US Open 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏29/8/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

נדאל לוקח את השובר שוויון אחרי מערכה מצוינת, קשה לי להאמין שלנלבי נשאר כוח להמשיך ולהציג את הרמה הזאת מול הספרדי. הסטטיסטיקה מספרת המון, נלבי תקף הרבה והשיג הרבה ווינרים, משמעותית יותר מהספרדי, אך באותה מידה כמות גדולה של טעויות לעומת מעט מאוד של הספרדי.

2. אבו Member

FATDAVE. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

3. The_Arsenal Member

עזרת לי מאוד, תודה רבה! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. The_Arsenal Member

נגמר עכשיו מרתון של 4 שעות בין סימון לדל פוטרו כשידו של הצרפתי על העליונה. אחלה טניס. כאוהד מארי אני כמובן מבסוט. דל פוטרו היה אמור להיות המשוכה הקשה ביותר בדרך לחצי גמר, ועכשיו אני משוכנע ששום דבר כבר לא יוכל למנוע מפגש נוסף של מארי-נדאל בחצי גמר ג"ס. ד"א, אם אני זוכר נכון בפעם הקודמת שהם נפגשו בחצי גמר בפלאשינג דווקא מארי ניצח. טוב, עד החצי הדרך עוד ארוכה. קודם חשוב לעבור את פליסיאנו לופז במשחק שיתחיל עוד פחות משעה. בווימבלדון המפגש ביניהם נגמר בשלושה סטים חלקים. מאמין שגם היום. Come on Andy!

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הפגישה עם התקשורת אחרי המשחק מול נלבי לא עשה טוב לנדאל...

מסכן הבחור, לא נעים באופן כללי ובטח שבסיטואציה הזו, העיקר שהוא עוד מבקש סליחה מהם

6. shlomydavid מנהלים

קטע לא נעים בכלל..לדעתי היו צריכים לעצור מייד את הצילום. קצת פרטיות בכ"ז..

7. Selby Member

רק לי זה נראה כמו...

http://radiobigboy.com/wp-content/uploads/2010/11/Bill-Clinton-thumbs-up.Xxx

ברצינות, בסך הכל cramp, זה קורה גם לי לעיתים רחוקות אחרי ריצה, הדבר הראשון שצריך לעשות זה למתוח את השריר וזה מה שהוא מנסה לעשות.

אליפות נחמדה בסה"כ עד עכשיו, קצת עיצבן אותי שהאחים בריאן הגיעו שחצנים ובכושר גרוע אבל לפחות יש 4 אמריקאים בשמינית הגמר. יאנג(איזה יופי של טניס!) יפסיד למארי ורודיק יפסיד לפרר ב3 מערכות בוודאות, אם כבר אז לבלייק היה יותר סיכוי מבחינת מאצ' אפ. חשבתי שלאיזנר יש סיכוי טוב נגד סימון אבל אתמול במערכה הראשונה שראיתי הוא נראה איום ונורא, ממש חזר לימי הקולג' שלו, ההגדרה של שחקן all serve וזה דווקא אחרי שני משחקים ראשונים טובים מאוד. אבל בכל זאת הוא מגיש נהדר ותמיד יש לו סיכוי.
    לפיש יש סיכוי טוב גם נגד טסונגה אבל אם ינצח הוא במילא יפסיד לפדרר.
    התנאים איטיים משנה לשנה אבל התרגלנו. לחצי הגמר שוב יגיעו לפחות 3 מהטופ 4 אם לא כולם, איפה העניין? לראות אם הפעם פדרר מנצח את ג'וקוביץ' או שג'וקוביץ' מנצח את פדרר?

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/11
  8. The_Arsenal Member

הימור שלי - כל האמריקאים עפים.

וסלבי, קצת מוגזמת ההנמכת ציפיות שלך מרודיק. דווקא נראה לא רע נגד בנטו אתמול. אין לי ספק שהוא יקח לפחות סט אחד מפרר, ולדעתי גם יש לו סיכוי סביר לנצח.

--------
    מארי - לופז כצפוי נגמר אתמול בסטרייט סטס. סט ראשון בכלל היה בדיחה. מארי לקח את כל ה-14 נקודות הראשונות, וסיים את הסט כשהוא לא מאבד אף נקודה בהגשות שלו. ולמרות התוצאה המרשימה אני לא אהבתי בכלל את הטניס של מארי. הוא גם הצליח לעצבן אותי עם שפת הגוף שלו בסט השני כשלופס היה קרוב אליו. הדבר היחיד שאני לוקח זה אחוזים של סרב ראשון, למרות שזה בא על חשבון עצמה ודיוק לדעתי. הוא כמעט לא הפציץ אייסים. הוא יצטרך לשפר את המשחק שלו מאוד כדי לדגדג את נדאל. נגד יאנג זה ייגמר דומה לאיך שנגמר המשחק עם לופס. סטרייט סטס בלי שאלה בכלל.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התכווצות או לא, לי זה גם מציק יותר מאשר כואב אחרי פעילות גופנית אבל זה אני, ברור למדי שהוא סובל, או שהוא עושה הצגה לתקשורת? בנוסף, אני גם לא חושב שלך זה קורה ככה מול "כל העולם" אחרי ריצה, אבל לצפות לקצת אמפתיה כלפי טניסאי שאתה לא אוהב זה כנראה יותר מדי.

שלומי, אני מסכים איתך, לכן גם התלבטתי אם להביא לפה בכלל את הסרטון הזה. אני שומע ברקע את הקליקים של המצלמות וזה פשוט מביך לדעתי, העיקר גם מבקשים להפסיק לצם אבל את ההקלטה משאירים.

10. shlomydavid מנהלים

בגלל קוצר בזמן, להלן סיקור מתומצת..

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/ef/2011_US_Open_(tennis)_poster.Xxx

נאדאל, מארי ופרר העפילו לשמינית הגמר. זבונרבה, סטוסור, פנטה וקרבר ברבע הגמר.

גברים - כל התוצאות מהיום השביעי

נשים - כל התוצאות מהיום השביעי

הישראלים/ות ביום השמיני:

* אור רם-הראל (128 בעולם לנוער) בן ה-16 יפגוש הערב בסיבוב הראשון ב-US OPEN לנערים את דניס נובאק (אוסטריה, 31).
    מגרש 15
    שעת המשחק:
    כעת.

* גם בר בוצר (89) בן ה-17 וחצי יפגוש הערב בסיבוב הראשון בנערים את קאיצ'י אוצ'ידה (יפן, 27).
    מגרש 15
    שעת המשחק:
    19:45 (משוערת).

* גם ולריה פטיוק (142) בת ה-15 תפגוש הערב בסיבוב הראשון בנערות את ג'אנה פוזניקירנקו (אוקראינה, 45).
    מגרש 15
    שעת המשחק:
    21:30 (משוערת).

להלן המשחקים הבולטים ביום השמיני (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

גברים:

כעת: יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 20) - חואן קרלוס פררו (ספרד); לואי ארמסטרונג, מצולם
    21:00 (משוערת): נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - אלכסנדר דולגופולוב (אוקראינה, 22); לואי ארמסטרונג, מצולם
    22:00 (משוערת): ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 11) - מארדי פיש (ארה"ב, 8); ארתור אש, מצולם
    4:00 בבוקר (משוערת): רוג'ר פדרר (שוויץ, 3) - חואן מונאקו (ארגטינה); ארתור אש, מצולם

נשים:

כעת: אנסטסיה פבליוצ'נקובה (רוסיה, 17) - פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה, 7); ארתור אש, מצולם
    20:00: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 28) - אנה איבנוביץ' (סרביה, 16); ארתור אש, מצולם
    23:30 (משוערת): אנדראה פטקוביץ' (גרמניה, 10) - קרלה סוארז נבארו (ספרד); לואי ארמסטרונג, מצולם
    2:00: בלילה: קרולין ווזניאקי (דנמרק, 1) - סבטלנה קונזצובה (רוסיה, 15); ארתור אש, מצולם

להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-8 (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה)

* ערוץ יורוספורט 2 משדר היום מטורניר החל מ-18:00, וערוץ יורוספורט ישדר החל מ-20:15. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

11. אבו Member

איזה סט ראשון ענק מצד אחד אבל גם לא מעט הזוי מצד שני בין דולגו לדיוקו, והטיי ברייק בכלל..איזו דרמה!

אלוהים אדירים מה הולך שם
    !

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עד שהעברתי בגללך...נגמר. חבל.

13. אבו Member

מה הפסדת אתה לא מבין, טירוף מה שהיה שם!

14. shlomydavid מנהלים

ג'וקוביץ' מנצח בו 14:16 ועולה ל-0:1 במע'.
    האמת שהסיגנון של דולגו לא משהו עם הסלייסים האלה..
    מי מהמר עכשיו על 2:6, 2:6 קליל לנולה?

15. Selby Member

הנה מספר 1 שלכם, 2 ווינרים במערכה של שעה ורבע, אפילו רודיק יותר התקפי. איזה טניס מחריד למרות הדרמה. בכלל איפושהו מההפסד לפדרר בצרפת למעט אולי גמר ווימבלדון נגד נאדאל הסרבי לא מרשים אותי, הוא מנצח משחקים בעיקר על סמך מוניטין. לפני כן הוא מאוד הרשים אותי עם שילוב מושלם בין הגנה להתקפה, ארבעת החודשים הראשונים של העונה שלו היו באמת היסטוריים. האוקראיני ליצן, לא היה לו מושג מה לעשות באין ספור ההזדמנויות שהיו לו אז הוא פשוט רקד כמו בלרינה והחטיא סלייסים.

אז אפילו פיש מפסיד אה? בדרך ל0 אמריקאים ברבע הגמר.