US Open 2009

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏31/8/09.

1. shlomydavid מנהלים

שחר מחר משחק 4 במגרש ה-Grandstand (השלישי בחשיבותו). צפוי להתחיל בסביבות חצות. לא יודע אם יהיה שידור בטלוויזיה..

2. דקו Member

היה שידור באינטרנט
    מארי נתן משחק נורא היום
    עם דנט ינצח
    והיה לו כוח לשחק סרב וולי כל המשחק
    למארי היה קשה
    לדעתי החימר הרס את מארי והפך אותו ליותר מדי אפור
    מה שלא אפיין אותו בפריצה שלו שנה שעברה אחרי וימבלדון
    אלמגרו וגינפרי דופקים חתיכת משחק

3. Selby Member

אחרי הרבה ניצחונות בסיבובים המוקדמים של הרבה שחקנים אמריקאים הייתה מין סוג של מיני אופוריה בUSTA(זה לפחות הרושם שאני קיבלתי), סוג של הנה תראו איזה עומק יש לנו, מגיעים שני הפסדים, של ג'ינפרי ולוין שהיו חייבים לנצח את המשחקים האלה(לא כי הם היו פייבוריטים, כי שניהם היו ביתרון משמעותי ולשניהם היו הזדמנויות קורצות) ואני מקווה שההפסדים האלה קצת יחזירו אותם לקרקע.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ראיתי את מונפיס בפעולה ומדהים לראות איך שחקן שמשחק על מגרש hardcourt חושב שהוא משחק על חימר. אני מניח שהסוליות שלו די חלקות אחרת אין לי הסבר איך שחקן יכול לעשות סליידינג כמו על משטח חימר.

5. Selby Member

אוי טיילור, sigh...
    הוא שיחק טניס כל כך שמח ויפה עד שהוא נשבר בסוף המערכה השנייה ועכשיו הוא נראה כל כך חסר אנרגיות.

6. SeRgInHo Member

מישהו יודע מה קרה במשחק של אקאסוסו מול פרר? המשחק כבר שנתיים לא מתחדש

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

צ'וצ'ו אקאסוסו ממשיך את השבוע המצויין שלו וגובר על הספרדי

8. Pipe Member

כרטיסים לשתי רבעי הגמר של הגברים, ועוד אחד של הנשים עולים סך הכל 22 דולר (סתם מסקרנות, כמה עלו כרטיסים למפגש הדייויד של ישראל מול רוסיה? תחושת בטן אומרת לי שזול יותר לצפות במשחק בארת'ור אשר משאר בהוד השרון.). אם לא הייתי עובד הייתי בכיף קופץ לשם, למרות שקווינס זה shithole.

אני מקווה לגמר של פדרר-נאדאל. אני אוהד של רודיק אבל אין טען לראות אותו מושפל שוב, יש גבול לכל תעלול. נולה בכושר רע, מארי לא באמת ינצח את רוז'ה בגמר GS והתפאורה לקאמבק המושלם של נאדאל מוכנה. השאלה היא האם הוא מוכן פיזית. עד כה הוא נראה נהדר. נראה איך הוא יתפקד מרבע הגמר ומעלה.

9. Selby Member

יששששששששש!! :aaa021:
    הלכתי לישון אחרי שטיילור הפסיד את המערכה השלישית, אני מתעורר עכשיו ולא מאמין שהוא ניצח!
    שלושת המערכות הראשונות היו ברמה מאוד מאוד גבוהה אבל אומרים שאחרי זה המשחק התעלה לרמה עוד יותר גבוהה ושהייתה המון דרמה והתוצאה גם מראה את זה.
    כמעט כל נקודה הייתה ברשת, THIS IS TENNIS!
    121 ווינרים לעומת 50 טעויות של דנט!! 255 עליות לרשת של שני השחקנים!
    זה טניס אמיתי וזה אחד ממשחקי הטניס האמיתי הכי טובים שראיתי בשידור חי אי פעם.
    מדהים, להוריד את הכובע, גם הספרדי היה גדול.

אין לטיילור דנט אפילו שונא אחד בכל העולם, גם אוהדי הטניס הכי אנטי אמריקאים אוהבים אותו.

:aaa8: :aaa8: :aaa8:

מה הכוונה? שאתה לא רוצה מפגש בינו לפדרר בגמר? אז לא יהיה, כי מפגש ביניהם אפשרי רק בחצי הגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/09
  10. אבו Member

זה ללא ספק נכנס לטופ 15 שלי, למרות שאף אחד מהשחקנים אפילו לא קרוב לטופ. אבל זה היה משחק מדהים והשובר שוויון האחרון, אין מילים. גם האווירה הייתה מדהימה. איזה משחק זה היה...אין לי ציפיות ממנו למשהו רציני מול מארי, אבל אני מצפה שיהיה פייט רציני לפחות. איזה משחק זה היה!

אגב, למי שאין עדיין HD, גם לי לא היה עד לפני כמה ימים, ואוהד טניס- אז אין לי מילים, למהר!!! פשוט מדהים עד כמה ההבדל גדול. בכלל, אבל בטניס בעיקר. אפילו יותר מבסרטים וכדורגל. האיכות כ"כ הרבה יותר טובה, הקהל, הכדור, הרשת. תענוג לראות טניס ככה ואפילו אם אתה רואה משחק גרוע כמו קפדוויל מול מארי כמו שהיה אתמול, האיכות צפייה אשכרה מחפה על זה.

רוג'ר היום במשחק המוקדם ב-18:00, בכלל ימבה משחקים מעניינים יש היום. רוג'ר מול לייטון(13 ניצחונות רצופים לרוג'ר מולו), איזנר מול רודיק(רודיק לא הולך לטייל פה), וה-משחק, שתקעו אותו בארמסטרונג משום מה, ורדסקו מול האס- יהיה שמה טניס נפלא.

11. SeRgInHo Member

איזה ערוצים חוץ מ ספורט 5 יש ב HD?

12. George Best Member

מסכים עם אבו, ה-HD זו חוויה מעולם אחר, וההבדל הכי קיצוני הוא אכן בטניס.

סרגיי,
    יש mtv, נאשיונל ג'אוגרפיק, ערוץ סרטים, סדרות וכמובן ספורט 5 ויורוספורט ועוד כמה פחות מעניינים (פאשן טי וי).
    אבל ברור שעם הזמן יהיו עוד ועוד ערוצים.

13. Selby Member

כנסו לטניס צ'אנל, יש שם את המשחק בשידור חוזר ב US OPEN ARCHIVES.
    אני מסתכל על חלק מהווליס והחצי ווליס שדנט מכה ואני שואל את עצמי איזה שחקני צמרת יכולים להכות ווליס כל כך קשים באחוזים כל כך גבוהים. נאדאל? ג'וקוביץ'? נו צ'אנס.
    פדרר יכול, ברור, אבל רק במשחק טוב מאוד שלו, במשחק בינוני שלו אם הוא יעלה לרשת באותה תדירות כמו דנט על אותם אפרוצ' שוטס כמו של דנט אין לי ספק שהאחוזים שלו יהיו יותר נמוכים.
    דנט נולד דור אחד מאוחר מדי, פשוט כך, אם הוא היה נולד לפני שמחבטי הטניס הפכו להיות מדע טילים ובתקופה שהמון שחקנים שיחקו סרב אנד וולי אין לי ספק שהוא היה מצליח יותר.
    הלוואי שהוא יעשה למארי בית ספר לאיך צריך לשחק טניס אבל זה לא ריאלי, מה שיותר סביר זה שמארי יחזיר לו המון כדורים לרגליים, גם על סרב ראשון של דנט ועד כמה שהחצאי וולים של דנט טובים זה לא יספיק ומארי יעביר אותו המון.
    אבל מספיק שטיילור ייתן פייט(והוא הבטיח שהוא ייתן כל מה שיש לו) ויהיה משחק טוב, מפגש קלאסי בין סרב אנד וולי לקאונטר פאנצ'ינג.

הנה מה שהיה למלך טיילור הראשון להגיד על המאצ'אפ ועל מארי:

Q. What do you remember of your two matches against Andy Murray in 2005?
    TAYLOR DENT: Yeah, I mean, the way I play, the matches tend to go the same way all the time. You see the same things. It's just where I'm going to get in trouble if it turns out this way, because Murray is going to put a lot of returns down at my feet on my first serve. That's going to lead to passing shots for him.
    What I remember last time is he passed really well, and I couldn't really read the backhand. He could hit both ways really well.
    My game is slightly different now, so hopefully I won't be facing too many low volleys off of second serves. But, you know, like I said, I mean, he knows how I'm going to play, I know how he's going to play, and it's going to come down to execution and just grit out there.

Q. He was very much the new kid on the tour then.
    TAYLOR DENT: I was one of the first guys to play Andy in Queen's, I think first or second round. Even then I knew he was going to be good. I said in an interview then, he reminds me of like a Lleyton Hewitt, you know, Lleyton Hewitt with probably a little bit of a bigger serve. Andy's got a great first serve. Then after that, he's just so rock solid from the baseline.

Q. You rightly say you're away from the game and some of the guys you don't know too much about. You clearly know about him.
    TAYLOR DENT: Yeah, for sure. Like I said, it's gonna come down to execution. I'm serving volleying my first serves. It's going to come down to how well I can place those, how well he can return those. I'm going to follow it up with a volley wherever I see an opening.
    Then second serves, I'm going to try to dictate the point with my forehand and come to the net. Obviously, Andy Murray is one of the best counterpunchers the game has ever seen. It would be silly for me to stay back and out rally him.
    I'm going to try to grab the point with my forehand, get in, and knock off a volley.

אתם מכירים עוד שחקן שמפרט בדיוק את הטקטיקה שלו לפני המשחק? אחד האנשים הכי נחמדים בסבב.

---

סרגיי, יש יורוספורט בHD.
    אני מסכים עם אבו, אין לי ממיר HD אבל המסך מחשב שלי הוא בעיקרון HD(אני לא הכי מבין בזה) וכבר נתקלתי בכמה HD streams השבוע וזה באמת יותר כיף לצפייה. הבעיה היא שבגלל שהסטרים הוא HD אז הוא טוען כל חצי דקה וזה לא רציני...
    אבל בכל מקרה שידורי הטניס שאני רואה במחשב הם באיכות טובה, לי זה מספיק.

14. אבו Member

תענוג לקרוא את ההודעות הארוכות שלך. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

15. דקו Member

סלבי יש מצב שאולי תמצא סיסמא ליורוספורט פלייר?
    (כל שניה מתחיליפים הלינקים כל שניה מישהו אחר משדר נמאס כבר מהחיפושים האלה)
    עם היה לי כרטיס אשראי בתוקף הייתי מזמין בכיף