Tour De France 2005: לאנס אמסטרונג, שוב

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י robson, ‏20/4/05.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

והיום, לאנס זוכה בפעם השביעית.

2. robson Member

ובפעם האחרונה שלו בהחלט..
    מה שנשאר לומר זה רק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ללא ספק גדול ספורטאי תבל והאיש שהרים את הרוח האנושית לשיא חדש..

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מספר אחד בכל הזמנים.בהליכה.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חה חה חה חה חה חה חה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. Engel Del Madrid Member

זה כל כך משעמם העניין הזה, הרי מההתחלה ברור שהוא יזכה..

6. ראול Member

ארתור, שנספר לו?

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, נספר לו.

מייקל ג'ורדן - גם שלט בכדורסל ללא עוררין בדומה לשליטה של לאנס באופניים, אבל הוא עשה את זה בספורט שאשכרה מזיז למישהו את האשך...

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אל תשווה כדורסל לאופניים, זה שזה לא מזיז למישהו לא גורע מההישג.

הטור הזה נחשב לדבר הקשה והמפרכך ביותר בספורט,הרבה יותר מכדורסל.

לא רק זה,ג'ורדון לא עשה את מה שעשה אחרי שהחלים מסרטן שהסיכוי החלמה שלו היו לא יותר מ40 אחוז.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/05
  9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד את זה ככה, אם לא היה לאנס דיון על הטור המסריח הזה לא היה זוכה פה אפילו לתגובה אחת. כנ"ל גם אם לא היה לו את הסיפור האישי המיוחד, אם הוא סתם היה ממש טוב הוא לא היה כזה מעניין...

מצטער, אני פשוט לא יכול להתחבר לגדולה של מישהו שרוכב על אופניים, לא יכול לצפות בספורט הזה ולכן אני לא יכול להשוות את הישגיו של ארמסטרונג, אמיץ וחזק מנטלית ככל שהוא יהיה (כל הכבוד לו על ההחלמה המוצלחת והקאמבק דרך אגב, באמת כל הכבוד), להישגיו של ג'ורדן האלוהי.

10. cazzo Il Capocuoco

אל תזלזלו,לא שאופניים מעניינים אותי,אבל שתדעו לכם,באיטליה,צרפת וספרד {עד כמה שידוע לי},זה מאוד פופולרי יחסית.
    באיטליה,זה הכדורגל,חיים מ15:00 ביום ראשון ל15:00 ביום ראשון!אחר כך,זה F1 וג'י פי,רוסי,ביאג'י,דוביציוזו...
    אחרי זה נדמה לי שזה הכדורעף,הכדורסל והאופניים,אחרי בכל זאת,קצת כבוד למרקו פאנטאני.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שספורט מוטורי על סוגיו אפילו משתווה לכדורגל בפופולאריות שלו באיטליה, הם פשוט מטורפים על זה (גם הגרמנים דרך אגב)... אבל באמת חרגנו מהנושא...

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

המ המ המ
    אתם יודעים מה, הכובע הזה לא כל כך מגעיל.. אבל אני אוכל אותו בכבוד.

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

פשוט עצוב להיפרד מהבן אדם הענק הזה, הספורטאי הדגול הזה, הדוגמא לכל חולה וחולה שחולם לצאת מהמחלה, לאנס ארמסטרונג.

אם היום בזמן שהייתי במכון כושר, כל האנשים עצרו את מה שהם עושים לכמה דקות ובאו לראות מול הטלויזיה את הקטע האחרון של הטור, זה אומר שארמסטרונג הקפיץ בכמה מדרגות את תחום האופניים, ואת תחרות הטור דה פראנס בפרט.

פשוט לא יאמן, אין לי מילים לתאר את האיש הזה, שיריביו הגדולים ביותר שנראה שרק מתחננים שיעוף כבר ויפרוש, לא יכולים להתאפק ומבקשים לחיצת יד ותמונה משותפת.

http://www2.raisport.rai.it/news/eventi/tour1999/199907/21/3795f2e201a5f/00-armstrong.Xxx
    או רבוואר לאנס, או רבוואר שאמפיון.

14. Jim_Magilton Member

אממ למעשה באירופה הטור דה פראנס מעניין פי אלף מונים מכדורסל. בישראל אמנם לא, בארה"ב אין לי מושג, אבל באירופה זה ככה.

15. John Barnes Member

די לזיבולים, ה' בספורט הופיע רק פעם אחת בדמות אדם- דמותו של מייקל ג'ורדן.

לאנס אמסטורנג ספורטאי ענק, אבל לא בחמשת הגדולים. מייקל ראשון. עם כל הכבוד ללאנס, הוא מתכונן לטור הזה כל השנה. האם שאר הרוכבים עושים כמוהו? לא, הם מופיעים גם בטורים פחות "יוקרתיים" ואולי גם לא פחות קשים, כמו הג'ירו האיטלקי. האם לאנס הופך את חבריו לקבוצה לטובים יותר כפי שאמ ג'י הענק עשה? לא!. הם עובדים בשבילו, וזה אף פעם לא פעל ההפך. ג'ורדן? סקוטי פיפו, שחקן שלא קיבל מלגה לקולג', הפך לאחד הגדולים בזכותו. שחקנים בינוניים במקרה הטוב, כמו הארפר ולונגלי, זכו לתהילה. וכמובן גם דניס רודמן. האם מסע מפרך בן 82 משחקים פלוס הפלייאוף יותר קל ממסע אופניים בן שבועיים? אני לא חושב כך, ממש לא. לא מדובר בליגת הילדים, מדובר בפאקינג NBA. האם ג'ורדן החמיץ משחקים מול הקבוצות המסכנות של הליגה בשביל להתכונן לפלייאוף? לא. האם לאנס הבריז מטורים פחות נחשבים כדי להתכונן לטור דה פראנס? כן.

נמאס לי להשוות, זה פשוט מעליב את הגדול מכולם. בהליכה? לא. אולי גם על כיסא גלגלים...