US Open 2008

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/8/08.

1. אבו Member

אוי רוג'י, כואב לראות אותו משחק ככה. פשוט מזעזע.
    מול הקוף הצ'כי(סטפנק) זה כבר יכול לעלות בהדחה.

2. Selby Member

נו מה נסגר? למה לא משדרים את נולה?
    אנדי מארי ושותפו(לא אחיו) כמעט הדיחו את זימונטסור עכשיו אבל יש לי הרגשה שזימונסטור ינצחו בסוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx
    העצבים מההפסד בסופרקאפ יחזיקו אותי ער כנראה עד למשחק של AROD...

3. shlomydavid מנהלים

באמת מוזר שלא משדרים, אבל בטח יעברו אליו בתום הטייברייק בקוזי-סרבוטניק.

4. VaN Member

איזה עיכוב מעצבן, קמתי בשעה המשוערת, ושעה אחריה והתאכזבתי לראות שהמשחק עוד לא התחיל. עכשיובמקרה לגמרי קמתי ואני רואה שפספסתי מערכה וכמה גיימים ממה שנראה כמו משחק מצוין.

ממה שאני ראיתי רודיק לא נראה טוב, גולביס מסתדר עם הסרבים שלו מצין ופשוט קורא את המשחק שלו בכל נסיון של רודיק להתקיף, מצד שני עם סוף הסט השני גולביס התחיל לעשות יותר מדי טעויות והחזיר את רודיק לעניינים, באסה שלא קמתי שעה מוקדם יותר..

איזה חוסר יציבות מראה גולביס, פשוט קורס, הוא פשוט מחלק מתנות לרודיק מכה אחרי מכה, פשוט נותן דאבל פולט כל פעם שהוא עולה ליתרון מסוים במשחק.

עריכה:
    אחרי שינה אפשר לסכם את העניין, גולביס ילד, הוא מאוד מוכשר אבל מנטלית עוד אין לו את זה. הוא פשוט נתן לרודיק את המשחק עם הפצצה של טעויות לא מחויבות, הוא גם שינה כמה פעמים את סגנון המשחק שלו כשהוא ראה שהאגרסיביות מכניסה אותו לצרות, אבל בסגנון הזה רודיק חיסל אותו.
    כמובן שגם השיפור בסרבים של רודיק לא עזר ללאטבי, אבל אני מאמין שאם הראש שלו היה מסודר והוא לא היה חושב כל הזמן על הטעויות שהוא עשה, הוא היה מנצח את המשחק.
    נגד ספי אני מאמין שיהיה לרודיק יותר קל, שיהיה לו בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/08
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רודיק מעולם לא הצליח לשכנע אותי שיש בו יותר מהפצצות בסרבים שלו. זה שהוא בסיבוב השלישי לא אומר שיגיע לגמר. למזלו בסיבוב הבא לא ייתקל לדעתי בבעיות מיוחדות כשיפגוש את ספי האיטלקי, אבל אח"כ מחכה לו כנראה פננדו גונזאלס. בכל מקרה אם הכל יילך כמתוכנן, רודיק יפגוש בחצי גמר את פדרר...

6. VaN Member

de Middenweg, לא יודע לפי איזה תכנון אתה קובע שרודיק יפגוש את רוג'ר בחצי, ברבע מחכה לו ככל הנראה דג'וקוביץ'. גם לפדרר לא תהיה דרך קלה עם דוידנקו וסטפאנק בדרך אל חצי הגמר.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

'אם' רודיק יעבור את דיוקוביץ' ברבע הגמר...צודק, לא ראיתי את נולה (כך מכנים אותו פה נכון? אגב למה?)
    שיפגוש את אנדי היקר ברבע. בקיצור, הדרך לגמר קשה מתמיד ולכן אני לא מאמין שיגיע לשם, אלא אם דיוקוביץ' ופדרר יפסידו בדרך.

8. Selby Member

ראיתי רק את שתי המערכות הראשונות ואז השעה כבר הייתה מטורפת ולא יכולתי להמשיך לראות.
    לא אהבתי את הצורה שבה הוא הגיש במערכה הראשונה והשנייה, אחוזים מזעזעים סרב ראשון ושל זכייה על הסרב השני אבל לפי הסטטיסטיקה שאני רואה היה שיפור עצום במערכות השלישית והרביעית.
    הפורהאנד היה פחות טוב מנגד סנטורו, אבל בכל זאת אני מרוצה.

AROD חייב לנצח את ספי וגם את גונזו.

9. shlomydavid מנהלים

http://www.usopen.org/images/nav/top/uso_nt_00000g1.Xxx

* לגבי העיכוב במשחקו של רודיק. זה קרה בגלל שהמשחקים שלפני התארכו והיה גם קצת גשם, והתוכנית של משחקי היום ב'ארתור אש' הגיעה לסביבות 18:30 שעון ניו יורק. ואז צריך לעבור כ-45 דק' עד תוכנית הלילה, ולכן המשחק של ברטולי-דבנפורט התחיל באיחור, וכמובן גם המשחק של רודיק-גולביס.

* אנדי רם ו-נטלי דשי (צרפת) הודחו בסיבוב הראשון בזוגות מעורבים ע"י רנה סטאבס (אוסטרליה) ו-רוברט לינדסטדט (שבדיה) - 6:4, 6:4.

* סלחו לי, אבל אני לא חושב שיש טעם בשעה כזאת לסכם את משחקי אתמול. להלן תוצאות המשחקים:

גברים - כל התוצאות מהיום ה-5.

נשים - כל התוצאות מהיום ה-5.

להלן משחקים בולטים ביום ה-6, ובראשם הישראלים/ות:

* אנדי רם ויוני ארליך (3) ישחקו הערב בסיבוב השני בטורניר הזוגות מול טומי רוברדו (ספרד) ו-סרחיו רויטמן (ארגנטינה).
    מגרש 4
    שעה: 18:00

* לידיעת Selby, גם האחים בראיין (2) ישחקו הלילה בסיבוב השני בזוגות מול דומיניק הרבאטי (סלובקיה) ודויד סקוך (צ'כיה).
    מגרש 11
    שעה (משוערת): 23:45

יתר המשחקים (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

גברים - סיבוב שלישי:

18:00: סאם קווארי (ארה"ב) - איבו קרלוביץ' (קרואטיה, 14); 'לואי ארמסטרונג'.
    18:00: סטניסלאס וורינקה (שוויץ, 10) - פלאביו סיפולה (איטליה); Court 11.
    19:45 (משוער): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - ויקטור טרויקי (סרביה); 'ארתור אש'.
    19:45 (משוער): יורגן מלצר (אוסטריה) - אנדי מארי (בריטניה, 6); Grandstand.
    21:15 (משוער): חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 17) - ג'יל סימון (צרפת, 16); Grandstand.
    22:15 (משוער): גאאל מונפיס (צרפת, 32) - דויד נלנבידאן (ארגנטינה, 7); 'לואי ארמסטרונג'.
    12:30 בלילה (משוער): דויד פרר (ספרד, 4) - קיי נישיקורי (יפן); 'לואי ארמסטרונג'.
    3:45 לפנות בוקר (משוער): ג'יימס בלייק (ארה"ב, 9) - מארדי פיש (ארה"ב); 'ארתור אש'.

נשים - סיבוב שלישי:

18:00: אלונה בונדרנקו (אוקראינה, 27) - ונוס ווילימאס (ארה"ב, 7); 'ארתור אש'.
    18:00: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 9) - דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה, 18); Grandstand.
    20:15 (משוער): נדיה פטרובה (רוסיה, 19) - פלאביה פנטה (איטליה, 16); Court 11.
    20:30 (משוער): ג'ולי קואה (צרפת) - אמלי מאורסמו (צרפת, 32); 'לואי ארמסטרונג'.
    22:00 (משוער): סרינה ווילימאס (ארה"ב, 4) - אי סוגיאמה (יפן, 30); 'ארתור אש'.
    22:00 (משוער): אנה-לנה גרונפלד (גרמניה) - אליז קורנה (צרפת, 17); Court 11.
    23:30 (משוער): סברין ברמונד (צרפת) - טטיאנה גארבין (איטליה); Grandstand.
    2:00 בלילה: טימאה בזצינסקי (שוויץ) - דינארה סאפינה (רוסיה, 6); 'ארתור אש'.

* המשחקים המודגשים ישודרו ביורוספורט.
    ** יש סיכוי לשידורים חלקיים גם ממשחקים אחרים.

להלן לוח המשחקים המלא להיום (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה).

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

הבאנר, הדגלים, התמונות והמידע באדיבות האתרים:

האתר הרשמי של הטורניר, הסבב הרשמי של הגברים, הסבב הרשמי של הנשים

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/08
  10. אבו Member

עזוב VaN. נכון שגולביס כרגע עדיין לא מספיק יציב, אבל דבר אחד בטוח- תוך שנה-שנה וחצי הוא כבר מוצא את עצמו בטופ 15. השחקן הזה כ"כ מוכשר, וחוסר היציבות (הקיצוני מדי, נכון)ישתנה.

יום המשחקים אתמול היה כצפוי מצויין, היום שהכי נהניתי בו מהמשחקים:
    אני אתייחס למשחקים שראיתי-
    אלבס-פדרר: יכולת רעה מאוד של פדרר, עלייה לרשת מזעזעת. טעויות מוזרות. טעויות מהפורהנד. אני מאוד מקווה שפדרר פשוט תפס יום רע\סתם ניסה להתאמן על הבחור הברזילאי לקראת סטפנק. מה שבטוח, יכולת כזאת וספק גדול אם פדרר עובר את סטפנק.
    סיליץ'-ג'נפרי- לא ראיתי את המשחק במלואו, אבל ברגעים המכריעים ג'נפרי שוב הוכיח למה הוא ג'נפרי. להוביל 5-2 ובסוף להפסיד 7-5 במערכה ה-4. מצד שני, סיליץ' ממשיך בכושר המצויין שלו אחרי ניו-הייבן. עוד בחור שבקרוב כבר יבלה בטופ20.
    גונזו גם כן ממשיך בכושר הטוב שלו מב'ייג'ין. קנדריק מוכשר מאוד וראוי להרבה יותר מהמקום שבו הוא נמצא(עבר פציעות). בכל מקרה, הפספוס סט פויינט במערכה הראשונה על הסרבים שלו די שבר אותו. עד אז הוא שיחק מצויין. בכל מקרה הוא שחקן עם סרבים מצויינים ומגוון חבטות מרשים.

3 המשחקים הטובים של אתמול היו גם האחרונים של אתמול- רוברדו במשחק מרשים עם כמה נקודות מעולות, עובר את סאפין שככל הנראה מאז ווימבלדון חוסר להיות הבחור הלא יציב שמתקשה להשלים 2 ניצחונות ברציפות. חבל. בסט ה-5(שאותו לא ראיתי) סאפין כבר התפרק וחטף בייגל.
    טסונגה-מוייה,ראיתי את המשחק הזה מהסט השלישי- פשוט משחק מעולה של שניהם. טסונגה אחרי שבסיבוב הראשון נראה חלוד מדי, כבר הראה טניס מרשים הרבה יותר עם סרבים מפחידים. הייתה שם נקודה משעשעת שאחריה טסונגה קפץ לחצי של מוייה ונתן לו כאפה. נחמד.
    הייתי מעדיף סאפין-טסונגה, אבל גם רוברדו-טסונגה הולך להיות משחק נהדר. אגב, אם טסונגה עובר, ובהנחה שנולה עושה את שלו, שיחזור גמר אוסטרליה אופן!
    רודיק-גולביס: המשחק שסומן כמשחק של הטורניר לא איכזב. ואכן נרשם עד עכשיו כלפחות מה-3 הטובים. גולביס פתח בסערה, אבל איבד ריכוז באמצע הסט השני וזה נמשך גם לסט ה-3. בסופו של דבר רודיק הצליח לשבור ולנצח. אני לא מופתע כי זה היה ההימור שלי לפני המשחק(רודיק), הוא נראה טוב ואני מאמין שהפעם הוא יגיע לשלבים הגבוהים, לפחות עד לרבע המתבקש.

11. VaN Member

פדרר באמת לא שיחק טוב, אבל איזה יופי של דרופ שוט הוא נתן על הסרב השני של הברזילאי בסט השלישי, תענוג.
    צפוי להיות היום יום מעניין, קודם כל נלבנדיאן נגד מנפיס,בשיחזור של המשחק החארון שלהם באולימפיאדה, משחק שקשה לצפות מראש, אני כמובן מקווה שהארגנטינאי ינצל את הבקהאנד החלש של מונפיס וינצח בסופו של דבר, אבל אם חייבים להיותאובייקטיבים אז מונפיס הוא הפייבוריט.
    ג'יל סימון נגד דל פוטרו גם צפוי להיות מעניין, שני טניסאים מוכשרים וצעירים שנמצאים בכושר טוב. שוב משחק שנראה צמוד ומעניין, הבעיה היא שכנראה לא נוכל לראות הרבה מהמשחקים האלה בגלל המשחק של סרינה וסוגיאמה, עוד משחק משעמם שגוזל מאיתנו טניס אמיתי ואיכותי.

de Middenweg,
    נולה זה הכינוי של דג'וקוביץ' לא רק פה, כנראה מנובאק יצא נולה.

12. אבו Member

קרלוביץ' הולך הביתה, כמה חבל. היה יכול להיות מעניין לראות אותו מול נדאל. סם קווארי עולה על חשבונו. ההפתעה הענקית- 2 מתוך 3 המערכות הלכו לטיי-ברייק, פשיי,זה מפתיע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    גם ואורינקה בצרות צרורות.

13. Selby Member

וואו, קוורי היה אדיר היום מבחינה מנטלית וטקטית.
    הראה לכל הסבב שנגד קרלו בטייברייקים אתה זה שצריך לחפש את המיני שבירה ולא הוא.
    אוטוטו הוא בטופ 20.

עריכה: איזה משחק בין מארי ליורגן, מלצר, וינה!

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/08
  14. אבו Member

אכן משחק נהדר.

אגב, סלבי, מעניין מה היית אומר אם לפדרר הייתה את ההגרלה שנדאל מקבל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx
    זה היה משהו כזה "פדרר המזליסט **************, כמה מזל יכול להיות לבן אדם אחד"

15. shlomydavid מנהלים

עידכון:

אנדי רם ויוני ארליך (3) הודחו בסיבוב השני בזוגות ע"י טומי רוברדו (ספרד) ו-סרחיו רויטמן (ארגנטינה) - 7:5, 6:2.

* למעוניינים, להלן לוח זמני למחר (3 המגרשים הגדולים)

פדרר - סטפאנק: משחק 2 בתוכנית היום ב'ארתור אש'.
    רודיק - ספי: משחק 3 בתוכנית היום ב'ארתור אש'.
    ג'וקוביץ' - סיליץ': משחק 2 בתוכנית הלילה ב'ארתור אש'.