US Open 2008

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/8/08.

1. Selby Member

אני הפעלתי את כל הערוצים לפני חצי שעה ולא היה שם את דוידנקו-סלע, אבל אם מצאתם אז זה נהדר.

לגבי פדרר כמו שאבו אמר שום דבר שהוא יעשה כבר לא יפיל את עולם הטניס מהכיסא אבל אני לא הייתי מתרגש יותר מדי מניצחון גם אם מוחץ על שחקן מחוץ לטופ 100.

לגבי AROD ב4 בלילה, כבר נשארתי ער בשביל משחקי ווסט קונפרנס בNBA שמתחילים בחמש וחצי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. shlomydavid מנהלים

לצערי זה לא בדיוק שידור, אלא קפיצה ממגרש למגרש. שידרו אומנם כמה דק' את דודי, אבל עכשיו משדרים את קוזנצובה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/08
  3. Selby Member

אה חבל...
    יש הרבה ערוצים שאם אין משחק באמת אטרקטיבי אז הם קופצים ממגרש למגרש.

4. VaN Member

משדרים את דודי ביורוספורט!

5. צחי לייבמן Member

חחח בדיוק השדר אמר, שאבא שלו נהג אוטובוס ואמא שלו אחות.

6. shlomydavid מנהלים

סלע הפסיד לדוידנקו - 6:3, 6:3, 6:3.
    שוב נציג ישראלי מודח כבר בסיבוב הראשון, שוב הפסד כואב, אבל עדיין דוידנקו שחקן עדיף על סלע. דודי גם לא היה במיטבו היום..

7. Selby Member

אני שמח לראות שטסונגה חזר מהפציעה, הוא משחק ממש ברגעים אלה בגראנדסטאנד.

8. אבו Member

ורואים בהחלט שהוא חוזר מחודשי פציעה. הוא מפסיד את המערכה הראשונה, אני לא אתפלא אם מוחמד עלי גו'ניור גם יימצא את עצמו בחוץ(הלוואי שלא!).
    אגב, טיפסרביץ' חסר המזל ממשיך עם הפציעות. פרש היום בגלל פציעה בברך במצב של פיגור מערכה מול וורבורג ממשיך על חשבונו לסיבוב הבא. חבל עליו, חבל. הוא שווה טופ 20 אבל בגלל שטויות ופציעות הוא רחוק מזה.

9. piston Member

אני לא בטוח לגבי ה US OPEN, אבל לדעתי פדרר יעשה קאמבק בשנה הבאב, ויחזור למקום הראשון בעולם. כל אחד יכול לעבור תקופה רעה.

10. Selby Member

לא מאמין, איך לא ידעתי עד עכשיו(זה קרה אחרי וושינגטון) שג'ון עזב את תפקיד המאמן?
    ואמנם זה רק לUSO, אבל בעקבות המלצתי לפני חודש בערך(זוכרים?) המאמן החדש שלו הוא פטריק מקנרו :aaa021:
    לפי מה שהבנתי מהראיון אחרי המשחק רודיק מאוד רוצה שפטריק יהיה המאמן שלו כל הזמן, אבל פטריק כמובן מאמן הנבחרת וגם יש לו משפחה, הוא לא יכול לטייל מסביב לעולם כל השנה.
    מעניין מאוד מי יהיה המאמן שלו אחרי הUSO, זה יוכל לקבוע לאן הקריירה שלו תלך.
    הוא צריך מוטיבטור.

הראיון עם AROD אחרי המשחק שבו הוא מסביר הכל:
    http://www.usopen.org/en_US/news/interview...9811031765.html

לגבי המשחק, AROD סיכם את זה בצורה הכי טובה שאפשר:
    I was really excited about the way I was playing

כבר הרבה זמן לא ראיתי אותו משחק ככה, אני לא רוצה להיסחף כי אז הפסד אם יהיה כזה יהיה כואב עוד יותר.
    0 נקודות שבירה לחובתו, זה מה שאני מצפה ממנו בכל משחק וחבל שזה קורה רק לעיתים נדירות.
    והיה גם 147MPH(הכתף כבר לא פצועה אם היא יכולה לשחרר כזאת ארטילריה) ו90% על הסרב הראשון ו41 ווינרים בעזרת פורהאנד קטלני ובקהאנד נורמלי.
    וזה לא נגד נגר מחוץ לטופ 100 שנאדאל ופדרר ניצחו בסיבוב הראשון, זה נגד הקוסם.
    שוב, אני לא רוצה להיסחף, אבל אם יהיה ניצחון מרשים כמו זה גם על גולביס אפשר כבר לפנטז על להאכיל את פדרר בשלושה בייגלים בחצי הגמר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx
    טוב, לא רציתי להיסחף אבל עשיתי את זה בכל זאת.
    GOOOOOOO AROD

11. VaN Member

אני מאמין שיהיה לרודיק הרבה יותר קשה נגד גולביס, הבחור פשוט מוכשר. הוא ממש מזכיר לי את דג'וקוביץ' בתחילת דרכו, שני סרבים טובים שליטה מצוינת בבקהאנד בפורהאנד ואתלטיות, הצדדים היותר חלשים שלו כרגע הוא משחקי ההחזרה ומשחק הרשת, אבל גם בזה הוא לא חלש מדי. אני בהחלט רואה אותו בטופ 15 בשנה הקרובה.

המשחק שהכי מעניין אוית היום הוא של דל-פוטרו נגד בלוצ'י הרזילאי, למרות שלארגנטינאי לא אמורות להיות בעיות נגד בלוצ'י על מגרשים קשים, אם הוא יציג את היכולת של התחלת המשחק הראשון בטורניר לא יהיה לו פשוט.

12. Selby Member

הדמיון לא מקרי, אם אני לא טועה שניהם חברים טובים ולמדו טניס באותו מקום.

היום בוב ומייק, ומייק במעורבים עם דבנפורט, בוב לא נרשם למעורבים, שיהיה להם בהצלחה.

13. shlomydavid מנהלים

http://www.usopen.org/images/nav/top/uso_nt_00000g1.Xxx

סלחו לי, אבל אני לא חושב שיש טעם בשעה כזאת לסכם את משחקי אתמול. להלן תוצאות המשחקים:

גברים - כל התוצאות מהיום השלישי.

נשים - כל התוצאות מהיום השלישי.

להלן משחקים בולטים ביום ה-4, ובראשם הישראלים/ות:

* אנדי רם ויוני ארליך (3) יפתחו הערב את טורניר הזוגות מול רוברט קנדריק ו-ריאן סוויטינג (ארה"ב).
    מגרש 8
    שעה (משוערת): 19:45

* מיד אחריהם יעלו שחר פאר ו-ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 6) למפגש שלהן בסיבוב הראשון מול נדיה פטרובה (רוסיה) ו-פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה).
    מגרש 8
    שעה (משוערת): 22:00

* שחר פאר תשחק גם בטורניר הזוגות מעורבים, יחד עם פול הנלי (אוסטרליה). הם יפגשו הלילה בסיבוב הראשון את קרוליין ווזניאקי (דנמרק) ו-מארסין מאטקובסקי (פולין).
    מגרש 9
    שעה (משוערת): 1:00 בלילה.

* יש לציין שגם אנדי רם ו-נטלי דשי (צרפת) ישחקו בטורניר הזוגות מעורבים, אבל לא היום.

למעוניינים, להלן הגרלת הזוגות מעורבים.

* Selby, אני מבין שהתעדכנת לבד לגבי האחים..

יתר המשחקים (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

גברים - סיבוב שני:

18:00: סטניסלאס וורינקה (שוויץ, 10) - ווין אודסניק (ארה"ב); 'לואי ארמסטרונג'.
    19:45 (משוער): מיכאל לודרה (צרפת) - אנדי מארי (בריטניה, 6); Grandstand.
    19:45 (משוער): דויד פרר (ספרד, 4) - אנדראס בק (גרמניה); Court 7.
    20:15 (משוער): מארדי פיש (ארה"ב) - פול-הנרי מת'יו (צרפת, 24); 'לואי ארמסטרונג'.
    21:30 (משוער): ג'יימס בלייק (ארה"ב, 9) - סטיב דארסיס (בלגיה); 'ארתור אש'.
    21:30 (משוער): חוסה אקאסוסו (ארגנטינה) - ג'יל סימון (צרפת, 16); Court 6.
    21:30 (משוער): אנדריי גולובב (קזחסטאן) - דויד נלבנדיאן (ארגנטינה, 7); Court 11.
    22:15 (משוער): פלורן סרה (צרפת) - איבו קרלוביץ' (קרואטיה, 14); Court 4.
    חצות (משוער): ויקטור טרויקי (סרביה) - פיליפ קוהלשרייבר (גרמניה, 25); Court 13.
    12:30 בלילה (משוער): גאאל מונפיס (צרפת, 32) - יבגני קורולב (רוסיה); 'לואי ארמסטרונג'.
    12:30 בלילה (משוער): חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 17) - תומאס בלוצ'י (ברזיל); Court 11.
    3:45 לפנות בוקר (משוער): רפאל נאדאל (ספרד, 1) - רילר דה הארט (ארה"ב); 'ארתור אש'.

נשים - סיבוב שני:

18:00: רוברטה וינצ'י (איטליה) - דינארה סאפינה (רוסיה, 6); 'ארתור אש'.
    18:00: בטאני מאטק (ארה"ב) - אליז קורנה (צרפת, 17); Grandstand.
    18:00: אלונה בונדרנקו (אוקראינה, 27) - סאבין ליסקי (גרמניה); Court 4.
    18:00: ניקול ואידיסובה (צ'כיה, 20) - סברין ברמונד (צרפת); Court 7.
    18:00: נדיה פטרובה (רוסיה, 19) - סוו-ואי הסיה (טייוואן); Court 8.
    18:00: יואנה ראלוקה אולארו (רומניה) - דומיניקה סיבולקובה (סלובקיה, 18); Court 9.
    18:00: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 9) - מריאנה דוקה מרינו (קולומביה); Court 11.
    19:45 (משוער): רוסאנה דה לוס ריוס (פראגוואי) - ונוס וויליאמס (ארה"ב, 7); 'ארתור אש'.
    19:45 (משוער): טטיאנה גארבין (איטליה) - אגנס סאבאי (הונגריה, 13); Court 6.
    19:45 (משוער): שוואי פנג (סין) - פלאביה פנטה (איטליה, 16); Court 11.
    20:30 (משוער): אולגה גובורצובה (בלארוס) - אי סוגיאמה (יפן); Court 13.
    22:00 (משוער): קאיה קאנפי (אסטוניה) - אמלי מאורסמו (צרפת, 32); Grandstand.
    22:30 (משוער): אנה איבנוביץ' (סרביה, 1) - ג'ולי קואה (צרפת); 'לואי ארמסטרונג'.
    2:00 בלילה: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 4) - אלנה וסנינה (רוסיה); 'ארתור אש'.

* המשחקים המודגשים ישודרו ביורוספורט.
    ** יש סיכוי לשידורים חלקיים גם ממשחקים אחרים.

להלן לוח המשחקים המלא להיום (יש להוסיף 7 שעות לכל שעה רשומה).

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

הבאנר, הדגלים, התמונות והמידע באדיבות האתרים:

האתר הרשמי של הטורניר, הסבב הרשמי של הגברים, הסבב הרשמי של הנשים

14. אבו Member

יום אפור למדי בגברים, לפחות לעומת היום המעניין מאוד שהולך להיות מחר.

אני לא מבין את האמריקאים האלה, למה לשים בנייט סיישן את נדאל-דה הארט, משחק לפורטוקול בלבד(אז ניצח את רוחוס, אז מה?).
    בכל מקרה, לודרה-מארי זה משחק די מעניין וגם פיש-פול הנרי, אולי גם טרויקי-קולשרייבר(מקווה מאוד שיורוספורט ישדרו לפחות חלקים מהמשחק) אבל פרט למשחקים האלה כל השאר לא משהו מיוחד. יש חלק שיכולים להתפתח למשחקים מעניינים. מונפיס-קורולב(מוכשר בטירוף), למשל.

סלבי, בווימבלדון שרשמת הודעה דומה אחרי הסיבוב הראשון נזעקתי להרגיע אותך כי הוא לא באמת הרשים אז. אבל אתמול- אני די מסכים, רודיק באמת נראה טוב. ללא ספק גולביס-רודיק הולך להיות ה-משחק של הסיבוב השני.
    אגב, מה היה הקטע הזה בסוף? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx סנטורו נעלב שרודיק פגע בו או מה?

מסכים עם כל מילה של VaN לגבי גולביס.

15. Selby Member

אני גם לא הבנתי את האבי נעלבי של סנטורו, אסור להגיש לגוף בטניס? כל העולם עושה את זה, זה שAROD עושה את זה ב230 קמ"ש לא הופך אותו לשחקן מלוכלך.
    AROD אמר שהוא ינסה למצוא אותו ולהתנצל, אני לא מבין על מה.
    הנה מה שקרה למי שלא יודע:
    http://www.youtube.com/watch?v=7ayoGUUFnSY
    בעצם, רק שנינו בטופיק הזה, אז לא משנה...

בווימבי הוא לא שיחק משהו בכלל בסיבוב הראשון לפני יאנקו, אם אני זוכר הוא ניצח את שוואנק בסטרייט סטס אבל בצורה די דחוקה.

גולביס בהחלט פוטנציאל.

אותי מעניין היום רק בלייק ואולי גם לראות אם דל פוטרו ממשיך את הכושר המטורף.
    מיום שני מתחילים להקליט... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx