U-21: גרמניה מעל כולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏13/6/09.

1. REAL MADRID Member

מיגל טורס לא בהרכב? מוזר לי מידי..

נו טוב, העיקר שגרנרו שם. ויוה אספניה.

2. riquelme1 Member

מיגל טורס בהחלט צריך לפתוח, אבל הדבר הכי הזוי, איפה דייגו קאפל? השחקן הכי טוב בנבחרת לדעתי, ביחד עם בוז'אן שכרגע בודד בחוד.

איכזה עצומה מגרנרו, סיסי, וחוראדו שלא עושים כלום בהתקפה.

3. REAL MADRID Member

כל מהלך טוב של נבחרת ספרד עובר את גרנרו. מה אתה רוצה ממנו?. נבחרת גרמניה חוגגת על סרחיו סאנצ'ז, האגף הימני של ספרד של סאנצ'ז וסיסי פשוט לא שווה כלום.

בהחלט אכזבה שקאפל לא בהרכב. יש לציין לטובה את ראול גרסיה שהוא השחקן הטוב ביותר של ספרד על המגרש עד כה.

4. riquelme1 Member

ראול גארסיה רמה אחת מעל כל השחקנים, גם בוז'אן למרותשלא הורגש, אבל אני לא מאשים אותו, חוראדו וגרנרו לא מספיק מפעילים אותו. לגבי סיסי אני בכלל לא יתייחס, אין לי מושג מה הוא עושה בהרכב, לא הגנה לא התקפה, היה העונה מזעזע ברקרא' והיה רוב העונה בספסל.

לעומת זאת דייגו קאפל חייב לשחק, וגם חאב גארסיה במקום חאבי מרטיינז.

אף פעם לא אהבתי את לופז קארו.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהצפיה שראיתי ב-15 האחרונה במחצית של איטליה - ארה"ב, הספקתי לראות את ספרד נותנת משקוף אבל דווקא את גרמניה לוקחת את המושכות ושולטת עד סיום המחצית עם מבצע מדהים של מסוט אוזיל ועוד קורה (שכחתי מי זה היה).

איך היתה גרמניה עד הדקה ה-30?

6. riquelme1 Member

מתבגרת ומתגוננת, ספרד טובה יותר במהחלך כל המחצית, וגם הגיעו ליותר הזדמנויותעם משקוף אחד. ספרד מחזיקה יותר בכדור, גרמניה מנסה לעקוץ במתפרצות מסוכנות.

7. REAL MADRID Member

אני מצפה בוז'אן להרבה יותר פעלתנות בהתקפה, יש סיבה לכך שלא מפעילים אותו - הוא מתחבא ובקושי עושים תנועה. אני מרוצה מאוד מהתנועה של חוראדו באגף השמאלי, מונריאל מרשים אותי עד כה ואני מקווה לראות אותו מעורב יותר בהתקפה במחצית השנייה.

לגבי גרנרו, הוא נוטה כל הזמן לאגף הימני בגלל הנכות של סיסי. הכנסה של דיאגו קאפל או אפליו של פדרו לאון תשדרג את המשחק של הנבחרת ותאפשר הן לגרנרו והן לחוראדו להיות מעורבים הרבה יותר ולאיים יותר על השער.

להוציא את חאבי מארטינז? יכול להיות. לא ממש שמתי לב לנוכחות שלו על המגרש, לא לטובה ולא לרעה.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מרקו מארין.

מחצית ראשונה עם עדיפות לספרד. אבל הכל פתוח. בגרמניה מעצבן אותי שאין חלוץ טבעי בהרכב. גם על הספסל עם סנדרו ווגנר אין יותר מדי אלטרנטיבות.
    אוזיל עם מבצא א לה מראדונה, אבל חוץ מזה כלום. מארין מראה שוב את הפוטנצייאל שלו. וקדירה מבחינה הגנתית מעולה. בהתקפה עוד לא ראינו הרבה ממנו.

אף פעם לא אהבתי את דז'גה והיום אני מבין למה. ( כמובן שאם יפול גול הוא יכבוש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ).

נקווה למחצית טובה יותר של הלבנים.

עמי: " מתבגרת ומתגוננת"
    שוב אני ואתה רואים משחק שונה?
    ספרד עדיפה, אבל מפה ועד התגובה שלך הדרך ארוכה. הפתיחה והסוף היו של גרמניה. יתרון קל לספרד, לא יותר ולא פחות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/6/09
  9. REAL MADRID Member

כזה בוק חסר תועלת כמו סרחיו סאנצ'ז לא ראיתי הרבה זמן..
    שחקן עם מחצית שנייה חלשה להחריד.

10. riquelme1 Member

לא רק מחצית, כל המשחק, פשוט שחקן מביך ועלוב. הבנתי הוא פשוט גרוע כל פעם שבאים עליו אחד מול אחד עוברים אותו, הוא שומר רחוק מהכדור, ופשוט לא היה לספרד צד ימין כל כדור שהוא עול להתקפה הו מאבד- ה' ישמור רק שזה לא יהיה המגן הימנ הבא של הנבחרת- מיגל טורס טוב מימנו ברגל אחת.

בקיצר, אכזבה בוז'אן, גרנרו, חורארדו שכמו שאני רואה הוא יותר באלרינה משחק כדורגל, כל כך לא יעייל עם הכדורירים שלו, כמו שאמרתי אין לו מקום באתלטי העונה.

ראול גארסיה, מרטיינז, טורחאן ומונריאל, ומכובן אסנחו היו הטובים ביותר.

לא התכוונתי לבונקר, לירן. ספרד החזיקה בכדור במחצית הראשונה 60 אחוז מהזמן וגרמניה חיכתה למתפרצות. בכל מקרה, מחצית שנייה כולה של גרמניה- ככה שזה מתאזן.

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/09
  11. Sergio Ramos Member

סרחיו סאנצ'ס לא היהעד כדי כך רע לאורך כל העונה באספניול, אבל בהחלט משחק חלש להחריד שלו, הזיק הגנתית ולא תרם כלום מבחינה התקפית. ובכלל, משחק יבש משהו של הנבחרת, ציפיתי לקצת יותר מזה. ראול גרסיה נראה 6-7 שנים בגיל ובניסיון מעל כל שחקן אחר בנבחרת, הוא רק השתבח העונה ונקווה בשבילו שימשיך במגמת העלייה הזו. אותו ואת מונריאל המצוין אקח כנקודות האור שלי מהמשחק הערב. מגרנארו וחוראדו ציפיתי לקחת יותר אחריות בחלק הקידמי, אבל כל משחק ההתקפה של הנבחרת היה מפוזר לחלוטין.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הגיע לגרמניה לנצח, אבל שאוזיל, דז'גה ושות מחמיצים בלי סוף אז כנראה שאין מגיע.
    זה מוביל אותי לבעיה של הנבחרת, אין חלוץ! פשוט אין.

הופעה מעולה לאוזיל במחצית הראשונה ולדז'גה במחצית השניה.

חבל

13. riquelme1 Member

האמת מה שהכי איכזב אותי זה הגישה של ספרד במחצית השנייה, החוסר מחץ הזה בהתקפה, הם ניראו כאילו הם לא רוצים בכלל לכבוש, זה הדבר שהכי כאב לי, עוד מסירה ועוד מסירה ושום ניסיון לבעוט או לעשות משהו מתוחכם- זה הזכיר את ספרד הבוגרת של לפני כמה שנים, לא של היום.

כמו שאמרתי בוז'אן איכזב ולא ההרבה נגד ההגנה הגרמנית(בואטנג מדהים), אבל הוא לא היה אשם, חלוץ תלוי הרבה בקשרים שלו וחוראדו הלא יעיל וגרנרו ששיחק במין זלזול מעצבנת כזאת היום, פשוט לא סיפקו לו כדורים, האמצע היה הרבה יותר טוב כמובן עם ראול גארסיה שהוא שחקן הרכב באתלטיקו כבר 3 שנים, כשרון מדהים עוד מאוסאסונה, בגרות של שחקן ותיק, עושה גם הגנה וגם תומך בהתקפה, שליטה טובה בכדור, חוכמת משחק- אין ספק שהוא ינהיג את הקישור של ספרד בעוד כמה שנים.

קאפל ופדרו לאון הוסיפו הרבה מאז שנכנסו, וספרד נראת יותר מסוכנת. בסך הכל תוצאה לא רעה, ניצחון על אנגליה ופינלד ואנחנו בשלב הבא- היכולת קצת פחות.

14. riquelme1 Member

עוד משהו שסמתי לב שהפריע לי, זה ההרכב של גרמניה, שמתי לב בשמות הלא גרמנים- סמי קאדירה, בן חאטיירה, מאריין דז'קו, וגילתי שיותר מחצי הרכב של גרמניה עם בנים של מאגרים, חאדיירה ובן חאטיירה הם בנים של מאגרים טוניסאים, דז'גה הוא בכלל איראני(ימח שימו), אוזיל טורקי, אנדראס בק רוסי, קסטרו ספרדי, בואטנג מארין בוסני וכו' וכו'.
    חלקם גם לא נולדו אפילו בגרמניה.

איך אפשר להזדהות עם נבחרת כזאת?

נערך לאחרונה ב: ‏16/6/09
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בשביל להיות גרמני אתה לא חייב להיות צאצא של קרל הגדול, אלא אם אתה מאמין בתאוריות גזע מסויימות ומתעלם מכך שככל הנראה גם "הגזע" הארי מקורו לא בגרמניה.