Us Open 2007

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏25/8/07.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עוד לא סגור מי היריבה הסופית של שחר ברבע הגמר, אבל אני חושש שוב בכל מקרה מירידה חדה של שחר במעמד. תמיד איכשהו אחרי ששחר מציגה שיא מסויים, יש ירידה חדה, אך אולי הפעם נראה משהו שונה (בתקווה).

אני לא ראיתי את שחר כבר חצי שנה מאז שאני בגרמניה. היום ראיתי אותה, ואני המום. למה? היא רזתה והתחזקה! לכם אולי קשה לראות את זה כי מראים את שחר כל שבוע בטלויזיה, אבל אני אחרי חצי שנה חייב להודות שהיא נראת פיזית חזקה פי כמה (גם על המגרש היא מראה זאת).

2. Tony Adams Member

המשחק בין האס לבלייק היה פשוט מדהים.
    במיוחד המערכה האחרונה שהתעלתה לרמות מאוד גבוהות. שאפו ל-2 השחקנים.
    עד עכשיו (טפו טפו טפו) יש לנו טורניר בכלל לא רע.

3. תומר22 Member

הצגה גדולה של שחר, ובעיקר דומיננטיות לכל אורך המשחק. כמה פעמים דיברתי פה על כך שהיא לא מתקיפה הגשות שניות של היריבות, והנה אתמול זה סוף סוף הגיע. ההגשות השניות של הפולנייה היו ממש עלובות ושחר פשוט טרפה כל הגשה שנייה שלה. ככה צריך לשחק כל הזמן מול הגשות שניות, בעיקר מול מישהי עם הגשות כאלה. כמו תמיד, הניצחון הגדול של שחר היה מבחינה מנטלית. גם בפיגור היא ממשיכה לשחק כרגיל ולא מתבאסת מכל נקודה, לעומת הפולנייה שכבר הייתה מיואשת בתחילת המערכה השנייה ועשתה טובה שהיא בכלל נמצאת על המגרש. כנראה שראפובה הייתה ביום ממש גרוע בשלב הקודם אם היא הגיעה למצב שהיא מפסידה לכזו שחקנית חלשה מנטלית.

מהבחינה הזו, חבל שברבע גמר לא הגיעה הילדונת פאצ'ק, שגם היא שחקנית עצבנית שמתייאשת מהר(ראינו את זה במשחק מול שחר בגביע הפדרציה). ההגרלה ברבע הגמר זימנה את צ'קבטאדזה, שהיא אמנם 6 בעולם, אבל יריבה הרבה יותר נוחה ממה שיש בצד השני של ההגרלה. אם שחר תמשיך באותה תצוגה אגרסיבית כמו אתמול, אז הכל אפשרי. בכל מקרה, כל הכבוד! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ההגשות של לופז זה משהו משהו. אתמול בלילה בזמן שאני צופה במשחק חשבתי שאני עייף או אפילו כבר רדום... לא יאמן, הוא חובט כמו פיסטול פיט! פדרר לחלוטין לא ידע איך לאכול את הרקטות שהוא ירה לעברו, אבל נו, פדרר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. שגיא Guest

בהחלט נהנתי לראות אתמול את שחר. בייחוד כשהמשחק התקדם והתקדם היריבה שלה נראה עייפה מאוד והרבה פעמים לא הצליחה לעבור את הרשת במכות לא מסובכות מידי. מהצד השני שחר התקיפה, לא פחדה לעלות לרשת וגרמה את זה בקלות. כל הכבוד לה.

בשלב הבא שחר תפגוש את צ'קבטדזה שמדורגת שישית בעולם למשחק קשה מאוד.

6. Tony Adams Member

אתם רוצים להגיד לי שאף אחד לא ראה את המשחק בין בלייק להאס?

7. אבו Member

באמת נראה לך שחובב טניס מושבע כמוני היה מפסיד את זה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    היה באמת משחק גדול, בכלל, הדרמות וכול המהפכים שהלכו במערכה החמישית היו מדהימים. שלא נדבר על השובר שוויון עם הצל'נגים.

בכלל, בכול גראנד סלאם אחר למשחק הזה היה פוטנציאל להימשך עוד איזה שעה-שעה וחצי(בלי הגזמה), אבל רק בUSOPEN מכול הגראנד סלאמים במצב של שוויון(במערכה ה-5 כמובן) מכריעים את המשחק בטיי-ברייק.

לגבי פדרר, התקפי לב לא היו חסרים אחרי המערכה הראשונה עם סרבים בלתי ניתנים להכנעה של לופז..ממשיכים הלאה.

לגבי הנשים, לא ציפיתי מסאפינה להעיף את ז'סטין, אבל בכול זאת, לא ציפיתי לראות אותה גם מושפלת בצורה כזאת.
    ד"א, כול מזכירה את אחיה באגרסיות שלה, מדהים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/9/07
  8. shlomydavid מנהלים

באיחור רב..להלן סיכום היום השמיני.

http://img167.imageshack.us/img167/4539/uskr6.Xxx

* כשעה אחרי שהעפילה לרבע הגמר ביחידות, עלתה שחר פאר יחד עם טטיאנה גארבין (איטליה) למשחק בשמינית גמר טורניר הזוגות, אך הן נכנעו 6:4, 1:6, 7:5 לנטלי דשי (צרפת) ודינארה סאפינה (רוסיה) - 7 בטורניר.
    * אנדי רם ונטלי דשי (צרפת) הודחו ברבע גמר הזוגות מעורבים ע"י ז'י יאן (סין) ומארק נולס (בהאמאס, 3 בטורניר) - 6:4, 6:4.
    * נקבעה היריבה של שחר פאר ברבע הגמר, וזו תהיה אנה צ'קבטאדזה (רוסיה, 6 בעולם ובטורניר) שניצחה 1:6, 5:7 את תמירה פאצ'ק (אוסטריה).

קצת על אנה צ'קבטאדזה:

http://www.usopen.org/images/players/wtaq416.Xxx

אנה צ'קבטאדזה בת 20 וחצי, נולדה במוסקבה, ונכנסה לסבב המקצועני בשנת 2003, כשהיא בת 16.
    חובטת בעיקר ביד ימין (בק-הנד בשתי ידיים).
    דירוג השיא שלה הוא הנוכחי. המאזן שלה ביחידות הוא 187 ניצ' ו-83 הפס'. מחזיקה ב-6 תארי WTA ליחידות, והרוויחה עד כה כ-1.8 מיליון דולר רק מטניס.
    הישגי השיא בגראנד סלאם - הגיעה השנה פעמיים לרבע גמר (רולאן גארוס ואוסטרליה הפתוחה).

אנה צ'קבטאדזה ושחר פאר נפגשו 3 פעמים בקריירה, והמאזן הוא 1:2 לצ'קבטאדזה.

פאר ניצחה בשמינית גמר האינדיאן וולס 2007 (ארה"ב) - 4:6, 6:7.
    צ'קבטאדזה ניצחה ברבע הגמר במונטריאול 2006 (קנדה) - 6:7, 5:7.
    צ'קבטאדזה ניצחה בסיבוב הראשון במיאמי 2006 (ארה"ב) - 1:6, 2:6.

כבוד לשחר פאר - נבחרה לשחקנית היום ה-8 באתר הרשמי של הטורניר.

ראיון נחמד בוידאו עם שחר פאר אחרי ההעפלה שלה לרבע הגמר.

ראיונות וידאו - אנדי רם והפרשנים הבכירים של ה-US OPEN מפרגנים לשחר פאר.

נשים - רבע הגמר: סבטלנה קוזנצובה VS אגנס סבאיי.

סבטלנה קוזנצובה (רוסיה, 4 בטורניר) טיילה בקלות לרבע הגמר עם 2:6, 3:6 על ויקטוריה אזרנקה (בלארוס), ושם תפגוש את אגנס סבאיי (הונגריה, 31 בעולם) בת ה-18, שגברה 4:6, 6:7 על ג'וליה וקולנקו (אוקראינה).
    המנצחת במשחק הזה תמודד בחצי הגמר מול המנצחת במשחק בין פאר לצ'קבטאדזה.

גברים - רבע הגמר: פדרר VS רודיק, ניקולאי דוידנקו VS טומי האס.

איזה משחק מצפה לנו ברבע הגמר, רוג'ר פדרר (שוויץ, 1 בעולם ובטורניר) VS אנדי רודיק (ארה"ב, 5 בעולם ובטורניר).
    אנדי רודיק הבטיח ראשון את מקומו ברבע הגמר אחרי שיריבו תומאס ברדיץ' (צ'כיה, 9 בטורניר) פרש עקב פציעה בפיגור 7:6, 2:0.
    רוג'ר פדרר עלה לרבע הגמר למרות שאיבד את המערכה הראשונה לפליסיאנו לופס (ספרד), אך כרגיל הצליח לנצח בסיום - 6:3, 4:6, 1:6, 4:6.

ברבע הגמר השני שנקבע אמש, תהיה הפתעה בדמותו של טומי האס (גרמניה, 10 בעולם ובטורניר), שגבר בתום מותחן ענק על ג'יימס בלייק (ארה"ב, 6 בעולם ובטורניר) - 6:4, 4:6, 6:3, 0:6, 6:7.
    האס יפגוש ברבע הגמר את ניקולאי דוידנקו (רוסיה, 4 בעולם ובטורניר) שניצח בקלות 1:6, 3:6, 4:6 את יונג טייק לי (קוריאה).

הישראלים/ות היום (שלישי):

* יוליה גלושקו תתמודד בסיבוב השני של הטורניר לנערות מול ג'והנה קונטה (אוסטרליה, 48 בעולם לנוער).

מגרש מ"ס 8
    שעה (משוערת): 21:30

* בנוסף גלושקו תשחק בטורניר הזוגות יחד עם טירה קאלדרווד (אוסטרליה), והן מדורגות 7 בטורניר.
    הן יתמודדו בסיבוב הראשון מול ג'וליה בוסרופ וקריסטינה מקהאלה (ארה"ב).

מגרש מ"ס 8
    שעה (משוערת): 24:00

כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
    -------------------------------------------------

לוח השידורים להיום (משוער):

יורוספורט:

החל מ-19:30 (משוער): ארנסט גולביס (לטביה) - קרלוס מויה (ספרד)
    החל מ-21:30 (משוער): חואן מונאקו (ארגנטינה) - נובאק דיוקוביץ' (סרביה)
    החל מ-2:00 בלילה: ז'סטין הנין (בלגיה) - סרינה וויליאמס (ספרד)
    החל מ-3:45 לפנות בוקר (משוער): דויד פרר (ספרד) - רפאל נאדאל (ספרד)

* המשחקים הללו הם משוערים, יש סיכוי לשידורים וקטעים של משחקים אחרים.

להלן לוח המשחקים להיום.

הבאנר, התמונות והמידע באדיבות האתרים:

האתר הרשמי של הטורניר, הסבב הרשמי של הגברים, הסבב הרשמי של הנשים, האתר, האתר, האתר

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/07
  9. George Best Member

המשחק של פאר מחר?

10. שגיא Guest

כן

11. shlomydavid מנהלים

המשחק ככל הנראה יהיה בשעות הערב, והשאלה אם יהיה שידור.
    שעת המשחק תתברר רק הלילה.

12. BeitaReaLiverpool Member

איך פספסתי את המשחק של בלייק.. חבל שהוא עף , אני מאוד מעריך את השחקן הזה.
    ושימו לב, לשחר יש סיכוי מעשי להגיע לגמר!
    צ'אקי (ככה הבנתי שהכינוי שלה) היא שחקנית טובה, אבל שחר יכולה לעבור אותה, כנ"ל קוזנצובה בשלב הבא (אם יהיה).

13. אבו Member

אני מציע לפתוח אשכול נפרד לפאר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. Football God Member

טוב שלא הגזמת.זה נכון שפאר קיבלה עם הדחתה של שראפובה דרך יחסית יותר קלה לשלבים הגבוהים,אבל צ'קי וקוזננצובה משוכות גבוהות מאוד,זה לא הולך להיות כמו משחק שמינית הגמר מול השחקנית ההיא,ממש לא.

15. אבו Member

היה עכשיו לקט קצרצר מהנקודות הגדולות עד כה בטורניר.
    הודהמתי מהנקודה של באמר אם אני לא טועה,מול יאנקוביץ'. וואוו, מדהים . לא יצא לי לראות את המשחק הזה, וזה ללא ספק אחת מהנקודות היפות שזכורות לי ממשחקי הנשים.