The Roland Garros 2011

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏21/5/11.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו כל כך הרבה דברים בחיים, זה עניין של טעם וריח. אחד יגיד שסנוקר זה ספורט וספורט נפלא, אחר שיגיד שזה משעמם ובכלל לא ספורט.

בסופו של דבר, הקהל מדבר ברגליים. טניס נשים מושך, טניס זוגות לא, אז אין טעם להשוות ביניהם. טורניר גראנד סלאם, שלבים מתקדמים, מגרש מרכזי, משחק שמתקיים אחרי משחקי יחידים גדולים והקהל כבר שם - ואנשים הולכים הביתה. הייתי בנובמבר בטורניר סיום השנה בלונדון, ראיתי את כל משחקי הזוגות בארבעת הסשנים בהם הייתי. לומר שנהניתי במיוחד? לא סבלתי, כמובן שלא. מצד שני, גם לא נהניתי. נכון שהם היו המתאבן לכל מיני פדרר, נדאל, דיוקוביץ' ומארי, אבל הייתי מעדיף גם משחק יחידים של רוחוס נגד קנדריק על פני האחים בריאן נגד זימוניץ' ונסטור (שכבר לא ביחד, לא משנה).

אני מניח שזה עניין של כוח האינרציה. הזוגות הם חלק מהמסורת של הטניס, עוד מתקופה בה הם נהנו מפופולריות רבה מדי והשחקנים הבכירים ביחידים היו משחקים גם זוגות בקביעות. זה הלך, הזוגות איבדו פופולריות, כמובן שאף אחד לא יבטל אותם, אז בשנים האחרונות עשו שינויים לגיטימיים בחוק כדי לנסות למשוך אותם חזרה, ואני לא יודע כמה זה הצליח. במקביל, כמובן, השינויים האלה פגמו בתדמית המשחק. קשה לי עם משחק טניס שאחרי שתי מערכות שמסתיימות ב-1-1, מוכרע בשובר שוויון. זה פוגע בערכו. זה אמנם לא כך בגראנד סלאם, אבל כשמחברים הכל מקבלים פן בטניס שהפך באמת שולי.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סלבי

לא ממש אוהד אותו וגם לא מכיר אותו יותר מדי, נראה בחור חביב וחמים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx לא יותר. הטניסאי "שלי" היה ווילי קאניאס שכבר פרש, למרות שהוא בוודאי הכי רחוק מהסגנון שאתה אוהב, וחיבה מסוימת לדפיקות של גאודיו שגם פרש. היום נשארתי רק עם אקאסוסו (בגלל שהוא אוהד ראסינג וטיפוס מצחיק) וזהו מבחינת אהדה ממש. אני צריך למצוא מישהו חדש ל"אהוד", אבל בינתיים אני לא מתחבר לטניסאים אחרים כמו לקאניאס בעבר.

כמו שרשמתי, אני לא רואה אותם משחקים רק עוקב אחרי התוצאות והרושם היה שזה הולך פחות טוב מבעבר. אבל אתה כן עוקב ככה שאני מקבל את הדעה שלך בתור הסמכות העליונה פה (ובכלל? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) לאחים. גם לא לקחתי בחשבון את החימר האמת.

בקשר לחיבוקים, שמע, מילא שוואנק שכבר היה פה ושם במעמדים כאלו, אבל פאקינג קאבאל בגמר הרולאנד גארוס אחרי ניצחון על האחים! אתה צריך להבין אותם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/11
  3. cazzo Il Capocuoco

http://bi.gazeta.pl/im/0/6705/z6705430O.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

עליתי על זה כבר מזמן, בדיון על גביע הפדרציה ישנה תמונה משנה שעברה.

אני נהנה לראות טניס, לא אכפת לי מאיזה מין. מצדי שיהיו טרנס...

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המילה מביך היא מחמאה לאנדי מארי כמו שהוא נראה מול נדאל במערכה הראשונה

נערך לאחרונה ב: ‏3/6/11
  5. אבו Member

למה מארי חייב להתחיל לשחק רק שהוא בפיגור(טרויקי, צ'לה, וכו'...)? חבל. הוא הוכיח בסיום המערכה שאם הוא ישחק פחות פסיבי יהיה פה משחק מעניין.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהיבט הזה הוא מזכיר לי שחקן ישראלי שתמיד נזכר לשחק כשהכל כבר נגדו ועד שהוא מצליח לעשות את הבלתי יאומן ולהגיע מרחק מניצחון, הוא בועט בדלי.

7. אבו Member

איזה חתיכת מרתון,כרגיל המארגנים הצרפתים עושים טעויות(מילא היה להם אורות כמו בכל שאר הסלאמים, אבל מה הם חושבים לעצמם...).

בכל מקרה, 2-0 וזה גמור. מארי במצב של 5-5 עם 40-15 נשבר ופה גם נשבר המשחק. אגב, הסרב כמעט ולא משחק תפקיד במשחק פה. ממש WTA.

יאללה שייגמר כמה שיותר מהר, רוג'ר- דיוקו, פאקינג הל איזה משחק.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הסרב כמעט שלא משחק תפקיד, אבל באספקט הזה דווקא למארי יש יתרון ומגיש יותר טוב היום, הבעיה איתו שהוא משחק באופן פחדני, גם שהוא מגיש טוב ויוצר יתרון על נדאל, הוא נותן לו מכה לאמצע, מכה בטוחה, במקום להמשיך עם היתרון ולשלוח אותו לצדדים. נדאל מתי שיכול שולח את מארי לפינות וזה גדול על מארי. מארי משחק באופן פחדני, נדאל תוקף מתי שמתאפשר לו, הסוף ידוע מראש.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולחשוב שמארי עוד הוביל 4:5....שיביים פציעה שיילך מפה כבר. איזה לוזר, שיילך לקחות שיעורים אצל פרגי/וולטר סמית'.

לא מובן למה אין להם זרקורים, לא בדיוק משימה קשה עבורם להתקין שם...מרימים 4 עמודים בכיף עד לטורניר הבא (אבל הבנתי שרוצים בכלל להזיז את המתחם משם ולבנות חדש וזה...)

10. אבו Member

אם אפילו הבריטים, שאצלם באמת חבל לציין כמה המסורת חשובה- יצאו מהקיבעון ועשו גג+אורות(אמנם רק במגרש המרכזי, אבל גם זה משהו)- הגיע הזמן שגם הצרפתים יתחילו להזיז את התחת שלהם.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גג + אורות במגרש המרכזי זה חובה, בסופו של דבר הרי הטורניר מתנקז למגרש המרכזי, מה זה בלי גג ואורות במגרש המרכזי, זה כאילו אתה משחק בשנת 1950 כשאני משווה את זה בתאכלס מבחינת הקידמה. אחרי זה הם עושים לך פאנלים ביורוספורט ושואלים: למה טניס לא מעניין אנשים מתחת לגיל 50? למה טניס לא כמו כדורגל? למה למה למה? בגלל דברים כאלה זה למה...במקום להתקדם בטניס, הם נשארים בקיבעון המטומטם שלהם.

---

איך השדרים הבריטים מתלהבים מכל איזה סלייס של מארי ליד הרשת כאלו זה סימן הקאמבק חחחח

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

טרוף. איזה משחק. שבירות כמו החלפת גרביים. לא טוב לבריאות.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באופן השוואתי אפשר לומר שנדאל קיבל כרטיס חופשי לגמר.... גם דגוקוביץ וגם פדרר אני משוכנע היו מדלגים לגמר ב 3 מערכות.
    משחק שקול לחלוטין, כל נקודה יכולה ללכת לכל כיוון, לנובאק בעבר היו לא מעט משחקים שהוא נשבר מנטלית מהר, בכושר הנוכחי זה לא צריך לקרות היום. פדרר חזק במשחק, עם יתרון, אם מוברק יוצא מזה... הוא גדול.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בדיוק מה שרשמתי קרה.... מערכה שנייה, נובאק חוזר לימים ההם, ההפסד בראשונה הוציא לו את כל האוויר, ועכשיו הוא נראה כמו מארי. בעיקר מחלק מתנות.

שיתעורר, בקצב הזה עוד חצי שעה זה נגמר.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם חצי הגמר השני ייגרר למחר זה יהיה ביזיון של המארגנים. אתם מודעים למגבלות שיש לכם, לפחות תקבעו את חצאי הגמר מוקדם כדי לא לגרום נזק לשחקנים במשחק השני.