skyday20

    skyday20 Member

    הצטרף ב:
    ‏19/7/09
    הודעות:
    7,340
    לייקים שהתקבלו:
    3
    מי הבריטי הכי טוב אחרי אנדי מארי?
     
  13. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,758
    לייקים שהתקבלו:
    423
    נכון לעכשיו, המחבט הבריטי השני הוא ג'יימס ווארד (174) שלא הצליח לעבור את המוק' (הפסיד סיבוב 3).
    ואחרי זה דניאל אוונס (179) שישחק הערב בסיבוב השלישי (עלה מהמוק', ועבר בראשון את נישיקורי ובשני את טומיץ')
    אבל כמובן שבעיקבות ההישג, אוונס יעלה לסביבות המקום ה-146 ויהפוך לשני.
    ------------------------------------------

    [​IMG]


    דל פוטרו הודח בשני ע"י היואיט, ג'וקוביץ' ומארי עלו לשלישי. סרינה וויליאמס, רדוואנסקה ולי עלו לשמינית.

    ראיון היכרות עם יוליה גלושקו מאתר ה-WTA.

    דרמה לשעת לילה מאוחרת.

    סיכום המשחקים הבולטים של היום בגברים (קטע וידאו).

    סיכום המשחקים הבולטים של היום בנשים (קטע וידאו).

    תקציר הניצחון של היואיט על דל פוטרו.


    הישראלים/ות ביום השישי:

    * יוליה גלושקו תפגוש בסיבוב השלישי את דניאלה האנטוחובה (סלובקיה, 48).
    מגרש 11
    שעת המשחק (משוערת): 19:45.


    ** שידור המשחק אמור להיות כאן.


    * אנדי רם ויוני ארליך יפגשו בסיבוב השני את ין-הסון לו (טייוואן) ו-דיביג' שאראן (הודו).
    מגרש 13
    שעת המשחק: 18:00.


    ** שידור המשחק אמור להיות כאן.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    18:00: מיכאל קוקושקין (קזחסטן) - דויד פרר (ספרד, 4); גרנדסטנד
    19:45 (משוערת): פליסיאנו לופז (ספר, 23) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 10); מגרש 17
    20:00: איבן דודיג' (קרואטיה) - רפאל נאדאל (ספרד, 2); ארתור אש
    20:00: ג'ק סוק (ארה"ב) - יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 18); גרנדסטנד
    21:30 (משוערת): ג'ון איזנר (ארה"ב, 13) - פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 22); לואי ארמסטרונג
    22:15 (משוערת): רישאר גאסקה (צרפת, 8) - דמיטרי טורסונוב (רוסיה, 32); מגרש 17
    חצות (משוערת): טומי רוברדו (ספרד, 19) - דניאל אוונס (בריטניה); לואי ארמסטרונג
    3:45 לפנות בוקר: רוג'ר פדרר (שוויץ, 7) - אדריאן מאנארינו (צרפת); ארתור אש


    נשים:

    18:00: אנה איבנוביץ' (סרביה, 13) - כריסטינה מקהייל (ארה"ב); ארתור אש
    18:00: מריה קירילנקו (רוסיה, 14) - סימונה האלפ (רומניה, 21); לואי ארמסטרונג
    18:00: פטרה קוויטובה (צ'כיה, 7) - אליסון ריסק (ארה"ב); מגרש 17
    18:00: סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 27) - פלאביה פנטה (איטליה); מגרש 11
    19:45 (משוערת): אליזה קורנה (צרפת, 26) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 2); לואי ארמסטרונג
    חצות (משוערת): קארין קאנפ (איטליה) - רוברטה וינצ'י (איטליה, 10); גרנדסטנד
    2:00 בלילה: קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 6) - קמילה גיורגי (איטליה); ארתור אש


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-6 (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)


    המגרשים המצולמים ב-US OPEN:

    Arthur Ashe Stadium, Louis Armstrong Stadium, Grandstand, Court 11, Court 13 and Court 17


    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 ישדרו היום מהטורניר, גברים ונשים, החל מ-18:00.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    ** שידורים לחלק מהמשחקים אפשר למצוא באתר הזה.
     
  14. הרצליה עד המוות

    הרצליה עד המוות מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏3/6/05
    הודעות:
    14,652
    לייקים שהתקבלו:
    2,814
    סו פאר סו גוד.... מערכה פנטסטית של גולשקו ו3-6 די קל. קדימה יוליה!
     
  15. riquelme1

    riquelme1 Member

    הצטרף ב:
    ‏20/10/04
    הודעות:
    9,058
    לייקים שהתקבלו:
    145
    יוליה גלושקו משחקת כרגע בסיבוב השלישי נגד אנטחובה המדורגת 48 בעולם, ומובילה 1-0 במערכות אם 6:3 ושברה שלוש פעמיים את ההגשה של הסלובנית.

    עוד מערכה יש לנו נציגה בשמינית גמר גראנד סלאם.

    יוליה את מדהימה!
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!