TIM CUP - גביע איטליה 18/19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏22/7/18.

1. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאלגרי אמר בסיום - זה היה באוויר. יש גבול לכמה אפשר לחרבן ועדיין לנצח.

חסר לנו בקישור שחקן עם נסיון ומנהיגות, ויכולת לנהל את החבורה, מישהו כמו... קלאודיו מרקיזיו נגיד.

נשארו לנו בכלל בלמים?

פיורנטינה עלו היום באדום או משהו? לא מבין מאיפה המחווה למנצ׳סטר

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפיטורים של דיפרה לא יועליו במאומה,צרכים לסחוב איתו עד סיום העונה.
    בקיץ אני מצפה למאמן חדש וחריש בסגל (הגנה בעיקר).

לא מוסברת לי ההתפרקות הזאת,מביך. אין מילה אחרת לתאר.

3. טל. Member

החלפת edf לא תשנה דבר ולא תועיל במאומה אבל השארתו כן?

חוץ מזה אתה גם מיתמם.

גםגאם אכן הפיטורים לא יועילו במאומה - זה רק כי השמות היחידים שעל השולחן להחליף אותו זה דונאדוני ופאולו סוזה.
    אבל זו תעודת עניות לרומא שזהו המצב. תרתי משמע.
    מה, אין מאמנים מהשורה הראשונה בעולם שיושבים בחוץ היום ומחפשים קבוצה?
    מי שרוצה משהו מהשורה הראשונה צריך לשלם יותר. סה לה וי.

הבעיות ברומא הן לא בעיות חדשות. שום דבר לא נולד אתמול. האנשים שאמונים על פיתרון הבעיות ברומא לא עושים דבר ולא חצי דבר לפתור אותן - וגם אם כן - עדיין לא מצליחים.
    לא המאמן. לא ה ds. לא הצוות הרפואי.
    האסון אתמול לא נולד יש מאין. זו היתממות לכתוב אחרת.

זו היתממות לכתוב 'לא מוסברת לי ההתפרקות'.
    הרי גם נגד טורינו ואטלאנטה אתה בעצמך כתבת לדעתי שהיה יכול להגמר עם 5-6 גולים לחובת רומא.
    הכתובת היתה על קיר. כולם יודעים את הבעיות של רומא. שום דבר חדש לא התגלה אתמול.

ההנהלה של רומא מציגה ניתוק וחוסר הבנה, או לחילופין חוסר אונים... תחליט אתה מה יותר גרוע מבין השניים.

השארת edf כמאמן תהיה סתם עוד צעד באותה דרך רעה שהביאה את רומא לאן שהביאה אותה מלכתחילה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/19
  4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

@טל. אף מאמן המשורה הראשונה לא יגיע אלייך עכשיו. בקיץ יהיו יותר אופציות.
    מה גם שהחלון נסגר ואין אפשרות לבצע שינויים.

ואין פה שום היתממות,זה שהגנה שלנו זה הפקרות זה ידוע עוד מתחילת העונה,אבל זה גם לא היחסי כוחות (7-1) בנינו לפיורנטינה. למרות ההגנה הבעייתי אתה שווה הרבה יותר.

5. טל. Member

EsheD
    אני חושב שדווקא להפך - עכשיו באמצע עונה זה הזמן הכי אופטימאלי להשיג מאמן מהשורה הראשונה.

אני חושב שדווקא להפך - בקיץ יהיה הכי קשה להשיג אחד כזה, כי בקיץ יחזרו אחריו הרבה יותר קבוצות... והרבה יותר קבוצות עשירות, ליתר דיוק.

הכל עניין של היצע וביקוש. בקיץ, גם אם תרצה מישהו יהיה קשה לסגור איתו חוזה ותנאי שכר לא מופרכים. (הרבה יותר קשה להתמקח מול מאמן מהשורה הראשונה שהרבה אופציות אחרות פתוחות לפניו).

באשר לחלק השני של ההודעה שלך:
    גם מול טורינו וגם מול אטאלנטה היינו יכולים לחטוף שישיה.
    אין הבדל כזה גדול בין פיורנטינה - לטורינו ואטאלנטה...

הדבר היחיד שמנע מאיתנו לחטוף שישיות מול טורינו ומול אטאלנטה זה חוסר החדות של חלוצי היריבה מול אולסן...

פיורנטינה בעטה לך לשער 15 פעם ו-9 למסגרת.
    אטאלנטה בעטה לך לשער 23 פעם ו-5 למסגרת.

הכתובת היתה על הקיר. בגדול.
    זה שאף אחד לא רצה ועדיין לא רוצה לקרוא אותה זה כבר משהו אחר.

לך כמה הודעות שלי אחורה ותבדוק אם לא כתבתי פה בפורום הזה (עוד לפני המשחק מול פיורנטינה) כתבתי שחור על גבי לבן שההגנה של רומא היא הכי נחותה מבין מקומות 1 עד 8.

לא 1 עד 4
    לא 1 עד 6
    אלא הכי נחותה ממקומות 1 עד 8.

לך כמה הודעות שלי אחורה תבדוק אם כתבתי את זה או לא.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כתבת את זה טל, אני זוכר.

יש מצב שהמשחק היום גורלי בשביל העתיד של ספאלטי באינטר. הפסד ללאציו עשוי לערער מאוד את מעמדו, כשקונטה שולח רמיזות לכך שהוא מוכן לקבל על עצמו את אינטר.

טל. אוהב/ת את זה.
  7. Raulito Madridista

מתאים לי דרבי מילאנזי בחצי גמר הגביע האיטלקי, לפני קצת יותר מ-15 שנה ראינו אותן ראש בראש בחצי גמר הצ'מפיונס אבל הכדורגל האיטלקי דעך מאז, אני די מאוכזב מהאיטלקיות וחוץ מיובה שחזקה למרות הכל וקצת נאפולי - הרמה די נמוכה לדעתי; הופתעתי מהתבוסה של יובה, כבר הגול הראשון היה 'אנטי יובה' קלאסי, איבוד כדור רשלני קרוב לרחבה, ומעבר לכך לא היו לה את האנרגיות לחזור והיא בקושי עשתה משהו. דיבאלה די מאכזב אחרי שקיבל צ'אנס לשחק בעמדה קדמית יותר לדעתי כשמנדג'וקיץ' לא שיחק. מישהו הזכיר את מרכז השדה של יובה, לדעתי שם נעוצות חלק מהבעיות גם כשפיאניץ' משחק.

אני לא אוהד רומא אבל כשראיתי את התוצאה מתעדכנת שם בספורט1, כבר ב-3:1 האמת הייתה לי תחושה של קטסטרופה ואמרתי לעצמי - 'יאללה, שיעצרו'. קולארוב למשל נתן גול מטורף, שקל את צעדיו בקפידה ובעט נפלא לרשת, אבל בהגנה זה יותר גרוע משחקן פחות כי הוא גם שובר את הנבדל, כפני השיערות הלבנות. רומא קיבלה פעם שביעייה ממנצ'סטר יונייטד ברבע גמר הצ'מפיונס אבל זה היה אחרת, ממש אחרת. מונצ'י נכשל שם בגדול לדעתי, בנו על יותר מדי צעירים. פאסטורה פצוע, נז'ונזי לא הצליח ודז'קו לרוב די בודד. לדעתי זו רומא מהחלשות שאני זוכר. תמיד היה לה את טוטי אבל לא רק, לפחות עוד כמה שחקנים שמדגדגים את הטופ.

8. DRORIKO Member

יש הרבה במה שאתה אומר, וחשבתי ככה גם בקיץ, אבל בכדורגל של ימינו הפן השיווקי הוא סופר חשוב(כמובן כל עוד לא מגזימים איתו והופכים להיות פופוליסיטים) רונאלדו הובא קודם כל בשביל לשדרג את המעמד של יובה ואת כח המשיכה שלה, זה יותר חשיבה לשנים הבאות(מצחיק שמדברים על שחקן בן 33 בהקשר של חשיבה לטווח ארוך) אבל כן זה היה ברור לכולם שעמדת החלוץ היא אחת החוליות שלא זקוקות לשדרוג.

9. itzik.miro Member

הבעיה היא לא בהבאת רונאלדו אלא שמאז הוא הגיע נראה שאלגרי והשחקנים קודם כל מנסים לרצות את כריסטיאנו ורק אז לנצח.

אלגרי מאכסב בענק בקטע הזה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

10. DRORIKO Member

תראה זה גם קשור לרונאלדו כי מדובר בחתיכת פרימדונה והשחקנים לא רוצים לריב עם הסופרסטאר של הקבוצה, אבל בסדר גם בריאל זה היה ככה והם הביאו 4 צ׳מפיונס, הבעיה שאנחנו לא מצליחים להזין אותו כמו שצריך, זה גם באשמת אלגרי אבל גם באשמת חומר השחקנים. שלישיית הקישור של ריאל דאז היתה 2 רמות מעל זאת שלנו, ומי שאמור להיות ה״איסקו״ נראה השנה אבוד לגמרי, ממש כמו הצל של עצמו, האם זה יותר באשמת אלגרי או יותר באשמתו? אולי אתה יודע את התשובה כי אני לא :)

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה האמיתית הייתה בהימור על אמרה צ'אן - בטח שלא ברונאלדו.
    שחררו מהר מדי את סטורארו ועל מרקיזיו כואב לי בכלל לדבר. עונה שעברה שחקנו רוב הזמן 4-2-3-1 כך שהיה נראה ש5 מקומות יספיקו.
    זה לא עבד טוב כל כך ולכן אלגרי עבר ל4-3-3 שעשה טוב יותר גם לרונאלדו וגם קידם את מנדזוקיץ'. הבעיה שהמערך יצר בור בקישור(כי 5 שחקנים על 3 עמדות זה לא מספיק) וחוץ מזה דיבאלה מתקשה מאוד במערך הזה.
    תוסיפו לזה את הפציעות בהגנה ובקישור + השחיקה העצומה שחוו בנטנקור ומטווידי ותקבלו מצב של קבוצה שמתקשה מאוד בלייצר התקפות ועסוקה בעיקר בלשמר את עצמה. עד עכשיו בעיקר חולשת היריבות ומשחק אגפים טוב פתרו לנו את רוב הבעיות, אבל כבר תקופה שנראה שזה לא עובד,בטח מאז הפציעה של קנסלו.

להפיל את זה על רונאלדו זו בדיחה. הבעיה גדולה מזה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק מקווה שלקראת אתלטיקו יחזרו קייליני, בונוצ׳י, פייאניץ׳ ומנדזוקיץ׳ כי לדעתי הם ה-שחקנים הכי חשובים ליובנטוס העונה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

להוציא את בונוצ׳י כולם אמורים להיות כשירים, נכון להרגע(צמד מילים חיוני כשמדברים על יובה)

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. VAR Member

ייקח לי זמן להתרגל לכך שאינטר משחקת בתלבושת בהירה ולאציו בתלבושת נראזורית.